Najnowsze oferty na FastDeal.pl dla miejsca: Kraków Najnowsze oferty serwisu FastDeal.pl Tue, 26 Sep 2017 14:40:50 +0200 Zend_Feed_Writer 1.11.11 (http://framework.zend.com) http://www.fastdeal.pl/oferty/krakow Zaprojektuj stronę internetową w okazyjnej cenie 499 zł Mega okazja

Zwiększ swoją sprzedaż. Rozwiń skrzydła. Zaistniej w świecie online. 
Tylko teraz masz szansę zrobić to niewielkim kosztem. 
Idealna oferta dla mikro i małych przedsiębiorstw

Tylko do końca października (tj. 31.10.2017) oferujemy wykonanie strony www. w atrakcyjnej cenie 499 zł.  Obecność w świecie online jest niezbędna jeżeli myślisz o rozwoju swojej firmy. Strona www. zwiększy wiarygodność w oczach klientów, pozwoli im na szybkie dotarcie do twojej firmy. Dzięki połączeniu z social media będziesz mógł na bieżąco informować swoich klientów o nowościach, promocjach i nie tylko. Formularz kontaktowy zdecydowanie ułatwi kontakt z tobą.
Oferujemy nowoczesne szablony, sprawną  realizację (do miesiąca od akceptacji szablonu) oraz stały kontakt w trakcie realizacji.
Do każdego projektu staramy się podchodzić indywidualnie.
 
Więcej informacji odnośnie oferty uzyskasz w zakładce szczegóły.
 
Wejdź także na stronę:
adampachowicz.pl 
Tam dowiesz się więcej o tym czym się zajmujemy, kim jesteśmy, jak działamy. 
Tworzymy także sklepy internetowe. Zajmujemy się projektowaniem ulotek reklamowych, banerów i innych form promocji. 
]]>
Mon, 25 Sep 2017 18:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zaprojektuj_strone_internetowa_w_okazyjnej_cenie_499_zl/86568 http://www.fastdeal.pl/oferta/zaprojektuj_strone_internetowa_w_okazyjnej_cenie_499_zl/86568 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Manicure hybrydowy - kolorowy lub elegancki french - w Gabinecie Kosmetycznym Proderma Clinique! Mnóstwo najmodniejszych kolorów do wyboru! W odróżnieniu od tradycyjnego lakieru do paznokci zaletą tego zabiegu jest jego trwałość. Manicure hybrydowy zapewni Twoim paznokciom lśniący wygląd na długi czas! Ponadto, manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokciowej.
 
Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet aktywnych zawodowo i dla pań prowadzących dom, które nie mają czasu na częste malowanie paznokci zwykłym lakierem. Pisanie na klawiaturze czy mycie naczyń nie uszkodzi manicure hybrydowego. Nie będziesz musiała martwić się nieestetycznymi odpryskami, złuszczeniami czy innymi uszkodzeniami mechanicznymi.
 
Możesz zdecydować się na ponadczasowy elegancki manicure hybrydowy french lub wybierać spośród aż 70 najmodniejszych kolorów!
]]>
Fri, 22 Sep 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/manicure_hybrydowy_-_kolorowy_lub_elegancki_french_-_w_gabinecie_kosmetycznym_proderma_clinique_mnostwo_najmodniejszych_kolorow_do_wyboru/86559 http://www.fastdeal.pl/oferta/manicure_hybrydowy_-_kolorowy_lub_elegancki_french_-_w_gabinecie_kosmetycznym_proderma_clinique_mnostwo_najmodniejszych_kolorow_do_wyboru/86559 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Kompleksowy pedicure frezarkowy z tradycyjnym malowaniem paznokci lub z malowaniem hybrydowym w Salonie Urody Euphoria już od 32 zł! Pielęgnacja stóp rozpocznie się delikatnym usunięciem zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki, dzięki czemu pięty będą niesamowicie miękkie i gładkie. Następnie kosmetyczka delikatnie wytnie lub odsunie skórki, skróci paznokcie i wymodeluje ich kształt. Pomaluje je również na wybrany przez Ciebie kolor lakieru. Po zabiegu skóra staje się przyjemnie miękka, a wszelkie nierówności skóry zostają wygładzone.
 
Do wyboru dwie opcje:
  • pedicure frezarkowy z tradycyjnym malowaniem jednokolorowym w cenie 32 zł zamiast 65 zł,
  • pedicure frezarkowy z malowaniem hybrydowym jednokolorowym w cenie 49 zł zamiast 99 zł.
Stylizacja hybrydowa pozwala cieszyć się nieskazitelną warstwą lakieru nawet przez kilka tygodni. Po nałożeniu na płytkę paznokcia specjalnej emulsji, zostaje ona utwardzona pod lampą UV.
 
]]>
Fri, 22 Sep 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pedicure_frezarkowy_z_tradycyjnym_malowaniem_paznokci_lub_z_malowaniem_hybrydowym_w_salonie_urody_euphoria_juz_od_32_zl/86562 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pedicure_frezarkowy_z_tradycyjnym_malowaniem_paznokci_lub_z_malowaniem_hybrydowym_w_salonie_urody_euphoria_juz_od_32_zl/86562 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Olśniewaj rzęsami na co dzień! Przedłużanie i zagęszczanie metodą 1:1 z nielimitowaną ilością rzęs w Studiu Urody Euphoria!
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 polega na doklejeniu sztucznych rzęs "włosek po włosku” do Twoich własnych tak, aby uzyskać całkowicie naturalny efekt. Twoje oczy nabiorą wyrazistości bez konieczności używania maskary, bez względu na porę dnia i brak czasu.

Rzęsy są  odporne na wodę, pot i ciepło, więc możesz się opalać, chodzić na basen, do sauny, czy na fitness, śmiać się do łez  i płakać. Na wielkie wyjście możesz je dodatkowo oprawić w specjalny, beztłuszczowy tusz, ale na co dzień staje się to absolutnie zbędne.
 
Oszczędzasz czas, rano budzisz się piękna, znika problem rozmazanego tuszu w ciągu dnia, a oczy wydają się większe i odmłodzone! Rzęsy są idealnie oddzielone jedna od drugiej, przedłużone pojedynczo, włosek po włoskua klej jest zupełnie niezauważalny. Rzęsy te wypadają wraz z naturalnymi, gdy kończy się ich cykl życia. Są na tyle cienkie, że po wypadnięciu naturalnej rzęsy, do której są przyklejone, nie ma na oku rażącego ubytku.
 
]]>
Fri, 22 Sep 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/olsniewaj_rzesami_na_co_dzien_przedluzanie_i_zageszczanie_metoda_1_1_z_nielimitowana_iloscia_rzes_w_studiu_urody_euphoria/86563 http://www.fastdeal.pl/oferta/olsniewaj_rzesami_na_co_dzien_przedluzanie_i_zageszczanie_metoda_1_1_z_nielimitowana_iloscia_rzes_w_studiu_urody_euphoria/86563 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Laserowe wybielanie zębów (dwa łuki) w gabinecie White & Beauty. Lśniący uśmiech w doskonałej cenie! Tylko teraz jedyne 99 zł! Bielsze zęby w 45 minut!
 
Wypróbuj tę rewolucyjną metodę i uśmiechaj się bez obaw! Pojawianie się przebarwień na zębach jest stanem naturalnym i dotyczy każdego z nas - niezależnie od stosowanej diety czy używek takich jak papierosy, kawa czy czerwone wino.
 
Dlaczego warto?
  • Zabiegi pozwalają rozjaśnić kolor zębów nawet o 14 odcieni!
  • Rezultaty są widoczne już po pierwszej wizycie!
  • Klienci odzyskują przyjemność pięknego uśmiechu - bez skrępowania!
  • Sam zabieg jest zupełnie bezpieczny i absolutnie bezbolesny!
     
Dodają uroku i pewności siebie, poprawiają samopoczucie. Mając białe i zdrowe zęby, ludzie chętniej i częściej się uśmiechają, dzięki czemu są korzystniej postrzegani przez otoczenie. Powszechnie wiadomo, że uroda ułatwia kontakty z innymi, a białe zęby są jej istotnym elementem. Dowiedziono, że zęby są drugą po oczach częścią twarzy, na którą podświadomie zwraca się uwagę u innych.
Dzięki specjalizacji White & Beauty wyłącznie w dziedzinie wybielania zębów śmiało możemy zagwarantować zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie przez najlepszych specjalistów w tej branży.
Zabieg wykonywany jest za pomocą bezpiecznego dla zębów organicznego żelu oraz specjalnie do tego przeznaczonej lampy elektroluminescencyjnej. Rozjaśniający żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu lampy - całość powtarza się do 3 razy po 15 minut podczas jednej wizyty.
 
To największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w nowoczesnym i efektywnym wybielaniu zębów. Aby zapewnić swoim klientom opiekę na najwyższym poziomie, tamtejsi specjaliści jako pierwsi zaczęli używać preparatów wybielających ze Stanów Zjednoczonych niezawierających nadtlenku wodoru - dzięki temu zabiegi wybielania są całkowicie bezbolesne nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Podczas kilkuletniej działalności White & Beauty w Polsce, z gabinetów wyszło już ponad 10.000 klientów, a firma może się pochwalić wysokim wynikiem 95% pozytywnych opinii.
]]>
Fri, 22 Sep 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/laserowe_wybielanie_zebow_dwa_luki_w_gabinecie_white_beauty_lsniacy_usmiech_w_doskonalej_cenie_tylko_teraz_jedyne_99_zl/86567 http://www.fastdeal.pl/oferta/laserowe_wybielanie_zebow_dwa_luki_w_gabinecie_white_beauty_lsniacy_usmiech_w_doskonalej_cenie_tylko_teraz_jedyne_99_zl/86567 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Wyśmienity burger w 100 % z polskiej wołowiny podany w chrupiącej bułce, ze świeżymi warzywami, frytkami i napojem - jedyne 22 zł!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na prawdziwe wołowe burgery!
]]>
Fri, 08 Sep 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/wysmienity_burger_w_100_z_polskiej_wolowiny_podany_w_chrupiacej_bulce_ze_swiezymi_warzywami_frytkami_i_napojem_-_jedyne_22_zl/86244 http://www.fastdeal.pl/oferta/wysmienity_burger_w_100_z_polskiej_wolowiny_podany_w_chrupiacej_bulce_ze_swiezymi_warzywami_frytkami_i_napojem_-_jedyne_22_zl/86244 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zainwestuj w piękny uśmiech! Pakiet usług w Profesjonalnym Studiu Profilaktyki Stomatologicznej. Z kuponem FastDeal jedyne 79 zł! Podobno do trzech razy sztuka, ale w przypadku zębów ta reguła się nie sprawdza... Po wypadnięciu mleczaków wyrastają zęby stałe, które muszą posłużyć do końca życia. Stąd też trzeba troskliwie kontrolować ich zdrowie i wygląd. Teraz masz szansę zafundować im pakiet obejmujący: przegląd, scaling, piaskowanie, fluoryzację i polerowanie o 68% taniej!
 
Doświadczona dyplomowana higienistka stomatologiczna oczyści zęby z osadu i kamienia, zabezpieczy je preparatem fluorowym, doradzi wybór odpowiednich środków higieny i udzieli porad na temat higieny jamy ustnej.
 
Profesjonalne Studio Profilaktyki Stomatologicznej dba o piękny uśmiech pacjentów. Przychodząc do gabinetu, pacjent spotka się z miłą, przyjazną atmosferą oraz profesjonalnym wykonaniem oferowanych zabiegów. Gabinet oferuje kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych.
Szczególną troską otaczane są dzieci - gabinet jest dobrze przygotowany do wizyt małych pacjentów, a specjalny tryb postępowania jest po to, aby uchronić je od stresu. Dzieci nauczą się tam, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.
]]>
Thu, 31 Aug 2017 00:15:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zainwestuj_w_piekny_usmiech_pakiet_uslug_w_profesjonalnym_studiu_profilaktyki_stomatologicznej_z_kuponem_fastdeal_jedyne_79_zl/86114 http://www.fastdeal.pl/oferta/zainwestuj_w_piekny_usmiech_pakiet_uslug_w_profesjonalnym_studiu_profilaktyki_stomatologicznej_z_kuponem_fastdeal_jedyne_79_zl/86114 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Off-road trip ze szkoleniem i pamiątkową koszulką z Beskidzkie4x4 - już za jedyne 170 zł! Off-road trip z Beskidzkie4x4 to doskonały pomysł na prezent lub spróbowanie własnych sił za kierownicą samochodu terenowego w wymagających warunkach górskich. Usytuowanie tras w malowniczych Beskidach, po których odbywają się przejazdy, sprawia, że kierowca i pasażerowie na długo zapamiętają tę nietuzinkową przygodę. Osoba posiadająca voucher może zabrać ze sobą dodatkowo 2 osoby towarzyszące.
 
Instruktorzy Beskidzkie4x4 to osoby od lat związane z off-roadem, czynnie uczestniczący w rajdach typu cross country czy też wyprawach off-road, chętnie podzielą się wiedzą na temat swojej pasji, jaką jest jazda w terenie.

Więcej informacji na stronie: www.beskidzkie4x4.pl
Zapraszamy!

 
 
]]>
Sat, 12 Aug 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/off-road_trip_ze_szkoleniem_i_pamiatkowa_koszulka_z_beskidzkie4x4_-_juz_za_jedyne_170_zl/85652 http://www.fastdeal.pl/oferta/off-road_trip_ze_szkoleniem_i_pamiatkowa_koszulka_z_beskidzkie4x4_-_juz_za_jedyne_170_zl/85652 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl