Najnowsze oferty na FastDeal.pl dla miejsca: Kraków Najnowsze oferty serwisu FastDeal.pl Sun, 01 Mar 2015 07:49:48 +0100 Zend_Feed_Writer 1.11.11 (http://framework.zend.com) http://www.fastdeal.pl/oferty/krakow Karnety OPEN 1- lub 2-miesięczne do Fitness Team! Siłownia, zajęcia fitness i sauna - wszystko w jednym karnecie! Fitness Team to miejsce stworzone po to, by cieszyć się ruchem. Miejsce, w którym czeka na Ciebie świetnie wyszkolona kadra służąca pomocą w realizacji Twoich sportowych wyzwań!
 
Duża, świetnie wyposażona sala fitness oraz profesjonalna siłownia pozwalają zrealizować nawet najtrudniejszy i najcięższy trening. Szeroka oferta zajęć fitness oraz fachowa wiedza instruktorów na siłowni pozwolą cieszyć się efektywnym i bezpiecznym treningiem.
 
Zajęcia fitness taneczne:
 • LATINO LADY - zajęcia przeznaczone dla Pań, które chcą poznać tańce latynoamerykańskie i nauczyć się choreografii na metodyce fitnessowej.
 • DANCE - tańczysz w rytm muzyki i jednocześnie modelujesz własną sylwetkę. Gwarancja wysiłku i dobrej zabawy sprawią, że zajęcia te dadzą 100% satysfakcji, a wykorzystanie różnorodnej muzyki i zmienności choreografii zainspiruje każdego.
Zajęcia fitness mentalne:
 • Pilates - obejmuje harmonijną współpracę umysłu i ciała.
 • Mental Body - jest polecany, gdy chcesz wzmocnić mięśnie i wysmuklić sylwetkę.
 • Body Balance, czyli trening równowagi - zestaw ćwiczeń wzmacniających, które usprawniają funkcjonowanie stawów i mięśni, a zwłaszcza kręgosłupa.
 • Zdrowy kręgosłup - znakomita forma aktywności ruchowej dla każdego, kto chce jak najdłużej cieszyć się swobodą ruchu i brakiem bólu pleców.
 
Zajęcia fitness mieszane:
 • Step - aerobowe zajęcia choreograficzne z użyciem specjalnego stopnia. Pozwala na spalenie dużej dawki kalorii i poprawę kondycji ruchowej.
 • TBC-STEP - ćwiczenia siłowo - wytrzymałościowe kształtujące i wzmacniające mięśnie. Podczas zajęć wykorzystujemy różnorodny sprzęt fitness np. piłki, hantle, taśmy, itp.
 • BUP STEP - mają na celu wzmocnienie mięśni, spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej,oraz zwiększenie kondycji w rytmie dynamicznej muzyki nadającej tempo zajęć.
 • Brzuchomania - zajęcia o średniej intensywności mające na calu wzmocnienie, wyszczuplenie oraz rozluźnienie mięśni brzucha.
Zajęcia fitness wzmacniające:
 • BUP - trening łączący wysiłek aerobowy z ćwiczeniami wzmacniającymi brzuch, uda i pośladki.
 • Body Shape - kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających. W czasie lekcji wykorzystuje się takie przybory jak, min.: stepy, ciężarki czy gumy.
 • Piłki - gimnastyka całego ciała z wykorzystaniem dużej piłki początkowo stosowanej w rehabilitacji.
Zajęcia fitness aerobowe:
 • Step - aerobowe zajęcia choreograficzne z użyciem specjalnego stopnia. Pozwala na spalenie dużej dawki kalorii i poprawę kondycji ruchowej.
 • Shape & Box - zajęcia składają się z układu choreograficznego na podłodze lub stepie z elementami AEROBOXU.
 • Spalacz tłuszczu - jest najbardziej efektywnym treningiem  pozwalającym spalić tkankę tłuszczową.
 • Trening interwałowy.
Zajęcia fitness specjalne:
 • MAMA PLUS specjalne zajęcia dla kobiet w ciąży!
Więcej informacji o Fitness Team znajdziesz TUTAJ i na FACEBOOKU.

 
 
]]>
Sun, 01 Mar 2015 00:05:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/karnety_open_1_lub_2_miesieczne_do_fitness_team_silownia_zajecia_fitness_i_sauna_wszystko_w_jednym_karnecie/36957 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/karnety_open_1_lub_2_miesieczne_do_fitness_team_silownia_zajecia_fitness_i_sauna_wszystko_w_jednym_karnecie/36957 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zabieg złuszczania naskórka mieszaniną trzech kwasów: pirogronowego, azelainowego i salicylowego z maską kremową! Zabieg złuszczania kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym!
   
Innowacyjny i niezwykle skuteczny zabieg chemicznego złuszczania naskórka mieszaniną trzech kwasów: pirogronowego, azelainowego i salicylowego, który przynosi doskonałe efekty estetyczne. Działanie mieszaniny jest zbliżone do głębokich peelingów, przy jednoczesnym niewielkim stopniu podrażnienia skóry. Zabieg pielęgnuje skórę, poprawiając jej ogólny wygląd.
 
Zabieg jest przeznaczony do pielęgnacji skóry:
 • zniszczonej słońcem (fotostarzenie),
 • z przebarwieniami,
 • z trądzikiem pospolitym (również w fazie aktywnej) i bliznami potrądzikowymi,
 • łojotokowej z rozszerzonymi porami,
 • z nadmiernym rogowaceniem naskórka,
 • z widocznymi zaskórnikami,
 • o obniżonej jędrności i elastyczności,
 • z drobnymi zmarszczkami,
 • wymagającej głębokiej regeneracji.
Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny oraz całkowicie bezbolesny. W przypadku skór wrażliwych jest również dobrze tolerowany, choć może wywołać delikatne mrowienie i pieczenie skóry.
Więcej informacji o Studiu Urody Euphoria znajdziesz TUTAJ i na Facebooku.
Studio Urody Euphoria zaprasza do nowo otwartego Salonu przy ul. Krowoderskiej 11!
 
 
]]>
Sun, 01 Mar 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zabieg_zluszczania_naskorka_mieszanina_trzech_kwasow_pirogronowego_azelainowego_i_salicylowego_z_maska_kremowa/40163 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zabieg_zluszczania_naskorka_mieszanina_trzech_kwasow_pirogronowego_azelainowego_i_salicylowego_z_maska_kremowa/40163 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry: Zabieg z kwasem hialuronowym: peeling, serum, sonoforeza i więcej! Zadbaj o prawidłowe nawilżenie i dotlenienie Twojej skóry!
 
Zabieg z silnie skoncentrowanym serum z kwasem hialuronowym podniesie poziom nawilżenia Twojej cery! Można go stosować niezależnie od wieku i pory roku - preparaty w zabiegu dobierane są indywidualnie do potrzeb i kondycji skóry. Zabieg rozpoczyna peeling kawitacyjny lub enzymatyczny (w zależności od stanu skóry). Następnie za pomocą sonoforezy wprowadzane jest w skórę serum z nawilżającym skoncentrowanym kwasem hialuronowym. Dopełnieniem jest krem z kwasem hialuronowym.
 
 WSKAZANIA DO ZABIEGU:
 • skóra odwodniona,
 • niedotleniona,
 • pozbawiona blasku,
 • regeneracja po nadmiernej ekspozycji na słońce.
EFEKTY ZABIEGU:
 • natychmiastowa poprawa nawilżenia,
 • wygładzenia i elastyczności skóry,
 • doskonała baza pod makijaż.
Więcej informacji o Studiu Urody Euphoria znajdziesz TUTAJ i na Facebooku.
Studio Urody Euphoria zaprasza do nowo otwartego Salonu przy ul. Krowoderskiej 11!
]]>
Sun, 01 Mar 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zadbaj_o_odpowiednie_nawilzenie_skory_zabieg_z_kwasem_hialuronowym_peeling_serum_sonoforeza_i_wiecej/40164 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zadbaj_o_odpowiednie_nawilzenie_skory_zabieg_z_kwasem_hialuronowym_peeling_serum_sonoforeza_i_wiecej/40164 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zadbaj o swoje auto! 3-fazowa regeneracja lakieru, kompleksowe czyszczenie samochodu, nabłyszczanie opon w Salonie AutoSpa Quattro! Zapewnij swojemu autu profesjonalną ochronę, a odwdzięczy CI się świetnym wyglądem na bardzo długo!

Dla wymagających klientów AutoSpa Quattro przygotował specjalny 3-fazowy program regeneracji i zabezpieczenia lakieru:
 • ręczne usunięcie oksydacji lakieru (utlenień), zanieczyszczeń drogowych, resztek starego wosku, płytkich, delikatnych zarysowań przy użyciu Pre-Wax Cleaner – California Gold,
 • wypełnienie pozostałych niewielkich rys, swirli, minimalizowanie wizualne niedoskonałości powłoki lakierniczej, poprawienie jakości lakieru, zwiększenie głębi koloru przy użyciu Sealer&Glaze – California Gold,
 • nałożenie warstwy ochronnej o wysokiej skuteczności i długotrwałym działaniu (nawet do 12 miesięcy) przy użyciu Carnauba Wax – California Gold (zawartość olejków brazylijskiego drzewa Carnauby – ponad 70%). Poprawa jakości powłoki bez utraty jej grubości (inaczej niż przy renowacji mechanicznej),
 • kompleksowe czyszczenie: odkurzanie, konserwacja i nabłyszczanie plastików wewnętrznych, mycie szyb wewnątrz, konserwacja i nabłyszczanie plastików zewnętrznych, czyszczenie felg.
AUTO SPA QUATRRO to nie kolejna myjnia ręczna, tutaj klienci mogą liczyć na znacznie więcej! Oprócz podstawowych programów mycia pojazdu oferujemy również Auto Detalling - czyli z definicji proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu.  AutoSpa korzysta z urządzeń bardzo wysokiej jakości marki KARCHER, dzięki temu może zagwarantować wysoką jakość usług.]]>
Fri, 27 Feb 2015 00:04:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zadbaj_o_swoje_auto_3_fazowa_regeneracja_lakieru_kompleksowe_czyszczenie_samochodu_nablyszczanie_opon_w_salonie_autospa_quattro/39925 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zadbaj_o_swoje_auto_3_fazowa_regeneracja_lakieru_kompleksowe_czyszczenie_samochodu_nablyszczanie_opon_w_salonie_autospa_quattro/39925 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Relaks dla ciała i ducha! Masaż klasyczny lub relaksujący 30- lub 55-minutowy w Art CosMed. Idealny sposób na odpoczynek po ciężkim dniu! Złap oddech od spraw dnia codziennego, odpręż się i zrelaksuj z dzisiejszym voucherem do Art CosMed. Czekają na Ciebie masaże, do wyboru: 30- lub 55-minutowy, klasyczny lub relaksujący.
MASAŻ KLASYCZNY posiada działanie zarówno lecznicze, jak i ogólnie usprawniające. Polega na stosowaniu następujących po sobie chwytów rozluźniających napięte tkanki lub pobudzających tkanki osłabione jak: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje.
 
MASAŻ RELAKSUJĄCY to specyficzne połączenie masażu klasycznego i energetycznego. Jego celem jest odprężenie, rozluźnienie i pełna relaksacja oraz wyciszenie i ukojenie osoby masowanej. W masażu tym stosuje się przede wszystkim techniki rozluźniające.

W Art CosMed możesz skorzystać z całej gamy zabiegów kosmetologi medycznej i estetycznej m.in: mezoterapii mikroigłowej, zabiegi Thalgo, pakiety SPA na całe ciało i wiele więcej. Wykwalifikowany personel zadba o Twoje samopoczucie oraz 100% satysfakcji z wykonywanego zabiegu. Odkryj to niezwykłe miejsce stworzone w trosce o Twoje zdrowie i urodę.
]]>
Thu, 26 Feb 2015 00:05:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/relaks_dla_ciala_i_ducha_masaz_klasyczny_lub_relaksujacy_30_lub_55_minutowy_w_art_cosmed_idealny_sposob_na_odpoczynek_po_ciezkim_dniu/39949 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/relaks_dla_ciala_i_ducha_masaz_klasyczny_lub_relaksujacy_30_lub_55_minutowy_w_art_cosmed_idealny_sposob_na_odpoczynek_po_ciezkim_dniu/39949 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zadbaj o cerę profesjonalnie! Peeling kawitacyjny z kolagenem morskim w Art CosMed. Peeling kawitacyjny za pomocą fal ultradźwiękowych szybko i skutecznie oczyści skórę twarzy. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne, peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie.
 
Oczyszczanie peelingiem kawitacyjnym poprawi ogólną kondycję skóry:
 • usuwa  zanieczyszczenia oraz martwe komórki skóry,
 • uwalnia pory od nadmiaru sebum i bakterii,
 • zapobiega przetłuszczaniu się skóry.

Skorzystaj w opcji zabiegu z dodatkową aplikacją kolagenu morskiego, który posiada silne działanie regenerujące i odmładzające. Przywraca skórze gładkość i sprężystość, dodatkowo zabezpiecza skórę przed nadmierną utratą wody, zapewniając jej aksamitny dotyk.

W Art CosMed możesz skorzystać z całej gamy zabiegów kosmetologi medycznej i estetycznej m.in: mezoterapii mikroigłowej, zabiegi Thalgo, pakiety SPA na całe ciało i wiele więcej. Wykwalifikowany personel zadba o Twoje samopoczucie oraz 100% satysfakcji z wykonywanego zabiegu. Odkryj to niezwykłe miejsce stworzone w trosce o Twoje zdrowie i urodę.
]]>
Thu, 26 Feb 2015 00:03:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zadbaj_o_cere_profesjonalnie_peeling_kawitacyjny_z_kolagenem_morskim_w_art_cosmed/39968 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zadbaj_o_cere_profesjonalnie_peeling_kawitacyjny_z_kolagenem_morskim_w_art_cosmed/39968 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Sposób na przebarwienia, plamy i zaskórniki! Mikrodermabrazja diamentowa z kolagenem morskim. Zadbaj o swoją cerę! Mikrodermabrazja diamentowa jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek.
 
Główne wskazania do zabiegu:
 • suchość i wiotkość skóry,
 • zmarszczki,
 • rozszerzone pory skórne,
 • przebarwienia i odbarwienia,
 • płytkie blizny i rozstępy,
 • eliminacja zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników i prosaków,
 • peeling twarzy i ciała,
 • blizny potrądzikowe,
 • uszkodzenia posłoneczne skóry,
 • plamy starcze,
 • szorstki/nierówny/zrogowaciały naskórek.
Skorzystaj w opcji zabiegu z dodatkową aplikacją kolagenu morskiego, który posiada silne działanie regenerujące i odmładzające. Przywraca skórze gładkość i sprężystość, dodatkowo zabezpiecza skórę przed nadmierną utratą wody, zapewniając jej aksamitny dotyk

W Art CosMed możesz skorzystać z całej gamy zabiegów kosmetologi medycznej i estetycznej m.in: mezoterapii mikroigłowej, zabiegi Thalgo, pakiety SPA na całe ciało i wiele więcej. Wykwalifikowany personel zadba o Twoje samopoczucie oraz 100% satysfakcji z wykonywanego zabiegu. Odkryj to niezwykłe miejsce stworzone w trosce o Twoje zdrowie i urodę.
]]>
Thu, 26 Feb 2015 00:02:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/sposob_na_przebarwienia_plamy_i_zaskorniki_mikrodermabrazja_diamentowa_z_kolagenem_morskim_zadbaj_o_swoja_cere/39966 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/sposob_na_przebarwienia_plamy_i_zaskorniki_mikrodermabrazja_diamentowa_z_kolagenem_morskim_zadbaj_o_swoja_cere/39966 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pakiet odmładzający na twarz: fale radiowe z laserem biostymulującym. Poczuj, jak Twoja skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta! Skorzystaj z wyjątkowego pakietu zabiegów odmładzających w Art CosMed i poczuj, jak Twoja skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta!

Pakiet obejmuje zabiegi:
 • Fale radiowe to najnowocześniejszy zabieg wykorzystujący zjawisko diatermii, czyli objętościowego podgrzewania skóry właściwej. Wzrost temperatury o 10-15 stopni powoduje denaturację włókien kolagenowych, które stanowią rusztowanie dla skóry. Dzięki temu stają się one krótsze oraz grubsze. Po serii zabiegów skóra naturalnie uruchamia proces naprawy poprzez stałą produkcję kolagenu. Dzięki temu staje się ona jędrna, napięta i wyraźnie wygładzona.
 • Laser biostymulujący: odżywia tkanki, pobudza komórki i naczynia krwionośne do regeneracji, usprawnia przepływ limfy.

W Art CosMed możesz skorzystać z całej gamy zabiegów kosmetologi medycznej i estetycznej m.in: mezoterapii mikroigłowej, zabiegi Thalgo, pakiety SPA na całe ciało i wiele więcej. Wykwalifikowany personel zadba o Twoje samopoczucie oraz 100% satysfakcji z wykonywanego zabiegu. Odkryj to niezwykłe miejsce stworzone w trosce o Twoje zdrowie i urodę.
]]>
Thu, 26 Feb 2015 00:02:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/pakiet_odmladzajacy_na_twarz_fale_radiowe_z_laserem_biostymulujacym_poczuj_jak_twoja_skora_staje_sie_gladsza_i_bardziej_sprezysta/39972 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/pakiet_odmladzajacy_na_twarz_fale_radiowe_z_laserem_biostymulujacym_poczuj_jak_twoja_skora_staje_sie_gladsza_i_bardziej_sprezysta/39972 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Certyfikowany kurs "Auditor Zintegrowanych Systemów Zarządzania (ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001)" w CL Consulting!
 Certyfikowany kurs: Auditor Zintegrowanych Systemów Zarządzania
z 3 norm (ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001)
 
Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?
Szkolenie przeznaczone jest kandydatów na audytorów wewnętrznych zintegrowanych systemów zarządzania zgodnych z normami: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 i PN-N 18001:2004 (ZSZ).

Czym jest audytowanie?
Audytowanie jest umiejętnością, która przychodzi jednym osobom łatwiej niż innym, jednakże prawie każdy może stać się audytorem po odpowiednim przeszkoleniu i osiągnięciu odpowiedniego doświadczenia w tej pracy. Najlepsze wyniki osiąga się, stosując sumienne i usystematyzowane podejście do audytowania i przyjmując styl audytowania, który prowadzi do otwartej i przyjacielskiej dyskusji na tematy merytoryczne.
 
Jaki jest cel szkolenia?
 • pozyskanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do prawidłowego zaplanowania, przeprowadzenia oraz dokumentowania audytu zintegrowanego systemu zarządzania według norm serii ISO 9000:2000, ISO 14000; PN-N-18000,
 • przeprowadzenie ćwiczeń utrwalających zdobytą wiedzę teoretyczną: począwszy od technik stawiania pytań, poprzez zbieranie dowodów aż do metodyki prowadzenia pełnego wywiadu audytowego.
Szkolenie będzie prowadzone w oparciu o bardzo dużą liczbę ćwiczeń praktycznych.
 
Przebieg szkolenia i zagadnienia programowe kursu:

1) Interpretacja wymagań norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N 18001
 • Ćwiczenia praktyczne w grupach – interpretacja i aspekty praktycznego zastosowania norm.
 2) Wytyczne dotyczące audytowania wg normy ISO 19011
 • Cele i rodzaje audytów.
 • Programy audytów.
 • Zadania i obowiązki audytorów.
 • Kryteria kwalifikacji dla audytorów.
3) Systemy zintegrowane a systemy łączone - czym się różnią, jakie są korzyści i ujemne strony dla każdego rozwiązania oraz jak podejść do ich audytowania?
 • Jak stworzyć efektywny zintegrowany system audytowania?
 • Jak planować, przygotować listy kontrolne oraz przeprowadzać audyt zintegrowanego systemu zarządzania ISO 9001, ISO 14001, PN-N 1800?
 • Jak audytor powinien skutecznie raportować wyniki z zintegrowanego wewnętrznego audytu?
 • Jak oceniać fakty podczas audytu, podejmować decyzję o niezgodnościach, audytować systemy zarządzania na zgodność z wymaganiami normy i oceniać jego efektywność?
 • Jak przeprowadzić audyt sprawdzający, czy działania korygujące zostały skutecznie wprowadzone?
 • Podpowiedzi - czego szukają audytorzy zewnętrzni -  wiodący?
4) Egzamin końcowy – test.
]]>
Thu, 26 Feb 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/certyfikowany_kurs_auditor_zintegrowanych_systemow_zarzadzania_iso_9001_iso_14001_pn_n_18001_w_cl_consulting/39932 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/certyfikowany_kurs_auditor_zintegrowanych_systemow_zarzadzania_iso_9001_iso_14001_pn_n_18001_w_cl_consulting/39932 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zdobądź nowe uprawnienia i zwiększ swoje szanse na rynku pracy! Szkolenie z metod zarządzania produkcją w CL Consulting Certyfikowany kurs Lean Manufacturing - Nowoczesne narzędzia zarządzania produkcją
 
1)   Co oznacza „Lean Manufacturing” / „Szczupłe wytwarzanie” – historia i podłoże programu
 • Tworzenie struktur i przepływu dla różnych gałęzi przemysłu.
 • Miary wydajności i planowania.
 • Całkowita efektywność sprzętu.
2)   Straty w przedsiębiorstwie – redukcja
 • Produkcja typu “Lean” – perspektywa rozwoju.
 • Total Productive Maitenance (TPM).
 • Określenie strategii TPM dla firmy.
 • Wskaźnik efektywności TPM – efektywność wykorzystania maszyn - wskaźnik OEE.
 • Sześć głównych strat.
3)   Planowanie produkcji
 • Identyfikacja zewnętrznych czynników, które wpływają na produkcję i jej planowanie.
 • ERP – zależności między systemami planowania zasobów przedsiębiorstw.
 • Zależność pomiędzy sprzedażą a planowaniem produkcji.
 • Operacje ERP.
 • Planowanie materiałowe – MRP.
 • Zakres i funkcja harmonogramów produkcyjnych (MPS - master production schedules).
 • Techniki planowania harmonogramów produkcyjnych (MPS);Czasy realizacji.
 • Równoważenie przepustowości oraz jej ograniczenia.
 • Wąskie gardła i elastyczność.
4)   Stosowanie metod usprawniania procesów produkcyjnych
 • SMED, czyli szybkie przezbrojenia.
 • System Kanban – samoregulujące narzędzie operacyjnego sterowania produkcją.
 • Organizacja miejsca pracy na zasadach 5S.
 • Omówienie procedur wdrożenia programu 5”S” krok po kroku – „Pięć kroków".
 • Zarządzanie jakością -  dążenie do zagwarantowania perfekcyjnej Jakości produktów i obsługi klienta na najwyższym poziomie.
 • Outsourcing –  proces organizacji produkcji.
5)   Konflikt i przywództwo w zespole produkcyjnym
 • Przyczyny konfliktów w zespołach produkcyjnych.
 • Zadania szefa produkcji; Role kierownika; Style kierowania i cechy przywódcze; Budowanie autorytetu wśród podwładnych.
 • 5 reakcji na sytuację konfliktową.
]]>
Thu, 26 Feb 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zdobadz_nowe_uprawnienia_i_zwieksz_swoje_szanse_na_rynku_pracy_szkolenie_z_metod_zarzadzania_produkcja_w_cl_consulting/39936 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zdobadz_nowe_uprawnienia_i_zwieksz_swoje_szanse_na_rynku_pracy_szkolenie_z_metod_zarzadzania_produkcja_w_cl_consulting/39936 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Drink w Pubie Podkowa na Kazimierzu. Pomysł na udany wieczór w sercu Krakowa! Każdy czwartek, piątek i sobota impreza! Szukasz pomysłu na udany wieczór? Wybierz sie do Podkowy na Kazimierzu! Z kuponem drink z 40% rabatem!

Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku.

Sprawdź wszystkie wydarzenia na Facebooku!
]]>
Tue, 24 Feb 2015 00:15:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/drink_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_pomysl_na_udany_wieczor_w_sercu_krakowa_kazdy_czwartek_piatek_i_sobota_impreza/39838 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/drink_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_pomysl_na_udany_wieczor_w_sercu_krakowa_kazdy_czwartek_piatek_i_sobota_impreza/39838 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
MEGA pakiet odchudzający i antycellulitowy: liposukcja, masaż podciśnieniowy i elektrostymulacja! 9 zabiegów w sesji! Mega Pakiet Odchudzający i Likwidujący Cellulit to kompleksowy zabieg łączący liposukcję bez skalpela,  masaż  próżniowy oraz elektrostymulację na 3 części ciała: brzuch, pośladki i uda.

Podczas jednej wizyty otrzymujesz pełen pakiet, na który składa się aż 9 zabiegów podczas 1 sesji w gabinecie!
 
Efekty zabiegu (widoczne już po pierwszych wizytach):
 • likwidacja cellulitu,
 • modelowanie sylwetki,
 • ujędrnienie  skóry,
 • napięcie mięśni,
 • zmniejszenie obwodu,
 • pobudzenie krążenia i przemiany materii w określonej części ciała.
Liposukcja bez skalpela to ultradźwiękowe rozbicie komórek tłuszczowych. Całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne, którego efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Masaż podciśnieniowy (próżniowy) to zabieg powodujący drenaż limfatyczny oraz napinanie obwisłych mięśni. Efektem jest wyszczuplenie, pobudzenie drenażu limfatycznego, poprawa rzeźby ciała, lifting, zmiękczenie skóry, poprawa płynności przepływu w naczyniach krwionośnych.

Elektrostymulacja poprzez stymulację mięśni do pracy powoduje spalanie tłuszczu. To zabieg wzmacniający mięśnie. Redukuje tkankę tłuszczową, ujędrnia i uelastycznia ciało.
 
Mój Salon to miejsce, w którym marzenia o pięknym wyglądzie stają się rzeczywistością. Gabinet kosmetyczny oferuje bogatą ofertę zabiegową, a także miłą i intymną atmosferę. Więcej o Mój Salon znajdziesz TUTAJ
]]>
Tue, 24 Feb 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/mega_pakiet_odchudzajacy_i_antycellulitowy_liposukcja_masaz_podcisnieniowy_i_elektrostymulacja_9_zabiegow_w_sesji/39836 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/mega_pakiet_odchudzajacy_i_antycellulitowy_liposukcja_masaz_podcisnieniowy_i_elektrostymulacja_9_zabiegow_w_sesji/39836 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Rozsmakuj się w pysznych pizzach w Pubie Podkowa - teraz 12 zł za dowolną dużą pizzę o średnicy 30 cm! Sos gratis!
Pizza to najbardziej popularna potrawa kuchni włoskiej. Chrupiący spód, ciągnący się ser, sos pomidorowy i bogactwo dodatków sprawiają, że zajadają się nią ludzie na całym świecie. Ty również należysz do tego grona? Znasz już pizzę z Restauracji Podkowa? Jeśli tak, to wiesz, że ta oferta to wyjątkowa okazja! Jeśli nie, to koniecznie musisz jej spróbować! Z voucherem Fast Deal za 12 zł wybierasz dowolną pizzę z menu! 

Do wyboru: Pepperoni, Capriciosa, Calzone i wiele innych! Sos gratis! Sprawdź MENU!
 
Takiej okazji nie znajdziesz nigdzie indziej! Oferta ważna od poniedziałku 11:00 do piątku (do godz 18:00)!

Każdy czwartek, piątek i sobota impreza! Sprawdź wszystkie wydarzenia na Facebooku!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw.
Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku.
Nie zwlekaj!
Liczba voucherów ograniczona!

 
]]>
Mon, 23 Feb 2015 00:20:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/rozsmakuj_sie_w_pysznych_pizzach_w_pubie_podkowa_teraz_12_zl_za_dowolna_duza_pizze_o_srednicy_30_cm_sos_gratis/39747 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/rozsmakuj_sie_w_pysznych_pizzach_w_pubie_podkowa_teraz_12_zl_za_dowolna_duza_pizze_o_srednicy_30_cm_sos_gratis/39747 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Dłonie Twoją wizytówką! Tylko 15 zł za manicure klasyczny z malowaniem paznokci na wybrany kolor w Studiu Urody Euphoria! Dłonie są wizytówką każdej kobiety. Odzwierciedlają jej wnętrze, gust, a także wyczucie smaku. Różne kształty i kolory paznokci zmieniają się w zależności od obowiązującej mody. Jednak niezmienne pozostaje pragnienie, aby były piękne, zadbane i zdrowe.
 
Zdecyduj się na profesjonalnie wykonany manicure, Twoje paznokcie właśnie takie będą!
 
W skład zabiegu wchodzi:
 • opracowanie płytki paznokcia: nadanie kształtu paznokciom poprzez ich skrócenie i opiłowanie,
 • nałożenie na skórki preparatu zmiękczającego,
 • opracowanie skórek: odsunięcie lub wycięcie,
 • nałożenie lakieru,
 • natłuszczenie skórek olejkiem pielęgnacyjnym.
Więcej informacji o Studiu Urody Euphoria znajdziesz TUTAJ i na Facebooku.
 
 
]]>
Mon, 23 Feb 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/dlonie_twoja_wizytowka_tylko_15_zl_za_manicure_klasyczny_z_malowaniem_paznokci_na_wybrany_kolor_w_studiu_urody_euphoria/39748 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/dlonie_twoja_wizytowka_tylko_15_zl_za_manicure_klasyczny_z_malowaniem_paznokci_na_wybrany_kolor_w_studiu_urody_euphoria/39748 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Podaruj Swojej Partnerce chwilę prawdziwego odprężenia! Godzinny masaż całego ciała: klasyczny lub relaksacyjny w Krakowskim Centrum Urody. Masaż klasyczny czy relaksacyjny?
Znajdź czas na wizytę w niezwykłym miejscu, w którym oddasz się chwili relaksu!
 
Masaż klasyczny
Najpopularniej stosowaną formą masażu jest masaż klasyczny, który polega na wykonywaniu określonych ruchów w określonym tempie, z określoną siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, naczyń limfatycznych i krwionośnych. Jest to najbardziej popularny masaż dla spiętych pleców, bolącej szyi i ramion. Łączy techniki masażu leczniczego i relaksacyjnego. Zapewnia doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni, może być stosowany również leczniczo i ze wskazaniem na rehabilitację poszczególnych odcinków kręgosłupa.
Masaż relaksacyjny
Masaż, w którym stosuje się delikatne, spokojne, rytmiczne i powolne techniki masażu. Polega na zmniejszeniu napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskaniu pełnego rozluźnienia i odprężenia. Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres i likwiduje mimowolne napięcie mięśni.
Krakowskie Centrum Urody to salon stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o swój wygląd, dobre samopoczucie i oddać się chwili relaksu. Wykwalifikowany personel sprawi, abyś w komfortowych warunkach mogła poczuć się wyjątkowo. Salon zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki.

Bądź na bieżąco i polub nasz salon na Facebooku!
]]>
Sat, 21 Feb 2015 00:05:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/podaruj_swojej_partnerce_chwile_prawdziwego_odprezenia_godzinny_masaz_calego_ciala_klasyczny_lub_relaksacyjny_w_krakowskim_centrum_urody/39744 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/podaruj_swojej_partnerce_chwile_prawdziwego_odprezenia_godzinny_masaz_calego_ciala_klasyczny_lub_relaksacyjny_w_krakowskim_centrum_urody/39744 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Mikrodermabrazja/peeling i mezoterapia/sonoforeza z komórkami macierzystymi i kwasem hialuronowym w Krakowskim Centrum Urody!  Pożegnaj się ze zmarszczkami, skóra stanie się gładka i napięta!
 
Czy wyglądasz na tyle lat, ile masz w rzeczywistości? Jeśli szukasz sposobu na przywrócenie skórze młodego wyglądu, wygładzenie drobnych zmarszczek i opóźnienie widoczności oznak starzenia się skóry, skorzystaj z zabiegu, który doskonale aktywuje skórę twarzy, szyi i dekoltu do odnowy!
 
PRZEBIEG ZABIEGU:
Bardzo ważne jest przygotowanie cery do zabiegu. W tym celu zostanie przeprowadzona mikrodermabrazja diamentowa lub peeling kawitacyjny w zależności od typu i stanu cery. Złuszczenie martwego naskórka pozwoli na lepsze wchłanianie aktywnych składników w drugim etapie. Następnie podczas zabiegu mezoterapii lub sonoforezy zostaną wprowadzone dwie ampułki:
 • z komórkami macierzystymi: chroni przed procesami starzenia i opóźnia ich widoczność, utrzymuje właściwą strukturę skóry, odmładza, odbudowuje i ma działanie naprawcze,
 • z kwasem hialuronowym: poprawia napięcie i sprężystość skóry, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz spłyca zmarszczki i przeciwdziała powstawaniu kolejnych.
Do wyboru masz dwie metody wprowadzenia aktywnych składników:
 • sonoforeza: to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych, dobranych odpowiednio do jej rodzaju i potrzeb. Dodatkowo głęboki mikromasaż poprawia krążenie krwi i limfy, a wprowadzone substancje poprawiają kondycję skóry, uszczelniają naczynia krwionośne i dotleniają skórę.
 • mezoterapia: wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna.
Krakowskie Centrum Urody to salon stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o swój wygląd, dobre samopoczucie i oddać się chwili relaksu. Wykwalifikowany personel sprawi, abyś w komfortowych warunkach mogła poczuć się wyjątkowo. Salon zapewnia kompleksową obsługę w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, odchudzania oraz modelowania sylwetki.

Bądź na bieżąco i polub nasz salon na Facebooku!
]]>
Sat, 21 Feb 2015 00:01:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/mikrodermabrazja_peeling_i_mezoterapia_sonoforeza_z_komorkami_macierzystymi_i_kwasem_hialuronowym_w_krakowskim_centrum_urody/39743 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/mikrodermabrazja_peeling_i_mezoterapia_sonoforeza_z_komorkami_macierzystymi_i_kwasem_hialuronowym_w_krakowskim_centrum_urody/39743 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę 3 partie ciała wraz z konsultacją fizjoterapeutyczną w Studiu Urody Bellissima. Marzysz o pięknym, wysportowanym ciele? Jednak nie masz czasu na codzienne żmudne ćwiczenia na siłowni?
 
Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest ELEKTROSTYMULACJA z LIPODERMOLOGIĄ – nowoczesne metody bezinwazyjnego i bezbolesnego modelowania sylwetki.

Lipodermologia
Dzięki rewolucyjnej technice lipodermologii marzenie wszystkich kobiet o pozbyciu się zbędnych zaokrągleń i "skórki pomarańczowej" stało się rzeczywistością. Zabieg ten oddziałuje na skórę i tkankę podskórną, a przez to eliminuje toksyny z organizmu oraz stymuluje krążenie limfy i naturalne procesy odnowy komórkowej. Osoba korzystająca z zabiegu ubrana jest w specjalnie zaprojektowany kostium, a dwie elektronicznie sterowane rolki mechaniczne, działając w połączeniu z podciśnieniem, przesuwają się względem siebie i masują newralgiczne partie ciała – szczególnie podatne na gromadzenie się tłuszczu i cellulitu. Efektem lipodermologii jest złuszczenie naskórka oraz przywrócenie blasku i elastyczności skórze.

Elektrostymulacja
Doskonałym uzupełnieniem lipodermologii jest z kolei elektrostymulacja. Zaledwie 1 tego typu zabieg przynosi podobne efekty jak 8-godzinny trening w siłowni! Dzięki elektrostymulacji:
•    zlikwidujesz tkankę tłuszczową
•    ujędrnisz ciało i wymodelujesz sylwetkę
•    pozbędziesz się cellulitu
•    pobudzisz przemianę materii oraz krążenie
•    wzmocnisz mechanizmy obronne organizmu
•    przyspieszysz wydalanie zbędnych produktów przemiany materii i toksyn
 
Salon Bellissima zlokalizowany w Śródmieściu to miejsce, gdzie klienci mogą przebierać w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki, fryzjerstwa, masażu, stylizacji paznokci i wyszczuplania ciała oraz zdecydować się na depilację laserową i przedłużanie rzęs.
 
Oferta specjalna!
Voucher zakupiony na portalu FastDeal.pl możesz wymienić w Studiu Urody Bellissima na eleganckie, imienne zaproszenie, które może stanowić doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby, właściwie na każdą okazję. Treść zaproszenia można uzgodnić osobiście, telefonicznie lub e-mailem.
]]>
Sat, 21 Feb 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zabiegi_wyszczuplajace_i_modelujace_sylwetke_3_partie_ciala_wraz_z_konsultacja_fizjoterapeutyczna_w_studiu_urody_bellissima/39689 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zabiegi_wyszczuplajace_i_modelujace_sylwetke_3_partie_ciala_wraz_z_konsultacja_fizjoterapeutyczna_w_studiu_urody_bellissima/39689 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Shakira Dance 1-, 2- lub 3-miesięczny kurs już od 35 zł w Szkole Tańca Alaya Dance. Naucz się wyrażać swoją kobiecość, zmysłowość i emocje!
Naucz się wyrażać swoją kobiecość, zmysłowość i emocje!
 
Poprzez taniec miłości i namiętności, jakim jest Shakira Dance, zobaczycie, jak nabrać pewności siebie, wydobyć z siebie maksimum kobiecości i gracji, dzięki której każda kobieta poczuje się atrakcyjna i jeszcze piękniejsza.
 
SHAKIRA DANCE to styl inspirowany teledyskami i występami Shakiry. Łączy takie techniki tańca jak: taniec brzucha, samba, salsa, tango i inne. Wszystkie choreografie tworzone są do muzycznych hitów Shakiry tj. "Loca" "Hips don't lie" czy "La tortura".
 
Grafik zajęć znajdziesz TUTAJ.
 
Alaya Dance to przede wszystkim doświadczeni instruktorzy, których łączy jedno, miłość do tańca.
Zapraszamy!
]]>
Fri, 20 Feb 2015 00:05:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/shakira_dance_1_2_lub_3_miesieczny_kurs_juz_od_35_zl_w_szkole_tanca_alaya_dance_naucz_sie_wyrazac_swoja_kobiecosc_zmyslowosc_i_emocje/39628 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/shakira_dance_1_2_lub_3_miesieczny_kurs_juz_od_35_zl_w_szkole_tanca_alaya_dance_naucz_sie_wyrazac_swoja_kobiecosc_zmyslowosc_i_emocje/39628 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Manicure hybrydowy kolorowy lub elegancki french w Gabinecie Kosmetycznym Mój Salon! Wiele najmodniejszych kolorów do wyboru! W odróżnieniu od tradycyjnego lakieru do paznokci zaletą tego zabiegu jest jego trwałość. Manicure hybrydowy zapewni Twoim paznokciom lśniący wygląd na długi czas! Ponadto, manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokciowej.
 
Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet aktywnych zawodowo i dla pań prowadzących dom, które nie mają czasu na częste malowanie paznokci zwykłym lakierem. Pisanie na klawiaturze czy mycie naczyń nie uszkodzi manicure hybrydowego. Nie będziesz musiała martwić się nieestetycznymi odpryskami, złuszczeniami czy innymi uszkodzeniami mechanicznymi.
 
Możesz zdecydować się na ponadczasowy elegancki manicure hybrydowy french lub wybierać spośród aż 70 najmodniejszych kolorów!
 
Mój Salon to miejsce, w którym marzenia o pięknym wyglądzie stają się rzeczywistością. Gabinet kosmetyczny oferuje bogatą ofertę zabiegową, a także miłą i intymną atmosferę. Więcej o Mój Salon znajdziesz TUTAJ
]]>
Fri, 20 Feb 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/manicure_hybrydowy_kolorowy_lub_elegancki_french_w_gabinecie_kosmetycznym_moj_salon_wiele_najmodniejszych_kolorow_do_wyboru/39627 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/manicure_hybrydowy_kolorowy_lub_elegancki_french_w_gabinecie_kosmetycznym_moj_salon_wiele_najmodniejszych_kolorow_do_wyboru/39627 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zamykanie naczynek, usuwanie brodawek, włókniaków, rubinków oraz pojedynczych uporczywych włosów metodą elektrokoagulacji w Studiu Urody Bellissima.
Masz dość widocznych pajączków na Twojej skórze, a może nie dajesz sobie rady z uporczywymi, stale odrastającymi włoskami lub też innymi zmianami skórnymi? Przyjdź do Studia Urody Bellissima na zabieg elektrokoagulacji, który z pewnością rozwiąże wszystkie "skórne problemy"!
Elektrokoagulacja to bezpieczny i bezinwazyjny zabieg wykonywany z wykorzystaniem specjalnych impulsów elektrycznych. Elektrody emitują prąd, który powoduje punktowe  ścinanie białka w tkankach, a tym samym usuwanie zbędnych włosów, włókniaków, brodawek, naczyniaków, rubinków i tłuszczaków poprzez zamknięcie pękniętego naczynka.
 • Jest to jedna z najskuteczniejszych metod zamykania naczynek tzw. „pajączków”, usuwania włókniaków, brodawek oraz uporczywych grubych, pojedynczych włosów.
 • Usunięcie  jednej zmiany trwa zaledwie kilka minut, a rezultaty widoczne są natychmiastowo. 
 • W efekcie znamię zniknie, a poddane zabiegowi miejsce szybko się wygoi – należy jedynie unikać solarium i nadmiernej ekspozycji na słońce oraz basenów z chlorowaną wodą. 
 • Sam impuls elektrokoagulacji trwa ułamek sekundy i zabieg można uznać za bezbolesny, ale jeżeli zajdzie potrzeba, to na życzenie klienta można dokupić  znieczulenie miejscowe w gabinecie. 
 • Czas trwania zabiegu: 15-60 minut w zależności od liczby znamion.
Przeciwwskazania:
ciąża, metalowe części w organizmie, nowotwory i stany po leczeniu nowotworów, epilepsja, choroby zakaźne, zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry, menstruacja, tendencje do tworzenia się blizn przerosłych, rozrusznik serca.

Oferta specjalna!
Voucher możesz wymienić w Studiu Urody Bellissima na eleganckie imienne zaproszenie, które może stanowić doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby, właściwie na każdą okazję. Treść zaproszenia można uzgodnić osobiście, telefonicznie lub e-mailem.
]]>
Thu, 19 Feb 2015 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zamykanie_naczynek_usuwanie_brodawek_wlokniakow_rubinkow_oraz_pojedynczych_uporczywych_wlosow_metoda_elektrokoagulacji_w_studiu_urody_bellissima/39522 http://www.fastdeal.pl/oferty/Krak%C3%B3w/zamykanie_naczynek_usuwanie_brodawek_wlokniakow_rubinkow_oraz_pojedynczych_uporczywych_wlosow_metoda_elektrokoagulacji_w_studiu_urody_bellissima/39522 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl