Najnowsze oferty na FastDeal.pl dla miejsca: Kraków Najnowsze oferty serwisu FastDeal.pl Sun, 29 Nov 2015 18:37:23 +0100 Zend_Feed_Writer 1.11.11 (http://framework.zend.com) http://www.fastdeal.pl/oferty/krakow Wieczór Panieński/Kawalerski to jeden z ważniejszych momentów w życiu - spędź go razem z Gabinetem SPA Klub Kasi! Wieczór Panieński/Kawalerski to jeden z ważniejszych momentów w życiu. Spraw, aby stał się warty zapamiętania i podaruj ten niezwykły prezent ważnym dla Ciebie osobom. Gabinet SPA Klub Kasi zapewni Wam profesjonalny masaż, słodki poczęstunek oraz doskonałą atmosferę przy wzniesionym toaście!

Gabinet SPA Klub Kasi mieści się w samym centrum Krakowa (między Galerią Krakowską a Rynkiem Głównym) i prócz bogatej oferty masaży, oferuje szeroki wachlarz usług fryzjerskich, kosmetycznych i zajęcia ruchowe. Wszystko to w miłej domowej atmosferze oraz profesjonalnym wykonaniu każdej usługi przez wykwalifikowany personel. Każdy znajdzie coś dla siebie, a ceny zadziwią najbardziej wymagającego klienta!

Odwiedź nas także online:
 
]]>
Sun, 29 Nov 2015 00:02:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/wieczor_panienski_kawalerski_to_jeden_z_wazniejszych_momentow_w_zyciu_-_spedz_go_razem_z_gabinetem_spa_klub_kasi/55934 http://www.fastdeal.pl/oferta/wieczor_panienski_kawalerski_to_jeden_z_wazniejszych_momentow_w_zyciu_-_spedz_go_razem_z_gabinetem_spa_klub_kasi/55934 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Sposób na dogłębne odprężenie i wyciszenie organizmu! Bogate pakiety masaży w zaskakująco niskiej cenie tylko w Gabinecie SPA Klub Kasi! Masaż był od wieków niezawodnym sposobem stosowanym w przypadku uzdrawiania duszy i ciała- pomaga nie tylko rozluźnić napięte mięśnie, lecz również wnieść spokój i odprężenie w świadomość klienta. Pozwól sobie na chwilę relaksu w zadziwiająco niskich cenach i przyjemnej atmosferze już dziś!
Gabinet SPA Klub Kasi mieści się w samym centrum Krakowa (między Galerią Krakowską, a Rynkiem Głównym) i prócz bogatej oferty masaży, oferuje szeroki wachlarz usług fryzjerskich, kosmetycznych i zajęcia ruchowe. Wszystko to w miłej domowej atmosferze oraz profesjonalnym wykonaniu każdej usługi przez wykwalifikowany personel. Każdy znajdzie coś dla siebie, a ceny zadziwią najbardziej wymagającego klienta!

Odwiedź nas także online:
]]>
Sun, 29 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/sposob_na_doglebne_odprezenie_i_wyciszenie_organizmu_bogate_pakiety_masazy_w_zaskakujaco_niskiej_cenie_tylko_w_gabinecie_spa_klub_kasi/55935 http://www.fastdeal.pl/oferta/sposob_na_doglebne_odprezenie_i_wyciszenie_organizmu_bogate_pakiety_masazy_w_zaskakujaco_niskiej_cenie_tylko_w_gabinecie_spa_klub_kasi/55935 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Bogate pakiety fryzjerskie w Gabinecie SPA Klub Kasi od 14,99 zł! Strzyżenie, prostowanie, koloryzacja, konsultacja stylistyczna i więcej!
Gabinet SPA Klub Kasi mieści się w samym centrum Krakowa (między Galerią Krakowską, a Rynkiem Głównym) i prócz bogatej oferty masaży, oferuje szeroki wachlarz usług fryzjerskich, kosmetycznych i zajęcia ruchowe. Wszystko to w miłej domowej atmosferze oraz profesjonalnym wykonaniu każdej usługi przez wykwalifikowany personel. Każdy znajdzie coś dla siebie, a ceny zadziwią najbardziej wymagającego klienta!

Odwiedź nas także online:
 
]]>
Sun, 29 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/bogate_pakiety_fryzjerskie_w_gabinecie_spa_klub_kasi_od_14_99_zl_strzyzenie_prostowanie_koloryzacja_konsultacja_stylistyczna_i_wiecej/55936 http://www.fastdeal.pl/oferta/bogate_pakiety_fryzjerskie_w_gabinecie_spa_klub_kasi_od_14_99_zl_strzyzenie_prostowanie_koloryzacja_konsultacja_stylistyczna_i_wiecej/55936 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Odzyskaj jasny umysł i harmonię ducha! Karnet na zajęcia w Akademii Jogi w Krakowie tylko teraz w zaskakująco niskiej cenie! Odnajdź spokój i wewnętrzną równowagę w zabieganym świecie, zadbaj o ciało i kręgosłup dzięki zajęciom w Akademii Jogi w Krakowie.
 
Do wyboru zajęcia z jogi:
 • Dla początkujących i zaawansowanych wg. B.K.S. IYENGAR,
 • Hormonalna i antystres,
 • Dla kręgosłupa - zdrowe plecy i barki,
 • Regeneracyjne,
 • Dla kobiet w ciąży,
 • W wersji angielskiej,
 • Dynamiczna - asztanga.
EFEKTY I ZALETY JOGI
Joga to bardziej wysmuklone i elastyczne ciało, lepsze samopoczucie i koncentracja, spokojniejszy i świadomy oddech, złagodzenie bólu kręgosłupa, głowy, wyregulowanie ciśnienia - a to nie wszystkie dobroczynne działania jogi. Praca z ciałem w „asanach” zapewnia jednym słowem samo zdrowie!
Co wyróżnia AKADEMIĘ JOGI W KRAKOWIE?
 
 • JAKOŚĆ
Oferuje zajęcia prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych, certyfikowanych nauczycieli, ludzi pełnych pasji, w pełni oddanych temu, co robią. Ludzi świadomych, kreatywnych, pełnych zaangażowania i profesjonalizmu. Instruktorzy tworzą wspaniały klimat współpracy, przyjaźni i ciepła.
 
 • WSPANIALI  UCZNIOWIE
... dla których została stworzona Akademia, by razem z nimi wzrastać. To ludzie otwarci, aktywni i gotowi na lepszą jakość życia.
 
 • ATMOSFERA
Kameralne grupy, brak rywalizacji, ciekawi ludzie, interesujące książki, gorąca herbata i dogodna lokalizacja w pobliżu Parku Bednarskiego w Podgórzu.
]]>
Fri, 27 Nov 2015 00:02:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/odzyskaj_jasny_umysl_i_harmonie_ducha_karnet_na_zajecia_w_akademii_jogi_w_krakowie_tylko_teraz_w_zaskakujaco_niskiej_cenie/55764 http://www.fastdeal.pl/oferta/odzyskaj_jasny_umysl_i_harmonie_ducha_karnet_na_zajecia_w_akademii_jogi_w_krakowie_tylko_teraz_w_zaskakujaco_niskiej_cenie/55764 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pakiet odnowy w zaskakująco niskiej cenie - peeling kawitacyjny, masaż twarzy, szyi i dekoltu, płatki kolagenowe pod oczy i maska algowa! Tchnij nowe życie w Twoją skórę w Salonie Be Linda!

Pakiet obejmuje:
 • Peeling kawitacyjny: złuszczanie martwego naskórka oraz dokładne oczyszczenie skóry specjalną głowicą,
 • Płatki kolagenowe po oczy: ujędrniające i napinające skórę wokół oczu, usuwające oznaki zmęczenia,
 • Masaż twarzy, szyi i dekoltu: odpręża, a zarazem poprawia krążenie dotleniają skórę,
 • Maskę algową: intensywnie nawilża i napina skórę, posiada działanie przeciwzmarszczkowe.
Be Linda - Bądź Piękna! Salon Kosmetyczny Be Linda został stworzony z myślą o osobach, które chcą zadbać o swój wygląd zewnętrzny oraz dobre samopoczucie. Salon oferuję pełną gamę profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetyki leczniczej, pielęgnacyjnej i upiększającej. Wyróżnia go przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, praca na wysokiej klasy urządzeniach i produktach kosmetycznych, co daje gwarancję satysfakcji i zadowolenia.
 
]]>
Fri, 27 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiet_odnowy_w_zaskakujaco_niskiej_cenie_-_peeling_kawitacyjny_masaz_twarzy_szyi_i_dekoltu_platki_kolagenowe_pod_oczy_i_maska_algowa/55765 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiet_odnowy_w_zaskakujaco_niskiej_cenie_-_peeling_kawitacyjny_masaz_twarzy_szyi_i_dekoltu_platki_kolagenowe_pod_oczy_i_maska_algowa/55765 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Biolifting z maską algową: bezinwazyjne i bezbolesne odmładzanie twarzy bez użycia skalpela! Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu! Odmłodzenie skóry bez pomocy chirurga! Innowacyjny Biolifting przywróci Twojej cerze młody wygląd - efekty widoczne są już od pierwszego zabiegu!
 
Biolifting to rewolucyjny zabieg w kosmetyce dzięki któremu osiągniesz duży efekt poprawy stanu skóry bez ingerencji skalpela. Cały sekret zabiegu tkwi w urządzeniu, które stymuluję pracę ciała człowieka poprzez mikrofale. Dzięki stymulującemu działaniu mikroprądów uzyskujemy zaskakujące efekty już po pierwszym zabiegu! Zabieg ma charakter masażu, dlatego jest bezbolesny.
 
Wskazania:
 • opadające kontury twarzy,
 • zmarszczki i bruzdy,
 • worki i cienie pod oczami,
 • opuchlizna,
 • szary koloryt skóry, skóra atroficzna,
 • brak elastyczności i jędrności skóry.
Efekty:
 • redukcja zmarszczek,
 • przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry,
 • napięcie mięśni,
 • rozjaśnienie skóry,
 • drenaż limfatyczny,
 • zwężenie porów,
 • opóźnienie procesu starzenia się skóry,
 • likwidacja „worków” i cieni pod oczami,
 • poprawa krążenia,
 • odbudowa włókien kolagenu i elastyny,
 • wygładzenie skóry, usprawnienie wydalania toksyn,
 • większa kurczliwość naczyń krwionośnych.
Be Linda - Bądź Piękna! Salon Kosmetyczny Be Linda został stworzony z myślą o osobach, które chcą zadbać o swój wygląd zewnętrzny oraz dobre samopoczucie. Salon oferuję pełną gamę profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetyki leczniczej, pielęgnacyjnej i upiększającej. Wyróżnia go przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, praca na wysokiej klasy urządzeniach i produktach kosmetycznych, co daje gwarancję satysfakcji i zadowolenia.
]]>
Fri, 27 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/biolifting_z_maska_algowa_bezinwazyjne_i_bezbolesne_odmladzanie_twarzy_bez_uzycia_skalpela_efekty_widoczne_juz_po_pierwszym_zabiegu/55766 http://www.fastdeal.pl/oferta/biolifting_z_maska_algowa_bezinwazyjne_i_bezbolesne_odmladzanie_twarzy_bez_uzycia_skalpela_efekty_widoczne_juz_po_pierwszym_zabiegu/55766 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 lub 2:1 w Salonie Kosmetycznym Be Linda - nadaj głębi swojemu spojrzeniu i zapomnij o poprawkach makijażu! Nadaj głębi swojemu spojrzeniu z kuponem do Salonu Kosmetycznego Be Linda! Bez względu na to, którą metodę wybierzesz, Twoje rzęsy pozostaną idealnie wystylizowane przez długi czas!
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 lub 2:1:
 • Polega na przyklejeniu sztucznej rzęsy do każdej rzęsy klientki przy metodzie 2:1 dwóch rzęs.
 • Spojrzenie nabiera głębi.
 • Rzęsy dobierane są do oczu klientki indywidualnie, co zapewnia naturalny efekt.
 • Nie musisz już się martwić o poprawianie makijażu, od teraz będziesz wyglądać idealnie cały czas!
Be Linda - Bądź Piękna! Salon Kosmetyczny Be Linda został stworzony z myślą o osobach, które chcą zadbać o swój wygląd zewnętrzny oraz dobre samopoczucie. Salon oferuję pełną gamę profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetyki leczniczej, pielęgnacyjnej i upiększającej. Wyróżnia go przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, praca na wysokiej klasy urządzeniach i produktach kosmetycznych, co daje gwarancję satysfakcji i zadowolenia.
]]>
Fri, 27 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/przedluzanie_rzes_metoda_1_1_lub_2_1_w_salonie_kosmetycznym_be_linda_-_nadaj_glebi_swojemu_spojrzeniu_i_zapomnij_o_poprawkach_makijazu/55767 http://www.fastdeal.pl/oferta/przedluzanie_rzes_metoda_1_1_lub_2_1_w_salonie_kosmetycznym_be_linda_-_nadaj_glebi_swojemu_spojrzeniu_i_zapomnij_o_poprawkach_makijazu/55767 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Niezapomniany Wieczór Panieński wraz z Szkołą Tańca Alaya Dance! W cenie pokaz tańca, warsztaty bellydance lub shakira dance oraz szampan! Wieczór Panieński powinien pozostać na długo w pamięci przyszłej Panny Młodej, dlatego ważne jest, aby organizatorka takiego wieczoru przygotowała na tę specjalną okazję atrakcje, które mają na celu rozbawić zaproszone na Panie i Panny oraz "przetestować" przyszłą Młodą. Tylko teraz to wszystko i jeszcze więcej wraz z Szkołą Tańca Alaya Dance! 

Poruszaj biodrami niczym Shakira - w cenie wieczoru pokaz tańca, warsztaty i pyszny szampan!

 

 
]]>
Thu, 26 Nov 2015 00:02:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/niezapomniany_wieczor_panienski_wraz_z_szkola_tanca_alaya_dance_w_cenie_pokaz_tanca_warsztaty_bellydance_lub_shakira_dance_oraz_szampan/55754 http://www.fastdeal.pl/oferta/niezapomniany_wieczor_panienski_wraz_z_szkola_tanca_alaya_dance_w_cenie_pokaz_tanca_warsztaty_bellydance_lub_shakira_dance_oraz_szampan/55754 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Masaż Aroma Touch - relaksacyjny zabieg orientalny w Studiu Zdrowej Sylwetki Genesis w Krakowie tylko teraz za jedyne 60 zł!
Masaż całego ciała z wykorzystaniem esencji aromaterapeutycznych dobieranych w zależności od samopoczucia i kondycji psychofizycznej TYLKO TERAZ W ZASKAKUJĄCO NISKIEJ CENIE!
 
Masaż wpływa na:
 • lepsze ukrwienie, co zapewnia właściwy przebieg procesów metabolicznych w poszczególnych częściach układu nerwowego,
 • stymuluje przewodnictwo nerwowe,
 • wpływa tonizująco i pobudzająco przy masażu kręgosłupa, gdzie znajduje się pień układu współczulnego, a jego zwoje leżą wzdłuż kręgosłupa.
Do masażu Aroma Touch włącza się elementy aromaterapii, czyli świece, kadzidełka i oliwki o intensywnym zapachu.Stosowane mogą być również olejki eteryczne, zarówno rozgrzewające, jak i chłodzące ciało. Często wykorzystuje się również spokojną muzykę lub dźwięki natury, czyli muzykoterapię
Studio Genesis zajmuje się odnową biologiczną. Zespół stylistek i kosmetyczek stale podnosi swoje kwalifikacje, a oferta zabiegów jest ciągle poszerzana. Gabinety Studia Genesis są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, a wnętrza komfortowo urządzone. W kreowaniu atmosfery sprzyjającej relaksowi pomagają delikatne dźwięki muzyki, blask świec, woń olejków oraz smak aromatycznej kawy. Gabinet w swej ofercie posiada m.in. zabiegi odchudzające, depilację laserową, makijaż permanentny, przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz zabiegi na dłonie i stopy. Klienci salonu mogą skorzystać też z solarium. Studio współpracuje ponadto z dietetykiem i salonem fryzjerskim.


 
]]>
Thu, 26 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_aroma_touch_-_relaksacyjny_zabieg_orientalny_w_studiu_zdrowej_sylwetki_genesis_w_krakowie_tylko_teraz_za_jedyne_60_zl/55755 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_aroma_touch_-_relaksacyjny_zabieg_orientalny_w_studiu_zdrowej_sylwetki_genesis_w_krakowie_tylko_teraz_za_jedyne_60_zl/55755 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zabieg odchudzający Med 2 Contour - trwała liposukcja bez użycia skalpela w Studiu Zdrowej Sylwetki Genesis!
Med 2 Contour jest najnowocześniejszym, całkowicie bezpiecznym aparatem do szybkiego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu:
 • Przy pomocy głowicy kawitacyjnej, wytwarzającej 2 nakładające się wiązki ultradźwięków szybko i trwale upłynniany zostaje tłuszcz.
 • Dzięki wielu programom możemy dobrać parametry do każdej sylwetki.
 • Zabiegi są całkowicie bezbolesne, a efekty widoczne już po pierwszej sesji.
Jak to działa?
 • Dzięki specjalnej opatentowanej głowicy, dynamiczna kawitacja wywołana dwiema interferującymi i wzmacniającymi się wiązkami, szybko i trwale upłynnia tłuszcz w sposób precyzyjny i kontrolowany.
 • Med2 Contour jest pierwszym na rynku urządzeniem, działającym za pomocą dwóch nakładających się i wzmacniających fal ultradźwięków, modulowanych dodatkowo niską częstotliwością.
 • Umożliwia to bardzo efektywne działanie, ograniczone tylko do planowanego pola zabiegu.
Zabieg odchudzający Med 2 Contour czyli trwała liposukcja
ZALETY ZABIEGU MED 2 CONTOUR:
 • Natychmiastowy efekt widoczny po pierwszym zabieg.
 • Poprawa wyglądu skóry.
 • Odczuwalna jędrność skóry.
 • Nie musisz stosować diety żywieniowej nie musisz ćwiczyć- czas spędzony na siłowni możesz poświęcić na przyjemności.
Studio Genesis zajmuje się odnową biologiczną. Zespół stylistek i kosmetyczek stale podnosi swoje kwalifikacje, a oferta zabiegów jest ciągle poszerzana. Gabinety Studia Genesis są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, a wnętrza komfortowo urządzone. W kreowaniu atmosfery sprzyjającej relaksowi pomagają delikatne dźwięki muzyki, blask świec, woń olejków oraz smak aromatycznej kawy. Gabinet w swej ofercie posiada m.in. zabiegi odchudzające, depilację laserową, makijaż permanentny, przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz zabiegi na dłonie i stopy. Klienci salonu mogą skorzystać też z solarium. Studio współpracuje ponadto z dietetykiem i salonem fryzjerskim.


 
]]>
Thu, 26 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_odchudzajacy_med_2_contour_-_trwala_liposukcja_bez_uzycia_skalpela_w_studiu_zdrowej_sylwetki_genesis/55756 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_odchudzajacy_med_2_contour_-_trwala_liposukcja_bez_uzycia_skalpela_w_studiu_zdrowej_sylwetki_genesis/55756 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Modna koloryzacja ombre, zregenerowane i nawilżone włosy lub intensywne wygładzenie tylko z pakietami fryzjerskimi w Studiu Genesis!
Kompleksowe pakiety fryzjerskie w Studiu Genesis w Krakowie tylko teraz w zaskakująco niskiej cenie!
 
 • Koloryzacja Ombre Hair z modelowaniem
 
Studio Genesis pracuje na produktach LUMIERE i TAHEFarby LUMIERE zawierają biokreatynę i olej arganowy, olejek bergamotowy, olej kokosowy oraz ekstrakt z szałwii, co przy niskiej zawartości amoniaku zapewnia maksymalną wytrzymałość i trwałość koloru, a jednocześnie nawilżenie włosów i nadanie im połysku. Formuła farb zapewnia pokrycie 100% siwizny. LUMIERE to najbardziej uniwersalna koloryzacja oksydacyjna na rynku, która pozwala farbować włosy w ekspresowym tempie, nawet do 10 minut.
 
Marka TAHE przykłada dużą wagę do dbałości o szczegóły. Produkty tej marki zawierają bardzo bogate i pieczołowicie dobrane formuły witamin, białek i aminokwasów. W składzie farb obniżono zawartość amoniaku do niezbędnego minimum oraz wykluczono wiele innych substancji szkodliwych i obciążających włosy. Są w pełni naturalne, dzięki wykorzystaniu ekologicznych składników, takich jak olej arganowy, woski roślinne z candelli, carnauby, jojoby, otrębów razowych i masła karotenowego i wielu innych zbawiennych dla włosów ekstraktów.
 • Skoncentrowany, pogrubiający i nawilżający zabieg na bazie botoksu
Magic BOTOX jest jedynym na rynku produktem wykorzystującym do pielęgnacji włosów połączenie kwasu hialuronowego, naturalnego kolagenu, keratyny i oleju arganowego, zbliżając usługi fryzjerskie do usług gabinetów medycyny estetycznej.
 
Zabieg BOTOX NA WŁOSY zapewnia włosom gładkość, miękkość i nawilżenie. Sprawia jednocześnie, że cienkie włosy nabierają witalności, stają się grubsze i bardziej elastyczne. Włosy grube i puszące się odzyskują maksymalne wygładzenie.Używa się 150 ml preparatu.  
 • Keratynowe prostowanie włosów
Brazylijskie keratynowe prostowanie włosów to idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które codziennie walczą z puszącym się, niezdyscyplinowanymi i trudnymi do wyprostowania i ułożenia włosami.  Usługa jest wykonywana na produktach zawierających naturalną keratynę, która wygładza, odbudowuje i chroni włosy. Podczas kilkugodzinnego zabiegu w ubytki we włosie wprasowana jest keratyna, dzięki czemu włosy stają się grubsze, miękkie, odbudowane i proste.
 
Prostowanie świetnie sprawdza się nawet przy włosach kręconych, a przy właściwej pielęgnacji efekt prostych, lśniących, gładkich włosów utrzymuje się do 6 miesięcy.

]]>
Wed, 25 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/modna_koloryzacja_ombre_zregenerowane_i_nawilzone_wlosy_lub_intensywne_wygladzenie_tylko_z_pakietami_fryzjerskimi_w_studiu_genesis/55674 http://www.fastdeal.pl/oferta/modna_koloryzacja_ombre_zregenerowane_i_nawilzone_wlosy_lub_intensywne_wygladzenie_tylko_z_pakietami_fryzjerskimi_w_studiu_genesis/55674 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Peeling kawitacyjny z sonoforezą lub mikrodermabrazja diamentowa z odmładzającym serum już od 39,99 zł!
Peeling kawitacyjny
 
Jest bezinwazyjną metodą oczyszczania skóry za pomocą fali ultradźwiękowej. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. Jest to system głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji. Działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie. Zabieg ten pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą. Może być stosowany przy skórze wrażliwej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej, mieszanej i przetłuszczającej się.
Sonoforeza
 
Sonoforeza  polega  na  przyspieszeniu  przenikana  substancji  aktywnych  do  głębokich warstw  skóry  przy  pomocy ultradźwięków.  Umożliwia  też  wprowadzenie  do  skóry substancji, które w normalnych warunkach słabo przez nią przechodzą np. peptydów czy witamin. Towarzyszy temu delikatny masaż, dzięki czemu zabieg jest przyjemny. Zabieg sonoforezy  nadaje  się  dla  każdego  rodzaju  cery,  pomaga  rozwiązać  wiele  problemów kosmetycznych i jest doskonałym dopełnieniem np. zabiegu oczyszczania.

Mikrodermabrazja
 
Mikrodermabrazja to krótki, bezbolesny zabieg skutecznie regenerujący i odmładzający skórę. Jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwami poprzez oddziaływanie na naskórek głowicą pokrytą mikrokryształkami diamentu. W ten sposób umiarkowanie usuwamy (ścieramy) martwą warstwę naskórka dzięki czemu w jego podstawowej warstwie dochodzi do wzmożonej produkcji nowych komórek wypychanych do góry aby zastąpić komórki martwe i usunięte. Złuszczanie jest stopniowe i równomierne dlatego nie ma niebezpieczeństwa powstania blizn.
Studio Genesis zajmuje się odnową biologiczną. Zespół stylistek i kosmetyczek stale podnosi swoje kwalifikacje, a oferta zabiegów jest ciągle poszerzana. Gabinety Studia Genesis są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, a wnętrza komfortowo urządzone. W kreowaniu atmosfery sprzyjającej relaksowi pomagają delikatne dźwięki muzyki, blask świec, woń olejków oraz smak aromatycznej kawy. Gabinet w swej ofercie posiada m.in. zabiegi odchudzające, depilację laserową, makijaż permanentny, przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz zabiegi na dłonie i stopy. Klienci salonu mogą skorzystać też z solarium. Studio współpracuje ponadto z dietetykiem i salonem fryzjerskim.
]]>
Wed, 25 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/peeling_kawitacyjny_z_sonoforeza_lub_mikrodermabrazja_diamentowa_z_odmladzajacym_serum_juz_od_39_99_zl/55675 http://www.fastdeal.pl/oferta/peeling_kawitacyjny_z_sonoforeza_lub_mikrodermabrazja_diamentowa_z_odmladzajacym_serum_juz_od_39_99_zl/55675 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Odmładzanie i odżywianie: lifting twarzy i szyi lub zabieg na bazie witaminy C i więcej już od 69,99 zł!
Top lifting: to profesjonalny zabieg liftingujący przeznaczony do każdego typu skóry wymagającej odżywienia.
 • błyskawicznie i efektywnie liftinguje skórę twarzy i szyi,
 • wygładza „kurze łapki”,
 • poprawia kontur ust,
 • poprawia jędrność i elastyczność skóry,
 • zwiększa absorpcję nakładanych po masce preparatów,
 • przeciwdziała procesom starzenia się skóry.
W skład zabiegu wchodzi peeling, ampułka oraz aktywna maska roślinna, neutralizowana odpowiednim preparatem. Po zabiegu na skutek zwiększenia mikrocyrkulacji krwi następuje miejscowe przekrwienie i zaczerwienienie skóry – hyperaemia, co jest zjawiskiem naturalnym, ustępującym po 30 minutach. Głównymi składnikami aktywnymi tego zabiegu są; easy lift – kompleks roślinnych polimerów i naturalnej żywicy pustynnych drzew afrykańskich oraz alantoina, która nawilża i zmiękcza skórę, a także łagodzi podrażnienia.
 
Zabieg na bazie witaminy C:
 
Witamina C odgrywa ważną rolę przy regulacji metabolizmu komórek skóry. Jest ona efektywnym środkiem zwalczającym molekuły tlenu, które przyspieszają starzenie się skóry. Nazwać ją można również silnym przeciwutleniaczem. Skutecznie chroni przed promieniowaniem UV.
 • wspomaga syntezę kolagenu,
 • łagodzi stany zapalne,
 • rozjaśnia skórę,
 • zatrzymuje wilgoć,
 • zwiększa ochronę UV,
 • stabilizuje witaminę E,
 • skuteczny antyoksydant
 • pomaga zminimalizować powstawanie drobnych linii i zmarszczek,
 • ochrona skóry przed działaniem bakterii,
 • eliminowanie i złuszczanie martwych komórek z warstw powierzchniowych.
W skład zabiegu wchodzi serum rozjaśniające z 15% wit. C, następnie nakładana jest specjalistyczna maska aktywująca. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu.
Studio Genesis zajmuje się odnową biologiczną. Zespół stylistek i kosmetyczek stale podnosi swoje kwalifikacje, a oferta zabiegów jest ciągle poszerzana. Gabinety Studia Genesis są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, a wnętrza komfortowo urządzone. W kreowaniu atmosfery sprzyjającej relaksowi pomagają delikatne dźwięki muzyki, blask świec, woń olejków oraz smak aromatycznej kawy.
 
Gabinet w swej ofercie posiada m.in. zabiegi odchudzające, depilację laserową, makijaż permanentny, przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz zabiegi na dłonie i stopy. Klienci salonu mogą skorzystać też z solarium. Studio współpracuje ponadto z dietetykiem i salonem fryzjerskim.
]]>
Wed, 25 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/odmladzanie_i_odzywianie_lifting_twarzy_i_szyi_lub_zabieg_na_bazie_witaminy_c_i_wiecej_juz_od_69_99_zl/55676 http://www.fastdeal.pl/oferta/odmladzanie_i_odzywianie_lifting_twarzy_i_szyi_lub_zabieg_na_bazie_witaminy_c_i_wiecej_juz_od_69_99_zl/55676 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Depilacja laserem Milesman Premium: 3 zabiegi już od 179 zł w Studiu Zdrowej Sylwetki Genesis!

Efekty depilacji laserowej – w przeciwieństwie do zabiegu woskiem czy kremem – są długotrwałe. Mieszki włosowe są niszczone wiązkami światła, które emituje laser i po przeprowadzeniu kilku zabiegów (4-6) włoski znikają praktycznie na stałe.
 
Zabieg przeprowadzany jest przy zastosowaniu lasera Milesman Premium, który wyłącza się automatycznie, aby nie wywołać oparzeń, gdy temperatura głowicy w miejscu kontaktu ze skórą osiągnie 10º C. Dzięki bardzo intensywnemu chłodzeniu głowicy zabiegowej laser Milesman pracuje bez problemów, aż do temperatury otoczenia 30ºC, przynosząc skuteczne i szybkie efekty bez ryzyka podrażnień partii ciała poddanych zabiegowi.
Studio Genesis zajmuje się odnową biologiczną. Zespół stylistek i kosmetyczek stale podnosi swoje kwalifikacje, a oferta zabiegów jest ciągle poszerzana. Gabinety Studia Genesis są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, a wnętrza komfortowo urządzone. W kreowaniu atmosfery sprzyjającej relaksowi pomagają delikatne dźwięki muzyki, blask świec, woń olejków oraz smak aromatycznej kawy.
 
Gabinet w swej ofercie posiada m.in. zabiegi odchudzające, depilację laserową, makijaż permanentny, przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz zabiegi na dłonie i stopy. Klienci salonu mogą skorzystać też z solarium. Studio współpracuje ponadto z dietetykiem i salonem fryzjerskim.
]]>
Wed, 25 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/depilacja_laserem_milesman_premium_3_zabiegi_juz_od_179_zl_w_studiu_zdrowej_sylwetki_genesis/55677 http://www.fastdeal.pl/oferta/depilacja_laserem_milesman_premium_3_zabiegi_juz_od_179_zl_w_studiu_zdrowej_sylwetki_genesis/55677 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Biodra w ruch! Miesięczny karnet na zajęcia tańca brzucha w Szkole Tańca Alaya Dance! Naucz się wyrażać swoją zmysłowość i emocje! Poruszaj biodrami niczym Shakira!
 
Nie od dziś wiadomo, że taniec pozytywnie wpływa na spadek wagi. A do tego jest o wiele przyjemniejszy aniżeli same ćwiczenia odchudzające. 

Taniec brzucha jest jednym z najmodniejszych tańców wśród kobiet. Dodaje pewności siebie, uczy samoakceptacji, pomaga pokonać stres, wyzwala radość i energię, dodaje powabu, miękkości ruchów, gracji, niewinnej kokieterii, pozwala w jednej chwili przenieść się w uwodzący egzotyką, zmysłowymi zapachami i oszałamiającą muzyką w bajeczny Świat Orientu.
Na zajęciach nauczysz się, jak wiele można przekazać spojrzeniem, ruchem brzucha czy biodra. Zobaczysz, jak mogą oczarować kogoś Twoje dłonie i włosy!

W towarzystwie samych kobiet w zwiewnych strojach i brzęczącej biżuterii poczujesz się piękna, zmysłowa i swobodna!
Grafik zajęć znajdziesz tutaj: http://alaya-dance.pl/rozklad-zajec.html
 
Alaya Dance to przede wszystkim doświadczeni instruktorzy, których łączy jedno - miłość do tańca. Zapraszamy!
 
]]>
Mon, 23 Nov 2015 00:03:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/biodra_w_ruch_miesieczny_karnet_na_zajecia_tanca_brzucha_w_szkole_tanca_alaya_dance_naucz_sie_wyrazac_swoja_zmyslowosc_i_emocje/55596 http://www.fastdeal.pl/oferta/biodra_w_ruch_miesieczny_karnet_na_zajecia_tanca_brzucha_w_szkole_tanca_alaya_dance_naucz_sie_wyrazac_swoja_zmyslowosc_i_emocje/55596 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Nadwaga i otyłość? To już nie jest problem! Analiza struktury ciała oraz dobór odpowiedniej kuracji i diety w Studiu Urody Bellissima!
Zwykle wydaje nam się, że nie jest przecież aż tak źle...
Nadwaga i otyłość są epidemią  XXI wieku, zwykle nie mijają samoistnie, ale zazwyczaj samoistnie prowadzą  do ciężkich schorzeń: cukrzycy, nadciśnienia, choroby stawów, zawałów, udarów, osteoporozy, depresji. Bez względu na to, czy u Ciebie pojawiła się któraś z w/w dolegliwości, czy masz po prostu dość swojej nadwagi,  próbowałaś/próbowałeś coś z tym zrobić, ale nie wychodzi - zapraszamy na konsultację  połączoną z  analizą struktury Twojego ciała.
 
Badanie metodą biorezonansu jest bezbolesne i bezinwazyjne, przeprowadzane w ubraniu w 100% bezpieczne i wykonywane przy użyciu profesjonalnego japońskiego urządzenia.
  
Jeżeli wynik badania wskazuje, że przyczyną nadwagi jest duży udział tłuszczów wewnętrznych, to w takim przypadku nie pomoże żadna klasyczna dieta. Nawet jeżeli w oparciu o klasyczne diety udaje się schudnąć kilka czy kilkanaście kilogramów, to tak zwany efekt "jojo" powoduje że po zakończeniu ścisłej diety powracamy do poprzedniej wagi, dlatego że nasz organizm zaczynie od nowa odkładać tłuszcz wewnętrzny (trzewiowy).
Istotą proponowanej kuracji jest wyeliminowanie przyczyn otłuszczania się organów wewnętrznych.  W trakcie  konsultacji otrzymasz informację, dlaczego tłuszcz odkłada się w ten sposób i jak powinna przebiegać KURACJA, aby skutecznie usunąć taki tłuszcz z organizmu oraz jak kontrolować swój metabolizmu po to, żeby tłuszcz wewnętrzny nie odkładał się w przyszłości, a to gwarantuje utrzymanie stałej wagi bez efektu jojo.
 
Po takiej kuracji można przystąpić do właściwego odchudzania czy modelowania sylwetki. W ten sposób można pozbyć się kilku lub kilkudziesięciu kilogramów nadwagi. Następnie kontrolując  swój metabolizm według wskazówek z konsultacji, można skutecznie bronić się przed efektem "jojo" i utrzymywać prawidłową masę ciała bez specjalnych wyrzeczeń. 
 
 
]]>
Sat, 21 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/nadwaga_i_otylosc_to_juz_nie_jest_problem_analiza_struktury_ciala_oraz_dobor_odpowiedniej_kuracji_i_diety_w_studiu_urody_bellissima/55521 http://www.fastdeal.pl/oferta/nadwaga_i_otylosc_to_juz_nie_jest_problem_analiza_struktury_ciala_oraz_dobor_odpowiedniej_kuracji_i_diety_w_studiu_urody_bellissima/55521 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Laserowe wybielanie zębów już od 119 zł w Pure&White Clinic! Śnieżnobiały uśmiech szybko, bezboleśnie i przede wszystkim... tanio! Pure-White
Zabieg jest niezwykle szybki, skuteczny i bezpieczny polegający na zastosowaniu żelu wybielającego oraz katalizatora aktywującego jego działanie. Aktywatorem preparatu wybielającego jest specjalistyczny laser emitujący bezpieczną dla Naszych zębów wiązkę zimnego światła o długości 465 nm (lampa LED) lub 480-520 nm (akcelerator halogenowy). Podczas naświetlania aktywowane są składniki żelu, które utleniają przebarwienia na zębach powstałe na przestrzeni kilku lat. Cały proces składa się z trzech sesji po 15 minut, podczas jednej wizyty. 


Możliwość wybielania akceleratorem halogenowym za dodatkową dopłatą 60 zł (płatne w salonie). Więcej informacji odnośnie różnicy pomiędzy lampą LED a akceleratorem halogenowym znajdziesz na stronie www.pure-white.pl/wybielanie-zebow-2
 
 

Pure&White Clinic to sieć nowoczesnych gabinetów kosmetycznych rozwijających się na terenie całej Polski, specjalizujących się głównie w laserowym wybielaniu zębów. Obecnie nasze gabinety zlokalizowane są w takich miastach jak: Kraków, Bielsko-Biała, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Radom i Iława. Staramy się również poszerzać swoją ofertę o coraz to nowsze i skuteczniejsze zabiegi z zakresu kosmetologii. Oferujemy również zabiegi na twarz, zabiegi wyszczuplające, masaże, a także makijaż permanentny. Naszą maksymą jest najwyższej jakości kosmetyka estetyczna, a Naszym priorytetem jest to, aby stała się ona dostępna dla każdego, bo dzięki gabinetom Pure&White Clinic to, co luksusowe, staje się osiągalne.
]]>
Sat, 21 Nov 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/laserowe_wybielanie_zebow_juz_od_119_zl_w_pure_white_clinic_snieznobialy_usmiech_szybko_bezbolesnie_i_przede_wszystkim_tanio/55522 http://www.fastdeal.pl/oferta/laserowe_wybielanie_zebow_juz_od_119_zl_w_pure_white_clinic_snieznobialy_usmiech_szybko_bezbolesnie_i_przede_wszystkim_tanio/55522 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
ReduStim - kosmiczna technologia w odchudzaniu! Zabiegi w renomowanym salonie Vici Clinic pozwolą Ci pozbyć się problemów raz na zawsze!
 
ReduStim - to pierwszy system do redukcji trzewnej tkanki tłuszczowej.
 
Zastosowanie najnowszej technologii wolnozmiennego impulsowego pola magnetycznego do redukcji trzewnej tkanki tłuszczowej wprowadzone w 2012 roku jest nowatorską pod względem innowacji technologicznej i wprowadza nowe możliwości terapeutyczne.W urządzeniu zastosowano technologię wolnozmiennego pola magnetycznego w tubie magnetycznej o stałej temperaturze, której budowa jest własnością patentową firmy.
 
W tej metodzie pole magnetyczne otacza osobę poddaną zabiegowi terapeutycznemu, działając jednocześnie na całe ciało, dzięki czemu jego energia zostaje dostarczona równomiernie nie tylko na całej powierzchni ciała, ale przenika do wnętrza, działając na warstwę tłuszczu osadzoną na narządach wewnętrznych jak żołądek czy wątroba. Wolnozmienne pole magnetyczne niskiej częstości wywołuje proces niszczenia komórek tłuszczu oraz otwieranie ich kanałów jonowych przez transfer energii tego pola.
 
Zastosowanie dodatkowego mechanizmu mikrociśnienia ułatwia i przyspiesza odprowadzenie wytworzonych w trakcie zabiegu prostych kwasów tłuszczowych do układu limfatycznego, a następnie ich eliminację. Jak pokazano system ReduStim wywołuje pozytywną reakcję aż kilkudziesięciu genów występującą wraz z eliminacją tłuszczu trzewnego. Jest to jedyne urządzenie tego typu, którego działanie nie ogranicza się jedynie do eliminacji podskórnej tkanki tłuszczowej, ale i usuwania tłuszczu wisceralnego, co w dotychczas stosowanych metodach było niemożliwe.
OPIS URZĄDZENIA:
 
ReduStim jest urządzeniem, które ma na celu stopniowe wyeliminowanie - przez działanie pola magnetycznego - podskórnej tkanki tłuszczowej, jak również redukcję nadmiaru tłuszczu (brzusznego i trzewnego), odpowiedzialnego między innymi za choroby sercowo-naczyniowe, udary, nowotwory, a także niepłodność męską i żeńską, w szczególności u pacjentów otyłych.
 
ReduStim składa się z kombinezona na kończyny dolne wraz z połączonym pasem brzuchnym oraz dwóch pasów na ramiona. Ponad 1000 ośrodków we Francji i za granicą, zaufało już technologii ReduStim!
 
 
DZIAŁANIE
 
W urządzeniu ReduStim mamy zastosowanie wolnozmiennego impulsowego pola magnetycznego, którego wartość waha się od 0 do 2 Gaussa. Jest to całkowicie bezpieczna wartość, wynosząca maksymalnie 4 razy więcej niż wartość pola magnetycznego ziemi.
 
ReduStim wykorzystuje pole magnetyczne, które pozwala uniknąć naprężeń komórek, poprzez zmianę pola oscylacyjnego między dodatnim i ujemnym biegunem, co gwarantuje działanie bez negatywnego wpływu na organizm.
 
Wolnozmienne pole magnetyczne niskiej częstotliwości wywołuje proces eliminowania komórek tłuszczowych poprzez pobudzanie kanałów wapniowych odpowiedzialnych za skurcze włókien mięśni gładkich, których zapotrzebowanie energetyczne prowadzi do spalania tłuszczu.
 
Zastosowanie dodatkowego mechanizmu mikrociśnienia ułatwia i przyspiesza odprowadzanie wytworzonych w trakcie zabiegu prostych kwasów tłuszczowych do układu limfatycznego, a następnie ich eliminację.
WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:
 • Globalne zwalczanie problemu nadwagi i otyłości u pacjentów
 • Zespół metaboliczny jako czynnik ryzyka w chorobach sercowo- naczyniowych, udar i nowotworach
 • Niepłodność u osób otyłych
 • Leczenie otyłości poporodowej
 • Leczenie otyłości brzusznej w okresie menopauzy.
Vici Clinic

Vici Clinic powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem. Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to, by można było nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu zostały oddane do dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości produktów kosmetycznych - Vici Clinic współpracuje z renomowanymi firmami np. L’Oreal, Wella, Kerastase, Essie, Purles, Dermalogica. Zespół Vici Clinic stale wzbogaca swoją wiedzę o najnowsze odkrycia i technologie w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej.
]]>
Thu, 19 Nov 2015 00:04:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/redustim_-_kosmiczna_technologia_w_odchudzaniu_zabiegi_w_renomowanym_salonie_vici_clinic_pozwola_ci_pozbyc_sie_problemow_raz_na_zawsze/55286 http://www.fastdeal.pl/oferta/redustim_-_kosmiczna_technologia_w_odchudzaniu_zabiegi_w_renomowanym_salonie_vici_clinic_pozwola_ci_pozbyc_sie_problemow_raz_na_zawsze/55286 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zabieg redukcji rozstępów laserem frakcyjnym w salonie Vici Clinic już od 99 zł! Pozbądź się kłopotliwego problemu raz na zawsze!
 

Szacuje się, że blisko 90% kobiet boryka się z problemem rozstępów, które pojawiają się najczęściej w okresie dojrzewania, ciąży, w efekcie zmian hormonalnych lub przyrostu wagi. Większość kobiet wstydzi się swoich rozstępów i chętnie pozbyłaby się ich raz na zawsze.
 
Do niedawna nauka nie oferowała tym kobietom zbyt wielu metod na pozbycie się rozstępów. Odkąd Amerykański Departament d/s Leków i Żywności (FDA) udzielił firmie Lumenis certyfikatu dla laserowych zabiegów frakcyjnych do usuwania rozstępów,  jako w pełni bezpiecznemu i skutecznemu urządzenieu do leczenia rozstępów, lekarze uzyskali doskonałe narzędzie do pomocy swoim pacjentom.
 
W trakcie prowadzonych badań, określono Laser Lumenis ResurFX jako "pierwszy spośród laserów stosowanych do leczenia rozstępów, który naprawdę działa". Badania kliniczne poprzedzające nadanie certyfikatu wykazały poprawę wyglądu rozstępów w zakresie 51-75%.
 
Frakcyjny nieablacyjny laser do resurfacingu skóry firmy Lumenis ResurFX minimalizuje nieestetyczny wygląd rozstępów i nie wiąże się z koniecznością wyłączenia z codziennej funkcjonalności. Aplikator laserowy poprawia koloryt i teksturę skóry w miejscach występowania rozstępów, pozostawiając skórę gładszą, lepiej wyglądającą.
JAK DZIAŁA ZABIEG LASEROWEGO USUWANIA ROZSTĘPÓW?
 
Aplikator laserowy dostarcza impulsy w postaci precyzyjnych mikrowiązek, tworząc w naskórku i skórze właściwej głębokie, wąskie kolumny skoagulowanej tkanki. Następnie inicjowany jest proces naturalnej regeneracji, dzięki czemu następuje wytworzenie nowej, zdrowej tkanki, która wypełnia kolumny uszkodzone przez koagulację. Następuje również produkcja nowego kolagenu.
 
JAKIE SĄ KORZYŚCI LASEROWEGO USUWANIA ROZSTĘPÓW?
 • wygładzenie rozstępów
 • gładsza, lepiej wyglądająca skóra
 • poprawa napięcia i tekstury skóry
 • brak konieczności wyłączenia z codziennej funkcjonalności
Zabiegi laserowego usuwania rozstępów polegają na zastosowaniu frakcyjnego światła laserowego do tworzenia mikrokolumn skoagulowanej tkanki, sięgającej głęboko w skórę bez ablacji naskórka. Zastosowanie impulsów laserowych stymuluje naturalną reakcję w postaci gojenia się tkanek poprzez koagulację tkanki bliznowatej. W miejscu uszkodzonych komórek skóry tworzy się nowa, zdrowa skóra. Poprawia to w znacznym stopniu wygląd tkanki bliznowatej.

Vici Clinic

Vici Clinic powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem. Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to, by można było nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu zostały oddane do dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości produktów kosmetycznych - Vici Clinic współpracuje z renomowanymi firmami np. L’Oreal, Wella, Kerastase, Essie, Purles, Dermalogica. Zespół Vici Clinic stale wzbogaca swoją wiedzę o najnowsze odkrycia i technologie w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej.
]]>
Thu, 19 Nov 2015 00:02:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_redukcji_rozstepow_laserem_frakcyjnym_w_salonie_vici_clinic_juz_od_99_zl_pozbadz_sie_klopotliwego_problemu_raz_na_zawsze/55369 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_redukcji_rozstepow_laserem_frakcyjnym_w_salonie_vici_clinic_juz_od_99_zl_pozbadz_sie_klopotliwego_problemu_raz_na_zawsze/55369 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Mikrodermabrazja + serum + ampułka/koktajl + maska kremowa w salonie Vici Clinic! Zabiegi wykonywane kosmetykami Bielenda lub Purles!
 

 

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE BIELENDA Zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są na ekskluzywnych, ekologicznych kosmetykach. Produkty do zabiegów dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb skóry i stanowią idealne uzupełnienie oferowanych przez nas zabiegów medycyny estetycznej i kuracji wykorzystujących zaawansowane technologie.

CEREMONIE PIELĘGNACYJNE PURLES- Purles jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. To kompletna terapia wellness zapewniająca doznanie wyjątkowego relaksu oraz szybkie, widoczne efekty. Pozwala przeobrazić zabieg kosmetyczny w ceremonię, czyniąc z niego unikalne przeżycie duchowe niczym podróż w krainę piękna, doskonalącą nie tylko urodę, ale również poruszającą zmysły. Purlés zapewni przeniesienie świadomości w świat tajemniczych, różnorodnych i inspirujących wrażeń.
Vici Clinic

Vici Clinic powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem. Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to, by można było nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu zostały oddane do dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości produktów kosmetycznych - Vici Clinic współpracuje z renomowanymi firmami np. L’Oreal, Wella, Kerastase, Essie, Purles, Dermalogica. Zespół Vici Clinic stale wzbogaca swoją wiedzę o najnowsze odkrycia i technologie w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej.
]]>
Thu, 19 Nov 2015 00:01:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikrodermabrazja_serum_ampulka_koktajl_maska_kremowa_w_salonie_vici_clinic_zabiegi_wykonywane_kosmetykami_bielenda_lub_purles/55379 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikrodermabrazja_serum_ampulka_koktajl_maska_kremowa_w_salonie_vici_clinic_zabiegi_wykonywane_kosmetykami_bielenda_lub_purles/55379 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl