Najnowsze oferty na FastDeal.pl dla miejsca: Kraków Najnowsze oferty serwisu FastDeal.pl Fri, 30 Sep 2016 20:30:50 +0200 Zend_Feed_Writer 1.11.11 (http://framework.zend.com) http://www.fastdeal.pl/oferty/krakow Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o zdrowym, naturalnym kolorze? To wszystko z koloryzacją w Beauty & Hairstyle! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Beauty & Hairstyle - po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą i kolorem, ale i zdrowym wyglądem swoich włosów. Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!

Myślisz o zmianie uczesania? Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o pięknych zdrowych włosach i modnej fryzurze? To wszystko już dziś z Salonem Beauty & Hairstyle w Krakowie!
 
Koloryzacja w Salonie Beauty & Hairstyle to gwarancja niebanalnej fryzury - niezwykle głęboki, stylowy kolor zakryje odrosty czy siwiznę i doda kosmykom blasku!
]]>
Mon, 26 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pragniesz_totalnej_metamorfozy_a_moze_po_prostu_marzysz_o_zdrowym_naturalnym_kolorze_to_wszystko_z_koloryzacja_w_beauty_hairstyle/71562 http://www.fastdeal.pl/oferta/pragniesz_totalnej_metamorfozy_a_moze_po_prostu_marzysz_o_zdrowym_naturalnym_kolorze_to_wszystko_z_koloryzacja_w_beauty_hairstyle/71562 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Kompleksowy pakiet fryzjerski w Salonie Beauty & Hairstyle w Krakowie! Profesjonalne strzyżenie z myciem, maską i modelowaniem już od 25 zł! Na głowie można mieć pół tuzina problemów i całą masę obowiązków. Ty, po wizycie w Salonie Beauty & Hairstyle, będziesz mieć stylową fryzurę! Z kuponem FastDeal za wybrany pakiet fryzjerski zapłacisz ułamek standardowej ceny!

Myślisz o zmianie uczesania? Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o pięknych zdrowych włosach i modnej fryzurze? To wszystko już dziś z Salonem Beauty & Hairstyle w Krakowie!
 
Kompleksowy pakiet fryzjerski, w skład którego wchodzi mycie, maska, strzyżenie i modelowanie wykonany przez profesjonalistów, to gwarancja niebanalnej fryzury - nieważne, czy interesuje Cię strzyżenie klasyczne - dzięki którym codzienne układanie włosów stanie się przyjemnością, czy strzyżenie nowoczesne, artystyczne, dla osób, które ciągle poszukują nowych inspiracji dla swojego wyglądu.
]]>
Mon, 26 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pakiet_fryzjerski_w_salonie_beauty_hairstyle_w_krakowie_profesjonalne_strzyzenie_z_myciem_maska_i_modelowaniem_juz_od_25_zl/71563 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pakiet_fryzjerski_w_salonie_beauty_hairstyle_w_krakowie_profesjonalne_strzyzenie_z_myciem_maska_i_modelowaniem_juz_od_25_zl/71563 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Hipnotyzuj kolorem! Uwolnij swój styl i postaw na nową efektowną fryzurę! Ulubiona fryzura gwiazd - ombre lub refleksy już od 40 zł! Hipnotyzuj kolorem! Uwolnij swój styl i postaw na nową efektowną fryzurę! Kobiety uwielbiają się zmieniać i  uwielbiają być podziwiane, a koloryzacja jest sposobem na metamorfozę. Najczęściej wtedy, gdy w ich życiu pojawi się potrzeba radykalnej zmiany. Zatem nie daj się zimowej nudzie i baw się kolorem włosów!

"Ombre hair" i refleksy, czyli najmodniejszy look gwiazd - jaśniejsze końce włosów. Ta technika farbowania wygląda nie tylko bardzo naturalnie, ale też rozświetla twarz i nadaje objętości fryzurze.]]>
Mon, 26 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/hipnotyzuj_kolorem_uwolnij_swoj_styl_i_postaw_na_nowa_efektowna_fryzure_ulubiona_fryzura_gwiazd_-_ombre_lub_refleksy_juz_od_40_zl/71564 http://www.fastdeal.pl/oferta/hipnotyzuj_kolorem_uwolnij_swoj_styl_i_postaw_na_nowa_efektowna_fryzure_ulubiona_fryzura_gwiazd_-_ombre_lub_refleksy_juz_od_40_zl/71564 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Dekoloryzacja z nadaniem koloru w Salonie Beauty & Hairstyle w Krakowie! Profesjonalna rewolucja na Twojej głowie! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Beauty & Hairstyle - po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą i kolorem, ale i zdrowym wyglądem swoich włosów. Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!

Myślisz o zmianie uczesania? Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o pięknych zdrowych włosach i modnej fryzurze? To wszystko już dziś z Salonem Beauty & Hairstyle w Krakowie!
 
Dekoloryzacja z nadaniem koloru w Salonie Beauty & Hairstyle to gwarancja niebanalnej fryzury - niezwykle głęboki, stylowy kolor zakryje odrosty czy siwiznę i doda kosmykom blasku!
]]>
Mon, 26 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/dekoloryzacja_z_nadaniem_koloru_w_salonie_beauty_hairstyle_w_krakowie_profesjonalna_rewolucja_na_twojej_glowie/71565 http://www.fastdeal.pl/oferta/dekoloryzacja_z_nadaniem_koloru_w_salonie_beauty_hairstyle_w_krakowie_profesjonalna_rewolucja_na_twojej_glowie/71565 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zabieg złuszczania kwasami alfa-HYCID w Gabinecie Perfekcja Piękna w Krakowie! Zregeneruj swoją cerę po wakacjach!
Wygląd stał się kobiecym atutem – niejednokrotnie przyczynia się do sukcesów, również tych zawodowych. Badania psychologiczne dowiodły, że atrakcyjny i zadbany wygląd wzbudza pozytywne myśli i emocje. Satysfakcja kobiety bezpośrednio przekłada się poprzez wywierane wrażenie na partnerze, współpracownikach czy klientach. Zabiegi upiększające już dawno przestały być ekskluzywnym kaprysem. Dziś korzystanie z zabiegów jest częścią zdrowego stylu życia, a zadowolenie z własnego wyglądu jest jednym z istotnych elementów poczucia własnej wartości i wysokiej samooceny. Dlaczego nie pomóc sobie w osiągnięciu sukcesu przez korzystanie z odpowiednio dobranych zabiegów? A jeżeli wydaje się Wam, że zdrowa cera czy szczupła sylwetka wymaga ogromnych nakładów finansowych, to Perfekcja Piękna mile Was zaskoczy!

Tym razem Perfekcja Piękna ma dla Ciebie coś specjalnego!
 
Peeling alfa HYCID jest to zabieg złuszczania (eksfoliacji), który wykonuje się za pomocą naturalnej kombinacji trzech kwasów: kwasu mlekowego, kwasu cytrynowego i kwasu winowego. Jest to znakomity zabieg dla cery problematycznej i starzejącej się. Doskonale sprawdza się w walce z takimi problemami jak: przebarwienia, trądzik, blizny potrądzikowe, hiperkeratynizacja, łojotok, hiperpigmentacja.
]]>
Sat, 24 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_zluszczania_kwasami_alfa-hycid_w_gabinecie_perfekcja_piekna_w_krakowie_zregeneruj_swoja_cere_po_wakacjach/71572 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_zluszczania_kwasami_alfa-hycid_w_gabinecie_perfekcja_piekna_w_krakowie_zregeneruj_swoja_cere_po_wakacjach/71572 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Znakomici aktorzy w popisowych rolach: Malajkat, Bobrowski, Foremniak! Komedia "Imię" w Operze Krakowskiej - bilety już od 60 zł!  
Przed Państwem doskonała współczesna komedio-farsa.  Miło zapowiadający się wieczór, piątka przyjaciół, pyszne jedzenie. Wszyscy w szampańskich humorach…  Czy cokolwiek może zepsuć tak urocze spotkanie?  Puszką Pandory okazuje się IMIĘ dla właśnie oczekiwanego dziecka - atmosfera zagęszcza się, gdyż  pewne imię na „A” wzbudza niekontrolowane emocje! Stopniowo wychodzą na jaw skrywane pretensje, oskarżenia,  tajemnice… a jednak robi się coraz  zabawniej, a na widowni – wybuchają nieustające salwy śmiechu!
 
Autorzy inteligentnie bawią się z widzami i gdy ci sądzą, że role mądrych i głupich zostały już rozdane – za chwilę wszystko się zmienia i „gra” zaczyna się od początku.
 
Koncertowe role Wojciecha Malajkata i Szymona Bobrowskiego, znakomite tempo przedstawienia i doskonale puentowane sceny - stanowią o prawdziwej uczcie teatralnej!  
 
Szukasz naprawdę dobrej teatralnej rozrywki?
Zapraszamy na spektakl zabawny, dowcipny, ale nie bezmyślny!
 
„Imię” to francuska komedia z elementami dramatu, która przeniesie nas w niezwykłe rejony rodzinnych tajemnic, okraszona inteligentnym i nieprzewidywalnym humorem, a także sporą dawką refleksji nad otaczającym nas światem, ludźmi, którzy wokół nas i … o nas samych!
 
]]>
Fri, 23 Sep 2016 00:20:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/znakomici_aktorzy_w_popisowych_rolach_malajkat_bobrowski_foremniak_komedia_imie_w_operze_krakowskiej_-_bilety_juz_od_60_zl/71528 http://www.fastdeal.pl/oferta/znakomici_aktorzy_w_popisowych_rolach_malajkat_bobrowski_foremniak_komedia_imie_w_operze_krakowskiej_-_bilety_juz_od_60_zl/71528 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Wstąp na piwko, a nawet i na dwa! Dwa lane piwa Okocim w Pubie Podkowa na Kazimierzu! Doskonała propozycja na wieczór z przyjaciółmi! Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na piwo!]]> Fri, 23 Sep 2016 00:02:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/wstap_na_piwko_a_nawet_i_na_dwa_dwa_lane_piwa_okocim_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_doskonala_propozycja_na_wieczor_z_przyjaciolmi/71386 http://www.fastdeal.pl/oferta/wstap_na_piwko_a_nawet_i_na_dwa_dwa_lane_piwa_okocim_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_doskonala_propozycja_na_wieczor_z_przyjaciolmi/71386 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl Badanie USG serca w Centrum Medycznym Beluga-Med! Zadbaj o swoje zdrowie - postaw na profilaktykę! USG serca (echo serca) to nieinwazyjne badanie, które pozwala ocenić budowę i prawidłowość pracy narządu. Podczas badania oceniane są zastawki (ich budowa i funkcja), jamy serca (tj. przedsionki i komory), poprzez pomiar ich objętości, grubości ścian i kurczliwości. Badanie wykonywane jest w pozycji leżącej, na lewym boku z odsłoniętą klatką piersiową.

Centrum Medyczne Beluga-Med jest rozwijającą się firmą medyczną, która oferuje dostęp do usług medycznych od podstawowej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, po rehabilitację oraz wizyty domowe. Centrum dysponuje nowoczesnym sprzętem, który w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami przynosi rewelacyjne efekty. Proces terapeutyczny jest planowany oraz prowadzony przez wykwalifikowany i doświadczony personel legitymujący się dyplomami wyższych uczelni.]]>
Thu, 22 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/badanie_usg_serca_w_centrum_medycznym_beluga-med_zadbaj_o_swoje_zdrowie_-_postaw_na_profilaktyke/71078 http://www.fastdeal.pl/oferta/badanie_usg_serca_w_centrum_medycznym_beluga-med_zadbaj_o_swoje_zdrowie_-_postaw_na_profilaktyke/71078 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Wyśmienity burger w 100 % z polskiej wołowiny podany w chrupiącej bułce, ze świeżymi warzywami, frytkami i napojem - jedyne 22 zł!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na prawdziwe wołowe burgery!
]]>
Wed, 21 Sep 2016 00:01:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/wysmienity_burger_w_100_z_polskiej_wolowiny_podany_w_chrupiacej_bulce_ze_swiezymi_warzywami_frytkami_i_napojem_-_jedyne_22_zl/71265 http://www.fastdeal.pl/oferta/wysmienity_burger_w_100_z_polskiej_wolowiny_podany_w_chrupiacej_bulce_ze_swiezymi_warzywami_frytkami_i_napojem_-_jedyne_22_zl/71265 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Masaż gorącymi kamieniami oraz masaż dla kobiet w ciąży - przyjdź do Body Zone i daj się rozpieścić! Całościowy masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne.
Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.
W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Są specjalnie wyselekcjonowane pod względem kształtu i pochodzą z obszarów czystych ekologicznie np.: Hawaje, Bali. Masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i masażu limfatycznego, używa się również technik z masażu klasycznego.
Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy.

DZIAŁANIE
Podstawę masażu kamieniami stanowi szerokie działanie na:

skórę
 • ułatwia oddychanie skórne
 • poprawia odżywianie skóry
 • przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych
 • poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd
 • wspomaga redukcję cellulitu
 tkankę mięśniową
 • zwiększa zdolność mięśni do pracy
 • poprawia napięcie i elastyczność mięśni
 • regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym

 układ krwionośny i limfatyczny 
 • poprawia pracę układu krwionośnego i limfatycznego (gimnastyka naczyń)
 • ułatwia odpływ krwi żylnej
 • zmniejsza opór krwi w tętnicach
 • ułatwia pracę serca

układ nerwowy 
 • działa uspokajająco i relaksująco
 • łagodzi objawy stresu
Masaż kobiet w ciąży przebiega jednak inaczej niż typowy masaż relaksacyjny czy leczniczy. Nigdy nie wykonuje się masażu w leżeniu na brzuchu, preferowane pozycje to leżenie na boku, na plecach lub pozycja siedząca. Masaż kobiety w ciąży może obejmować niemal całe jej ciało, lub skupić się tylko na wybranym rejonie (szyja, kręgosłup lędźwiowy czy kończyny).

Masaż kobiet w ciąży – korzyści
 • Rozluźnienie napiętych mięśni
 • Relaks i odprężenie
 • Poprawa krążenia lokalnego
 • Poprawa pracy układu limfatycznego (zapobieganie obrzękom)
 • Złagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa
 • Zwiększenie elastyczności skóry (zapobieganie rozstępom)
 • Poprawa samopoczucia
 • Poprawa jakości snu

Jeżeli lekarz prowadzący ciążę nie widzi przeciwwskazań do wykonania u pacjentki masażu, to bezpiecznie jest rozpocząć zabiegi dopiero od 2 – 3 miesiąca ciąży i zakończenie ich pod koniec 8 miesiąca.
]]>
Tue, 20 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_goracymi_kamieniami_oraz_masaz_dla_kobiet_w_ciazy_-_przyjdz_do_body_zone_i_daj_sie_rozpiescic/71072 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_goracymi_kamieniami_oraz_masaz_dla_kobiet_w_ciazy_-_przyjdz_do_body_zone_i_daj_sie_rozpiescic/71072 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Odpocznij po stresującym dniu w Body Zone! Masaż klasyczny lub masaż leczniczy już za 69,99 zł! Masaż klasyczny to najpopularniejszy zabieg - w zależności od zastosowanej techniki może on mieć różne działanie: wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Masaż klasyczny wykorzystywany jest jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób, w tym dolegliwości ortopedycznych, neurologicznych czy ginekologicznych. Znajduje też zastosowanie w ogólnych problemach zdrowotnych zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.
Masaż klasyczny działa na wiele sposobów: pobudza krążenie, rozluźnia, łagodzi bóle. Masaż ten pomaga w rozprowadzaniu w ciele dobroczynnych substancji, np. antycellulitowych składników kosmetycznych oraz w usuwaniu toksyn. Stosuje się go także przed aktywnością fizyczną, aby rozgrzać mięśnie i przygotować je do zwiększonego wysiłku. 
 
Masaż leczniczy polega na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni (zalecany szczególnie sportowcom dla rozluźnienia mięśni przed zawodami, a po zawodach - dla złagodzenia bólu po wysiłku fizycznym), migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu. Masaż leczniczy może usuwać skurcze nóg. Masowanie pleców i ramion pomaga kobietom w bólach porodowych. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.
]]>
Tue, 20 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/odpocznij_po_stresujacym_dniu_w_body_zone_masaz_klasyczny_lub_masaz_leczniczy_juz_za_69_99_zl/71073 http://www.fastdeal.pl/oferta/odpocznij_po_stresujacym_dniu_w_body_zone_masaz_klasyczny_lub_masaz_leczniczy_juz_za_69_99_zl/71073 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Masaż LOMI LOMI lub masaż ciepłą świecą pomogą Ci zapomnieć o otaczającym świecie! Lomi Lomi jest wspaniałym masażem o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowa. Wpływ tego masażu nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale i emocjonalnej. Zazwyczaj wykonywany jest on w konkretnej intencji pacjenta, która po masażu bardzo szybko się urealnia.
Masaż ten bezboleśnie pomaga uwolnić się od przykrych wspomnień, traumatycznych wydarzeń oraz skoncentrować się na tym, co jest tu i teraz, czyli wrócić do rzeczywistości i w niej się odnaleźć. Masaż Lomi Lomi wyzwala pozytywne energie, które przyczyniają się do ponownego odkrycia przez pacjenta radości i chęci do życia, a ponadto wnosi w jego świadomość wiele światła i miłości do wszystkiego, co go otacza, a co za tym idzie, prowadzi do pokochania samego siebie. Pacjent po masażu ma wrażenie lekkości, błogości, zadowolenia, spełnienia i postrzega siebie jako człowieka, przed którym świat stoi otworem i który nie lęka się żadnych zmian. Masaż Lomi Lomi prowadzi do doświadczenia, że nasza dusza i ciało znajdują się w doskonałej równowadze, harmonii, że czujemy się dobrze we własnym ciele i z samym sobą. Cała moc dokonywania zmian tkwi w nas samych, a uwalnia się właśnie w stanie głębokiego relaksu.

Masaż ciepłą świecą
aromatyczną sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję.  Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. Olej z kiełków soi, olej z kokosa oraz wosk pszczeli zawarty w świecy pozostawia na skórze jedwabisty film, zapobiega utracie wody, daje niesamowite efekty nawilżające. Zawarta w olejach z doi i kokosu witamina E, stosowana w kuracji anti-aging, wnika głęboko w skórę, ma działanie antyoksydacyjne, ujędrniające, przywraca skórze elastyczność i sprężystość.]]>
Tue, 20 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_lomi_lomi_lub_masaz_ciepla_swieca_pomoga_ci_zapomniec_o_otaczajacym_swiecie/71074 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_lomi_lomi_lub_masaz_ciepla_swieca_pomoga_ci_zapomniec_o_otaczajacym_swiecie/71074 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pozbądź się cellulitu i ujędrnij swoje ciało masażem bańką chińską. Brzuch, uda i pośladki teraz tylko za 39,99 zł! Masaż bańką chińską to skuteczny sposób na pozbycie się np. cellulitu. Masaż bańką chińską, wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko skórkę pomarańczową, lecz także rozstępy.

Bańki chińskie mają zastosowanie w kosmetologii jako masaż antycellulitowy lub drenaż limfatyczny. Masowanie bańkami sprzyja poprawianiu krążenia krwi, oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga przemianę materii. Dzięki temu przyspieszony zostaje proces spalania tłuszczu. To sprawia, że umięśnione i obfite często w tkankę tłuszczową uda, na których lubi pojawiać się pomarańczowa skórka, zostaną odżywione i pobudzone do pracy w spalaniu tłuszczu. Tym samym masaż bańkami jest jednym z zabiegów odchudzających.]]>
Tue, 20 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozbadz_sie_cellulitu_i_ujedrnij_swoje_cialo_masazem_banka_chinska_brzuch_uda_i_posladki_teraz_tylko_za_39_99_zl/71075 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozbadz_sie_cellulitu_i_ujedrnij_swoje_cialo_masazem_banka_chinska_brzuch_uda_i_posladki_teraz_tylko_za_39_99_zl/71075 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pozwól swoim mięśniom odpocząć - przyjdź do Salonu Body Zone na masaż sportowy lub masaż relaksacyjny! Masaż sportowy to nieodłączny element odnowy biologicznej, który jest wykorzystywany w profesjonalnych programach treningowych. Ponadto pomaga on zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach. Masaż całego ciała sportowca przypomina masaż izomeryczny, którego celem jest odbudowa masy mięśniowej i przywrócenie sprawności mięśni sprzed urazu. Masaż sportowy to ogólna nazwa, która łączy kilka rodzajów masażu. Wykonuje się go między zawodami, tuż przed samym wysiłkiem fizycznym jak i po wzmożonym wysiłku fizycznym. Masaż sportowy to rodzaj masażu, który jest przeznaczony szczególnie dla sportowców. Przypomina on masaż izomeryczny , ponieważ pomaga w odbudowie i przyroście masy mięśniowej oraz siły mięśniowej, a ponadto redukuje tkankę tłuszczową znajdującą się pod skórą.

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.]]>
Tue, 20 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozwol_swoim_miesniom_odpoczac_-_przyjdz_do_salonu_body_zone_na_masaz_sportowy_lub_masaz_relaksacyjny/71076 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozwol_swoim_miesniom_odpoczac_-_przyjdz_do_salonu_body_zone_na_masaz_sportowy_lub_masaz_relaksacyjny/71076 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Coś więcej niż tylko porządek na głowie: pakiety fryzjerskie ze strzyżeniem, regeneracją oraz koloryzacją w Studiu Urody Bellissima!
Na głowie można mieć pół tuzina problemów i całą masę obowiązków. Ty, po wizycie w Studiu Urody Bellissima, będziesz mieć stylową fryzurę! Z kuponem FastDeal za wybrany pakiet fryzjerski zapłacisz ułamek standardowej ceny!

Do wyboru:
 • Strzyżenie damskie z myciem, masażem i stylizacją.
 • Zabieg regeneracji włosów kosmetykami L'Oreal.
 • Koloryzacja włosów o długości do ramion.
Zabieg regeneracyjny polega na odbudowie struktury włosów przy pomocy aktywatora ultradźwiękowego, który emituje delikatne ciepło, ultradźwięki oraz podczerwień, przez co staje się idealnym narzędziem do uzyskiwania najwyższych korzyści z aplikacji kosmetyków pielęgnujących na włosy. Promieniowanie podczerwone regeneruje zniszczoną tkankę włosów, przywraca elastyczność włóknom włosa oraz domyka łuski, a ultradźwięki zwiększają absorpcję składników odżywczych, powodują bezpośrednie wnikanie substancji pielęgnacyjnych do kory włosa.
 
Studio Urody Bellissima
 
Zlokalizowany w Śródmieściu salon oferuje szereg zabiegów z zakresu: 
 • Medycyny estetycznej: botox, osocze bogatopłytkowe, modelowanie ust, wolumetria (odmładzanie twarzy i dłoni).
 • Kosmetyki regeneracyjnej Dermapenem i pielęgnacyjnej GERnetic.
 • Fryzjerstwa L'Oreal, masażu oraz  modelowania sylwetki, stylizacji paznokci i wyszczuplania ciała, jak i również depilację tradycyjną i laserową. Zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i kosmetyków najwyższej jakości. Studio zdobyło rekomendację miesięcznika „Uroda” w kategorii Sprawdzone Salony&Gabinety&Spa..
 
 
]]>
Sun, 18 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/cos_wiecej_niz_tylko_porzadek_na_glowie_pakiety_fryzjerskie_ze_strzyzeniem_regeneracja_oraz_koloryzacja_w_studiu_urody_bellissima/71050 http://www.fastdeal.pl/oferta/cos_wiecej_niz_tylko_porzadek_na_glowie_pakiety_fryzjerskie_ze_strzyzeniem_regeneracja_oraz_koloryzacja_w_studiu_urody_bellissima/71050 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi z omówieniem wyników w profesjonalnym Gabinecie Lekarskim Vox Naturae już od 39,99 zł! Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi jest popularnym badaniem w wielu krajach europejskich oraz Stanach Zjednoczonych, wykazującym zachodzące w organizmie zmiany już wówczas, gdy jeszcze nie ma żadnych niepokojących objawów. Dzięki analizie kształtu, wielkości i wyglądu czerwonych krwinek, aktywności białych krwinek oraz ich ilości i rozmieszczenia badanie wykazuje stopień zakwaszenia organizmu, jego nawodnienia, stanów zapalnych, niedoborów mineralnych czy wolnorodnikowych uszkodzeń komórek. Badanie wykrywa m.in. obecność metali ciężkich, toksyn, LDL, struktur białkowych, kryształów kwasu ortofosforowego, bakterii, grzybów i pasożytów. Taka wczesna diagnoza daje informacje, w jakim stanie jest organizm i jak wpływa na niego dieta. Ponadto w przypadku złych wyników mikroskopowego badania żywej kropli krwi, sugeruje ono dalsze postępowanie w celu osiągnięcia pożądanych efektów. 

Przygotowanie do badania:
 • Co najmniej 3 godziny przed badaniem nie można spożywać żadnych posiłków.
 • 30 minut przed badaniem należy wypić ok. 0,5 l wody.
 • Minimum 24 godziny przed badaniem nie można spożywać alkoholu.
Przebieg badania:
 • Pobranie jednej kropli krwi pacjenta z opuszka palca za pomocą jednorazowego nakłuwacza.
 • Pobrana próbka krwi od razu badana jest pod mikroskopem.
 • Obraz krwi transmitowany na ekranie monitora za pośrednictwem kamery mikroskopowej, umożliwia pacjentowi przez cały czas badania obserwowanie krwi pod dużym powiększeniem.
 • Certyfikowany konsultant medyczny analizuje widoczny obraz, dokonuje jego interpretacji i w zależności od wyników zaleca ewentualne zmiany w żywieniu, stosowną suplementację bądź skuteczne i bezpieczne metody odgrzybiania czy też oczyszczania organizmu z toksyn i pasożytów.
 • Po zastosowaniu się do zaleceń dietetycznych istnieje możliwość wykonania badania kontrolnego celem sprawdzenia zachodzących zmian i prawidłowości przebiegu kuracji.
Vox Naturae
 
Głównym celem instytutu jest stworzenie wysokiego poziomu świadomości profilaktyki zdrowotnej w społeczeństwie. Dlatego wykwalifikowani specjaliści przekazują swoim pacjentom cenne porady na temat zdrowego trybu życia, propagują bezpieczną suplementację, a przede wszystkim wykonują badania diagnostyczne i analityczne, które pozwalają w porę wykryć potencjalne zagrożenia dla organizmu. Oferta Vox Naturae obejmuje szeroki zakres badań i konsultacji. Na miejscu można wykonać analizę stanu zdrowia bądź dokonać analizy żywieniowej. Motto instytutu profilaktyki zdrowotnej to: “Żyj zdrowo. Od dziś!”.
]]>
Sun, 18 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikroskopowe_badanie_zywej_kropli_krwi_z_omowieniem_wynikow_w_profesjonalnym_gabinecie_lekarskim_vox_naturae_juz_od_39_99_zl/71055 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikroskopowe_badanie_zywej_kropli_krwi_z_omowieniem_wynikow_w_profesjonalnym_gabinecie_lekarskim_vox_naturae_juz_od_39_99_zl/71055 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Relaksujące masaże w Studiu Urody Bellissima już od 59 zł! Idealny sposób na odpoczynek po ciężkim dniu w aż 6 możliwościach do wyboru! Nic tak dobrze nie wpływa na poprawę samopoczucia jak dobry, relaksujący masaż - wybierz jeden ze wspaniałych masaży, który zapewni Ci niesamowite uczucie odprężenia i relaksu!
 • Masaż leczniczy kręgosłupa
Masaż ten usuwa napięcie mięśniowe, a zarazem daje poczucie odprężenia fizycznego i psychicznego. Skutecznie redukuje bóle kręgosłupa. W trakcie  masażu przeplatają się techniki masażu klasycznego z technikami masażu tkanek głębokich. Masażysta działa dużo większą siłą niż w przypadku innych masaży. 
 • Masaż klasyczny
Mieści w sobie cały wachlarz pozytywnych dla zdrowia właściwości. Skutecznie wpływa zarówno na poprawę kondycji fizycznej, jak i psychicznej. Swoimi korzeniami, masaż tkwi głęboko w starożytności. Masaż klasyczny poprawia przemianę materii, zwiększa elastyczność mięśni, ułatwia pracę serca.
 • Masaż relaksacyjny
Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, stres, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takich chwilach idealnym rozwiązaniem jest masaż relaksacyjny -  stymulujący układ nerwowy, zapewniający wyciszenie organizmu, jak również skutecznie walczący z bezsennością.
 • Masaż aromaterapeutyczny
Masaż ten łączy w sobie techniki masażu relaksacyjnego z olejkami eterycznymi. Działa głęboko odprężająco i antystresowo. Indywidualnie dobrana kompozycja olejków wpływa kojąco na ciało i umysł.   
 • Masaż bambusem królewskim
Oryginalny masaż wykonywany przy użyciu różnych wielkości pałeczek bambusowych. Pozwala na odpoczynek i rozładowanie negatywnego napięcia. Jeśli cierpisz na chroniczny stres, a Twoje dolegliwości łączą się z napięciem mięśniowym – masaż bambusem to pomysł dla Ciebie. Bambus nie powoduje uczulenia i nie wpływa negatywnie na skórę człowieka. 
 • Masaż gorącą aromatyczną świecą Marrakesh lub Zielona Herbata
Doskonały masaż nawilżający ciało. Środkiem poślizgowym jest ciepły, wyjątkowo aromatyczny olejek ze świecy, który głęboko relaksuje, pozostawiając skórę aksamitną i miękką. Świeca wzbogacona jest w naturalne oleje roślinne m.in. masło shea, olej kokosowy, olej arganowy.
 
 • Masaż stemplami ziołowymi
Specjalna mieszanka leczniczych ziół zawinięta w bawełniany materiał, następnie podgrzana i aplikowana na ciało. Masaż ten usuwa ból, doskonale relaksuje dzięki intensywnie wydzielającym się zapachom. Każdy stempel używany jest tylko raz.

Kupon zakupiony na portalu możesz wymienić w Studiu Urody Bellissima na eleganckie imienne zaproszenie, które może stanowić doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby, właściwie na każdą okazję. Treść zaproszenia można uzgodnić osobiście, telefonicznie lub e-mailem!
]]>
Sat, 17 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/relaksujace_masaze_w_studiu_urody_bellissima_juz_od_59_zl_idealny_sposob_na_odpoczynek_po_ciezkim_dniu_w_az_6_mozliwosciach_do_wyboru/71016 http://www.fastdeal.pl/oferta/relaksujace_masaze_w_studiu_urody_bellissima_juz_od_59_zl_idealny_sposob_na_odpoczynek_po_ciezkim_dniu_w_az_6_mozliwosciach_do_wyboru/71016 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Odżywczy zabieg fryzjerski w formie rekonstrukcji włosa kosmetykami JOICO K-PAK już od 100 zł! Salon Fryzjerski "Anett" zaprasza!
Sekret skuteczności JOICO K-PAK kryje się w wyjątkowym połączeniu 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa. Zastosowanie aminokwasów o różnej masie cząsteczkowej w innowacyjnej formule odbudowującej QUADRAMINE COMPLEX sprawia, że włosy są odbudowywane zarówno w najgłębszych warstwach, jak i na zewnątrz.
 
Podzielona na 4 etapy kuracja ma na celu poprawienie wyglądu, przedłużenie trwałości koloru, przywrócenie właściwego nawilżenia i dodanie włosom blasku. Szczególnie polecany jest dla osób, których włosy są osłabione. Kuracja regenerująca JOICO może być alternatywą dla ścięcia zniszczonych włosów, bo w zasadzie już po pierwszym zabiegu kondycja włosów staje się o wiele lepsza. Polecamy stosowanie zabiegu przy każdym zabiegu koloryzacji.


]]>
Sat, 17 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/odzywczy_zabieg_fryzjerski_w_formie_rekonstrukcji_wlosa_kosmetykami_joico_k-pak_juz_od_100_zl_salon_fryzjerski_anett_zaprasza/71017 http://www.fastdeal.pl/oferta/odzywczy_zabieg_fryzjerski_w_formie_rekonstrukcji_wlosa_kosmetykami_joico_k-pak_juz_od_100_zl_salon_fryzjerski_anett_zaprasza/71017 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Fryzjerski "Anett" i zafunduj sobie profesjonalną koloryzację! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Fryzjerski "Anett"- po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą i kolorem, ale i zdrowym wyglądem swoich włosów. Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!
 
Koloryzacja włosów w Salonie Fryzjerskim "Anett" to przede wszystkim szeroki wybór farb bez amoniaku, dla alergików czy kobiet w ciąży firmy CHI oraz 15-minutowych farb z kawiorem i kolagenem. Salon posiada również włoskie farby (nowość na rynku), które idealnie pokrywają siwe włosy. Niezwykle głęboki, stylowy kolor zakryje odrosty czy siwiznę i doda kosmykom blasku!
]]>
Sat, 17 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/doprowadz_do_stylowej_rewolucji_na_swojej_glowie_odwiedz_salon_fryzjerski_anett_i_zafunduj_sobie_profesjonalna_koloryzacje/71018 http://www.fastdeal.pl/oferta/doprowadz_do_stylowej_rewolucji_na_swojej_glowie_odwiedz_salon_fryzjerski_anett_i_zafunduj_sobie_profesjonalna_koloryzacje/71018 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Keratynowy zabieg odbudowy włosów DREAM REPAIR firmy Artègo wraz z modelowaniem już od 65 zł! Nawet bardzo zniszczonym włosom udaje się przywrócić pierwotny blask i gładkość, a ich odbudowa nie musi być wcale procesem długotrwałym, okupionym szeregiem wyrzeczeń, związanym z zastosowaniem środków nieobojętnych dla zdrowia... Keratyna - prosty sposób na piękne i zdrowe włosy!
 
Farbowanie, szczotkowanie, słońce, wiatr, mróz i chlorowana woda wystawiają kondycję włosów na nie lada próbę. Jeśli Twoje włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Współczesna kosmetologia skutecznie radzi sobie z tym problemem - nowoczesne terapie keratynowe wykorzystując najnowsze zdobycze medycyny, szybko i długotrwale rekonstruują włosy, niezależnie od ich rodzaju i stopnia zniszczenia.
 
Usługa DREAM REPAIR firmy Artègo służy do głębokiej odbudowy włosów za pomocą 4 produktów:
 
 • szamponu, który rozpocznie proces odbudowy włosa,
 • fluidu K o działaniu wzmacniającym włosy od środka,
 • maski regenerującej o działaniu wzmacniającej włosy od zewnątrz,
 • ampułek regenerujących (k-lotion) -  preparat odbudowujący zniszczone włókna włosa i wzmacniający ogólną strukturę włosa, otoczy włosy ochronnym filmem, zapewniając im połysk i łatwość rozczesywania.

 
Składniki aktywne zawarte w produktach to między innymi:
 • hydrolizowana keratyna: składnik ten dociera do zniszczonego włókna kory i odbudowuje je od wewnątrz,
 • serycyna: odbudowuje włosy z zewnątrz wypełniając zniszczenia, wygładza powierzchnię włosów.
 • olejek z jojoby: olejek nabłyszcza i chroni włosy
 • olejek z awokado: tworzy ochronny film wokół włosa, dzięki czemu stają się one bardziej błyszczące.
 
]]>
Sat, 17 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/keratynowy_zabieg_odbudowy_wlosow_dream_repair_firmy_artego_wraz_z_modelowaniem_juz_od_65_zl/71019 http://www.fastdeal.pl/oferta/keratynowy_zabieg_odbudowy_wlosow_dream_repair_firmy_artego_wraz_z_modelowaniem_juz_od_65_zl/71019 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl