Najnowsze oferty na FastDeal.pl dla miejsca: Kraków Najnowsze oferty serwisu FastDeal.pl Fri, 28 Jul 2017 18:31:13 +0200 Zend_Feed_Writer 1.11.11 (http://framework.zend.com) http://www.fastdeal.pl/oferty/krakow Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi z omówieniem wyników w profesjonalnym Gabinecie Lekarskim Vox Naturae już od 39,99 zł! Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi jest popularnym badaniem w wielu krajach europejskich oraz Stanach Zjednoczonych, wykazującym zachodzące w organizmie zmiany już wówczas, gdy jeszcze nie ma żadnych niepokojących objawów. Dzięki analizie kształtu, wielkości i wyglądu czerwonych krwinek, aktywności białych krwinek oraz ich ilości i rozmieszczenia badanie wykazuje stopień zakwaszenia organizmu, jego nawodnienia, stanów zapalnych, niedoborów mineralnych czy wolnorodnikowych uszkodzeń komórek. Badanie wykrywa m.in. obecność metali ciężkich, toksyn, LDL, struktur białkowych, kryształów kwasu ortofosforowego, bakterii, grzybów i pasożytów. Taka wczesna diagnoza daje informacje, w jakim stanie jest organizm i jak wpływa na niego dieta. Ponadto w przypadku złych wyników mikroskopowego badania żywej kropli krwi, sugeruje ono dalsze postępowanie w celu osiągnięcia pożądanych efektów. 

Przygotowanie do badania:
 • Co najmniej 3 godziny przed badaniem nie można spożywać żadnych posiłków.
 • 30 minut przed badaniem należy wypić ok. 0,5 l wody.
 • Minimum 24 godziny przed badaniem nie można spożywać alkoholu.
Przebieg badania:
 • Pobranie jednej kropli krwi pacjenta z opuszka palca za pomocą jednorazowego nakłuwacza.
 • Pobrana próbka krwi od razu badana jest pod mikroskopem.
 • Obraz krwi transmitowany na ekranie monitora za pośrednictwem kamery mikroskopowej, umożliwia pacjentowi przez cały czas badania obserwowanie krwi pod dużym powiększeniem.
 • Certyfikowany konsultant medyczny analizuje widoczny obraz, dokonuje jego interpretacji i w zależności od wyników zaleca ewentualne zmiany w żywieniu, stosowną suplementację bądź skuteczne i bezpieczne metody odgrzybiania czy też oczyszczania organizmu z toksyn i pasożytów.
 • Po zastosowaniu się do zaleceń dietetycznych istnieje możliwość wykonania badania kontrolnego celem sprawdzenia zachodzących zmian i prawidłowości przebiegu kuracji.
Vox Naturae
 
Głównym celem instytutu jest stworzenie wysokiego poziomu świadomości profilaktyki zdrowotnej w społeczeństwie. Dlatego wykwalifikowani specjaliści przekazują swoim pacjentom cenne porady na temat zdrowego trybu życia, propagują bezpieczną suplementację, a przede wszystkim wykonują badania diagnostyczne i analityczne, które pozwalają w porę wykryć potencjalne zagrożenia dla organizmu. Oferta Vox Naturae obejmuje szeroki zakres badań i konsultacji. Na miejscu można wykonać analizę stanu zdrowia bądź dokonać analizy żywieniowej. Motto instytutu profilaktyki zdrowotnej to: “Żyj zdrowo. Od dziś!”.
]]>
Mon, 24 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikroskopowe_badanie_zywej_kropli_krwi_z_omowieniem_wynikow_w_profesjonalnym_gabinecie_lekarskim_vox_naturae_juz_od_39_99_zl/85245 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikroskopowe_badanie_zywej_kropli_krwi_z_omowieniem_wynikow_w_profesjonalnym_gabinecie_lekarskim_vox_naturae_juz_od_39_99_zl/85245 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Coś więcej niż tylko porządek na głowie: pakiety fryzjerskie ze strzyżeniem, regeneracją oraz koloryzacją w Studiu Urody Bellissima!
Na głowie można mieć pół tuzina problemów i całą masę obowiązków. Ty, po wizycie w Studiu Urody Bellissima, będziesz mieć stylową fryzurę! Z kuponem FastDeal za wybrany pakiet fryzjerski zapłacisz ułamek standardowej ceny!

Do wyboru:
 • Strzyżenie damskie z myciem, masażem i stylizacją.
 • Zabieg regeneracji włosów kosmetykami L'Oreal.
 • Koloryzacja włosów o długości do ramion.
Zabieg regeneracyjny polega na odbudowie struktury włosów przy pomocy aktywatora ultradźwiękowego, który emituje delikatne ciepło, ultradźwięki oraz podczerwień, przez co staje się idealnym narzędziem do uzyskiwania najwyższych korzyści z aplikacji kosmetyków pielęgnujących na włosy. Promieniowanie podczerwone regeneruje zniszczoną tkankę włosów, przywraca elastyczność włóknom włosa oraz domyka łuski, a ultradźwięki zwiększają absorpcję składników odżywczych, powodują bezpośrednie wnikanie substancji pielęgnacyjnych do kory włosa.
 
Studio Urody Bellissima
 
Zlokalizowany w Śródmieściu salon oferuje szereg zabiegów z zakresu: 
 • Medycyny estetycznej: botox, osocze bogatopłytkowe, modelowanie ust, wolumetria (odmładzanie twarzy i dłoni).
 • Kosmetyki regeneracyjnej Dermapenem i pielęgnacyjnej GERnetic.
 • Fryzjerstwa L'Oreal, masażu oraz  modelowania sylwetki, stylizacji paznokci i wyszczuplania ciała, jak i również depilację tradycyjną i laserową. Zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i kosmetyków najwyższej jakości. Studio zdobyło rekomendację miesięcznika „Uroda” w kategorii Sprawdzone Salony&Gabinety&Spa..
 
 
]]>
Sun, 23 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/cos_wiecej_niz_tylko_porzadek_na_glowie_pakiety_fryzjerskie_ze_strzyzeniem_regeneracja_oraz_koloryzacja_w_studiu_urody_bellissima/85237 http://www.fastdeal.pl/oferta/cos_wiecej_niz_tylko_porzadek_na_glowie_pakiety_fryzjerskie_ze_strzyzeniem_regeneracja_oraz_koloryzacja_w_studiu_urody_bellissima/85237 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pyszne zapiekane dania z napojem 0,2 l w Pubie Podkowa na krakowskim Kazimierzu! Do wyboru trzy zapiekanki prosto z pieca!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na pyszne zapiekane dania z pieca!

Do wyboru:
 • Zapiekanka chłopska - ziemniak, kiełbasa, boczek, ogórek, cebula, jajko, podlane śmietanką, zapiekane z serem w piecu.
 • Zapiekanka wegetariańska - ziemniak, pomidor, cebula, brokuły, kalafior, marchewka, podlane śmietanką, zapiekane z serem w piecu.
 • Zapiekanka z kurczakiem - ziemniak, pomidor, pieczarki, kurczak, szpinak, podlane śmietanką, zapiekane z serem w piecu.
 
]]>
Sat, 22 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pyszne_zapiekane_dania_z_napojem_0_2_l_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu_do_wyboru_trzy_zapiekanki_prosto_z_pieca/85176 http://www.fastdeal.pl/oferta/pyszne_zapiekane_dania_z_napojem_0_2_l_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu_do_wyboru_trzy_zapiekanki_prosto_z_pieca/85176 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Laserowe wybielanie zębów (dwa łuki) w gabinecie White & Beauty. Lśniący uśmiech w doskonałej cenie! Tylko teraz jedyne 99 zł! Bielsze zęby w 45 minut!
 
Wypróbuj tę rewolucyjną metodę i uśmiechaj się bez obaw! Pojawianie się przebarwień na zębach jest stanem naturalnym i dotyczy każdego z nas - niezależnie od stosowanej diety czy używek takich jak papierosy, kawa czy czerwone wino.
 
Dlaczego warto?
 • Zabiegi pozwalają rozjaśnić kolor zębów nawet o 14 odcieni!
 • Rezultaty są widoczne już po pierwszej wizycie!
 • Klienci odzyskują przyjemność pięknego uśmiechu - bez skrępowania!
 • Sam zabieg jest zupełnie bezpieczny i absolutnie bezbolesny!
   
Dodają uroku i pewności siebie, poprawiają samopoczucie. Mając białe i zdrowe zęby, ludzie chętniej i częściej się uśmiechają, dzięki czemu są korzystniej postrzegani przez otoczenie. Powszechnie wiadomo, że uroda ułatwia kontakty z innymi, a białe zęby są jej istotnym elementem. Dowiedziono, że zęby są drugą po oczach częścią twarzy, na którą podświadomie zwraca się uwagę u innych.
Dzięki specjalizacji White & Beauty wyłącznie w dziedzinie wybielania zębów śmiało możemy zagwarantować zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie przez najlepszych specjalistów w tej branży.
Zabieg wykonywany jest za pomocą bezpiecznego dla zębów organicznego żelu oraz specjalnie do tego przeznaczonej lampy elektroluminescencyjnej. Rozjaśniający żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu lampy - całość powtarza się do 3 razy po 15 minut podczas jednej wizyty.
 
To największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w nowoczesnym i efektywnym wybielaniu zębów. Aby zapewnić swoim klientom opiekę na najwyższym poziomie, tamtejsi specjaliści jako pierwsi zaczęli używać preparatów wybielających ze Stanów Zjednoczonych niezawierających nadtlenku wodoru - dzięki temu zabiegi wybielania są całkowicie bezbolesne nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Podczas kilkuletniej działalności White & Beauty w Polsce, z gabinetów wyszło już ponad 10.000 klientów, a firma może się pochwalić wysokim wynikiem 95% pozytywnych opinii.
]]>
Sat, 22 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/laserowe_wybielanie_zebow_dwa_luki_w_gabinecie_white_beauty_lsniacy_usmiech_w_doskonalej_cenie_tylko_teraz_jedyne_99_zl/85178 http://www.fastdeal.pl/oferta/laserowe_wybielanie_zebow_dwa_luki_w_gabinecie_white_beauty_lsniacy_usmiech_w_doskonalej_cenie_tylko_teraz_jedyne_99_zl/85178 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zdrowe i piękne zęby! Pakiet stomatologiczny w świetnej cenie w profesjonalnym salonie White & Beauty w Krakowie! White & Beauty Dental Clinic to nowoczesna przychodnia dentystyczna świadcząca usługi na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się zabiegi higienizacji jamy ustnej oraz wiele innych usług stomatologicznych. Leczeniem zajmują się specjaliści w dziedzinie stomatologii, którzy dbają o miłą atmosferę podczas każdej wizyty.
 • Skaling - czyli usuwanie kamienia nazębnego, który może uszkadzać dziąsła oraz prowadzić do rozchwiania i utraty zębów.
 • Fluoryzacja - nałożenie roztworu fluoru na zęby chroni je przed szkodliwymi czynnikami oraz wzmacnia strukturę szkliwa.
 • Przegląd jamy ustnej - kontrola stanu uzębienia i wskazanie ewentualnych ubytków.

]]>
Sat, 22 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zdrowe_i_piekne_zeby_pakiet_stomatologiczny_w_swietnej_cenie_w_profesjonalnym_salonie_white_beauty_w_krakowie/85179 http://www.fastdeal.pl/oferta/zdrowe_i_piekne_zeby_pakiet_stomatologiczny_w_swietnej_cenie_w_profesjonalnym_salonie_white_beauty_w_krakowie/85179 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pozbądź się zbędnego owłosienia rewolucyjną metodą depilacji laserem LightSheer wraz z Instytutem Medycyny Estetycznej Le Pure! LePure
 
Marzysz o gładkiej skórze, chcesz pozbyć się zbędnego owłosienia? Zapraszamy na sesje z laserem Light Sheer. Depilacja laserem diodowym Light Sheer to obecnie najskuteczniejszy sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. Podczas jednego zabiegu można zlikwidować do 40% niechcianych włosków w ich fazie wzrostu. By zatem kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 3-8 tygodni.

Instytut Medycyny Estetycznej Le Pure
 
Natura, technika i medycyna – te trzy siły wykorzystują w służbie piękna specjaliści pracujący w Instytucie Le Pure. Doświadczeni lekarze i kosmetolodzy, których wiedzę potwierdzają liczne certyfikaty przyznane m.in. przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej PTL, wykonują tradycyjne i specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało oraz klasyczne usługi fryzjerskie. 


]]>
Sat, 22 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozbadz_sie_zbednego_owlosienia_rewolucyjna_metoda_depilacji_laserem_lightsheer_wraz_z_instytutem_medycyny_estetycznej_le_pure/85180 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozbadz_sie_zbednego_owlosienia_rewolucyjna_metoda_depilacji_laserem_lightsheer_wraz_z_instytutem_medycyny_estetycznej_le_pure/85180 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Relaksujące masaże w Studiu Urody Bellissima już od 59 zł! Idealny sposób na odpoczynek po ciężkim dniu w aż 6 możliwościach do wyboru! Nic tak dobrze nie wpływa na poprawę samopoczucia jak dobry, relaksujący masaż - wybierz jeden ze wspaniałych masaży, który zapewni Ci niesamowite uczucie odprężenia i relaksu!
 • Masaż leczniczy kręgosłupa
Masaż ten usuwa napięcie mięśniowe, a zarazem daje poczucie odprężenia fizycznego i psychicznego. Skutecznie redukuje bóle kręgosłupa. W trakcie  masażu przeplatają się techniki masażu klasycznego z technikami masażu tkanek głębokich. Masażysta działa dużo większą siłą niż w przypadku innych masaży. 
 • Masaż klasyczny
Mieści w sobie cały wachlarz pozytywnych dla zdrowia właściwości. Skutecznie wpływa zarówno na poprawę kondycji fizycznej, jak i psychicznej. Swoimi korzeniami, masaż tkwi głęboko w starożytności. Masaż klasyczny poprawia przemianę materii, zwiększa elastyczność mięśni, ułatwia pracę serca.
 • Masaż relaksacyjny
Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, stres, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takich chwilach idealnym rozwiązaniem jest masaż relaksacyjny -  stymulujący układ nerwowy, zapewniający wyciszenie organizmu, jak również skutecznie walczący z bezsennością.
 • Masaż aromaterapeutyczny
Masaż ten łączy w sobie techniki masażu relaksacyjnego z olejkami eterycznymi. Działa głęboko odprężająco i antystresowo. Indywidualnie dobrana kompozycja olejków wpływa kojąco na ciało i umysł.   
 • Masaż bambusem królewskim
Oryginalny masaż wykonywany przy użyciu różnych wielkości pałeczek bambusowych. Pozwala na odpoczynek i rozładowanie negatywnego napięcia. Jeśli cierpisz na chroniczny stres, a Twoje dolegliwości łączą się z napięciem mięśniowym – masaż bambusem to pomysł dla Ciebie. Bambus nie powoduje uczulenia i nie wpływa negatywnie na skórę człowieka. 
 • Masaż gorącą aromatyczną świecą Marrakesh lub Zielona Herbata
Doskonały masaż nawilżający ciało. Środkiem poślizgowym jest ciepły, wyjątkowo aromatyczny olejek ze świecy, który głęboko relaksuje, pozostawiając skórę aksamitną i miękką. Świeca wzbogacona jest w naturalne oleje roślinne m.in. masło shea, olej kokosowy, olej arganowy.
 
 • Masaż stemplami ziołowymi
Specjalna mieszanka leczniczych ziół zawinięta w bawełniany materiał, następnie podgrzana i aplikowana na ciało. Masaż ten usuwa ból, doskonale relaksuje dzięki intensywnie wydzielającym się zapachom. Każdy stempel używany jest tylko raz.

Kupon zakupiony na portalu możesz wymienić w Studiu Urody Bellissima na eleganckie imienne zaproszenie, które może stanowić doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby, właściwie na każdą okazję. Treść zaproszenia można uzgodnić osobiście, telefonicznie lub e-mailem!
]]>
Sat, 22 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/relaksujace_masaze_w_studiu_urody_bellissima_juz_od_59_zl_idealny_sposob_na_odpoczynek_po_ciezkim_dniu_w_az_6_mozliwosciach_do_wyboru/85181 http://www.fastdeal.pl/oferta/relaksujace_masaze_w_studiu_urody_bellissima_juz_od_59_zl_idealny_sposob_na_odpoczynek_po_ciezkim_dniu_w_az_6_mozliwosciach_do_wyboru/85181 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Sprawdź, czy przyczyną bólu kręgosłupa i kolan nie jest wada stóp! Komputerowe badanie stóp wraz z poradą wykwalifikowanego personelu! Dokucza Ci ból kręgosłupa? Masz problemy z kolanami lub biodrami? Sprawdź, czy przyczyną problemów nie jest wada stóp! Wybierz się na komputerowe badanie stóp w Aktywmed z kuponem Fastdeal.pl za jedyne 15 zł!
 
Zła kondycja stóp często pociąga za sobą nieprawidłowe ustawienie kolan, bioder, a także kręgosłupa, powodując ból i inne dolegliwości związane z dysfunkcją stóp.
 
Komputerowe badanie stóp jest najnowszą techniką nieinwazyjnego, obrazowego badania i kontroli prawidłowości ukształtowania stopy z możliwością zapisania wyniku oraz jego wydruku. Pomaga wykryć wady postawy zarówno u dzieci oraz młodzieży, jak i dorosłych.
 
Komputerowe badanie stóp obejmuje podometrię i podoskopię, polegające na pomiarze nacisków stóp na podłoże oraz ocenę budowy, kształtu i ustawienia stóp, wysklepienia łuków stopy, ustawienia pięt w odciążeniu i obciążeniu. Na podstawie wyników badania dużo łatwiej i precyzyjniej można diagnozować dysfunkcje stopy, a przez to dobierać indywidualne zaopatrzenie ortopedyczne (wkładki ortopedyczne, buty) czy indywidualny zestaw ćwiczeń.
Badanie trwa krótko i nie jest stresujące nawet dla małych dzieci.
 
Wykwalifikowany personel AKTYWMED posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fizjoterapii i ortopedii i gwarantuje Wam porady i badanie, w oparciu o najnowsze trendy w medycynie, w miłej i bezstresowej atmosferze.]]>
Fri, 21 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/sprawdz_czy_przyczyna_bolu_kregoslupa_i_kolan_nie_jest_wada_stop_komputerowe_badanie_stop_wraz_z_porada_wykwalifikowanego_personelu/85156 http://www.fastdeal.pl/oferta/sprawdz_czy_przyczyna_bolu_kregoslupa_i_kolan_nie_jest_wada_stop_komputerowe_badanie_stop_wraz_z_porada_wykwalifikowanego_personelu/85156 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zainwestuj w piękny uśmiech! Pakiet usług w Profesjonalnym Studiu Profilaktyki Stomatologicznej. Z kuponem FastDeal jedyne 79 zł! Podobno do trzech razy sztuka, ale w przypadku zębów ta reguła się nie sprawdza... Po wypadnięciu mleczaków wyrastają zęby stałe, które muszą posłużyć do końca życia. Stąd też trzeba troskliwie kontrolować ich zdrowie i wygląd. Teraz masz szansę zafundować im pakiet obejmujący: przegląd, scaling, piaskowanie, fluoryzację i polerowanie o 68% taniej!
 
Doświadczona dyplomowana higienistka stomatologiczna oczyści zęby z osadu i kamienia, zabezpieczy je preparatem fluorowym, doradzi wybór odpowiednich środków higieny i udzieli porad na temat higieny jamy ustnej.
 
Profesjonalne Studio Profilaktyki Stomatologicznej dba o piękny uśmiech pacjentów. Przychodząc do gabinetu, pacjent spotka się z miłą, przyjazną atmosferą oraz profesjonalnym wykonaniem oferowanych zabiegów. Gabinet oferuje kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych.
Szczególną troską otaczane są dzieci - gabinet jest dobrze przygotowany do wizyt małych pacjentów, a specjalny tryb postępowania jest po to, aby uchronić je od stresu. Dzieci nauczą się tam, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.
]]>
Thu, 20 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zainwestuj_w_piekny_usmiech_pakiet_uslug_w_profesjonalnym_studiu_profilaktyki_stomatologicznej_z_kuponem_fastdeal_jedyne_79_zl/85146 http://www.fastdeal.pl/oferta/zainwestuj_w_piekny_usmiech_pakiet_uslug_w_profesjonalnym_studiu_profilaktyki_stomatologicznej_z_kuponem_fastdeal_jedyne_79_zl/85146 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Sposób na uwodzicielskie, pełne głębi spojrzenie o każdej porze dnia i nocy? Tylko z przedłużaniem rzęs w Studiu Urody Bellissima!
Zlokalizowany w Śródmieściu salon oferuje szereg zabiegów z zakresu kosmetyki, medycyny estetycznej, fryzjerstwa, masażu, stylizacji paznokci i wyszczuplania ciała, jak również depilację laserową i przedłużanie rzęs. Kuracje przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów (w tym przez lekarzy medycyny estetycznej, członków polskich i międzynarodowych organizacji medycznych), z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i kosmetyków najwyższej jakości. Studio zdobyło rekomendację miesięcznika „Uroda” w kategorii Sprawdzone Salony & Gabinety &Spa.
]]>
Wed, 19 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/sposob_na_uwodzicielskie_pelne_glebi_spojrzenie_o_kazdej_porze_dnia_i_nocy_tylko_z_przedluzaniem_rzes_w_studiu_urody_bellissima/85134 http://www.fastdeal.pl/oferta/sposob_na_uwodzicielskie_pelne_glebi_spojrzenie_o_kazdej_porze_dnia_i_nocy_tylko_z_przedluzaniem_rzes_w_studiu_urody_bellissima/85134 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Olśniewaj rzęsami na co dzień! Przedłużanie i zagęszczanie metodą 1:1 z nielimitowaną ilością rzęs w Studiu Urody Euphoria!
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 polega na doklejeniu sztucznych rzęs "włosek po włosku” do Twoich własnych tak, aby uzyskać całkowicie naturalny efekt. Twoje oczy nabiorą wyrazistości bez konieczności używania maskary, bez względu na porę dnia i brak czasu.

Rzęsy są  odporne na wodę, pot i ciepło, więc możesz się opalać, chodzić na basen, do sauny, czy na fitness, śmiać się do łez  i płakać. Na wielkie wyjście możesz je dodatkowo oprawić w specjalny, beztłuszczowy tusz, ale na co dzień staje się to absolutnie zbędne.
 
Oszczędzasz czas, rano budzisz się piękna, znika problem rozmazanego tuszu w ciągu dnia, a oczy wydają się większe i odmłodzone! Rzęsy są idealnie oddzielone jedna od drugiej, przedłużone pojedynczo, włosek po włoskua klej jest zupełnie niezauważalny. Rzęsy te wypadają wraz z naturalnymi, gdy kończy się ich cykl życia. Są na tyle cienkie, że po wypadnięciu naturalnej rzęsy, do której są przyklejone, nie ma na oku rażącego ubytku.
 
]]>
Tue, 18 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/olsniewaj_rzesami_na_co_dzien_przedluzanie_i_zageszczanie_metoda_1_1_z_nielimitowana_iloscia_rzes_w_studiu_urody_euphoria/85112 http://www.fastdeal.pl/oferta/olsniewaj_rzesami_na_co_dzien_przedluzanie_i_zageszczanie_metoda_1_1_z_nielimitowana_iloscia_rzes_w_studiu_urody_euphoria/85112 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pakiet zabiegów odmładzających na twarz i szyję lub okolice oczu: lifting falami RF, peeling z ampułką i więcej w Studiu Urody Euphoria!
Czym jest radiofrekwencja i jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

To innowacyjne urządzenie służące do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania i konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Posiada certyfikację do zabiegów na oczy.
 
Jakie efekty zapewnia zabieg radiofrekwencja na twarz lub okolice oczu?

Urządzenie zapewnia głęboki lifting skóry twarzy i szyi oraz okolic oczu. Usuwa obwisłości, zmarszczki i bruzdy, wygładza ją i napina, zmiękcza rysy i linie wokół ust, oczu oraz na czole. Zabieg służy podkreśleniu owalu twarzy i przywróceniu wyraźnych konturów wzdłuż linii żuchwy i pod brodą, a także podniesieniu opadniętych z wiekiem policzków i podbródka. Likwiduje również zwiotczenie skóry szyi, regenerując i poprawiając jej strukturę.
 
W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt wypełnienia zmarszczek. Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta.
 
Jak przebiega zabieg?

W zabiegach na twarz głowica emitująca fale radiowe, wytwarza w skórze głębokie ciepło. Rozgrzane zostają włókna kolagenowe, co wywołuje ich kurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji.Głowica urządzenia posiada wbudowany system chłodzenia. Kulista głowica emitująca fale jest przesuwana po skórze. Po zabiegu nie ma skutków ubocznych, skóra pozostaje nieuszkodzona, może być jedynie lekko zaczerwieniona.
]]>
Tue, 18 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiet_zabiegow_odmladzajacych_na_twarz_i_szyje_lub_okolice_oczu_lifting_falami_rf_peeling_z_ampulka_i_wiecej_w_studiu_urody_euphoria/85113 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiet_zabiegow_odmladzajacych_na_twarz_i_szyje_lub_okolice_oczu_lifting_falami_rf_peeling_z_ampulka_i_wiecej_w_studiu_urody_euphoria/85113 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Kompleksowy pedicure frezarkowy z tradycyjnym malowaniem paznokci lub z malowaniem hybrydowym w Salonie Urody Euphoria już od 32 zł! Pielęgnacja stóp rozpocznie się delikatnym usunięciem zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki, dzięki czemu pięty będą niesamowicie miękkie i gładkie. Następnie kosmetyczka delikatnie wytnie lub odsunie skórki, skróci paznokcie i wymodeluje ich kształt. Pomaluje je również na wybrany przez Ciebie kolor lakieru. Po zabiegu skóra staje się przyjemnie miękka, a wszelkie nierówności skóry zostają wygładzone.
 
Do wyboru dwie opcje:
 • pedicure frezarkowy z tradycyjnym malowaniem jednokolorowym w cenie 32 zł zamiast 65 zł,
 • pedicure frezarkowy z malowaniem hybrydowym jednokolorowym w cenie 49 zł zamiast 99 zł.
Stylizacja hybrydowa pozwala cieszyć się nieskazitelną warstwą lakieru nawet przez kilka tygodni. Po nałożeniu na płytkę paznokcia specjalnej emulsji, zostaje ona utwardzona pod lampą UV.
 
]]>
Tue, 18 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pedicure_frezarkowy_z_tradycyjnym_malowaniem_paznokci_lub_z_malowaniem_hybrydowym_w_salonie_urody_euphoria_juz_od_32_zl/85114 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pedicure_frezarkowy_z_tradycyjnym_malowaniem_paznokci_lub_z_malowaniem_hybrydowym_w_salonie_urody_euphoria_juz_od_32_zl/85114 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry: Zabieg z kwasem hialuronowym: peeling, serum, sonoforeza i więcej w Salonie Urody Euphoria! Zadbaj o prawidłowe nawilżenie i dotlenienie Twojej skóry!
 
Zabieg z silnie skoncentrowanym serum z kwasem hialuronowym podniesie poziom nawilżenia Twojej cery! Można go stosować niezależnie od wieku i pory roku - preparaty w zabiegu dobierane są indywidualnie do potrzeb i kondycji skóry. Zabieg rozpoczyna peeling kawitacyjny lub enzymatyczny (w zależności od stanu skóry). Następnie za pomocą sonoforezy wprowadzane jest w skórę serum z nawilżającym skoncentrowanym kwasem hialuronowym. Dopełnieniem jest krem z kwasem hialuronowym.
 
 WSKAZANIA DO ZABIEGU:
 • skóra odwodniona,
 • niedotleniona,
 • pozbawiona blasku,
 • regeneracja po nadmiernej ekspozycji na słońce.
EFEKTY ZABIEGU:
 • natychmiastowa poprawa nawilżenia,
 • wygładzenia i elastyczności skóry,
 • doskonała baza pod makijaż.
]]>
Tue, 18 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zadbaj_o_odpowiednie_nawilzenie_skory_zabieg_z_kwasem_hialuronowym_peeling_serum_sonoforeza_i_wiecej_w_salonie_urody_euphoria/85115 http://www.fastdeal.pl/oferta/zadbaj_o_odpowiednie_nawilzenie_skory_zabieg_z_kwasem_hialuronowym_peeling_serum_sonoforeza_i_wiecej_w_salonie_urody_euphoria/85115 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zabieg złuszczania naskórka mieszaniną trzech kwasów: pirogronowego, azelainowego i salicylowego z maską kremową! Zabieg złuszczania kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym!
   
Innowacyjny i niezwykle skuteczny zabieg chemicznego złuszczania naskórka mieszaniną trzech kwasów: pirogronowego, azelainowego i salicylowego, który przynosi doskonałe efekty estetyczne. Działanie mieszaniny jest zbliżone do głębokich peelingów, przy jednoczesnym niewielkim stopniu podrażnienia skóry. Zabieg pielęgnuje skórę, poprawiając jej ogólny wygląd.
 
Zabieg jest przeznaczony do pielęgnacji skóry:
 • zniszczonej słońcem (fotostarzenie),
 • z przebarwieniami,
 • z trądzikiem pospolitym (również w fazie aktywnej) i bliznami potrądzikowymi,
 • łojotokowej z rozszerzonymi porami,
 • z nadmiernym rogowaceniem naskórka,
 • z widocznymi zaskórnikami,
 • o obniżonej jędrności i elastyczności,
 • z drobnymi zmarszczkami,
 • wymagającej głębokiej regeneracji.
Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny oraz całkowicie bezbolesny. W przypadku skór wrażliwych jest również dobrze tolerowany, choć może wywołać delikatne mrowienie i pieczenie skóry.
 
]]>
Tue, 18 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_zluszczania_naskorka_mieszanina_trzech_kwasow_pirogronowego_azelainowego_i_salicylowego_z_maska_kremowa/85116 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_zluszczania_naskorka_mieszanina_trzech_kwasow_pirogronowego_azelainowego_i_salicylowego_z_maska_kremowa/85116 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Nadwaga i otyłość? To już nie jest problem! Analiza struktury ciała oraz dobór odpowiedniej kuracji i diety w Studiu Urody Bellissima!
Zwykle wydaje nam się, że nie jest przecież aż tak źle...
 
Nadwaga i otyłość są epidemią  XXI wieku, zwykle nie mijają samoistnie, ale zazwyczaj samoistnie prowadzą  do ciężkich schorzeń: cukrzycy, nadciśnienia, choroby stawów, zawałów, udarów, osteoporozy, depresji. Bez względu na to, czy u Ciebie pojawiła się któraś z w/w dolegliwości, czy masz po prostu dość swojej nadwagi,  próbowałaś/próbowałeś coś z tym zrobić, ale nie wychodzi - zapraszamy na konsultację  połączoną z  analizą struktury Twojego ciała.
 
Badanie metodą biorezonansu jest bezbolesne i bezinwazyjne, przeprowadzane w ubraniu w 100% bezpieczne i wykonywane przy użyciu profesjonalnego japońskiego urządzenia.
  
Jeżeli wynik badania wskazuje, że przyczyną nadwagi jest duży udział tłuszczów wewnętrznych, to w takim przypadku nie pomoże żadna klasyczna dieta. Nawet jeżeli w oparciu o klasyczne diety udaje się schudnąć kilka czy kilkanaście kilogramów, to tak zwany efekt "jojo" powoduje, że po zakończeniu ścisłej diety powracamy do poprzedniej wagi, dlatego że nasz organizm zaczynie od nowa odkładać tłuszcz wewnętrzny (trzewiowy).
 
Istotą proponowanej kuracji jest wyeliminowanie przyczyn otłuszczania się organów wewnętrznych.  W trakcie  konsultacji otrzymasz informację, dlaczego tłuszcz odkłada się w ten sposób i jak powinna przebiegać KURACJA, aby skutecznie usunąć taki tłuszcz z organizmu oraz jak kontrolować swój metabolizmu po to, żeby tłuszcz wewnętrzny nie odkładał się w przyszłości, a to gwarantuje utrzymanie stałej wagi bez efektu jojo.
 
Po takiej kuracji można przystąpić do właściwego odchudzania czy modelowania sylwetki. W ten sposób można pozbyć się kilku lub kilkudziesięciu kilogramów nadwagi. Następnie, kontrolując  swój metabolizm według wskazówek z konsultacji, można skutecznie bronić się przed efektem "jojo" i utrzymywać prawidłową masę ciała bez specjalnych wyrzeczeń. 
 
 
 
]]>
Sun, 16 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/nadwaga_i_otylosc_to_juz_nie_jest_problem_analiza_struktury_ciala_oraz_dobor_odpowiedniej_kuracji_i_diety_w_studiu_urody_bellissima/85058 http://www.fastdeal.pl/oferta/nadwaga_i_otylosc_to_juz_nie_jest_problem_analiza_struktury_ciala_oraz_dobor_odpowiedniej_kuracji_i_diety_w_studiu_urody_bellissima/85058 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Fascynujące Deadly Plants Muzeum zaprasza! Deadly Plants Muzeum
Basztowa 10, Kraków
Otwarte pon.-niedz. 1000 - 2000

Deadly Plants Muzeum to jedno z kilku na świecie i jedyne w Polsce muzeum przedstawiające najbardziej śmiercionośne rośliny.

Nigdy nie podnieślibyśmy do ust pozostawionej na chodniku filiżanki kawy, ale podczas wakacyjnej włóczęgi ochoczo kosztujemy nieznanych jagód, jak gdyby istniały wyłącznie dla zaspokojenia naszego apetytu. Parzymy lecznicze herbatki z niemożliwych do zidentyfikowania liści lub kory jakiegoś drzewa czy krzewu, bo polecił je nam nasz znajomy, zapewniając, że to, co naturalne, na pewno jest bezpieczne. Większość z nas patrzy na ogrody i rośliny napotkane w stanie dzikim ze swojego rodzaju naiwnym zaufaniem.
Możemy całymi latami uprawiać ogród, nie doznając szkód ze strony żadnej z żyjących w nim roślin, na przykład tojadu o wesołych, niebieskich kwiatkach, które skrywają silną truciznę powodującą śmierć przez uduszenie.
Roślinni zabójcy działają czasem w bardzo wyrafinowany sposób, pozostawiają za sobą ślady wykrywalne tylko przez niezwykle czułą aparaturę. Owoce nasączone trucizną, ziarna zatrzymujące pracę serca, paraliżujące gałązki albo bluszcze duszące niczym węże boa.

Muzeum to nie tylko zabawa ale nauka, która może uratować nie jedno życie, nauka, która ukazuje jak niebezpieczny może być świat roślin ale również pokazujący gatunki na wyginięciu lub pod ścisłą ochroną a podczas zwiedzania można napotkać wiele ciekawostek, dodatkową atrakcją może się okazać jedyna w Polsce kawiarnia gdzie można rozkoszować się świerszczami, skorpionami, mrówkami, szerszeniami, chrząszczami...którymi karmi swoich gości upadły król. Świat ten wpleciony został w baśń tak starą jak świat, ale ciekawe czy wszyscy tak dobrze ją znacie?

 
]]>
Thu, 13 Jul 2017 17:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/fascynujace_deadly_plants_muzeum_zaprasza/84797 http://www.fastdeal.pl/oferta/fascynujace_deadly_plants_muzeum_zaprasza/84797 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Manicure hybrydowy - kolorowy lub elegancki french - w Gabinecie Kosmetycznym Proderma Clinique! Mnóstwo najmodniejszych kolorów do wyboru! W odróżnieniu od tradycyjnego lakieru do paznokci zaletą tego zabiegu jest jego trwałość. Manicure hybrydowy zapewni Twoim paznokciom lśniący wygląd na długi czas! Ponadto, manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokciowej.
 
Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet aktywnych zawodowo i dla pań prowadzących dom, które nie mają czasu na częste malowanie paznokci zwykłym lakierem. Pisanie na klawiaturze czy mycie naczyń nie uszkodzi manicure hybrydowego. Nie będziesz musiała martwić się nieestetycznymi odpryskami, złuszczeniami czy innymi uszkodzeniami mechanicznymi.
 
Możesz zdecydować się na ponadczasowy elegancki manicure hybrydowy french lub wybierać spośród aż 70 najmodniejszych kolorów!
]]>
Thu, 13 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/manicure_hybrydowy_-_kolorowy_lub_elegancki_french_-_w_gabinecie_kosmetycznym_proderma_clinique_mnostwo_najmodniejszych_kolorow_do_wyboru/84950 http://www.fastdeal.pl/oferta/manicure_hybrydowy_-_kolorowy_lub_elegancki_french_-_w_gabinecie_kosmetycznym_proderma_clinique_mnostwo_najmodniejszych_kolorow_do_wyboru/84950 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
MEGA pakiet odchudzający i antycellulitowy: liposukcja, masaż podciśnieniowy i elektrostymulacja! 9 zabiegów w sesji w Proderma Clinique! Mega Pakiet Odchudzający i Likwidujący Cellulit to kompleksowy zabieg łączący liposukcję bez skalpela,  masaż  próżniowy oraz elektrostymulację na 3 części ciała: brzuch, pośladki i uda.

Podczas jednej wizyty otrzymujesz pełen pakiet, na który składa się aż 9 zabiegów podczas 1 sesji w gabinecie!

 
Efekty zabiegu (widoczne już po pierwszych wizytach):
 • likwidacja cellulitu,
 • modelowanie sylwetki,
 • ujędrnienie  skóry,
 • napięcie mięśni,
 • zmniejszenie obwodu,
 • pobudzenie krążenia i przemiany materii w określonej części ciała.
 
Liposukcja bez skalpela to ultradźwiękowe rozbicie komórek tłuszczowych. Całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne, którego efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Masaż podciśnieniowy (próżniowy) to zabieg powodujący drenaż limfatyczny oraz napinanie obwisłych mięśni. Efektem jest wyszczuplenie, pobudzenie drenażu limfatycznego, poprawa rzeźby ciała, lifting, zmiękczenie skóry, poprawa płynności przepływu w naczyniach krwionośnych.

Elektrostymulacja poprzez stymulację mięśni do pracy powoduje spalanie tłuszczu. To zabieg wzmacniający mięśnie. Redukuje tkankę tłuszczową, ujędrnia i uelastycznia ciało.
 
]]>
Thu, 13 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/mega_pakiet_odchudzajacy_i_antycellulitowy_liposukcja_masaz_podcisnieniowy_i_elektrostymulacja_9_zabiegow_w_sesji_w_proderma_clinique/84951 http://www.fastdeal.pl/oferta/mega_pakiet_odchudzajacy_i_antycellulitowy_liposukcja_masaz_podcisnieniowy_i_elektrostymulacja_9_zabiegow_w_sesji_w_proderma_clinique/84951 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Odnajdź spokój i wewnętrzną równowagę - zadbaj o ciało i duszę dzięki zajęciom w Akademii Jogi w Krakowie! Karnet już od 29 zł! Odnajdź spokój i wewnętrzną równowagę w zabieganym świecie, zadbaj o ciało i kręgosłup dzięki zajęciom w Akademii Jogi w Krakowie.
 
Do wyboru zajęcia z jogi:
 • Dla zaawansowanych wg. B.K.S. IYENGAR,
 • Hormonalna i antystres,
 • Dla kręgosłupa - zdrowe plecy i barki,
 • Regeneracyjne,
 • Dla kobiet w ciąży,
 • W wersji angielskiej,
 • Dynamiczna - asztanga.
EFEKTY I ZALETY JOGI
Joga to bardziej wysmuklone i elastyczne ciało, lepsze samopoczucie i koncentracja, spokojniejszy i świadomy oddech, złagodzenie bólu kręgosłupa, głowy, wyregulowanie ciśnienia - a to nie wszystkie dobroczynne działania jogi. Praca z ciałem w „asanach” zapewnia jednym słowem samo zdrowie!
Co wyróżnia AKADEMIĘ JOGI W KRAKOWIE?
 
 • JAKOŚĆ
Oferuje zajęcia prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych, certyfikowanych nauczycieli, ludzi pełnych pasji, w pełni oddanych temu, co robią. Ludzi świadomych, kreatywnych, pełnych zaangażowania i profesjonalizmu. Instruktorzy tworzą wspaniały klimat współpracy, przyjaźni i ciepła.
 
 • WSPANIALI  UCZNIOWIE
... dla których została stworzona Akademia, by razem z nimi wzrastać. To ludzie otwarci, aktywni i gotowi na lepszą jakość życia.
 
 • ATMOSFERA
Kameralne grupy, brak rywalizacji, ciekawi ludzie, interesujące książki, gorąca herbata i dogodna lokalizacja w pobliżu Parku Bednarskiego w Podgórzu.
]]>
Wed, 12 Jul 2017 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/odnajdz_spokoj_i_wewnetrzna_rownowage_-_zadbaj_o_cialo_i_dusze_dzieki_zajeciom_w_akademii_jogi_w_krakowie_karnet_juz_od_29_zl/84894 http://www.fastdeal.pl/oferta/odnajdz_spokoj_i_wewnetrzna_rownowage_-_zadbaj_o_cialo_i_dusze_dzieki_zajeciom_w_akademii_jogi_w_krakowie_karnet_juz_od_29_zl/84894 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl