Najnowsze oferty na FastDeal.pl dla miejsca: Kraków Najnowsze oferty serwisu FastDeal.pl Wed, 29 Jul 2015 23:58:08 +0200 Zend_Feed_Writer 1.11.11 (http://framework.zend.com) http://www.fastdeal.pl/oferty/krakow Wstąp na piwko, a nawet i na dwa! 2 lane piwa Okocim w Pubie Podkowa na Kazimierzu! Doskonała propozycja na wieczór z przyjaciółmi!
Jeśli szukasz pomysłu na wieczorne wyjście,
postaw na doborowe towarzystwo przyjaciół i złoty trunek!

Teraz z voucherem 2 piwa Okocim w cenie 8 zł! Takiej okazji nie trafisz nigdzie indziej! Oferta ważna od poniedziałku do piątku od 11:00 do 18:00.
Każdy czwartek, piątek i sobota impreza! Sprawdź wszystkie wydarzenia na Facebooku!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw.
Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku.

Nie zwlekaj!
 
]]>
Wed, 29 Jul 2015 00:05:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/wstap_na_piwko_a_nawet_i_na_dwa_2_lane_piwa_okocim_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_doskonala_propozycja_na_wieczor_z_przyjaciolmi/48830 http://www.fastdeal.pl/oferta/wstap_na_piwko_a_nawet_i_na_dwa_2_lane_piwa_okocim_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_doskonala_propozycja_na_wieczor_z_przyjaciolmi/48830 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
1 z 5 godzinnych masaży całego ciała w Gabinecie Spa Klub Kasi! Leczniczy, wyszczuplający, relaksacyjny i inne!
 • Masaż antycellulitowy bańką chińską - tajemnicą masażu jest terapeutyczne działanie podciśnienia wywołane w bańce zabiegowej poprzez mechaniczne usunięcie z niej powietrza. Następuje „zassanie” skóry oraz tkanek, co prowadzi do przekrwienia masowanych powierzchni. Przyspiesza to pozbycie się zbędnych produktów przemiany materii, szkodliwych toksyn zalegających w organizmie, likwiduje chroniczny ból, znużenie i przemęczenie.
 • Masaż relaksacyjny  - celem tego masażu jest zmniejszenie, a potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia.
 • Masaż z aromaterapią - połączenie masażu ze skuteczną metodą usuwania dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych. Wywiera korzystny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne, kojąc zmysły i odbudowując siły witalne organizmu.
 • Masaż klasyczny leczniczy - masaż przynoszący odprężenie psychiczne i rozluźnienie mięśni. Rozszerza naczynia skórne, przez co poprawia odżywianie skóry oraz znajdujących się w niej gruczołów. Dochodzi do rozszerzenie naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz przyspiesza przepływ krwi przez mięśnie.
 • Masaż modelująco-wyszczuplający - połączenie technik masażu klasycznego i delikatnego drenażu limfatycznego. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej i uelastycznia skórę. Efektem jest poprawa przepływu limfy i krwi poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi przez mięśnie, a w efekcie przyspiesza procesy przemiany materii.
]]>
Wed, 29 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/1_z_5_godzinnych_masazy_calego_ciala_w_gabinecie_spa_klub_kasi_leczniczy_wyszczuplajacy_relaksacyjny_i_inne/48097 http://www.fastdeal.pl/oferta/1_z_5_godzinnych_masazy_calego_ciala_w_gabinecie_spa_klub_kasi_leczniczy_wyszczuplajacy_relaksacyjny_i_inne/48097 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp! Manicure i pedicure SPA w Salonie Komfort Azja! Zabiegi dla Twoich dłoni i stóp! 

MANICURE I PEDICURE SPA z malowaniem

To wyjątkowa kompleksowa pielęgnacja paznokci dłoni i stóp, poszerzona dodatkowo o zabiegi pielęgnujące skórę. Wybierając manicure i pedicure SPA w Komfort Azja, nie tylko poddasz swoje dłonie i stopy profesjonalnej pielęgnacji, ale również ukoisz zmysły i odprężysz się w tym wyjątkowym miejscu. Czas trwania całego zabiegu to 90 minut.

Pakiet obejmuje:
 • kąpiel dłoni i stóp, 
 • odsunięcie skórek, 
 • nadanie kształtu paznokciom, 
 • malowanie paznokci na 1 kolor,
 • wygładzający peeling, 
 • regenerujący krem na zakończenie zabiegu.

MANICURE, PEDICURE HYBRYDOWY

Po opracowanie paznokci i skórek, następuje malowanie specjalnym lakierem, który pod wpływem światła UV twardnieje. Dzięki tej technologii lakier wygląda perfekcyjnie nawet do 3 tygodni! To świetne rozwiązanie dla Pań, które cierpią na brak wolnego czasu, mają problem z łamliwymi i rozdwojonymi paznokciami. Pomaluj raz i zapomnij na kilka tygodni!

Zajrzyj do Komfort Azja już dziś!

]]>
Wed, 29 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowa_pielegnacja_dloni_i_stop_manicure_i_pedicure_spa_w_salonie_komfort_azja/48831 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowa_pielegnacja_dloni_i_stop_manicure_i_pedicure_spa_w_salonie_komfort_azja/48831 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Czas na zmianę fryzury! Mycie, strzyżenie, modelowanie i balsam na włosy dowolnej długości w Gabinecie Spa Klub Kasi!

W pakiecie otrzymasz:
 • mycie,
 • balsam na włosy,
 • strzyżenie włosów dowolnej długości,
 • modelowanie zgodnie z najnowszymi trendami.

Skorzystaj z wyjątkowego pakietu i ciesz się nowym wyglądem!]]>
Tue, 28 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/czas_na_zmiane_fryzury_mycie_strzyzenie_modelowanie_i_balsam_na_wlosy_dowolnej_dlugosci_w_gabinecie_spa_klub_kasi/48199 http://www.fastdeal.pl/oferta/czas_na_zmiane_fryzury_mycie_strzyzenie_modelowanie_i_balsam_na_wlosy_dowolnej_dlugosci_w_gabinecie_spa_klub_kasi/48199 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zabieg złuszczania naskórka mieszaniną trzech kwasów: pirogronowego, azelainowego i salicylowego z maską kremową! Zabieg złuszczania kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym!
   
Innowacyjny i niezwykle skuteczny zabieg chemicznego złuszczania naskórka mieszaniną trzech kwasów: pirogronowego, azelainowego i salicylowego, który przynosi doskonałe efekty estetyczne. Działanie mieszaniny jest zbliżone do głębokich peelingów, przy jednoczesnym niewielkim stopniu podrażnienia skóry. Zabieg pielęgnuje skórę, poprawiając jej ogólny wygląd.
 
Zabieg jest przeznaczony do pielęgnacji skóry:
 • zniszczonej słońcem (fotostarzenie),
 • z przebarwieniami,
 • z trądzikiem pospolitym (również w fazie aktywnej) i bliznami potrądzikowymi,
 • łojotokowej z rozszerzonymi porami,
 • z nadmiernym rogowaceniem naskórka,
 • z widocznymi zaskórnikami,
 • o obniżonej jędrności i elastyczności,
 • z drobnymi zmarszczkami,
 • wymagającej głębokiej regeneracji.
Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny oraz całkowicie bezbolesny. W przypadku skór wrażliwych jest również dobrze tolerowany, choć może wywołać delikatne mrowienie i pieczenie skóry.
Więcej informacji o Studiu Urody Euphoria znajdziesz TUTAJ i na Facebooku.
Studio Urody Euphoria zaprasza do nowo otwartego Salonu przy ul. Krowoderskiej 11!
 
 
]]>
Mon, 27 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_zluszczania_naskorka_mieszanina_trzech_kwasow_pirogronowego_azelainowego_i_salicylowego_z_maska_kremowa/48674 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_zluszczania_naskorka_mieszanina_trzech_kwasow_pirogronowego_azelainowego_i_salicylowego_z_maska_kremowa/48674 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Sprawdź, czy przyczyną bólu kręgosłupa i kolan nie jest wada stóp! Komputerowe badanie stóp i porady! Dokucza Ci ból kręgosłupa? Masz problemy z kolanami lub biodrami?
Sprawdź, czy przyczyną problemów nie jest wada stóp!
Wybierz się na komputerowe badanie stóp w Aktywmed z voucherem za jedyne 15 zł!
 
Zła kondycja stóp często pociąga za sobą nieprawidłowe ustawienie kolan, bioder, a także kręgosłupa, powodując ból i inne dolegliwości związane z dysfunkcją stóp.
 
Komputerowe badanie stóp jest najnowszą techniką nieinwazyjnego, obrazowego badania i kontroli prawidłowości ukształtowania stopy z możliwością zapisania wyniku oraz jego wydruku. Pomaga wykryć wady postawy zarówno u dzieci oraz młodzieży, jak i dorosłych.
 
Komputerowe badanie stóp obejmuje podometrię i podoskopię, polegające na pomiarze nacisków stóp na podłoże oraz ocenę budowy, kształtu i ustawienia stóp, wysklepienia łuków stopy, ustawienia pięt w odciążeniu i obciążeniu. Na podstawie wyników badania dużo łatwiej i precyzyjniej można diagnozować dysfunkcje stopy, a przez to dobierać indywidualne zaopatrzenie ortopedyczne (wkładki ortopedyczne, buty) czy indywidualny zestaw ćwiczeń.
Badanie trwa krótko i nie jest stresujące nawet dla małych dzieci.
Wykwalifikowany personel AKTYWMED posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fizjoterapii i ortopedii i gwarantuje Wam porady i badanie, w oparciu o najnowsze trendy w medycynie, w miłej i bezstresowej atmosferze.]]>
Mon, 27 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/sprawdz_czy_przyczyna_bolu_kregoslupa_i_kolan_nie_jest_wada_stop_komputerowe_badanie_stop_i_porady/48676 http://www.fastdeal.pl/oferta/sprawdz_czy_przyczyna_bolu_kregoslupa_i_kolan_nie_jest_wada_stop_komputerowe_badanie_stop_i_porady/48676 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zainwestuj w piękny uśmiech! Pakiet usług w Profesjonalnym Studiu Profilaktyki Stomatologicznej. Z voucherem FastDeal jedyne 79 zł! Podobno do trzech razy sztuka, ale w przypadku zębów, ta reguła się nie sprawdza... Po wypadnięciu mleczaków, wyrastają zęby stałe, które muszą posłużyć do końca życia. Stąd też trzeba troskliwie kontrolować ich zdrowie i wygląd. Teraz masz szansę zafundować im pakiet obejmujący: przegląd, scaling, piaskowanie, fluoryzację i polerowanie o 68% taniej!
Doświadczona dyplomowana higienistka stomatologiczna oczyści zęby z osadu i kamienia, zabezpieczy je preparatem fluorowym, doradzi wybór odpowiednich środków higieny i udzieli porad na temat higieny jamy ustnej.
 
Profesjonalne Studio Profilaktyki Stomatologicznej dba o piękny uśmiech pacjentów. Przychodząc do gabinetu, pacjent spotka się z miłą, przyjazną atmosferą oraz profesjonalnym wykonaniem oferowanych zabiegów. Gabinet oferuje kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych.
Szczególną troską otaczane są dzieci - gabinet jest dobrze przygotowany do wizyt małych pacjentów, a specjalny tryb postępowania jest po to, aby uchronić je od stresu. Dzieci nauczą się tam, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.
]]>
Sun, 26 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zainwestuj_w_piekny_usmiech_pakiet_uslug_w_profesjonalnym_studiu_profilaktyki_stomatologicznej_z_voucherem_fastdeal_jedyne_79_zl/48673 http://www.fastdeal.pl/oferta/zainwestuj_w_piekny_usmiech_pakiet_uslug_w_profesjonalnym_studiu_profilaktyki_stomatologicznej_z_voucherem_fastdeal_jedyne_79_zl/48673 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry: Zabieg z kwasem hialuronowym: peeling, serum, sonoforeza i więcej! Zadbaj o prawidłowe nawilżenie i dotlenienie Twojej skóry!
 
Zabieg z silnie skoncentrowanym serum z kwasem hialuronowym podniesie poziom nawilżenia Twojej cery! Można go stosować niezależnie od wieku i pory roku - preparaty w zabiegu dobierane są indywidualnie do potrzeb i kondycji skóry. Zabieg rozpoczyna peeling kawitacyjny lub enzymatyczny (w zależności od stanu skóry). Następnie za pomocą sonoforezy wprowadzane jest w skórę serum z nawilżającym skoncentrowanym kwasem hialuronowym. Dopełnieniem jest krem z kwasem hialuronowym.
 
 WSKAZANIA DO ZABIEGU:
 • skóra odwodniona,
 • niedotleniona,
 • pozbawiona blasku,
 • regeneracja po nadmiernej ekspozycji na słońce.
EFEKTY ZABIEGU:
 • natychmiastowa poprawa nawilżenia,
 • wygładzenia i elastyczności skóry,
 • doskonała baza pod makijaż.
Więcej informacji o Studiu Urody Euphoria znajdziesz TUTAJ i na Facebooku.
Studio Urody Euphoria zaprasza do nowo otwartego Salonu przy ul. Krowoderskiej 11!
]]>
Fri, 24 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zadbaj_o_odpowiednie_nawilzenie_skory_zabieg_z_kwasem_hialuronowym_peeling_serum_sonoforeza_i_wiecej/48584 http://www.fastdeal.pl/oferta/zadbaj_o_odpowiednie_nawilzenie_skory_zabieg_z_kwasem_hialuronowym_peeling_serum_sonoforeza_i_wiecej/48584 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Olśniewaj rzęsami na co dzień! Przedłużanie i zagęszczanie metodą 1:1 z nielimitowaną ilością rzęs w Studiu Urody Euphoria!
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 polega na doklejeniu sztucznych rzęs "włosek po włosku” do Twoich własnych tak, aby uzyskać całkowicie naturalny efekt. Twoje oczy nabiorą wyrazistości bez konieczności używania maskary, bez względu na porę dnia i brak czasu.
Rzęsy są  odporne na wodę, pot i ciepło, więc możesz się opalać, chodzić na basen, do sauny, czy na fitness, śmiać się do łez  i płakać. Na wielkie wyjście możesz je dodatkowo oprawić w specjalny, beztłuszczowy tusz, ale na co dzień staje się to absolutnie zbędne.
 
Oszczędzasz czas, rano budzisz się piękna, znika problem rozmazanego tuszu w ciągu dnia, a oczy wydają się większe i odmłodzone! Rzęsy są idealnie oddzielone jedna od drugiej, przedłużone pojedynczo, włosek po włosku, a klej jest zupełnie niezauważalny. Rzęsy te wypadają wraz z naturalnymi, gdy kończy się ich cykl życia. Są na tyle cienkie, że po wypadnięciu naturalnej rzęsy, do której są przyklejone, nie ma na oku rażącego ubytku.
 
Więcej informacji o Studiu Urody Euphoria znajdziesz TUTAJ i na Facebooku.
 
]]>
Fri, 24 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/olsniewaj_rzesami_na_co_dzien_przedluzanie_i_zageszczanie_metoda_1_1_z_nielimitowana_iloscia_rzes_w_studiu_urody_euphoria/48585 http://www.fastdeal.pl/oferta/olsniewaj_rzesami_na_co_dzien_przedluzanie_i_zageszczanie_metoda_1_1_z_nielimitowana_iloscia_rzes_w_studiu_urody_euphoria/48585 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Kompleksowy pedicure frezarkowy z tradycyjnym malowaniem paznokci lub z malowaniem hybrydowym! Zadbane stopy to priorytet!

Pielęgnacja stóp rozpocznie się delikatnym usunięciem zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki, dzięki czemu pięty będą niesamowicie miękkie i gładkie. Następnie kosmetyczka delikatnie wytnie lub odsunie skórki, skróci paznokcie i wymodeluje ich kształt. Pomaluje je również na wybrany przez Ciebie kolor lakieru. Po zabiegu skóra staje się przyjemnie miękka, a wszelkie nierówności skóry zostają wygładzone.
 
Do wyboru masz dwie opcje:
 • pedicure frezarkowy z tradycyjnym malowaniem jednokolorowym w cenie 32 zł zamiast 65 zł,
 • pedicure frezarkowy z malowaniem hybrydowym jednokolorowym w cenie 49 zł zamiast 99 zł.
Stylizacja hybrydowa pozwala cieszyć się nieskazitelną warstwą lakieru nawet przez kilka tygodni. Po nałożeniu na płytkę paznokcia specjalnej emulsji, zostaje ona utwardzona pod lampą UV.
 
Wiecej informacji o Studiu Urody Euphoria znajdziesz TUTAJ i na Facebooku.

 
]]>
Fri, 24 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pedicure_frezarkowy_z_tradycyjnym_malowaniem_paznokci_lub_z_malowaniem_hybrydowym/48586 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pedicure_frezarkowy_z_tradycyjnym_malowaniem_paznokci_lub_z_malowaniem_hybrydowym/48586 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Noc w Krakowie nie może być nudna! Z krakowskimi legendami zrozumiesz "krakowski spleen"! Uczestnictwo w wycieczce - "Legendy Nocne Krakowa" Wsłuchaj się krakowski hejnał o północy! Sprawdź co kryje się za rogiem! A nawet spróbuj piwa w okolicach sukiennic!
Noc sprzyja zadumie, dlatego w jej mroku odkrywanie legend krakowskich nabiera nowej niezapomnianej atmosfery. Musisz zobaczyć cienie na krakowskim rynku, postacie duchów w poświacie księżyca, usłyszeć krakowski hejnał o północy, posmakować piwa w cieniu Sukiennic, a zrozumiesz, na czym polega „krakowski spleen”.
Początek spaceru rozpoczynamy od zbiórki przy pomniku Adama Mickiewicza.

 
 
]]>
Thu, 23 Jul 2015 00:10:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/noc_w_krakowie_nie_moze_byc_nudna_z_krakowskimi_legendami_zrozumiesz_krakowski_spleen_uczestnictwo_w_wycieczce_-_legendy_nocne_krakowa/48462 http://www.fastdeal.pl/oferta/noc_w_krakowie_nie_moze_byc_nudna_z_krakowskimi_legendami_zrozumiesz_krakowski_spleen_uczestnictwo_w_wycieczce_-_legendy_nocne_krakowa/48462 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp! Już od 40 zł za manicure i pedicure w Salonie Komfort Azja! Zabiegi dla Twoich dłoni i stóp! 

MANICURE I PEDICURE SPA z malowaniem

To wyjątkowa kompleksowa pielęgnacja paznokci dłoni i stóp, poszerzona dodatkowo o zabiegi pielęgnujące skórę. Wybierając manicure i pedicure SPA w Komfort Azja, nie tylko poddasz swoje dłonie i stopy profesjonalnej pielęgnacji, ale również ukoisz zmysły i odprężysz się w tym wyjątkowym miejscu. Czas trwania całego zabiegu to 90 minut.

Pakiet obejmuje:
 • kąpiel dłoni i stóp, 
 • odsunięcie skórek, 
 • nadanie kształtu paznokciom, 
 • malowanie paznokci na 1 kolor,
 • wygładzający peeling, 
 • regenerujący krem na zakończenie zabiegu.

MANICURE, PEDICURE HYBRYDOWY

Po opracowanie paznokci i skórek, następuje malowanie specjalnym lakierem, który pod wpływem światła UV twardnieje. Dzięki tej technologii lakier wygląda perfekcyjnie nawet do 3 tygodni! To świetne rozwiązanie dla Pań, które cierpią na brak wolnego czasu, mają problem z łamliwymi i rozdwojonymi paznokciami. Pomaluj raz i zapomnij na kilka tygodni!

Zajrzyj do Komfort Azja już dziś!

]]>
Wed, 22 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowa_pielegnacja_dloni_i_stop_juz_od_40_zl_za_manicure_i_pedicure_w_salonie_komfort_azja/48415 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowa_pielegnacja_dloni_i_stop_juz_od_40_zl_za_manicure_i_pedicure_w_salonie_komfort_azja/48415 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Blask młodości Indii albo Dotyk azjatyckiego piękna - zabiegi upiększające i odmładzające cerę w gabinecie Komfort Azja! Przywróć blask swojej skórze! Zabiegi upiększające i odmładzające w gabinecie KomfortAzja!
Blask młodości Indii
Blask młodości Indii to zabieg o właściwościach ultranawilżających, skierowany do osób powyżej 25. roku życia. Pielęgnacja składa się z następujących etapów: demakijaż, tonizowanie twarzy, peeling enzymatyczny, serum ultranawilżające wprowadzone za pomocą ultradźwięków (sonoforeza). Na zakończenie na twarz nakładany jest ultranawilżający krem.
 
Dotyk azjatyckiego piękna
 
Dotyk azjatyckiego piękna to zabieg rewitalizujący, przeznaczony dla osób powyżej 35. roku życia. Etapy zabiegu są podobne, jak w przypadku Blasku młodości Indii, różnica polega na zastosowaniu kosmetyków zawierających komórki macierzyste o działaniu liftingującym i regeneracyjnym.
 

Zajrzyj do Komfort Azja już dziś!
]]>
Wed, 22 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/blask_mlodosci_indii_albo_dotyk_azjatyckiego_piekna_-_zabiegi_upiekszajace_i_odmladzajace_cere_w_gabinecie_komfort_azja/48416 http://www.fastdeal.pl/oferta/blask_mlodosci_indii_albo_dotyk_azjatyckiego_piekna_-_zabiegi_upiekszajace_i_odmladzajace_cere_w_gabinecie_komfort_azja/48416 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Peeling kawitacyjny twarzy z kremem nawilżającym lub mikrodermabrazja diamentowa z regenerującą maską algową. Twoja cera może być jasna, promienna i kipiąca zdrowiem! Wystarczy, że zadbasz o jej dokładne oczyszczenie i regenerację. Taką możliwość daje Ci peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja diamentowa!
 
Peeling kawitacyjny to zabieg oczyszczenia skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Pozwala on nie tylko na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, oczyszczenia zaskórników, dodatkowo pobudza regenerację i odbudowę komórek skóry poprzez mikromasaż skóry właściwej.

Działanie peelingu kawitacyjnego:
 • ujędrnia i liftinguje skórę,
 • spłyca zmarszczki,
 • zamyka rozszerzone pory,
 • usuwa martwy naskórek, zaskórniki,
 • stymuluje komórki do naturalnej odnowy,
 • przyspiesza powstanie kolagenu,
 • dezynfekuje skórę.


Mikrodermabrazja
 to bezinwazyjny zabieg polegający na regenerowaniu i odmładzaniu skóry. Redukuje płytkie zmarszczki, przebarwienia, suchość i wiotkość cery. Podczas zabiegu głowica pokryta mikrokryształkami diamentu delikatnie złuszcza naskórek warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry.

Zalety mikrodermabrazji diamentowej:
 • odnowa komórek skóry,
 • pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny,
 • idealnie zastępuje peeling chemiczny dla osób uczulonych,
 • likwiduje drobne zmarszczki i uszkodzenia,
 • eliminuje nadmierne rogowacenie, suchość i uszkodzenia posłoneczne,
 • wzmacnia zdolności obronne skóry,
 • zwiększa wchłanianie kosmetyków odżywiających i nawilżających skórę.


Zajrzyj do Komfort Azja już dziś!

 
]]>
Wed, 22 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/peeling_kawitacyjny_twarzy_z_kremem_nawilzajacym_lub_mikrodermabrazja_diamentowa_z_regenerujaca_maska_algowa/48417 http://www.fastdeal.pl/oferta/peeling_kawitacyjny_twarzy_z_kremem_nawilzajacym_lub_mikrodermabrazja_diamentowa_z_regenerujaca_maska_algowa/48417 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Ciastka słodkie, owocowe z czekoladą, bitą śmietaną i sosami lub pyszne lodowe desery w Pubie Podkowa na Krakowskim Kazimierzu!
Ciastka słodkie, owocowe z czekoladą, bitą śmietaną i sosami lub pyszne lodowe desery w Pubie Podkowa!

Kto ma ochotę na małe "co nieco"? Restauracja Podkowa zaprasza na pyszne lody o wyjątkowych smakach, z kawałkami czekolady lub smaczne ciastka polane aromatycznym sosem z dodatkiem bitej śmietany! Teraz za każdy deser zapłacicie tylko 7 zł!
 
Z voucherem czekają na Was do wyboru:
 • Lody miętowe z kawałkami czekolady i bitą śmietaną,  
 • Lody jagodowo - śmietankowe,
 • Szarlotka z lodami waniliowymi  i bitą śmietaną,  
 • Sernik z sosem malinowym,
 • Sernik z sosem czekoladowym.
Takiej okazji nie trafisz nigdzie indziej! Oferta ważna w każdym dniu tygodnia w godzinach otwarcia lokalu.
Sprawdź MENU!

 
Każdy czwartek, piątek i sobota impreza! Sprawdź wszystkie wydarzenia na Facebooku!
 
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw.
 
Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku.
]]>
Tue, 21 Jul 2015 00:05:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/ciastka_slodkie_owocowe_z_czekolada_bita_smietana_i_sosami_lub_pyszne_lodowe_desery_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu/48238 http://www.fastdeal.pl/oferta/ciastka_slodkie_owocowe_z_czekolada_bita_smietana_i_sosami_lub_pyszne_lodowe_desery_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu/48238 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pakiety DAY SPA dla jednej lub dwóch osób! Peeling, masaż, manicure, pedicure, rytuały i więcej, sprawdź!
KOMFORT AZJA przygotowała dla Ciebie specjalne zabiegi SPA - Rytuały na ciało, które sprawią, że poczujesz się zregenerowana, piękna i zadbana. Spraw ciału prawdziwą rozkosz, a zobaczysz, że i Twój duch odczuje napływ witalnej energii! Zabierz ze sobą bliską osobę, bo w Komfort Azja zabieg wykonywany może być jednocześnie dla dwóch osób!

Kliknij wybrany masaż lub rytuał, aby dowiedzieć się więcej:

MASAŻE:

RYTUAŁY:

Komfort Azja - Wspaniała atmosfera i doświadczony personel salonu przybliżą Cię do orientalnej filozofii pielęgnacji ciała i głębokiego relaksu. Po wizycie w Komfort Azja poczujecie się jak dalekowschodni bogowie i boginie! Wyjdziecie zrelaksowani po masażu, z doskonale nawilżonym ciałem i świetnym humorem.
 
]]>
Tue, 21 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiety_day_spa_dla_jednej_lub_dwoch_osob_peeling_masaz_manicure_pedicure_rytualy_i_wiecej_sprawdz/48213 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiety_day_spa_dla_jednej_lub_dwoch_osob_peeling_masaz_manicure_pedicure_rytualy_i_wiecej_sprawdz/48213 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Dla 1 lub 2 osób razem: dowolny masaż ciała w Komfort Azja w centrum! Prawdziwe ukojenie dla duszy i ciała!
Zbyt szybkistresujący tryb życiamnóstwo nerwowych sytuacji – to wszystko ma negatywny wpływ na ludzkie zdrowie i samopoczucie. Masaż to doskonały sposób na to, aby odprężyć się i zrelaksować, a przy okazji znaleźć ukojenie i relaks dla ciała.
Do wyboru masz kilka rodzajów masaży, z których możesz skorzystać sam/-a lub w towarzystwie bliskiej Ci osoby, bowiem KOMFORT AZJA oddaje Wam do dyspozycji specjalną salę przeznaczoną do zabiegów dla 2 osób!

MASAŻE DO WYBORU:
 • Chińska metoda na ból - Technika tego rodzaju masażu jest dobierana do indywidualnych potrzeb klienta. W większości przypadków masaż ten opiera się na odpowiednich technikach masowania w połączeniu z najnowszymi metodami leczenia wszelkich dysfunkcji tkanek miękkich, np. masaż głęboki, terapia punktów spustowych oraz rozluźnianie mięśniowo – powięziowe.
 • Japońska walka z cellulitem - Masaż antycellulitowy będący połączeniem chwili relaksu oraz pracy nad własnym ciałem. Dzięki specjalnym technikom masażu i wyjątkowym kosmetykom nasza skóra stanie się bardziej jędrna i sprężysta.
 • Relaks w Indiach - Ta niezwykła technika masażu w połączeniu z zapachem kadzidełek i aromatem specjalnych olejków to czysta uczta dla naszych zmysłów. Usuwa z naszego organizmu całe napięcie, stres i inne negatywne emocje. Odblokowuje swobodny przepływ energii w naszym ciele, co dodaje nam sił życiowych i poprawia nasze ogólne samopoczucie.
 • Ukojenie nerwów po japońsku - Opiera się na unikalnej technice masowania, która w znacznym stopniu pozwala uchronić nasz organizm przed szkodliwym działaniem stresu. Podczas masażu wszystkie mięśnie zostają rozluźnione, a nadmierna ilość stresu w naszym organizmie zostaje usunięta.
 • Japońska regeneracja sił - Masaż ten przeznaczony jest dla wszystkich miłośników sportu, którzy na co dzień narażeni są na intensywny wysiłek fizyczny. Do wykonania tego typu masażu używane są specjalne olejki, które wchłaniają się głęboko w skórę, uwalniając swoje niezwykłe właściwości.
 • Smukła Japonka - Oprócz działania odchudzającego masaż ten oczyszcza organizm z wszelkich szkodliwych toksyn i odblokowuje swobodny przepływ energii. Delikatny masaż zapewni nam przyjemne uczucie odprężenia, a specjalna technika masażu pomoże nam szybciej uzyskać smukłą i piękną sylwetkę.
 • Malezyjski relaks dla przyszłej mamy -Głównym celem tego masażu jest odpowiednie ujędrnienie oraz uelastycznienie powłok skóry i stref skórno – mięśniowych, które w znacznym stopniu narażone są na obciążenie w trakcie ciąży. Masaż ten skierowany jest do kobiet będących maksymalnie w piątym miesiącu ciąży oraz będących co najmniej dwa miesiące po porodzie.

Dokładny opis poszczególnych masaży i informacje na temat KOMFORT AZJA znajdziesz TUTAJ!
]]>
Mon, 20 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/dla_1_lub_2_osob_razem_dowolny_masaz_ciala_w_komfort_azja_w_centrum_prawdziwe_ukojenie_dla_duszy_i_ciala/48211 http://www.fastdeal.pl/oferta/dla_1_lub_2_osob_razem_dowolny_masaz_ciala_w_komfort_azja_w_centrum_prawdziwe_ukojenie_dla_duszy_i_ciala/48211 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Idealnie gładka i miękka skóra przez długi czas - depilacja woskiem w gabinecie Komfort Azja! Woskowanie to metoda usuwania włosków za pomocą ciepłego wosku. Podczas zabiegu włosy usuwane są wraz z cebulką, dzięki czemu efekt gładkiej skóry utrzymuje się nawet do czterech tygodni, a odrastające włoski są delikatniejsze i jaśniejsze.
 
Woskowanie jest alternatywą dla golarki, depilatora czy kremów depilujących. Najszybciej i najłatwiej jest złapać za golarkę - niestety efekty będą widoczne tylko przez 2-3 dni. Jeśli natomiast chciałabyś cieszyć się efektami zabiegu przez 3-4 tygodnie, pozostaje depilacja woskiem.
Sama metoda woskowania nie jest nowa. Już w starożytnym Egipcie używano mieszaniny oleju i miodu, w podobny sposób jak dziś używa się „pasty cukrowej”. Preparaty, z jakich obecnie korzystamy w salonach kosmetycznych, z woskiem pszczelim i żywicą, pojawiły się już w latach 20. zeszłego stulecia.


W gabinecie KomfortAzja kompleksowo zadbasz o swój wygląd i zrelaksujesz się w przyjemnej atmosferze. W bogatej ofercie znajdziesz nie tylko tradycyjne zabiegi kosmetyczne, lecz także oryginalne, aromatyczne rytuały pielęgnacyjne oraz odprężające masaże. Zajrzyj do KomfortAzja już dziś!

 
]]>
Mon, 20 Jul 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/idealnie_gladka_i_miekka_skora_przez_dlugi_czas_-_depilacja_woskiem_w_gabinecie_komfort_azja/48212 http://www.fastdeal.pl/oferta/idealnie_gladka_i_miekka_skora_przez_dlugi_czas_-_depilacja_woskiem_w_gabinecie_komfort_azja/48212 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Drink w Pubie Podkowa na Kazimierzu. Pomysł na udany wieczór w sercu Krakowa! Każdy czwartek, piątek i sobota impreza! Szukasz pomysłu na udany wieczór? Wybierz sie do Podkowy na Kazimierzu! Z kuponem drink z 40% rabatem!

Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku.

Sprawdź wszystkie wydarzenia na Facebooku!
]]>
Sun, 19 Jul 2015 00:05:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/drink_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_pomysl_na_udany_wieczor_w_sercu_krakowa_kazdy_czwartek_piatek_i_sobota_impreza/48236 http://www.fastdeal.pl/oferta/drink_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_pomysl_na_udany_wieczor_w_sercu_krakowa_kazdy_czwartek_piatek_i_sobota_impreza/48236 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Rozsmakuj się w pysznych pizzach w Pubie Podkowa - teraz 12 zł za dowolną dużą pizzę o średnicy 30 cm! Sos gratis!
Pizza to najbardziej popularna potrawa kuchni włoskiej. Chrupiący spód, ciągnący się ser, sos pomidorowy i bogactwo dodatków sprawiają, że zajadają się nią ludzie na całym świecie. Ty również należysz do tego grona? Znasz już pizzę z Restauracji Podkowa? Jeśli tak, to wiesz, że ta oferta to wyjątkowa okazja! Jeśli nie, to koniecznie musisz jej spróbować! Z voucherem Fast Deal za 12 zł wybierasz dowolną pizzę z menu! 

Do wyboru: Pepperoni, Capriciosa, Calzone i wiele innych! Sos gratis! Sprawdź MENU!
 
Takiej okazji nie znajdziesz nigdzie indziej! Oferta ważna od poniedziałku 11:00 do piątku (do godz 18:00)!

Każdy czwartek, piątek i sobota impreza! Sprawdź wszystkie wydarzenia na Facebooku!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw.
Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku.
Nie zwlekaj!
Liczba voucherów ograniczona!

 
]]>
Sun, 19 Jul 2015 00:05:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/rozsmakuj_sie_w_pysznych_pizzach_w_pubie_podkowa_-_teraz_12_zl_za_dowolna_duza_pizze_o_srednicy_30_cm_sos_gratis/48237 http://www.fastdeal.pl/oferta/rozsmakuj_sie_w_pysznych_pizzach_w_pubie_podkowa_-_teraz_12_zl_za_dowolna_duza_pizze_o_srednicy_30_cm_sos_gratis/48237 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl