Najnowsze oferty na FastDeal.pl dla miejsca: Kraków Najnowsze oferty serwisu FastDeal.pl Fri, 02 Dec 2016 19:04:08 +0100 Zend_Feed_Writer 1.11.11 (http://framework.zend.com) http://www.fastdeal.pl/oferty/krakow Tylko teraz 50 % zniżki na lifting FALAMI RADIOWYMI twarzy lub ciała (brzuch lub pośladki) w Instytucie dr Irena Eris w Krakowie!
Fale radiowe to znakomity system do likwidacji zmarszczek, pozwalający  wyszczuplić uda i brzuch, wymodelować ramiona czy ujędrnić pośladki, a przy okazji zmniejszyć obwód oraz cellulit poszczególnych partii ciała. Zabiegi są bardzo skuteczne, komfortowe i nie wymagają ingerencji skalpela ani zastrzyków.
 
Fale radiowe przenikają przez wszystkie warstwy skóry i rozgrzewają ją od wewnątrz. Podgrzanie skóry skutkuje ponownym napięciem włókien kolagenowych oraz stymulacją fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i elastyny. W efekcie  następuje spłycenie zmarszczek czy blizn, skóra jest odżywiona i utleniona, przez co staje się bardziej jędrna.
 
]]>
Fri, 02 Dec 2016 00:05:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/tylko_teraz_50_znizki_na_lifting_falami_radiowymi_twarzy_lub_ciala_brzuch_lub_posladki_w_instytucie_dr_irena_eris_w_krakowie/75107 http://www.fastdeal.pl/oferta/tylko_teraz_50_znizki_na_lifting_falami_radiowymi_twarzy_lub_ciala_brzuch_lub_posladki_w_instytucie_dr_irena_eris_w_krakowie/75107 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pakiety zdrowotne w Krynicy-Zdrój: seniora, antystresowy lub na zdrowy kręgosłup. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej zaprasza!
 • PAKIET SENIORA
 • - wizyta lekarska (lekarz wybranej specjalności dostępny w naszej Placówce),
  - 3 masaże klasyczne,
  - 10 zabiegów fizykoterapeutycznych zleconych przez lekarza tj. światłolecznictwo, elektroterapia, hydroterapia, magnetoterapia.
  • PAKIET ANTYSTRESOWY
  - konsultacja lekarska (np. w Poradni Leczenia Bólu),
  - 12 zabiegów: 4x ćwiczenia relaksacyjne, 4x refleksoterapia, 4x masaż.
  • PAKIET ZDROWY KRĘGOSŁUP
  - wizyta lekarska w Poradni Wad Postawy,
  - 3 x kinezyterapia,
  - 3 x ćwiczenia indywidualne,
  - 3 x zabiegi fizykoterapeutyczne.

  NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ w KRYNICY-ZDROJU
  Szpital Rehabilitacyjny im. lek.med. Bronisławy Dulkiewicz


  "Podstawą wszelkiego szczęścia jest zdrowie."
   
  Szpital położony jest w spokojnej części Krynicy, a z okien roztacza się piękny widok na Jaworzynę Krynicką. Budynek przystosowany jest do leczenia osób niepełnosprawnych, bez barier architektonicznych, wyposażony w windę.

  Szpital dysponuje 70 miejscami, w 14 pokojach o wysokim standardzie. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, a obiekt posiada najwyższej jakości system wietrzenia, co gwarantuje czyste powietrze i miły zapach. Każda sala posiada TV, Internet oraz własną łazienkę. 

  Leczenie odbywa się w nowoczesnych pomieszczeniach, które łączą w sobie ciepło i przyjazny klimat, z możliwością rehabilitacji na najwyższym poziomie, gdzie pacjenci dobrze się czują, a bezpieczeństwo, które jest im zapewnione i doświadczenie pracowników, pozwalają szybciej wrócić do zdrowia i sprawnego życia.
   
  Największą dumą i atutem szpitala są lekarze różnych specjalności, fizjoterapeuci, pielęgniarki, psycholodzy, neurologopedzi i terapeuci zajęciowi.  To świetnie wykształcony personel, z dużym doświadczeniem klinicznym, znający najlepsze, najnowocześniejsze metody terapii i rehabilitacji, który bezustannie podnosi swoje kwalifikacje.
  ]]>
  Tue, 29 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiety_zdrowotne_w_krynicy-zdroj_seniora_antystresowy_lub_na_zdrowy_kregoslup_niepubliczny_zaklad_opieki_zdrowotnej_zaprasza/74814 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiety_zdrowotne_w_krynicy-zdroj_seniora_antystresowy_lub_na_zdrowy_kregoslup_niepubliczny_zaklad_opieki_zdrowotnej_zaprasza/74814 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Dekoloryzacja z nadaniem koloru w Salonie Beauty & Hairstyle w Krakowie! Profesjonalna rewolucja na Twojej głowie! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Beauty & Hairstyle - po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą i kolorem, ale i zdrowym wyglądem swoich włosów. Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!

  Myślisz o zmianie uczesania? Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o pięknych zdrowych włosach i modnej fryzurze? To wszystko już dziś z Salonem Beauty & Hairstyle w Krakowie!
   
  Dekoloryzacja z nadaniem koloru w Salonie Beauty & Hairstyle to gwarancja niebanalnej fryzury - niezwykle głęboki, stylowy kolor zakryje odrosty czy siwiznę i doda kosmykom blasku!
  ]]>
  Sun, 27 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/dekoloryzacja_z_nadaniem_koloru_w_salonie_beauty_hairstyle_w_krakowie_profesjonalna_rewolucja_na_twojej_glowie/74758 http://www.fastdeal.pl/oferta/dekoloryzacja_z_nadaniem_koloru_w_salonie_beauty_hairstyle_w_krakowie_profesjonalna_rewolucja_na_twojej_glowie/74758 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Hipnotyzuj kolorem! Uwolnij swój styl i postaw na nową efektowną fryzurę! Ulubiona fryzura gwiazd - ombre lub refleksy już od 40 zł! Hipnotyzuj kolorem! Uwolnij swój styl i postaw na nową efektowną fryzurę! Kobiety uwielbiają się zmieniać i  uwielbiają być podziwiane, a koloryzacja jest sposobem na metamorfozę. Najczęściej wtedy, gdy w ich życiu pojawi się potrzeba radykalnej zmiany. Zatem nie daj się zimowej nudzie i baw się kolorem włosów!

  "Ombre hair" i refleksy, czyli najmodniejszy look gwiazd - jaśniejsze końce włosów. Ta technika farbowania wygląda nie tylko bardzo naturalnie, ale też rozświetla twarz i nadaje objętości fryzurze.]]>
  Sun, 27 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/hipnotyzuj_kolorem_uwolnij_swoj_styl_i_postaw_na_nowa_efektowna_fryzure_ulubiona_fryzura_gwiazd_-_ombre_lub_refleksy_juz_od_40_zl/74759 http://www.fastdeal.pl/oferta/hipnotyzuj_kolorem_uwolnij_swoj_styl_i_postaw_na_nowa_efektowna_fryzure_ulubiona_fryzura_gwiazd_-_ombre_lub_refleksy_juz_od_40_zl/74759 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Kompleksowy pakiet fryzjerski w Salonie Beauty & Hairstyle w Krakowie! Profesjonalne strzyżenie z myciem, maską i modelowaniem już od 25 zł! Na głowie można mieć pół tuzina problemów i całą masę obowiązków. Ty, po wizycie w Salonie Beauty & Hairstyle, będziesz mieć stylową fryzurę! Z kuponem FastDeal za wybrany pakiet fryzjerski zapłacisz ułamek standardowej ceny!

  Myślisz o zmianie uczesania? Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o pięknych zdrowych włosach i modnej fryzurze? To wszystko już dziś z Salonem Beauty & Hairstyle w Krakowie!
   
  Kompleksowy pakiet fryzjerski, w skład którego wchodzi mycie, maska, strzyżenie i modelowanie wykonany przez profesjonalistów, to gwarancja niebanalnej fryzury - nieważne, czy interesuje Cię strzyżenie klasyczne - dzięki którym codzienne układanie włosów stanie się przyjemnością, czy strzyżenie nowoczesne, artystyczne, dla osób, które ciągle poszukują nowych inspiracji dla swojego wyglądu.
  ]]>
  Sun, 27 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pakiet_fryzjerski_w_salonie_beauty_hairstyle_w_krakowie_profesjonalne_strzyzenie_z_myciem_maska_i_modelowaniem_juz_od_25_zl/74760 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pakiet_fryzjerski_w_salonie_beauty_hairstyle_w_krakowie_profesjonalne_strzyzenie_z_myciem_maska_i_modelowaniem_juz_od_25_zl/74760 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o zdrowym, naturalnym kolorze? To wszystko z koloryzacją w Beauty & Hairstyle! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Beauty & Hairstyle - po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą i kolorem, ale i zdrowym wyglądem swoich włosów. Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!

  Myślisz o zmianie uczesania? Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o pięknych zdrowych włosach i modnej fryzurze? To wszystko już dziś z Salonem Beauty & Hairstyle w Krakowie!
   
  Koloryzacja w Salonie Beauty & Hairstyle to gwarancja niebanalnej fryzury - niezwykle głęboki, stylowy kolor zakryje odrosty czy siwiznę i doda kosmykom blasku!
  ]]>
  Sun, 27 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/pragniesz_totalnej_metamorfozy_a_moze_po_prostu_marzysz_o_zdrowym_naturalnym_kolorze_to_wszystko_z_koloryzacja_w_beauty_hairstyle/74761 http://www.fastdeal.pl/oferta/pragniesz_totalnej_metamorfozy_a_moze_po_prostu_marzysz_o_zdrowym_naturalnym_kolorze_to_wszystko_z_koloryzacja_w_beauty_hairstyle/74761 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Wstąp na piwko, a nawet i na dwa! Dwa lane piwa Okocim w Pubie Podkowa na Kazimierzu! Doskonała propozycja na wieczór z przyjaciółmi! Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na piwo!]]> Fri, 25 Nov 2016 00:04:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/wstap_na_piwko_a_nawet_i_na_dwa_dwa_lane_piwa_okocim_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_doskonala_propozycja_na_wieczor_z_przyjaciolmi/74666 http://www.fastdeal.pl/oferta/wstap_na_piwko_a_nawet_i_na_dwa_dwa_lane_piwa_okocim_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_doskonala_propozycja_na_wieczor_z_przyjaciolmi/74666 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl Wyśmienity burger w 100 % z polskiej wołowiny podany w chrupiącej bułce, ze świeżymi warzywami, frytkami i napojem - jedyne 22 zł!
  Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na prawdziwe wołowe burgery!
  ]]>
  Wed, 23 Nov 2016 00:04:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/wysmienity_burger_w_100_z_polskiej_wolowiny_podany_w_chrupiacej_bulce_ze_swiezymi_warzywami_frytkami_i_napojem_-_jedyne_22_zl/74607 http://www.fastdeal.pl/oferta/wysmienity_burger_w_100_z_polskiej_wolowiny_podany_w_chrupiacej_bulce_ze_swiezymi_warzywami_frytkami_i_napojem_-_jedyne_22_zl/74607 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Off-road trip ze szkoleniem i pamiątkową koszulką z Beskidzkie4x4 - już za jedyne 170 zł! Off-road trip z Beskidzkie4x4 to doskonały pomysł na prezent lub spróbowanie własnych sił za kierownicą samochodu terenowego w wymagających warunkach górskich. Usytuowanie tras w malowniczych Beskidach, po których odbywają się przejazdy, sprawia, że kierowca i pasażerowie na długo zapamiętają tę nietuzinkową przygodę. Osoba posiadająca voucher może zabrać ze sobą dodatkowo 2 osoby towarzyszące.
   
  Instruktorzy Beskidzkie4x4 to osoby od lat związane z off-roadem, czynnie uczestniczący w rajdach typu cross country czy też wyprawach off-road, chętnie podzielą się wiedzą na temat swojej pasji, jaką jest jazda w terenie.

  Więcej informacji na stronie: www.beskidzkie4x4.pl
  Zapraszamy!

   
   
  ]]>
  Sun, 20 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/off-road_trip_ze_szkoleniem_i_pamiatkowa_koszulka_z_beskidzkie4x4_-_juz_za_jedyne_170_zl/74496 http://www.fastdeal.pl/oferta/off-road_trip_ze_szkoleniem_i_pamiatkowa_koszulka_z_beskidzkie4x4_-_juz_za_jedyne_170_zl/74496 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi z omówieniem wyników w profesjonalnym Gabinecie Lekarskim Vox Naturae już od 39,99 zł! Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi jest popularnym badaniem w wielu krajach europejskich oraz Stanach Zjednoczonych, wykazującym zachodzące w organizmie zmiany już wówczas, gdy jeszcze nie ma żadnych niepokojących objawów. Dzięki analizie kształtu, wielkości i wyglądu czerwonych krwinek, aktywności białych krwinek oraz ich ilości i rozmieszczenia badanie wykazuje stopień zakwaszenia organizmu, jego nawodnienia, stanów zapalnych, niedoborów mineralnych czy wolnorodnikowych uszkodzeń komórek. Badanie wykrywa m.in. obecność metali ciężkich, toksyn, LDL, struktur białkowych, kryształów kwasu ortofosforowego, bakterii, grzybów i pasożytów. Taka wczesna diagnoza daje informacje, w jakim stanie jest organizm i jak wpływa na niego dieta. Ponadto w przypadku złych wyników mikroskopowego badania żywej kropli krwi, sugeruje ono dalsze postępowanie w celu osiągnięcia pożądanych efektów. 

  Przygotowanie do badania:
  • Co najmniej 3 godziny przed badaniem nie można spożywać żadnych posiłków.
  • 30 minut przed badaniem należy wypić ok. 0,5 l wody.
  • Minimum 24 godziny przed badaniem nie można spożywać alkoholu.
  Przebieg badania:
  • Pobranie jednej kropli krwi pacjenta z opuszka palca za pomocą jednorazowego nakłuwacza.
  • Pobrana próbka krwi od razu badana jest pod mikroskopem.
  • Obraz krwi transmitowany na ekranie monitora za pośrednictwem kamery mikroskopowej, umożliwia pacjentowi przez cały czas badania obserwowanie krwi pod dużym powiększeniem.
  • Certyfikowany konsultant medyczny analizuje widoczny obraz, dokonuje jego interpretacji i w zależności od wyników zaleca ewentualne zmiany w żywieniu, stosowną suplementację bądź skuteczne i bezpieczne metody odgrzybiania czy też oczyszczania organizmu z toksyn i pasożytów.
  • Po zastosowaniu się do zaleceń dietetycznych istnieje możliwość wykonania badania kontrolnego celem sprawdzenia zachodzących zmian i prawidłowości przebiegu kuracji.
  Vox Naturae
   
  Głównym celem instytutu jest stworzenie wysokiego poziomu świadomości profilaktyki zdrowotnej w społeczeństwie. Dlatego wykwalifikowani specjaliści przekazują swoim pacjentom cenne porady na temat zdrowego trybu życia, propagują bezpieczną suplementację, a przede wszystkim wykonują badania diagnostyczne i analityczne, które pozwalają w porę wykryć potencjalne zagrożenia dla organizmu. Oferta Vox Naturae obejmuje szeroki zakres badań i konsultacji. Na miejscu można wykonać analizę stanu zdrowia bądź dokonać analizy żywieniowej. Motto instytutu profilaktyki zdrowotnej to: “Żyj zdrowo. Od dziś!”.
  ]]>
  Sat, 19 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikroskopowe_badanie_zywej_kropli_krwi_z_omowieniem_wynikow_w_profesjonalnym_gabinecie_lekarskim_vox_naturae_juz_od_39_99_zl/74423 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikroskopowe_badanie_zywej_kropli_krwi_z_omowieniem_wynikow_w_profesjonalnym_gabinecie_lekarskim_vox_naturae_juz_od_39_99_zl/74423 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Coś więcej niż tylko porządek na głowie: pakiety fryzjerskie ze strzyżeniem, regeneracją oraz koloryzacją w Studiu Urody Bellissima!
  Na głowie można mieć pół tuzina problemów i całą masę obowiązków. Ty, po wizycie w Studiu Urody Bellissima, będziesz mieć stylową fryzurę! Z kuponem FastDeal za wybrany pakiet fryzjerski zapłacisz ułamek standardowej ceny!

  Do wyboru:
  • Strzyżenie damskie z myciem, masażem i stylizacją.
  • Zabieg regeneracji włosów kosmetykami L'Oreal.
  • Koloryzacja włosów o długości do ramion.
  Zabieg regeneracyjny polega na odbudowie struktury włosów przy pomocy aktywatora ultradźwiękowego, który emituje delikatne ciepło, ultradźwięki oraz podczerwień, przez co staje się idealnym narzędziem do uzyskiwania najwyższych korzyści z aplikacji kosmetyków pielęgnujących na włosy. Promieniowanie podczerwone regeneruje zniszczoną tkankę włosów, przywraca elastyczność włóknom włosa oraz domyka łuski, a ultradźwięki zwiększają absorpcję składników odżywczych, powodują bezpośrednie wnikanie substancji pielęgnacyjnych do kory włosa.
   
  Studio Urody Bellissima
   
  Zlokalizowany w Śródmieściu salon oferuje szereg zabiegów z zakresu: 
  • Medycyny estetycznej: botox, osocze bogatopłytkowe, modelowanie ust, wolumetria (odmładzanie twarzy i dłoni).
  • Kosmetyki regeneracyjnej Dermapenem i pielęgnacyjnej GERnetic.
  • Fryzjerstwa L'Oreal, masażu oraz  modelowania sylwetki, stylizacji paznokci i wyszczuplania ciała, jak i również depilację tradycyjną i laserową. Zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i kosmetyków najwyższej jakości. Studio zdobyło rekomendację miesięcznika „Uroda” w kategorii Sprawdzone Salony&Gabinety&Spa..
   
   
  ]]>
  Sat, 19 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/cos_wiecej_niz_tylko_porzadek_na_glowie_pakiety_fryzjerskie_ze_strzyzeniem_regeneracja_oraz_koloryzacja_w_studiu_urody_bellissima/74427 http://www.fastdeal.pl/oferta/cos_wiecej_niz_tylko_porzadek_na_glowie_pakiety_fryzjerskie_ze_strzyzeniem_regeneracja_oraz_koloryzacja_w_studiu_urody_bellissima/74427 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Laserowe wybielanie zębów (dwa łuki) w gabinecie White & Beauty. Lśniący uśmiech w doskonałej cenie! Tylko teraz jedyne 99 zł! Bielsze zęby w 45 minut!
   
  Wypróbuj tę rewolucyjną metodę i uśmiechaj się bez obaw! Pojawianie się przebarwień na zębach jest stanem naturalnym i dotyczy każdego z nas - niezależnie od stosowanej diety czy używek takich jak papierosy, kawa czy czerwone wino.
   
  Dlaczego warto?
  • Zabiegi pozwalają rozjaśnić kolor zębów nawet o 14 odcieni!
  • Rezultaty są widoczne już po pierwszej wizycie!
  • Klienci odzyskują przyjemność pięknego uśmiechu - bez skrępowania!
  • Sam zabieg jest zupełnie bezpieczny i absolutnie bezbolesny!
    
  Dodają uroku i pewności siebie, poprawiają samopoczucie. Mając białe i zdrowe zęby, ludzie chętniej i częściej się uśmiechają, dzięki czemu są korzystniej postrzegani przez otoczenie. Powszechnie wiadomo, że uroda ułatwia kontakty z innymi, a białe zęby są jej istotnym elementem. Dowiedziono, że zęby są drugą po oczach częścią twarzy, na którą podświadomie zwraca się uwagę u innych.
  Dzięki specjalizacji White & Beauty wyłącznie w dziedzinie wybielania zębów śmiało możemy zagwarantować zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie przez najlepszych specjalistów w tej branży.
  Zabieg wykonywany jest za pomocą bezpiecznego dla zębów organicznego żelu oraz specjalnie do tego przeznaczonej lampy elektroluminescencyjnej. Rozjaśniający żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu lampy - całość powtarza się do 3 razy po 15 minut podczas jednej wizyty.
   
  To największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w nowoczesnym i efektywnym wybielaniu zębów. Aby zapewnić swoim klientom opiekę na najwyższym poziomie, tamtejsi specjaliści jako pierwsi zaczęli używać preparatów wybielających ze Stanów Zjednoczonych niezawierających nadtlenku wodoru - dzięki temu zabiegi wybielania są całkowicie bezbolesne nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Podczas kilkuletniej działalności White & Beauty w Polsce, z gabinetów wyszło już ponad 10.000 klientów, a firma może się pochwalić wysokim wynikiem 95% pozytywnych opinii.
  ]]>
  Fri, 18 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/laserowe_wybielanie_zebow_dwa_luki_w_gabinecie_white_beauty_lsniacy_usmiech_w_doskonalej_cenie_tylko_teraz_jedyne_99_zl/74284 http://www.fastdeal.pl/oferta/laserowe_wybielanie_zebow_dwa_luki_w_gabinecie_white_beauty_lsniacy_usmiech_w_doskonalej_cenie_tylko_teraz_jedyne_99_zl/74284 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Zdrowe i piękne zęby! Pakiet stomatologiczny w świetnej cenie w profesjonalnym salonie White & Beauty w Krakowie! White & Beauty Dental Clinic to nowoczesna przychodnia dentystyczna świadcząca usługi na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się zabiegi higienizacji jamy ustnej oraz wiele innych usług stomatologicznych. Leczeniem zajmują się specjaliści w dziedzinie stomatologii, którzy dbają o miłą atmosferę podczas każdej wizyty.
  • Skaling - czyli usuwanie kamienia nazębnego, który może uszkadzać dziąsła oraz prowadzić do rozchwiania i utraty zębów.
  • Fluoryzacja - nałożenie roztworu fluoru na zęby chroni je przed szkodliwymi czynnikami oraz wzmacnia strukturę szkliwa.
  • Przegląd jamy ustnej - kontrola stanu uzębienia i wskazanie ewentualnych ubytków.

  ]]>
  Fri, 18 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/zdrowe_i_piekne_zeby_pakiet_stomatologiczny_w_swietnej_cenie_w_profesjonalnym_salonie_white_beauty_w_krakowie/74285 http://www.fastdeal.pl/oferta/zdrowe_i_piekne_zeby_pakiet_stomatologiczny_w_swietnej_cenie_w_profesjonalnym_salonie_white_beauty_w_krakowie/74285 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Keratynowe prostowanie włosów w Salonie Fryzjerskim "Anett" już od 250 zł! Najtaniej w Krakowie! Tylko teraz - strzyżenie gratis! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Fryzjerski "Anett"- po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą, ale i zdrowymi, prostymi włosami! Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!
   
  Terapia jest oparta na zastosowaniu keratyny, jako głównego i najskuteczniejszego składnika, który jest naturalnym budulcem włosów, dzięki któremu włosy mogą wrócić do zdrowego i zregenerowanego wyglądu. Dzięki kuracji włosy stają się gładkie proste lśniące oraz dogłębnie. Sekret zabiegu to maksymalne wykorzystanie właściwości keratyny. Keratyna jako naturalną i organiczną substanodżywionecją, wnika w głąb struktury włosa, uzupełniając jego ubytki odbudowując włosy od wewnątrz. Dzięki kuracji włosy staną się zregenerowane, proste, elastyczne, odżywione, gładkie - po prostu piękne! Efekty zabiegu są widoczne od razu po zastosowaniu- włosy wyglądają zdrowo, świeżo i witalnie. Wymodelowanie włosów po zabiegu będzie trwało nawet o połowę krócej. Efekt końcowy oraz stopień wyprostowania włosów zależy od ich rodzaju, grubości i kondycji.
   
  Czas trwania zabiegu wynosi około 2 godzin, a efekty zabiegu utrzymują się do 2-4 miesięcy.
   
  ]]>
  Fri, 18 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/keratynowe_prostowanie_wlosow_w_salonie_fryzjerskim_anett_juz_od_250_zl_najtaniej_w_krakowie_tylko_teraz_-_strzyzenie_gratis/74286 http://www.fastdeal.pl/oferta/keratynowe_prostowanie_wlosow_w_salonie_fryzjerskim_anett_juz_od_250_zl_najtaniej_w_krakowie_tylko_teraz_-_strzyzenie_gratis/74286 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Modne strzyżenie męskie? Rewelacyjny pakiet fryzjerski specjalnie dla Panów w Salonie Fryzjerskiem "Anett" w Krakowie! Coś dla Panów! Skorzystaj z umiejętności profesjonalnych fryzjerów! Mycie oraz modne strzyżenie męskie- kompleksowe usługi, dzięki którym możesz cieszyć się nowym wizerunkiem!
   
  Pamiętaj, że dobór odpowiedniej fryzury to nie lada wyzwanie. Kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja pomiędzy Tobą a Twoim fryzjerem. Skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy sprawią, że w nowej fryzurze będziesz wyglądał doskonale. Miły personel i przyjemna, oryginalna aranżacja wnętrz zapewnią Ci relaks, a poprzedzające usługę strzyżenia mycie włosów - dodatkową dawkę przyjemności.
  ]]>
  Fri, 18 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/modne_strzyzenie_meskie_rewelacyjny_pakiet_fryzjerski_specjalnie_dla_panow_w_salonie_fryzjerskiem_anett_w_krakowie/74287 http://www.fastdeal.pl/oferta/modne_strzyzenie_meskie_rewelacyjny_pakiet_fryzjerski_specjalnie_dla_panow_w_salonie_fryzjerskiem_anett_w_krakowie/74287 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Najtaniej w Krakowie! Prostowanie włosów keratyną Gold z drobinkami złota! Tylko w Salonie Fryzjerskim Anett już od 280 zł!
  Zapraszamy na keratynowe prostowanie włosów keratyną Gold z drobinkami złota! Tylko teraz w Salonie Fryzjerskim Anett - najtaniej w Krakowie!  Zabieg dla Pań, które stawiają zarówno na efekt prostowania, jak i poprawę kondycji włosów- 50% ODŻYWIANIA, 50% PROSTOWANIA!
   
  Keratyna Gold zawiera płynne złoto (nanocząsteczki 22-karatowego złota), które pod wpływem działania termicznego powodują głęboką odbudowę włosów - wnikają pomiędzy ubytki i łuski włosowe, nadają połysk i miękkość w dotyku, działają antystarzeniowo, lepiej chronią włosy w deszczowe dni oraz w kontakcie z słoną wodą. Keratyna Gold jeszcze mocniej nabłyszcza włosy - dodatkowo prostuje i regeneruje!
   
  • Keratyna nie zawiera szkodliwego dla włosa formaldehydu.
  • Włosy stają się gładkie, proste, lśniące oraz dogłębnie odżywione.
  • Czas trwania zabiegu to około 2 godziny, a efekty zabiegu utrzymują się od 2 do 4 miesięcy.
  • Efekt końcowy oraz stopień wyprostowania włosów zależy od ich rodzaju, grubości i kondycji.
  • Po zabiegu myjemy włosy dopiero za 2-3 dni, żeby efekt dłużej się utrzymał, przez około tygodnia nie korzystamy z sauny oraz basenu.

  Co daje Twoim włosom keratynowe prostowanie?
  • Dogłębnie odżywia i rekonstruuje włosy.
  • Sprawia, że stają się mocne i odporne na czynniki zewnętrzne.
  • Likwiduje efekt "pierzastych włosów".
  • Chroni przed wilgocią.
  • Nadaje połysk i niesamowitą miękkość.
  • Oszczędza czas na tworzenie fryzury do minimum.
  ]]>
  Fri, 18 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/najtaniej_w_krakowie_prostowanie_wlosow_keratyna_gold_z_drobinkami_zlota_tylko_w_salonie_fryzjerskim_anett_juz_od_280_zl/74288 http://www.fastdeal.pl/oferta/najtaniej_w_krakowie_prostowanie_wlosow_keratyna_gold_z_drobinkami_zlota_tylko_w_salonie_fryzjerskim_anett_juz_od_280_zl/74288 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Keratynowy zabieg odbudowy włosów DREAM REPAIR firmy Artègo wraz z modelowaniem już od 65 zł! Nawet bardzo zniszczonym włosom udaje się przywrócić pierwotny blask i gładkość, a ich odbudowa nie musi być wcale procesem długotrwałym, okupionym szeregiem wyrzeczeń, związanym z zastosowaniem środków nieobojętnych dla zdrowia... Keratyna - prosty sposób na piękne i zdrowe włosy!
   
  Farbowanie, szczotkowanie, słońce, wiatr, mróz i chlorowana woda wystawiają kondycję włosów na nie lada próbę. Jeśli Twoje włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Współczesna kosmetologia skutecznie radzi sobie z tym problemem - nowoczesne terapie keratynowe wykorzystując najnowsze zdobycze medycyny, szybko i długotrwale rekonstruują włosy, niezależnie od ich rodzaju i stopnia zniszczenia.
   
  Usługa DREAM REPAIR firmy Artègo służy do głębokiej odbudowy włosów za pomocą 4 produktów:
   
  • szamponu, który rozpocznie proces odbudowy włosa,
  • fluidu K o działaniu wzmacniającym włosy od środka,
  • maski regenerującej o działaniu wzmacniającej włosy od zewnątrz,
  • ampułek regenerujących (k-lotion) -  preparat odbudowujący zniszczone włókna włosa i wzmacniający ogólną strukturę włosa, otoczy włosy ochronnym filmem, zapewniając im połysk i łatwość rozczesywania.

   
  Składniki aktywne zawarte w produktach to między innymi:
  • hydrolizowana keratyna: składnik ten dociera do zniszczonego włókna kory i odbudowuje je od wewnątrz,
  • serycyna: odbudowuje włosy z zewnątrz wypełniając zniszczenia, wygładza powierzchnię włosów.
  • olejek z jojoby: olejek nabłyszcza i chroni włosy
  • olejek z awokado: tworzy ochronny film wokół włosa, dzięki czemu stają się one bardziej błyszczące.
   
  ]]>
  Fri, 18 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/keratynowy_zabieg_odbudowy_wlosow_dream_repair_firmy_artego_wraz_z_modelowaniem_juz_od_65_zl/74289 http://www.fastdeal.pl/oferta/keratynowy_zabieg_odbudowy_wlosow_dream_repair_firmy_artego_wraz_z_modelowaniem_juz_od_65_zl/74289 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Fryzjerski "Anett" i zafunduj sobie profesjonalną koloryzację! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Fryzjerski "Anett"- po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą i kolorem, ale i zdrowym wyglądem swoich włosów. Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!
   
  Koloryzacja włosów w Salonie Fryzjerskim "Anett" to przede wszystkim szeroki wybór farb bez amoniaku, dla alergików czy kobiet w ciąży firmy CHI oraz 15-minutowych farb z kawiorem i kolagenem. Salon posiada również włoskie farby (nowość na rynku), które idealnie pokrywają siwe włosy. Niezwykle głęboki, stylowy kolor zakryje odrosty czy siwiznę i doda kosmykom blasku!
  ]]>
  Fri, 18 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/doprowadz_do_stylowej_rewolucji_na_swojej_glowie_odwiedz_salon_fryzjerski_anett_i_zafunduj_sobie_profesjonalna_koloryzacje/74290 http://www.fastdeal.pl/oferta/doprowadz_do_stylowej_rewolucji_na_swojej_glowie_odwiedz_salon_fryzjerski_anett_i_zafunduj_sobie_profesjonalna_koloryzacje/74290 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Odżywczy zabieg fryzjerski w formie rekonstrukcji włosa kosmetykami JOICO K-PAK już od 100 zł! Salon Fryzjerski "Anett" zaprasza!
  Sekret skuteczności JOICO K-PAK kryje się w wyjątkowym połączeniu 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa. Zastosowanie aminokwasów o różnej masie cząsteczkowej w innowacyjnej formule odbudowującej QUADRAMINE COMPLEX sprawia, że włosy są odbudowywane zarówno w najgłębszych warstwach, jak i na zewnątrz.
   
  Podzielona na 4 etapy kuracja ma na celu poprawienie wyglądu, przedłużenie trwałości koloru, przywrócenie właściwego nawilżenia i dodanie włosom blasku. Szczególnie polecany jest dla osób, których włosy są osłabione. Kuracja regenerująca JOICO może być alternatywą dla ścięcia zniszczonych włosów, bo w zasadzie już po pierwszym zabiegu kondycja włosów staje się o wiele lepsza. Polecamy stosowanie zabiegu przy każdym zabiegu koloryzacji.


  ]]>
  Fri, 18 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/odzywczy_zabieg_fryzjerski_w_formie_rekonstrukcji_wlosa_kosmetykami_joico_k-pak_juz_od_100_zl_salon_fryzjerski_anett_zaprasza/74291 http://www.fastdeal.pl/oferta/odzywczy_zabieg_fryzjerski_w_formie_rekonstrukcji_wlosa_kosmetykami_joico_k-pak_juz_od_100_zl_salon_fryzjerski_anett_zaprasza/74291 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
  Pozbądź się zbędnego owłosienia rewolucyjną metodą depilacji laserem LightSheer wraz z Instytutem Medycyny Estetycznej Le Pure! LePure
   
  Marzysz o gładkiej skórze, chcesz pozbyć się zbędnego owłosienia? Zapraszamy na sesje z laserem Light Sheer. Depilacja laserem diodowym Light Sheer to obecnie najskuteczniejszy sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. Podczas jednego zabiegu można zlikwidować do 40% niechcianych włosków w ich fazie wzrostu. By zatem kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 3-8 tygodni.

  Instytut Medycyny Estetycznej Le Pure
   
  Natura, technika i medycyna – te trzy siły wykorzystują w służbie piękna specjaliści pracujący w Instytucie Le Pure. Doświadczeni lekarze i kosmetolodzy, których wiedzę potwierdzają liczne certyfikaty przyznane m.in. przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej PTL, wykonują tradycyjne i specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało oraz klasyczne usługi fryzjerskie. 


  ]]>
  Fri, 18 Nov 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozbadz_sie_zbednego_owlosienia_rewolucyjna_metoda_depilacji_laserem_lightsheer_wraz_z_instytutem_medycyny_estetycznej_le_pure/74292 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozbadz_sie_zbednego_owlosienia_rewolucyjna_metoda_depilacji_laserem_lightsheer_wraz_z_instytutem_medycyny_estetycznej_le_pure/74292 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl