Najnowsze oferty na FastDeal.pl dla miejsca: Kraków Najnowsze oferty serwisu FastDeal.pl Fri, 05 Feb 2016 23:01:51 +0100 Zend_Feed_Writer 1.11.11 (http://framework.zend.com) http://www.fastdeal.pl/oferty/krakow Wycieczka Legendy Krakowa! Program zawiera: legendę o Smoku Wawelskim, legendę o Cza kramie i wiele więcej!
Noc sprzyja zadumie, dlatego w jej mroku odkrywanie legend krakowskich nabiera nowej niezapomnianej atmosfery.

Musisz zobaczyć cienie na krakowskim rynku, postacie duchów w poświacie księżyca, usłyszeć krakowski hejnał o północy, posmakować piwa w cieniu Sukiennic, a zrozumiesz, na czym polega "krakowski spleen". Program wycieczki zawiera: legendę o Smoku Wawelskim, legendę o Cza kramie, wywoływanie ducha Barbary Radziwiłłównej; Rynek
Główny – legenda o dwóch braciach – budowniczych kościoła Mariackiego, legenda o gołębiach, legenda o panu Twardowskim; Ulica Floriańska, brama Floriańska – wyjaśnienie nazwy kościoła świętego Floriana; Barbakan – historia o polskim żołnierzu Marcinie Oracewiczu, który dzielnie bronił miasta podczas konfederacji barskiej i kiedy skończyły mu się naboje, strzelał guzikami.
 
Szczegóły:
 • Czas trwania – 2 godz.
 • Grupa – do 30 os.
 • Język – PL.
 • Kontakt: info@ziemiarozrywek.pl, (+48) 221 28 49 03.
]]>
Fri, 05 Feb 2016 00:10:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/wycieczka_legendy_krakowa_program_zawiera_legende_o_smoku_wawelskim_legende_o_cza_kramie_i_wiele_wiecej/59237 http://www.fastdeal.pl/oferta/wycieczka_legendy_krakowa_program_zawiera_legende_o_smoku_wawelskim_legende_o_cza_kramie_i_wiele_wiecej/59237 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Nadwaga i otyłość? To już nie jest problem! Analiza struktury ciała oraz dobór odpowiedniej kuracji i diety w Studiu Urody Bellissima!
Zwykle wydaje nam się, że nie jest przecież aż tak źle...
 
Nadwaga i otyłość są epidemią  XXI wieku, zwykle nie mijają samoistnie, ale zazwyczaj samoistnie prowadzą  do ciężkich schorzeń: cukrzycy, nadciśnienia, choroby stawów, zawałów, udarów, osteoporozy, depresji. Bez względu na to, czy u Ciebie pojawiła się któraś z w/w dolegliwości, czy masz po prostu dość swojej nadwagi,  próbowałaś/próbowałeś coś z tym zrobić, ale nie wychodzi - zapraszamy na konsultację  połączoną z  analizą struktury Twojego ciała.
 
Badanie metodą biorezonansu jest bezbolesne i bezinwazyjne, przeprowadzane w ubraniu w 100% bezpieczne i wykonywane przy użyciu profesjonalnego japońskiego urządzenia.
  
Jeżeli wynik badania wskazuje, że przyczyną nadwagi jest duży udział tłuszczów wewnętrznych, to w takim przypadku nie pomoże żadna klasyczna dieta. Nawet jeżeli w oparciu o klasyczne diety udaje się schudnąć kilka czy kilkanaście kilogramów, to tak zwany efekt "jojo" powoduje że po zakończeniu ścisłej diety powracamy do poprzedniej wagi, dlatego że nasz organizm zaczynie od nowa odkładać tłuszcz wewnętrzny (trzewiowy).
 
Istotą proponowanej kuracji jest wyeliminowanie przyczyn otłuszczania się organów wewnętrznych.  W trakcie  konsultacji otrzymasz informację, dlaczego tłuszcz odkłada się w ten sposób i jak powinna przebiegać KURACJA, aby skutecznie usunąć taki tłuszcz z organizmu oraz jak kontrolować swój metabolizmu po to, żeby tłuszcz wewnętrzny nie odkładał się w przyszłości, a to gwarantuje utrzymanie stałej wagi bez efektu jojo.
 
Po takiej kuracji można przystąpić do właściwego odchudzania czy modelowania sylwetki. W ten sposób można pozbyć się kilku lub kilkudziesięciu kilogramów nadwagi. Następnie kontrolując  swój metabolizm według wskazówek z konsultacji, można skutecznie bronić się przed efektem "jojo" i utrzymywać prawidłową masę ciała bez specjalnych wyrzeczeń. 
 
 
 
]]>
Fri, 05 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/nadwaga_i_otylosc_to_juz_nie_jest_problem_analiza_struktury_ciala_oraz_dobor_odpowiedniej_kuracji_i_diety_w_studiu_urody_bellissima/59295 http://www.fastdeal.pl/oferta/nadwaga_i_otylosc_to_juz_nie_jest_problem_analiza_struktury_ciala_oraz_dobor_odpowiedniej_kuracji_i_diety_w_studiu_urody_bellissima/59295 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Wycieczka Romantyczny Kraków - poznaj sekrety z życia miłosnego i erotycznego mieszkańców Krakowa!
Spacer po Drodze Królewskiej i urokliwymi uliczkami Kazimierza. Podczas spaceru usłyszysz o najbardziej kochliwych władcach, poznasz obyczaje królewskich ślubów i sekrety alkowy królewskiej, jak również wiele romantycznych historii, happy’endów, miłosnych skandali i innych ciekawostek z życia erotycznego mieszkańców Krakowa!

 
Szczegóły:
 • Czas trwania – 2 godz.
 • Grupa – do 30 os.
 • Język – PL.
 • Kontakt: info@ziemiarozrywek.pl, (+48) 221 28 49 03.
]]>
Thu, 04 Feb 2016 00:20:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/wycieczka_romantyczny_krakow_-_poznaj_sekrety_z_zycia_milosnego_i_erotycznego_mieszkancow_krakowa/59229 http://www.fastdeal.pl/oferta/wycieczka_romantyczny_krakow_-_poznaj_sekrety_z_zycia_milosnego_i_erotycznego_mieszkancow_krakowa/59229 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Wycieczka „Grzechy miasta Krakowa” - 14.02.2016 r. o godz.: 16:00! Tylko teraz za jedyne 39,99 zł!
Definicja grzechu jest wszystkim powszechnie znana, ale jakie konkretne przekroczenia norm moralnych i religijnych miały miejsce w Krakowie? Odpowiedź na to pytanie zostanie udzielona podczas wycieczki. Uczestnicy dowiedzą się, kto popełniał wykroczenia, przeciwko prawu, kto łamała prawo karne i prawo Boskie, a także, co wywoływało zgorszenie wśród mieszkańców. Będzie mowa nie tylko o mieszczanach i zwykłych ludziach albowiem grzeszyli przedstawiciele wszystkich stanów, również książęta i królowie, więc o ich słabościach i przewinieniach opowiemy również. Serdecznie zapraszamy!
 
Zwiedzamy:
 • Rynek główny – opowiadanie o jego fundatorze księciu Bolesławie Wstydliwym i skąd się wziął jego przydomek. Przy kościele Mariackim zobaczymy żelazne obręcze, w których zamykano osoby za różne przewinienia, a także kaplicy, w której modlili się skazańcy przed egzekucją. Przy wieży ratuszowej przedstawimy jednego z burmistrzów Krakowa, Erazma Czeczotkę a także opowiemy o dawnej siedzibie kata i dawnym wymiarze sprawiedliwości, rodzaju kar i za co je stosowano.
 • Klasztor ojców Franciszkanów – zabójstwo Andrzeja Tęczyńskiego.
 • Wawel - rzucenie klątwy na króla Kazimierza Wielkiego i dlaczego. Bolesław Śmiały i zabójstwo świętego Stanisława.
 • Nadmienię – o kabarecie zielony balonik i życiu kawiarnianym.
   
Szczegóły:
 • Czas trwania – 2 godz.
 • Grupa – do 30 os.
 • Język – PL.
 • Kontakt: info@ziemiarozrywek.pl, (+48) 221 28 49 03.
]]>
Thu, 04 Feb 2016 00:20:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/wycieczka_grzechy_miasta_krakowa_-_14_02_2016_r_o_godz_16_00_tylko_teraz_za_jedyne_39_99_zl/59239 http://www.fastdeal.pl/oferta/wycieczka_grzechy_miasta_krakowa_-_14_02_2016_r_o_godz_16_00_tylko_teraz_za_jedyne_39_99_zl/59239 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Głębokie oczyszczanie: mikrodermabrazja, oczyszczanie manualne, wapozon, prądy d'Arsonwala, maska z glinką i wiele więcej!

Głębokie, profesjonalne, 6-etapowe oczyszczanie twarzy!
Podstawowy zabieg dla każdego rodzaju cery!

Większość kobiet sama próbuje oczyścić twarz, ale nie przygotowuje do tego skóry w odpowiedni sposób. Kończy się to zazwyczaj malutkimi bliznami, podrażnieniami, zaczerwienieniem. Dlatego najlepiej zdecydować się na zabieg w gabinecie kosmetycznym.
 
Głębokie, profesjonalne oczyszczanie twarzy to nic innego jak złuszczanie martwej warstwy rogowej naskórka i usuwanie ze skóry bakterii, brudu i sebum. Oprócz tego, że naskórek jest złuszczany, podczas takiego zabiegu dostarczane są mu substancje przeciwzapalne i odżywiające.

Nie jest to zabieg tylko dla cer trądzikowych, ale wszystkich. Oczywiście skóry trądzikowe, szczególnie zanieczyszczone wymagają częstszego oczyszczania - raz w miesiącu tak, aby wyeliminować zmiany krostkowe i zaskórnikowe.
 
Etapy zabiegu:
 • Mikrodermabrazja to nowoczesny i łagodny zabieg oczyszczający, dzięki któremu skóra zaczyna pozbywać się wszelkich niedoskonałości. Po zabiegu jest ona bardziej delikatna, odmłodzona i zregenerowana. Efekty są widoczne natychmiast, a Ty czujesz się pewniej!
 • Maska rozpulchniająca stosowana jest przed oczyszczaniem skóry. Otwiera pory i przygotowuje do zabiegu oczyszczania.
 • Wapozon jest unikalnym połączeniem sauny i preparatów bogatych w całą gamę składników odżywczych. Użycie wapozonu wspomaga przygotowanie skóry na przyjęcie substancji odżywczych zawartych w kosmetykach stosowanych w dalszej części zabiegu.
 • Manualne oczyszczanie twarzy to podstawowy zabieg kosmetyczny mający na celu usunięcie zaskórników, krostek, grudek, „kaszaków”.
 • Darsonwalizacja wytwarza cząsteczki wzbogaconego tlenu, który stanowi jeden z najskuteczniejszych środków oczyszczających i dezynfekujących, co powoduje, że jest jedną z najskuteczniejszych terapii antytrądzikowych. Darsonwalizacja ma działanie uspokajające, przeciwbólowe i lecznicze. Stosowana bywa również jako tzw. „uspokojenie skóry” po zabiegach mocno oczyszczających lub po nakłuciach skóry, uciskaniu i wyciskaniu.
 • Maska z glinką zamyka pory skóry i dostarcza substancji przeciwzapalnych i odżywczych.
 • Krem chroni skórę po zabiegu przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.
Efekty:
 • oczyszczanie skóry i przywrócenia cerze świeżości,
 • usunięcie zanieczyszczeń,
 • usunięcie wągrów i zaskórników,
 • wyeliminowanie zmian krostkowych,
 • oczyszczenie porów,
 • redukcja nadmiaru sebum,
 • wygładzenie i redukcja zmarszczek na powierzchni skóry,
 • przywrócenie cerze zdrowego wyglądu i blasku.
Krakowskie Centrum Urody to salon stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o swój wygląd, dobre samopoczucie i oddać się chwili relaksu. Wykwalifikowany personel, sprawi abyś w komfortowych warunkach mogła poczuć się wyjątkowo. Salon zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki.
]]>
Wed, 03 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/glebokie_oczyszczanie_mikrodermabrazja_oczyszczanie_manualne_wapozon_prady_d_arsonwala_maska_z_glinka_i_wiele_wiecej/59138 http://www.fastdeal.pl/oferta/glebokie_oczyszczanie_mikrodermabrazja_oczyszczanie_manualne_wapozon_prady_d_arsonwala_maska_z_glinka_i_wiele_wiecej/59138 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Piękne plecy to podstawa! Zabieg oczyszczający i redukujący niedoskonałości skóry pleców w Krakowskim Centrum Urody już za 89 zł!
Pochwal się zadbanymi i zdrowo wyglądającymi plecami, które mogą być bardziej kuszące niż głęboki dekolt!
 
Skóra na plecach jest grubsza niż w innych częściach ciała, mimo tego wolniej się regeneruje, więc należy o nią troskliwie dbać.
 
Etapy zabiegu:
 • Mikrodermabrazja to nowoczesny i łagodny zabieg oczyszczający, dzięki któremu skóra zaczyna pozbywać się wszelkich niedoskonałości. Po zabiegu jest ona bardziej delikatna i zregenerowana. Efekty są widoczne natychmiast, a Ty czujesz się pewniej!
 • Maska rozpulchniająca stosowana jest przed oczyszczaniem skóry. Otwiera pory i przygotowuje do zabiegu oczyszczania.
 • Wapozon jest unikalnym połączeniem sauny i preparatów bogatych w całą gamę składników odżywczych. Użycie wapozonu wspomaga przygotowanie skóry na przyjęcie substancji odżywczych zawartych w kosmetykach stosowanych w dalszej części zabiegu.
 • Manualne oczyszczanie to podstawowy zabieg kosmetyczny mający na celu usunięcie zaskórników, krostek, grudek, „kaszaków”.
 • Darsonwalizacja wytwarza cząsteczki wzbogaconego tlenu, który stanowi jeden z najskuteczniejszych środków oczyszczających i dezynfekujących, co powoduje, że jest jedną z najskuteczniejszych terapii antytrądzikowych. Darsonwalizacja ma działanie uspokajające, przeciwbólowe i lecznicze. Stosowana bywa również jako tzw. „uspokojenie skóry” po zabiegach mocno oczyszczających lub po nakłuciach skóry, uciskaniu i wyciskaniu.
 • Maska z glinką zamyka pory skóry i dostarcza substancji przeciwzapalnych i odżywczych.
 • Krem chroni skórę po zabiegu przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.
Krakowskie Centrum Urody to salon stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o swój wygląd, dobre samopoczucie i oddać się chwili relaksu. Wykwalifikowany personel sprawi, abyś w komfortowych warunkach mogła poczuć się wyjątkowo. Salon zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki.
]]>
Wed, 03 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/piekne_plecy_to_podstawa_zabieg_oczyszczajacy_i_redukujacy_niedoskonalosci_skory_plecow_w_krakowskim_centrum_urody_juz_za_89_zl/59139 http://www.fastdeal.pl/oferta/piekne_plecy_to_podstawa_zabieg_oczyszczajacy_i_redukujacy_niedoskonalosci_skory_plecow_w_krakowskim_centrum_urody_juz_za_89_zl/59139 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
5, 10 lub 20 wyszczuplających zabiegów liposukcji kawitacyjnej z drenażem limfatycznym w Krakowskim Centrum Urody!
Marzycie o idealnej figurze? Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Pakiet zabiegów wyszczuplających, który szybko i skutecznie pomoże Wam osiągnąć wymarzony cel!

Pakiet zabiegów  to doskonała propozycja dla osób, które nie mają czasu na czynną gimnastykę, a chcą mieć jędrne ciało. 
 • Liposukcja ultradźwiękowa to idealne rozwiązanie dla osób mających problemy z nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej np. w okolicach bioder, ud, brzucha. Dzięki zabiegowi możesz stracić kilka centymetrów niepotrzebnego tłuszczyku.
 • Dzięki masażowi limfatycznemu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach podskórnych i mięśniach.
Liposukcja ultradźwiękowa to bezpieczna alternatywa dla skalpela - nie wymaga rekonwalescencji i nie podrażnia skóry. Metoda ta polega na nieinwazyjnym i bezbolesnym usuwaniu komórek tłuszczowych za pomocą ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Na pełny efekt zabiegu trzeba czekać około miesiąca. Po tym czasie wszystkie zniszczone ultradźwiękiem tkanki tłuszczowe zostaną wyeliminowane z organizmu. Efekt to zmniejszony obwód ciała, zredukowany cellulit i ujędrniona skóra.

Wykonany masaż drenażowy pobudza układ limfatyczny do pracy. Poddawana masażowi skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Zdecydowanie poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej, poprawia się przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Znacząco eliminuje się czynniki odgrywające ważną rolę w powstawaniu cellulitu.
Krakowskie Centrum Urody to salon stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o swój wygląd, dobre samopoczucie i oddać się chwili relaksu. Wykwalifikowany personel, sprawi abyś w komfortowych warunkach mogła poczuć się wyjątkowo. Salon zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki.
 
]]>
Wed, 03 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/5_10_lub_20_wyszczuplajacych_zabiegow_liposukcji_kawitacyjnej_z_drenazem_limfatycznym_w_krakowskim_centrum_urody/59140 http://www.fastdeal.pl/oferta/5_10_lub_20_wyszczuplajacych_zabiegow_liposukcji_kawitacyjnej_z_drenazem_limfatycznym_w_krakowskim_centrum_urody/59140 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Mikrodermabrazja/peeling i mezoterapia/sonoforeza z komórkami macierzystymi i kwasem hialuronowym w Krakowskim Centrum Urody w cenie 39 zł!
 Pożegnaj się ze zmarszczkami, skóra stanie się gładka i napięta!
 
Czy wyglądasz na tyle lat, ile masz w rzeczywistości? Jeśli szukasz sposobu na przywrócenie skórze młodego wyglądu, wygładzenie drobnych zmarszczek i opóźnienie widoczności oznak starzenia się skóry, skorzystaj z zabiegu, który doskonale aktywuje skórę twarzy, szyi i dekoltu do odnowy!
 
PRZEBIEG ZABIEGU:

Bardzo ważne jest przygotowanie cery do zabiegu. W tym celu zostanie przeprowadzona mikrodermabrazja diamentowa lub peeling kawitacyjny w zależności od typu i stanu cery. Złuszczenie martwego naskórka pozwoli na lepsze wchłanianie aktywnych składników w drugim etapie. Następnie podczas zabiegu mezoterapii lub sonoforezy zostaną wprowadzone dwie ampułki:
 • z komórkami macierzystymi: chroni przed procesami starzenia i opóźnia ich widoczność, utrzymuje właściwą strukturę skóry, odmładza, odbudowuje i ma działanie naprawcze,
 • z kwasem hialuronowym: poprawia napięcie i sprężystość skóry, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz spłyca zmarszczki i przeciwdziała powstawaniu kolejnych.
Do wyboru masz dwie metody wprowadzenia aktywnych składników:
 • sonoforeza: to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych, dobranych odpowiednio do jej rodzaju i potrzeb. Dodatkowo głęboki mikromasaż poprawia krążenie krwi i limfy, a wprowadzone substancje poprawiają kondycję skóry, uszczelniają naczynia krwionośne i dotleniają skórę.
 • mezoterapia: wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna.
Krakowskie Centrum Urody to salon stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o swój wygląd, dobre samopoczucie i oddać się chwili relaksu. Wykwalifikowany personel sprawi, abyś w komfortowych warunkach mogła poczuć się wyjątkowo. Salon zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki.
]]>
Wed, 03 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikrodermabrazja_peeling_i_mezoterapia_sonoforeza_z_komorkami_macierzystymi_i_kwasem_hialuronowym_w_krakowskim_centrum_urody_w_cenie_39_zl/59141 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikrodermabrazja_peeling_i_mezoterapia_sonoforeza_z_komorkami_macierzystymi_i_kwasem_hialuronowym_w_krakowskim_centrum_urody_w_cenie_39_zl/59141 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pakiet zabiegów odchudzających w Krakowskim Centrum Urody! Pakiet 3 lub 15 zabiegów tylko teraz w zaskakująco niskiej cenie!
Pakiet zabiegów wyszczuplających w Krakowskim Centrum Urody!
 • Liposukcja ultradźwiękowa to idealne rozwiązanie dla osób mających problemy z nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej np. w okolicach bioder, ud, brzucha. Dzięki zabiegowi możesz stracić kilka centymetrów niepotrzebnego tłuszczyku. 
 • Dzięki masażowi limfatycznemu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach podskórnych i mięśniach.
 • Seans w saunie dzięki ciepłu podczerwieni rozszerza naczynia krwionośne, rozbija cząsteczki tłuszczu i przyspiesza krążeniem co pozwala na osiąganie wspaniałych rezultatów w odchudzaniu i likwidacji cellulitu. Dzięki podczerwieni sauny wszystkie zabiegi stają się bardzo przyjemne i oprócz skutków upiększających, poprawiają naszą kondycję psychiczną i samopoczucie.
Krakowskie Centrum Urody to salon stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o swój wygląd, dobre samopoczucie i oddać się chwili relaksu. Wykwalifikowany personel, sprawi abyś w komfortowych warunkach mogła poczuć się wyjątkowo. Salon zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki.
]]>
Wed, 03 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiet_zabiegow_odchudzajacych_w_krakowskim_centrum_urody_pakiet_3_lub_15_zabiegow_tylko_teraz_w_zaskakujaco_niskiej_cenie/59142 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiet_zabiegow_odchudzajacych_w_krakowskim_centrum_urody_pakiet_3_lub_15_zabiegow_tylko_teraz_w_zaskakujaco_niskiej_cenie/59142 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Skomponuj swój pakiet zabiegów w Krakowskim Centrum Urody! Peeling, sonoforeza, mezoterapia, masaż twarzy i więcej już od 39 zł!
Wiesz, czego potrzebuje Twoja skóra? Przyjdź z kuponem FastDeal do Krakowskiego Centrum Urody i skorzystaj z rabatu na wybrane zabiegi!

Teraz możesz sama wybrać swoje ulubione metody pielęgnacji i połączyć je w wyjątkowy pakiet! Do wyboru:
 • peeling kawitacyjny: oczyszczanie ultradźwiękami,
 • mikrodermabrazja diamentowa: złuszczanie naskórka głowicą pokrytą kryształkami diamentu,
 • sonoforeza: zabieg wykorzystujący ultradźwięki,
 • mezoterapia bezigłowa: odmładzający zabieg używający fal elektromagnetycznych.
 • prądy d'arsonvala: działanie wyciszające skórę oraz antybakteryjne,
 • masaż twarzy: wygładzenie konturów twarzy oraz wyciszenie.
WIęcej na temat zabiegów dowiesz się na stronie Krakowskiego Centrum Urody!
 
Krakowskie Centrum Urody to salon stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o swój wygląd, dobre samopoczucie i oddać się chwili relaksu. Wykwalifikowany personel sprawi, abyś w komfortowych warunkach mogła poczuć się wyjątkowo. Salon zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki.
]]>
Wed, 03 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/skomponuj_swoj_pakiet_zabiegow_w_krakowskim_centrum_urody_peeling_sonoforeza_mezoterapia_masaz_twarzy_i_wiecej_juz_od_39_zl/59143 http://www.fastdeal.pl/oferta/skomponuj_swoj_pakiet_zabiegow_w_krakowskim_centrum_urody_peeling_sonoforeza_mezoterapia_masaz_twarzy_i_wiecej_juz_od_39_zl/59143 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pakiet manicure i pedicure klasyczny lub hybrydowy w Krakowskim Centrum Urody! Sposób na zadbane stopy i eleganckie paznokcie już od 79 zł!

Dla wszystkich, którzy dbają o swoje dłonie i stopy!
 
Podczas manicure i pedicure kosmetyczka zadba o kształt Twoich paznokci, opracuje skórki, następnie paznokcie zostaną pomalowane tradycyjnym lakierem lub hybrydowym: utrwalanym lampą UV o przedłużonej wytrzymałości.
 
Dzięki zabiegowi Twoje dłonie i stopy zyskają nowy, świetny wygląd!
 
Krakowskie Centrum Urody to salon stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o swój wygląd, dobre samopoczucie i oddać się chwili relaksu. Wykwalifikowany personel sprawi, abyś w komfortowych warunkach mogła poczuć się wyjątkowo. Salon zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki.
]]>
Wed, 03 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiet_manicure_i_pedicure_klasyczny_lub_hybrydowy_w_krakowskim_centrum_urody_sposob_na_zadbane_stopy_i_eleganckie_paznokcie_juz_od_79_zl/59144 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiet_manicure_i_pedicure_klasyczny_lub_hybrydowy_w_krakowskim_centrum_urody_sposob_na_zadbane_stopy_i_eleganckie_paznokcie_juz_od_79_zl/59144 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Delikatne oczyszczanie pleców: peeling lub mikrodermabrazja z darsonvalizacją i serum w Krakowskim Centrum Urody tylko teraz w cenie 49 zł!
Martwisz się stanem skóry pleców, ale boisz się intensywnych zabiegów takich jak manualne oczyszczanie? Ten pakiet jest stworzony dla Ciebie!
 • Peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja (zabieg dobrany w zależności od skóry) w kontrolowany sposób złuszczą martwy naskórek, usuną zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum pozostawiając skórę gładką i bez niedoskonałości.
 • Darsonwalizacja uspokoi skórę po zabiegu, posiada również silne działanie antybakteryjne, zapobiegając powstawaniu nowych krostek, itp.
 • Uzupełnieniem zabiegu jest aplikacja antybakteryjnego serum oraz nawilżającego kremu.
Krakowskie Centrum Urody to salon stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o swój wygląd, dobre samopoczucie i oddać się chwili relaksu. Wykwalifikowany personel sprawi, abyś w komfortowych warunkach mogła poczuć się wyjątkowo. Salon zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki.
]]>
Wed, 03 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/delikatne_oczyszczanie_plecow_peeling_lub_mikrodermabrazja_z_darsonvalizacja_i_serum_w_krakowskim_centrum_urody_tylko_teraz_w_cenie_49_zl/59145 http://www.fastdeal.pl/oferta/delikatne_oczyszczanie_plecow_peeling_lub_mikrodermabrazja_z_darsonvalizacja_i_serum_w_krakowskim_centrum_urody_tylko_teraz_w_cenie_49_zl/59145 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Manicure hybrydowy - kolorowy lub elegancki french - w Gabinecie Kosmetycznym Mój Salon! Mnóstwo najmodniejszych kolorów do wyboru! W odróżnieniu od tradycyjnego lakieru do paznokci zaletą tego zabiegu jest jego trwałość. Manicure hybrydowy zapewni Twoim paznokciom lśniący wygląd na długi czas! Ponadto, manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokciowej.
 
Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet aktywnych zawodowo i dla pań prowadzących dom, które nie mają czasu na częste malowanie paznokci zwykłym lakierem. Pisanie na klawiaturze czy mycie naczyń nie uszkodzi manicure hybrydowego. Nie będziesz musiała martwić się nieestetycznymi odpryskami, złuszczeniami czy innymi uszkodzeniami mechanicznymi.
 
Możesz zdecydować się na ponadczasowy elegancki manicure hybrydowy french lub wybierać spośród aż 70 najmodniejszych kolorów!
 
Mój Salon to miejsce, w którym marzenia o pięknym wyglądzie stają się rzeczywistością. Gabinet kosmetyczny oferuje bogatą ofertę zabiegową, a także miłą i intymną atmosferę.
]]>
Wed, 03 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/manicure_hybrydowy_-_kolorowy_lub_elegancki_french_-_w_gabinecie_kosmetycznym_moj_salon_mnostwo_najmodniejszych_kolorow_do_wyboru/59150 http://www.fastdeal.pl/oferta/manicure_hybrydowy_-_kolorowy_lub_elegancki_french_-_w_gabinecie_kosmetycznym_moj_salon_mnostwo_najmodniejszych_kolorow_do_wyboru/59150 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
MEGA pakiet odchudzający i antycellulitowy: liposukcja, masaż podciśnieniowy i elektrostymulacja! 9 zabiegów w sesji! Mega Pakiet Odchudzający i Likwidujący Cellulit to kompleksowy zabieg łączący liposukcję bez skalpela,  masaż  próżniowy oraz elektrostymulację na 3 części ciała: brzuch, pośladki i uda.

Podczas jednej wizyty otrzymujesz pełen pakiet, na który składa się aż 9 zabiegów podczas 1 sesji w gabinecie!

 
Efekty zabiegu (widoczne już po pierwszych wizytach):
 • likwidacja cellulitu,
 • modelowanie sylwetki,
 • ujędrnienie  skóry,
 • napięcie mięśni,
 • zmniejszenie obwodu,
 • pobudzenie krążenia i przemiany materii w określonej części ciała.
 
Liposukcja bez skalpela to ultradźwiękowe rozbicie komórek tłuszczowych. Całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne, którego efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Masaż podciśnieniowy (próżniowy) to zabieg powodujący drenaż limfatyczny oraz napinanie obwisłych mięśni. Efektem jest wyszczuplenie, pobudzenie drenażu limfatycznego, poprawa rzeźby ciała, lifting, zmiękczenie skóry, poprawa płynności przepływu w naczyniach krwionośnych.

Elektrostymulacja poprzez stymulację mięśni do pracy powoduje spalanie tłuszczu. To zabieg wzmacniający mięśnie. Redukuje tkankę tłuszczową, ujędrnia i uelastycznia ciało.
 
Mój Salon to miejsce, w którym marzenia o pięknym wyglądzie stają się rzeczywistością. Gabinet kosmetyczny oferuje bogatą ofertę zabiegową, a także miłą i intymną atmosferę.
 
]]>
Wed, 03 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/mega_pakiet_odchudzajacy_i_antycellulitowy_liposukcja_masaz_podcisnieniowy_i_elektrostymulacja_9_zabiegow_w_sesji/59151 http://www.fastdeal.pl/oferta/mega_pakiet_odchudzajacy_i_antycellulitowy_liposukcja_masaz_podcisnieniowy_i_elektrostymulacja_9_zabiegow_w_sesji/59151 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Relaks dla ciała i ducha! Masaż klasyczny lub relaksujący 30- lub 55-minutowy w Art CosMed. Idealny sposób na odpoczynek po ciężkim dniu! Złap oddech od spraw dnia codziennego, odpręż się i zrelaksuj z dzisiejszym kuponem do Art CosMed. Czekają na Ciebie masaże, do wyboru: 30- lub 55-minutowy, klasyczny lub relaksujący.
 
MASAŻ KLASYCZNY posiada działanie zarówno lecznicze, jak i ogólnie usprawniające. Polega na stosowaniu następujących po sobie chwytów rozluźniających napięte tkanki lub pobudzających tkanki osłabione jak: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje.
 
MASAŻ RELAKSUJĄCY to specyficzne połączenie masażu klasycznego i energetycznego. Jego celem jest odprężenie, rozluźnienie i pełna relaksacja oraz wyciszenie i ukojenie osoby masowanej. W masażu tym stosuje się przede wszystkim techniki rozluźniające.

W Art CosMed możesz skorzystać z całej gamy zabiegów kosmetologi medycznej i estetycznej m.in: mezoterapii mikroigłowej, zabiegi Thalgo, pakiety SPA na całe ciało i wiele więcej. Wykwalifikowany personel zadba o Twoje samopoczucie oraz 100% satysfakcji z wykonywanego zabiegu. Odkryj to niezwykłe miejsce stworzone w trosce o Twoje zdrowie i urodę.
]]>
Mon, 01 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/relaks_dla_ciala_i_ducha_masaz_klasyczny_lub_relaksujacy_30-_lub_55-minutowy_w_art_cosmed_idealny_sposob_na_odpoczynek_po_ciezkim_dniu/59016 http://www.fastdeal.pl/oferta/relaks_dla_ciala_i_ducha_masaz_klasyczny_lub_relaksujacy_30-_lub_55-minutowy_w_art_cosmed_idealny_sposob_na_odpoczynek_po_ciezkim_dniu/59016 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Sposób na przebarwienia, plamy i zaskórniki! Mikrodermabrazja diamentowa z kolagenem morskim. Zadbaj o swoją cerę z Art CosMed! Mikrodermabrazja diamentowa jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek.
 
Główne wskazania do zabiegu:
 • suchość i wiotkość skóry,
 • zmarszczki,
 • rozszerzone pory skórne,
 • przebarwienia i odbarwienia,
 • płytkie blizny i rozstępy,
 • eliminacja zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników i prosaków,
 • peeling twarzy i ciała,
 • blizny potrądzikowe,
 • uszkodzenia posłoneczne skóry,
 • plamy starcze,
 • szorstki/nierówny/zrogowaciały naskórek.
Skorzystaj w opcji zabiegu z dodatkową aplikacją kolagenu morskiego, który posiada silne działanie regenerujące i odmładzające. Przywraca skórze gładkość i sprężystość, dodatkowo zabezpiecza skórę przed nadmierną utratą wody, zapewniając jej aksamitny dotyk

W Art CosMed możesz skorzystać z całej gamy zabiegów kosmetologi medycznej i estetycznej m.in: mezoterapii mikroigłowej, zabiegów Thalgo, pakietów SPA na całe ciało i wielu innych. Wykwalifikowany personel zadba o Twoje samopoczucie oraz 100% satysfakcji z wykonywanego zabiegu. Odkryj to niezwykłe miejsce stworzone w trosce o Twoje zdrowie i urodę.
]]>
Mon, 01 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/sposob_na_przebarwienia_plamy_i_zaskorniki_mikrodermabrazja_diamentowa_z_kolagenem_morskim_zadbaj_o_swoja_cere_z_art_cosmed/59017 http://www.fastdeal.pl/oferta/sposob_na_przebarwienia_plamy_i_zaskorniki_mikrodermabrazja_diamentowa_z_kolagenem_morskim_zadbaj_o_swoja_cere_z_art_cosmed/59017 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pakiet odmładzający na twarz: fale radiowe z laserem biostymulującym. Poczuj, jak Twoja skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta! Skorzystaj z wyjątkowego pakietu zabiegów odmładzających w Art CosMed i poczuj, jak Twoja skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta!

Pakiet obejmuje zabiegi:
 • Fale radiowe to najnowocześniejszy zabieg wykorzystujący zjawisko diatermii, czyli objętościowego podgrzewania skóry właściwej. Wzrost temperatury o 10-15 stopni powoduje denaturację włókien kolagenowych, które stanowią rusztowanie dla skóry. Dzięki temu stają się one krótsze oraz grubsze. Po serii zabiegów skóra naturalnie uruchamia proces naprawy poprzez stałą produkcję kolagenu. Dzięki temu staje się ona jędrna, napięta i wyraźnie wygładzona.
 • Laser biostymulujący: poprawia mikrokrążenie, zmniejsza obrzęk, wysięk, zwiększa syntezę kolagenu, białek, fibroblastrów, odżywia i regeneruje. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, biostymulacyjne. Pobudza regenerację komórek i naczyń krwionośnych, zwiększa odpływ nadmiaru limfy. Przyczynia się do transportu przez błonowego, lepszego odżywienia oraz usuwania produktów przemiany materii.
Działanie zabiegu:
 • lifting twarzy i okolicy oczu,
 • poprawa konturów twarzy,
 • redukcja zmarszczek,
 • poprawa napięcia skóry,
 • złagodzenie fałdów nosowo- wargowych,
 • zwiększenie gęstości, elastyczności skóry,
 • poprawa kolorytu.
Przed zabiegiem należy unikać czynności, które mogą spowodować podrażnienie skóry. Dotyczy to również opalania (na słońcu oraz solarium).
 
W Art CosMed możesz skorzystać z całej gamy zabiegów kosmetologi medycznej i estetycznej m.in: mezoterapii mikroigłowej, zabiegów Thalgo, pakietów SPA na całe ciało i wielu innych. Wykwalifikowany personel zadba o Twoje samopoczucie oraz 100% satysfakcji z wykonywanego zabiegu. Odkryj to niezwykłe miejsce stworzone w trosce o Twoje zdrowie i urodę.
Przeciwwskazania do zabiegu falami radiowymi RF:
 • stany zapalne, zakaźne i alergiczne skóry
 • opryszczka
 • przerwanie ciągłości naskórka
 • ciąża i okres laktacji
 • choroby nowotworowe i stany po ich usunięciu do 5 lat
 • metalowe implanty
 • rozrusznik serca
 • zaburzenia czucia powierzchownego
 • zaćma
 • aparaty słuchowe, stymulator serca, wszelkie inne elektroniczne urządzenia w ciele,
 • wszelkie metalowe lub elektroniczne urządzenia medyczne czy implanty w ciele,
 • posiadanie wkładki wewnątrzmacicznej (UID),
 • posiadanie złotych implantów drucianych,
 • choroba lub zapalenie skóry,
 • zaburzenia krążenia obwodowego,
 • wysokie nadciśnienie, niewydolność krążenia
 • złote nici (po okresie dwóch lat od zabiegu po konsultacji z lekarzem)
 • padaczka
 • słaba krzepliwość krwi
 • nosicielstwo HIV
 • gorączka, osłabienie i wycieńczenie organizmu
 • ostry stan zapalny organizmu, stany ropne okołozębowe
 • osteoporoza
 • obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych, metalicznych i implantów
 • stwardnienie rozsiane
 • gruźlica
]]>
Mon, 01 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiet_odmladzajacy_na_twarz_fale_radiowe_z_laserem_biostymulujacym_poczuj_jak_twoja_skora_staje_sie_gladsza_i_bardziej_sprezysta/59018 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiet_odmladzajacy_na_twarz_fale_radiowe_z_laserem_biostymulujacym_poczuj_jak_twoja_skora_staje_sie_gladsza_i_bardziej_sprezysta/59018 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Profesjonalnie zadbaj o swoją cerę z Art CosMed! Peeling kawitacyjny z kolagenem morskim już od 29 zł! Peeling kawitacyjny za pomocą fal ultradźwiękowych szybko i skutecznie oczyści skórę twarzy. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne, peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie.
 
Oczyszczanie peelingiem kawitacyjnym poprawi ogólną kondycję skóry:
 • usuwa  zanieczyszczenia oraz martwe komórki skóry,
 • uwalnia pory od nadmiaru sebum i bakterii,
 • zapobiega przetłuszczaniu się skóry.
Skorzystaj w opcji zabiegu z dodatkową aplikacją kolagenu morskiego, który posiada silne działanie regenerujące i odmładzające. Przywraca skórze gładkość i sprężystość, dodatkowo zabezpiecza skórę przed nadmierną utratą wody, zapewniając jej aksamitny dotyk.
 
W Art CosMed możesz skorzystać z całej gamy zabiegów kosmetologi medycznej i estetycznej m.in: mezoterapii mikroigłowej, zabiegów Thalgo, pakietów SPA na całe ciało i wielu innych. Wykwalifikowany personel zadba o Twoje samopoczucie oraz 100% satysfakcji z wykonywanego zabiegu. Odkryj to niezwykłe miejsce stworzone w trosce o Twoje zdrowie i urodę.
Przeciwwskazania do zabiegu:
 • metalowe części w ciele np. aparat na zębach
 • rozrusznik serca
 • ciąża
 • nowotwory
 • choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze skóry twarzy (np. opryszczka)
 • padaczka
 • gorączka i inne stany zapalne organizmu.
]]>
Mon, 01 Feb 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/profesjonalnie_zadbaj_o_swoja_cere_z_art_cosmed_peeling_kawitacyjny_z_kolagenem_morskim_juz_od_29_zl/59019 http://www.fastdeal.pl/oferta/profesjonalnie_zadbaj_o_swoja_cere_z_art_cosmed_peeling_kawitacyjny_z_kolagenem_morskim_juz_od_29_zl/59019 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Wieczór Panieński/Kawalerski to jeden z ważniejszych momentów w życiu - spędź go razem z Gabinetem SPA Klub Kasi! Wieczór Panieński/Kawalerski to jeden z ważniejszych momentów w życiu. Spraw, aby stał się warty zapamiętania i podaruj ten niezwykły prezent ważnym dla Ciebie osobom. Gabinet SPA Klub Kasi zapewni Wam profesjonalny masaż, słodki poczęstunek oraz doskonałą atmosferę przy wzniesionym toaście!
 
Gabinet SPA Klub Kasi mieści się w samym centrum Krakowa (między Galerią Krakowską a Rynkiem Głównym) i prócz bogatej oferty masaży, oferuje szeroki wachlarz usług fryzjerskich, kosmetycznych i zajęcia ruchowe. Wszystko to w miłej domowej atmosferze oraz profesjonalnym wykonaniu każdej usługi przez wykwalifikowany personel. Każdy znajdzie coś dla siebie, a ceny zadziwią najbardziej wymagającego klienta!

Odwiedź nas także online:
 
]]>
Sun, 31 Jan 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/wieczor_panienski_kawalerski_to_jeden_z_wazniejszych_momentow_w_zyciu_-_spedz_go_razem_z_gabinetem_spa_klub_kasi/58988 http://www.fastdeal.pl/oferta/wieczor_panienski_kawalerski_to_jeden_z_wazniejszych_momentow_w_zyciu_-_spedz_go_razem_z_gabinetem_spa_klub_kasi/58988 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Sposób na dogłębne odprężenie i wyciszenie organizmu! Bogate pakiety masaży w zaskakująco niskiej cenie tylko w Gabinecie SPA Klub Kasi! Masaż był od wieków niezawodnym sposobem stosowanym w przypadku uzdrawiania duszy i ciała- pomaga nie tylko rozluźnić napięte mięśnie, lecz również wnieść spokój i odprężenie w świadomość klienta. Pozwól sobie na chwilę relaksu w zadziwiająco niskich cenach i przyjemnej atmosferze już dziś!
 
Gabinet SPA Klub Kasi mieści się w samym centrum Krakowa (między Galerią Krakowską, a Rynkiem Głównym) i prócz bogatej oferty masaży, oferuje szeroki wachlarz usług fryzjerskich, kosmetycznych i zajęcia ruchowe. Wszystko to w miłej domowej atmosferze oraz profesjonalnym wykonaniu każdej usługi przez wykwalifikowany personel. Każdy znajdzie coś dla siebie, a ceny zadziwią najbardziej wymagającego klienta!

Odwiedź nas także online:
]]>
Sun, 31 Jan 2016 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/sposob_na_doglebne_odprezenie_i_wyciszenie_organizmu_bogate_pakiety_masazy_w_zaskakujaco_niskiej_cenie_tylko_w_gabinecie_spa_klub_kasi/58989 http://www.fastdeal.pl/oferta/sposob_na_doglebne_odprezenie_i_wyciszenie_organizmu_bogate_pakiety_masazy_w_zaskakujaco_niskiej_cenie_tylko_w_gabinecie_spa_klub_kasi/58989 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl