Najnowsze oferty na FastDeal.pl dla miejsca: Kraków Najnowsze oferty serwisu FastDeal.pl Mon, 25 Jul 2016 02:11:49 +0200 Zend_Feed_Writer 1.11.11 (http://framework.zend.com) http://www.fastdeal.pl/oferty/krakow Dekoloryzacja z nadaniem koloru w Salonie Beauty & Hairstyle w Krakowie! Profesjonalna rewolucja na Twojej głowie! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Beauty & Hairstyle - po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą i kolorem, ale i zdrowym wyglądem swoich włosów. Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!

Myślisz o zmianie uczesania? Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o pięknych zdrowych włosach i modnej fryzurze? To wszystko już dziś z Salonem Beauty & Hairstyle w Krakowie!
 
Dekoloryzacja z nadaniem koloru w Salonie Beauty & Hairstyle to gwarancja niebanalnej fryzury - niezwykle głęboki, stylowy kolor zakryje odrosty czy siwiznę i doda kosmykom blasku!
]]>
Mon, 25 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/dekoloryzacja_z_nadaniem_koloru_w_salonie_beauty_hairstyle_w_krakowie_profesjonalna_rewolucja_na_twojej_glowie/68371 http://www.fastdeal.pl/oferta/dekoloryzacja_z_nadaniem_koloru_w_salonie_beauty_hairstyle_w_krakowie_profesjonalna_rewolucja_na_twojej_glowie/68371 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Hipnotyzuj kolorem! Uwolnij swój styl i postaw na nową efektowną fryzurę! Ulubiona fryzura gwiazd - ombre lub refleksy już od 40 zł! Hipnotyzuj kolorem! Uwolnij swój styl i postaw na nową efektowną fryzurę! Kobiety uwielbiają się zmieniać i  uwielbiają być podziwiane, a koloryzacja jest sposobem na metamorfozę. Najczęściej wtedy, gdy w ich życiu pojawi się potrzeba radykalnej zmiany. Zatem nie daj się zimowej nudzie i baw się kolorem włosów!

"Ombre hair" i refleksy, czyli najmodniejszy look gwiazd - jaśniejsze końce włosów. Ta technika farbowania wygląda nie tylko bardzo naturalnie, ale też rozświetla twarz i nadaje objętości fryzurze.]]>
Mon, 25 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/hipnotyzuj_kolorem_uwolnij_swoj_styl_i_postaw_na_nowa_efektowna_fryzure_ulubiona_fryzura_gwiazd_-_ombre_lub_refleksy_juz_od_40_zl/68372 http://www.fastdeal.pl/oferta/hipnotyzuj_kolorem_uwolnij_swoj_styl_i_postaw_na_nowa_efektowna_fryzure_ulubiona_fryzura_gwiazd_-_ombre_lub_refleksy_juz_od_40_zl/68372 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Kompleksowy pakiet fryzjerski w Salonie Beauty & Hairstyle w Krakowie! Profesjonalne strzyżenie z myciem, maską i modelowaniem już od 25 zł! Na głowie można mieć pół tuzina problemów i całą masę obowiązków. Ty, po wizycie w Salonie Beauty & Hairstyle, będziesz mieć stylową fryzurę! Z kuponem FastDeal za wybrany pakiet fryzjerski zapłacisz ułamek standardowej ceny!

Myślisz o zmianie uczesania? Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o pięknych zdrowych włosach i modnej fryzurze? To wszystko już dziś z Salonem Beauty & Hairstyle w Krakowie!
 
Kompleksowy pakiet fryzjerski, w skład którego wchodzi mycie, maska, strzyżenie i modelowanie wykonany przez profesjonalistów, to gwarancja niebanalnej fryzury - nieważne, czy interesuje Cię strzyżenie klasyczne - dzięki którym codzienne układanie włosów stanie się przyjemnością, czy strzyżenie nowoczesne, artystyczne, dla osób, które ciągle poszukują nowych inspiracji dla swojego wyglądu.
]]>
Mon, 25 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pakiet_fryzjerski_w_salonie_beauty_hairstyle_w_krakowie_profesjonalne_strzyzenie_z_myciem_maska_i_modelowaniem_juz_od_25_zl/68373 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pakiet_fryzjerski_w_salonie_beauty_hairstyle_w_krakowie_profesjonalne_strzyzenie_z_myciem_maska_i_modelowaniem_juz_od_25_zl/68373 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o zdrowym, naturalnym kolorze? To wszystko z koloryzacją w Beauty & Hairstyle! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Beauty & Hairstyle- po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą i kolorem, ale i zdrowym wyglądem swoich włosów. Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!

Myślisz o zmianie uczesania? Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o pięknych zdrowych włosach i modnej fryzurze? To wszystko już dziś z Salonem Beauty & Hairstyle w Krakowie!
 
Koloryzacja w Salonie Beauty & Hairstyle to gwarancja niebanalnej fryzury- niezwykle głęboki, stylowy kolor zakryje odrosty czy siwiznę i doda kosmykom blasku!
]]>
Mon, 25 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pragniesz_totalnej_metamorfozy_a_moze_po_prostu_marzysz_o_zdrowym_naturalnym_kolorze_to_wszystko_z_koloryzacja_w_beauty_hairstyle/68374 http://www.fastdeal.pl/oferta/pragniesz_totalnej_metamorfozy_a_moze_po_prostu_marzysz_o_zdrowym_naturalnym_kolorze_to_wszystko_z_koloryzacja_w_beauty_hairstyle/68374 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Wstąp na piwko, a nawet i na dwa! Dwa lane piwa Okocim w Pubie Podkowa na Kazimierzu! Doskonała propozycja na wieczór z przyjaciółmi! Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na piwo!]]> Thu, 21 Jul 2016 00:02:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/wstap_na_piwko_a_nawet_i_na_dwa_dwa_lane_piwa_okocim_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_doskonala_propozycja_na_wieczor_z_przyjaciolmi/68186 http://www.fastdeal.pl/oferta/wstap_na_piwko_a_nawet_i_na_dwa_dwa_lane_piwa_okocim_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_doskonala_propozycja_na_wieczor_z_przyjaciolmi/68186 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl Rewelacyjne szkolenie: "MERCHANDISING – SZTUKA EKSPOZYCJI TOWARU. NIEWIDZIALNY, ALE NIEZWYKLE EFEKTYWNY SPRZEDAWCA"! Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak stworzyć sklep, do którego klienci zawsze będą chętnie wracać?
Dlaczego -  robiąc zakupy - wchodząc pierwszy raz do sklepu, od razu wiemy, w którym kierunku się udać i gdzie znaleźć konkretny produkt?
Jak eksponować produkty we własnym sklepie, aby zwiększyć wyniki sprzedaży?
Dlaczego niektóre produkty od razu przykuwają naszą uwagę?
Jeżeli chcesz skutecznie sprzedawać swoje produkty i poznać zasady skutecznej i profesjonalnej  ekspozycji towarów, to nasz program szkoleniowy  jest właśnie dla Ciebie!
 
DLA KOGO:
Szkolenie dedykowane jest dla właścicieli małych i średnich sklepów do 100 m2 z branży spożywczej, odzieżowej i przemysłowej lub ich pracowników, którzy zostaną oddelegowani na szkolenie.
 
Dowiesz się m.in.:
 • jak stworzyć sklep, który pokochają Twoi klienci i będą do niego zawsze chętnie wracać,
 • co zrobić, by sprzedawać więcej,
 • co zrobić, by sklep odwiedzało więcej klientów,
 • jak aranżować skutecznie witrynę sklepu, by przyciągała uwagę klientów,
 • jak poprzez odpowiednie ułożenie produktów na półkach wpływać na wyniki sprzedaży.
Korzystamy z metod takich jak:
 • wykład,
 • scenki,
 • burza mózgów,
 • prezentacje,
 • case study,
 • dyskusje.
 
MAGMARPOL CONSULTING  to miejsce, w którym będziesz współpracował z trenerami z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają oni szeroki zakres wiedzy i doświadczenia zdobytego w wielu branżach i firmach: zarówno w dużych, zagranicznych korporacjach, jak również w przedsiębiorstwach państwowych, czy służbach mundurowych. Na potwierdzenie wiedzy posiadają również certyfikaty zdobyte w renomowanych szkołach.
 
Trenerzy z doświadczeniem merchandisingowym zdobytym w firmach zagranicznych oraz projektach ogólnopolskich. Autorzy strategii merchandisingowych dla sieci spożywczych w Polsce.
 
Szkolenie może się odbywać na terenie Twojego sklepu, firmy handlowej lub dowolnej, wskazanej lokalizacji.]]>
Thu, 21 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/rewelacyjne_szkolenie_merchandising_sztuka_ekspozycji_towaru_niewidzialny_ale_niezwykle_efektywny_sprzedawca/68111 http://www.fastdeal.pl/oferta/rewelacyjne_szkolenie_merchandising_sztuka_ekspozycji_towaru_niewidzialny_ale_niezwykle_efektywny_sprzedawca/68111 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Badanie USG serca w Centrum Medycznym Beluga-Med! Zadbaj o swoje zdrowie - postaw na profilaktykę! USG serca (echo serca) to nieinwazyjne badanie, które pozwala ocenić budowę i prawidłowość pracy narządu. Podczas badania oceniane są zastawki (ich budowa i funkcja), jamy serca (tj. przedsionki i komory), poprzez pomiar ich objętości, grubości ścian i kurczliwości. Badanie wykonywane jest w pozycji leżącej, na lewym boku z odsłoniętą klatką piersiową.


Centrum Medyczne Beluga-Med jest rozwijającą się firmą medyczną, która oferuje dostęp do usług medycznych od podstawowej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, po rehabilitację oraz wizyty domowe. Centrum dysponuje nowoczesnym sprzętem, który w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami przynosi rewelacyjne efekty. Proces terapeutyczny jest planowany oraz prowadzony przez wykwalifikowany i doświadczony personel legitymujący się dyplomami wyższych uczelni.

 ]]>
Wed, 20 Jul 2016 00:02:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/badanie_usg_serca_w_centrum_medycznym_beluga-med_zadbaj_o_swoje_zdrowie_-_postaw_na_profilaktyke/67573 http://www.fastdeal.pl/oferta/badanie_usg_serca_w_centrum_medycznym_beluga-med_zadbaj_o_swoje_zdrowie_-_postaw_na_profilaktyke/67573 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Szkolenie - "Obsługa klienta i twarde techniki sprzedaży – dla pracowników sieci handlowych (...)". Tylko 499 zł!
Jeżeli chcesz poprawić umiejętności Twojego zespołu sprzedażowego - ta oferta jest dla Ciebie!
 
Magmarpol proponuje Ci szkolenie skierowane jest do pracowników, którzy codziennie mają bezpośredni kontakt z klientem. Dzięki niemu mogą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne. Szkolenie wpływa na polepszenie efektu pierwszego wrażenia, poprawia autoprezentację sprzedawcy.
 
MAGMARPOL CONSULTING  to miejsce, w którym będziesz współpracował z trenerami z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają oni szeroki zakres wiedzy i doświadczenia zdobytego w wielu branżach i firmach: zarówno w dużych, zagranicznych korporacjach, jak również w przedsiębiorstwach państwowych, czy służbach mundurowych. Na potwierdzenie wiedzy posiadają również certyfikaty zdobyte w renomowanych szkołach.
 
Szkolenie może się odbywać na terenie Twojego sklepu, firmy handlowej lub dowolnej, wskazanej lokalizacji.
 
Korzystamy  metod takich jak:
 • wykład,
 • scenki,
 • burza mózgów,
 • prezentacje,
 • case study,
 • dyskusje.
Szkolenie ma wpłynąć na wzrost obrotów w Państwa firmie w przeciągu 4-6 tygodni od jego zakończenia.
 
Program szkolenia:
 
Moduł I – Standardy obsługi klienta

Moduł II – Prowadzenie rozmowy handlowej
 • zainicjowanie rozmowy handlowej,
 • rozpoczęcie rozmowy handlowej,
 • autoprezentacja i jej znaczenie,
 • aktywne słuchanie,
 • argumentacja sprzedażowa i zamknięcie rozmowy handlowej.

Moduł III – Techniki sprzedaży
 • techniki wpływu na decyzję klienta,
 • trudny klient, czyli jak sobie z nim poradzić,
 • trudne sytuacje w sprzedaży,
 • sposoby radzenia sobie z trudnymi pytaniami,
 • krytyka i agresja słowna klienta.
 • Moduł IV - Podsumowanie

Nie bój się wiedzy, pomóż własnej firmie! Niech Twój sprzedawca zacznie osiągać satysfakcjonujące wyniki sprzedażowe !
]]>
Wed, 20 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/szkolenie_-_obsluga_klienta_i_twarde_techniki_sprzedazy_dla_pracownikow_sieci_handlowych_tylko_499_zl/67873 http://www.fastdeal.pl/oferta/szkolenie_-_obsluga_klienta_i_twarde_techniki_sprzedazy_dla_pracownikow_sieci_handlowych_tylko_499_zl/67873 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Wyśmienity burger w 100 % z polskiej wołowiny podany w chrupiącej bułce, ze świeżymi warzywami, frytkami i napojem - jedyne 22 zł!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na prawdziwe wołowe burgery!
]]>
Tue, 19 Jul 2016 00:05:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/wysmienity_burger_w_100_z_polskiej_wolowiny_podany_w_chrupiacej_bulce_ze_swiezymi_warzywami_frytkami_i_napojem_-_jedyne_22_zl/68019 http://www.fastdeal.pl/oferta/wysmienity_burger_w_100_z_polskiej_wolowiny_podany_w_chrupiacej_bulce_ze_swiezymi_warzywami_frytkami_i_napojem_-_jedyne_22_zl/68019 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi z omówieniem wyników w profesjonalnym Gabinecie Lekarskim Vox Naturae już od 39,99 zł! Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi jest popularnym badaniem w wielu krajach europejskich oraz Stanach Zjednoczonych, wykazującym zachodzące w organizmie zmiany już wówczas, gdy jeszcze nie ma żadnych niepokojących objawów. Dzięki analizie kształtu, wielkości i wyglądu czerwonych krwinek, aktywności białych krwinek oraz ich ilości i rozmieszczenia badanie wykazuje stopień zakwaszenia organizmu, jego nawodnienia, stanów zapalnych, niedoborów mineralnych czy wolnorodnikowych uszkodzeń komórek. Badanie wykrywa m.in. obecność metali ciężkich, toksyn, LDL, struktur białkowych, kryształów kwasu ortofosforowego, bakterii, grzybów i pasożytów. Taka wczesna diagnoza daje informacje, w jakim stanie jest organizm i jak wpływa na niego dieta. Ponadto w przypadku złych wyników mikroskopowego badania żywej kropli krwi, sugeruje ono dalsze postępowanie w celu osiągnięcia pożądanych efektów. 

Przygotowanie do badania:
 • Co najmniej 3 godziny przed badaniem nie można spożywać żadnych posiłków.
 • 30 minut przed badaniem należy wypić ok. 0,5 l wody.
 • Minimum 24 godziny przed badaniem nie można spożywać alkoholu.
Przebieg badania:
 • Pobranie jednej kropli krwi pacjenta z opuszka palca za pomocą jednorazowego nakłuwacza.
 • Pobrana próbka krwi od razu badana jest pod mikroskopem.
 • Obraz krwi transmitowany na ekranie monitora za pośrednictwem kamery mikroskopowej, umożliwia pacjentowi przez cały czas badania obserwowanie krwi pod dużym powiększeniem.
 • Certyfikowany konsultant medyczny analizuje widoczny obraz, dokonuje jego interpretacji i w zależności od wyników zaleca ewentualne zmiany w żywieniu, stosowną suplementację bądź skuteczne i bezpieczne metody odgrzybiania czy też oczyszczania organizmu z toksyn i pasożytów.
 • Po zastosowaniu się do zaleceń dietetycznych istnieje możliwość wykonania badania kontrolnego celem sprawdzenia zachodzących zmian i prawidłowości przebiegu kuracji.
Vox Naturae
 
Głównym celem instytutu jest stworzenie wysokiego poziomu świadomości profilaktyki zdrowotnej w społeczeństwie. Dlatego wykwalifikowani specjaliści przekazują swoim pacjentom cenne porady na temat zdrowego trybu życia, propagują bezpieczną suplementację, a przede wszystkim wykonują badania diagnostyczne i analityczne, które pozwalają w porę wykryć potencjalne zagrożenia dla organizmu. Oferta Vox Naturae obejmuje szeroki zakres badań i konsultacji. Na miejscu można wykonać analizę stanu zdrowia bądź dokonać analizy żywieniowej. Motto instytutu profilaktyki zdrowotnej to: “Żyj zdrowo. Od dziś!”.
]]>
Sun, 17 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikroskopowe_badanie_zywej_kropli_krwi_z_omowieniem_wynikow_w_profesjonalnym_gabinecie_lekarskim_vox_naturae_juz_od_39_99_zl/67958 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikroskopowe_badanie_zywej_kropli_krwi_z_omowieniem_wynikow_w_profesjonalnym_gabinecie_lekarskim_vox_naturae_juz_od_39_99_zl/67958 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Coś więcej niż tylko porządek na głowie: pakiety fryzjerskie ze strzyżeniem, regeneracją oraz koloryzacją w Studiu Urody Bellissima!
Na głowie można mieć pół tuzina problemów i całą masę obowiązków. Ty, po wizycie w Studiu Urody Bellissima, będziesz mieć stylową fryzurę! Z kuponem FastDeal za wybrany pakiet fryzjerski zapłacisz ułamek standardowej ceny!

Do wyboru:
 • Strzyżenie damskie z myciem, masażem i stylizacją.
 • Zabieg regeneracji włosów kosmetykami L'Oreal.
 • Koloryzacja włosów o długości do ramion.
Zabieg regeneracyjny polega na odbudowie struktury włosów przy pomocy aktywatora ultradźwiękowego, który emituje delikatne ciepło, ultradźwięki oraz podczerwień, przez co staje się idealnym narzędziem do uzyskiwania najwyższych korzyści z aplikacji kosmetyków pielęgnujących na włosy. Promieniowanie podczerwone regeneruje zniszczoną tkankę włosów, przywraca elastyczność włóknom włosa oraz domyka łuski, a ultradźwięki zwiększają absorpcję składników odżywczych, powodują bezpośrednie wnikanie substancji pielęgnacyjnych do kory włosa.
 
Studio Urody Bellissima
 
Zlokalizowany w Śródmieściu salon oferuje szereg zabiegów z zakresu: 
 • Medycyny estetycznej: botox, osocze bogatopłytkowe, modelowanie ust, wolumetria (odmładzanie twarzy i dłoni).
 • Kosmetyki regeneracyjnej Dermapenem i pielęgnacyjnej GERnetic.
 • Fryzjerstwa L'Oreal, masażu oraz  modelowania sylwetki, stylizacji paznokci i wyszczuplania ciała, jak i również depilację tradycyjną i laserową. Zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i kosmetyków najwyższej jakości. Studio zdobyło rekomendację miesięcznika „Uroda” w kategorii Sprawdzone Salony&Gabinety&Spa..
 
 
]]>
Sun, 17 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/cos_wiecej_niz_tylko_porzadek_na_glowie_pakiety_fryzjerskie_ze_strzyzeniem_regeneracja_oraz_koloryzacja_w_studiu_urody_bellissima/67962 http://www.fastdeal.pl/oferta/cos_wiecej_niz_tylko_porzadek_na_glowie_pakiety_fryzjerskie_ze_strzyzeniem_regeneracja_oraz_koloryzacja_w_studiu_urody_bellissima/67962 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zdrowe i piękne zęby! Pakiet stomatologiczny w świetnej cenie w profesjonalnym salonie White & Beauty w Krakowie! White & Beauty Dental Clinic to nowoczesna przychodnia dentystyczna świadcząca usługi na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się zabiegi higienizacji jamy ustnej oraz wiele innych usług stomatologicznych. Leczeniem zajmują się specjaliści w dziedzinie stomatologii, którzy dbają o miłą atmosferę podczas każdej wizyty.
 • Skaling - czyli usuwanie kamienia nazębnego, który może uszkadzać dziąsła oraz prowadzić do rozchwiania i utraty zębów.
 • Fluoryzacja - nałożenie roztworu fluoru na zęby chroni je przed szkodliwymi czynnikami oraz wzmacnia strukturę szkliwa.
 • Przegląd jamy ustnej - kontrola stanu uzębienia i wskazanie ewentualnych ubytków.

]]>
Sat, 16 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zdrowe_i_piekne_zeby_pakiet_stomatologiczny_w_swietnej_cenie_w_profesjonalnym_salonie_white_beauty_w_krakowie/67942 http://www.fastdeal.pl/oferta/zdrowe_i_piekne_zeby_pakiet_stomatologiczny_w_swietnej_cenie_w_profesjonalnym_salonie_white_beauty_w_krakowie/67942 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Laserowe wybielanie zębów (dwa łuki) w gabinecie White & Beauty. Lśniący uśmiech w doskonałej cenie! Tylko teraz jedyne 99 zł! Bielsze zęby w 45 minut!
 
Wypróbuj tę rewolucyjną metodę i uśmiechaj się bez obaw! Pojawianie się przebarwień na zębach jest stanem naturalnym i dotyczy każdego z nas - niezależnie od stosowanej diety czy używek takich jak papierosy, kawa czy czerwone wino.
 
Dlaczego warto?
 • Zabiegi pozwalają rozjaśnić kolor zębów nawet o 14 odcieni!
 • Rezultaty są widoczne już po pierwszej wizycie!
 • Klienci odzyskują przyjemność pięknego uśmiechu - bez skrępowania!
 • Sam zabieg jest zupełnie bezpieczny i absolutnie bezbolesny!
   
Dodają uroku i pewności siebie, poprawiają samopoczucie. Mając białe i zdrowe zęby, ludzie chętniej i częściej się uśmiechają, dzięki czemu są korzystniej postrzegani przez otoczenie. Powszechnie wiadomo, że uroda ułatwia kontakty z innymi, a białe zęby są jej istotnym elementem. Dowiedziono, że zęby są drugą po oczach częścią twarzy, na którą podświadomie zwraca się uwagę u innych.
Dzięki specjalizacji White & Beauty wyłącznie w dziedzinie wybielania zębów śmiało możemy zagwarantować zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie przez najlepszych specjalistów w tej branży.
Zabieg wykonywany jest za pomocą bezpiecznego dla zębów organicznego żelu oraz specjalnie do tego przeznaczonej lampy elektroluminescencyjnej. Rozjaśniający żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu lampy - całość powtarza się do 3 razy po 15 minut podczas jednej wizyty.
 
To największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w nowoczesnym i efektywnym wybielaniu zębów. Aby zapewnić swoim klientom opiekę na najwyższym poziomie, tamtejsi specjaliści jako pierwsi zaczęli używać preparatów wybielających ze Stanów Zjednoczonych niezawierających nadtlenku wodoru - dzięki temu zabiegi wybielania są całkowicie bezbolesne nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Podczas kilkuletniej działalności White & Beauty w Polsce, z gabinetów wyszło już ponad 10.000 klientów, a firma może się pochwalić wysokim wynikiem 95% pozytywnych opinii.
]]>
Sat, 16 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/laserowe_wybielanie_zebow_dwa_luki_w_gabinecie_white_beauty_lsniacy_usmiech_w_doskonalej_cenie_tylko_teraz_jedyne_99_zl/67943 http://www.fastdeal.pl/oferta/laserowe_wybielanie_zebow_dwa_luki_w_gabinecie_white_beauty_lsniacy_usmiech_w_doskonalej_cenie_tylko_teraz_jedyne_99_zl/67943 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pozbądź się zbędnego owłosienia rewolucyjną metodą depilacji laserem LightSheer wraz z Instytutem Medycyny Estetycznej Le Pure! LePure
 
Marzysz o gładkiej skórze, chcesz pozbyć się zbędnego owłosienia? Zapraszamy na sesje z laserem Light Sheer. Depilacja laserem diodowym Light Sheer to obecnie najskuteczniejszy sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. Podczas jednego zabiegu można zlikwidować do 40% niechcianych włosków w ich fazie wzrostu. By zatem kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 3-8 tygodni.

Instytut Medycyny Estetycznej Le Pure
 
Natura, technika i medycyna – te trzy siły wykorzystują w służbie piękna specjaliści pracujący w Instytucie Le Pure. Doświadczeni lekarze i kosmetolodzy, których wiedzę potwierdzają liczne certyfikaty przyznane m.in. przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej PTL, wykonują tradycyjne i specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało oraz klasyczne usługi fryzjerskie. 


]]>
Sat, 16 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozbadz_sie_zbednego_owlosienia_rewolucyjna_metoda_depilacji_laserem_lightsheer_wraz_z_instytutem_medycyny_estetycznej_le_pure/67944 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozbadz_sie_zbednego_owlosienia_rewolucyjna_metoda_depilacji_laserem_lightsheer_wraz_z_instytutem_medycyny_estetycznej_le_pure/67944 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Keratynowe prostowanie włosów w Salonie Fryzjerskim "Anett" już od 250 zł! Najtaniej w Krakowie! Tylko teraz - strzyżenie gratis! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Fryzjerski "Anett"- po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą, ale i zdrowymi, prostymi włosami! Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!
 
Terapia jest oparta na zastosowaniu keratyny, jako głównego i najskuteczniejszego składnika, który jest naturalnym budulcem włosów, dzięki któremu włosy mogą wrócić do zdrowego i zregenerowanego wyglądu. Dzięki kuracji włosy stają się gładkie proste lśniące oraz dogłębnie. Sekret zabiegu to maksymalne wykorzystanie właściwości keratyny. Keratyna jako naturalną i organiczną substanodżywionecją, wnika w głąb struktury włosa, uzupełniając jego ubytki odbudowując włosy od wewnątrz. Dzięki kuracji włosy staną się zregenerowane, proste, elastyczne, odżywione, gładkie - po prostu piękne! Efekty zabiegu są widoczne od razu po zastosowaniu- włosy wyglądają zdrowo, świeżo i witalnie. Wymodelowanie włosów po zabiegu będzie trwało nawet o połowę krócej. Efekt końcowy oraz stopień wyprostowania włosów zależy od ich rodzaju, grubości i kondycji.
 
Czas trwania zabiegu wynosi około 2 godzin, a efekty zabiegu utrzymują się do 2-4 miesięcy.
 
]]>
Sat, 16 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/keratynowe_prostowanie_wlosow_w_salonie_fryzjerskim_anett_juz_od_250_zl_najtaniej_w_krakowie_tylko_teraz_-_strzyzenie_gratis/67945 http://www.fastdeal.pl/oferta/keratynowe_prostowanie_wlosow_w_salonie_fryzjerskim_anett_juz_od_250_zl_najtaniej_w_krakowie_tylko_teraz_-_strzyzenie_gratis/67945 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Modne strzyżenie męskie? Rewelacyjny pakiet fryzjerski specjalnie dla Panów w Salonie Fryzjerskiem "Anett" w Krakowie! Coś dla Panów! Skorzystaj z umiejętności profesjonalnych fryzjerów! Mycie oraz modne strzyżenie męskie- kompleksowe usługi, dzięki którym możesz cieszyć się nowym wizerunkiem!
 
Pamiętaj, że dobór odpowiedniej fryzury to nie lada wyzwanie. Kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja pomiędzy Tobą a Twoim fryzjerem. Skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy sprawią, że w nowej fryzurze będziesz wyglądał doskonale. Miły personel i przyjemna, oryginalna aranżacja wnętrz zapewnią Ci relaks, a poprzedzające usługę strzyżenia mycie włosów - dodatkową dawkę przyjemności.
]]>
Sat, 16 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/modne_strzyzenie_meskie_rewelacyjny_pakiet_fryzjerski_specjalnie_dla_panow_w_salonie_fryzjerskiem_anett_w_krakowie/67946 http://www.fastdeal.pl/oferta/modne_strzyzenie_meskie_rewelacyjny_pakiet_fryzjerski_specjalnie_dla_panow_w_salonie_fryzjerskiem_anett_w_krakowie/67946 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Prostowanie włosów keratyną Pure w zaskakująco niskiej cenie tylko w Salonie Fryzjerskim Anett! Zabieg już od 280 zł!
Zapraszamy na keratynowe prostowanie włosów keratyną! Tylko teraz w Salonie Fryzjerskim Anett - najtaniej w Krakowie!  Zabieg dla Pań, które stawiają zarówno na efekt prostowania, jak i poprawę kondycji włosów- 60% PROSTOWANIA, 40% ODŻYWIANIA!
COCOCHOCO KERATYNA PURE - czysta keratyna, która przeznaczona jest do włosów blond, rozjaśnianych, bardzo zniszczonych, łamliwych, puszących się, nadwyrężonych zabiegami chemicznymi. Dzięki zastosowaniu kuracji przy użyciu Keratyny Pure możliwe stanie się odbudowanie i zrewitalizowanie nawet najbardziej zniszczonych włosów.
 
Użycie profesjonalnej keratyny Pure da dodatkowy połysk, blask oraz wyjątkową miękkość włosów tuż po użyciu oraz na długi czas (efekt zabiegu utrzymuje się ok. 4 miesiące). CocoChoco Pure z czystej postaci keratynowymi proteinami jest stworzony specjalnie dla wyjątkowo zniszczonych włosów. Skondensowane składniki organiczne, naturalna woda oraz mineralny silikon, a także najwyższa zawartość keratyny w produkcie, pomoże osiągnąć spektakularny efekt odnowy włosów. Dzięki użyciu tego kosmetyku włosy odzyskają zdrowy i sprężysty wygląd i powrócą do swojej naturalnej struktury. Każdy włos z osobna zostanie intensywnie odbudowany i zregenerowany. Dodatkowo prostuje, regeneruje i nabłyszcza!
 
 •     Keratyna nie zawiera szkodliwego dla włosa formaldehydu.
 •     Włosy stają się gładkie, proste, lśniące oraz dogłębnie odżywione.
 •     Czas trwania zabiegu to około 2 godziny, a efekty zabiegu utrzymują się od 2 do 4 miesięcy.
 •     Efekt końcowy oraz stopień wyprostowania włosów zależy od ich rodzaju, grubości i kondycji.

Co daje Twoim włosom eratynowe prostowanie włosów?
 • Dogłębnie odżywia i rekonstruuje włosy.
 • Sprawia, że stają się mocne i odporne na czynniki zewnętrzne.
 • Likwiduje efekt "pierzastych włosów".
 • Chroni przed wilgocią.
 • Nadaje połysk i niesamowitą miękkość.
 • Oszczędza czas na tworzenie fryzury do minimum.
 
]]>
Sat, 16 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/prostowanie_wlosow_keratyna_pure_w_zaskakujaco_niskiej_cenie_tylko_w_salonie_fryzjerskim_anett_zabieg_juz_od_280_zl/67947 http://www.fastdeal.pl/oferta/prostowanie_wlosow_keratyna_pure_w_zaskakujaco_niskiej_cenie_tylko_w_salonie_fryzjerskim_anett_zabieg_juz_od_280_zl/67947 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Najtaniej w Krakowie! Prostowanie włosów keratyną Gold z drobinkami złota! Tylko w Salonie Fryzjerskim Anett już od 280 zł!
Zapraszamy na keratynowe prostowanie włosów keratyną Gold z drobinkami złota! Tylko teraz w Salonie Fryzjerskim Anett - najtaniej w Krakowie!  Zabieg dla Pań, które stawiają zarówno na efekt prostowania, jak i poprawę kondycji włosów- 50% ODŻYWIANIA, 50% PROSTOWANIA!
 
Keratyna Gold zawiera płynne złoto (nanocząsteczki 22-karatowego złota), które pod wpływem działania termicznego powodują głęboką odbudowę włosów - wnikają pomiędzy ubytki i łuski włosowe, nadają połysk i miękkość w dotyku, działają antystarzeniowo, lepiej chronią włosy w deszczowe dni oraz w kontakcie z słoną wodą. Keratyna Gold jeszcze mocniej nabłyszcza włosy- dodatkowo prostuje i regeneruje!
 
 • Keratyna nie zawiera szkodliwego dla włosa formaldehydu.
 • Włosy stają się gładkie, proste, lśniące oraz dogłębnie odżywione.
 • Czas trwania zabiegu to około 2 godziny, a efekty zabiegu utrzymują się od 2 do 4 miesięcy.
 • Efekt końcowy oraz stopień wyprostowania włosów zależy od ich rodzaju, grubości i kondycji.
 • Po zabiegu myjemy włosy dopiero za 2-3 dni, żeby efekt dłużej się utrzymał, przez około tygodnia nie korzystamy z sauny oraz basenu.

Co daje Twoim włosom Keratynowe prostowanie włosów?
 • Dogłębnie odżywia i rekonstruuje włosy.
 • Sprawia, że stają się mocne i odporne na czynniki zewnętrzne.
 • Likwiduje efekt "pierzastych włosów".
 • Chroni przed wilgocią.
 • Nadaje połysk i niesamowitą miękkość.
 • Oszczędza czas na tworzenie fryzury do minimum.
]]>
Sat, 16 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/najtaniej_w_krakowie_prostowanie_wlosow_keratyna_gold_z_drobinkami_zlota_tylko_w_salonie_fryzjerskim_anett_juz_od_280_zl/67948 http://www.fastdeal.pl/oferta/najtaniej_w_krakowie_prostowanie_wlosow_keratyna_gold_z_drobinkami_zlota_tylko_w_salonie_fryzjerskim_anett_juz_od_280_zl/67948 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Fryzjerski "Anett" i zafunduj sobie profesjonalną koloryzację! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Fryzjerski "Anett"- po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą i kolorem, ale i zdrowym wyglądem swoich włosów. Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!
 
Koloryzacja włosów w Salonie Fryzjerskim "Anett" to przede wszystkim szeroki wybór farb bez amoniaku, dla alergików czy kobiet w ciąży firmy CHI oraz 15-minutowych farb z kawiorem i kolagenem. Salon posiada również włoskie farby (nowość na rynku), które idealnie pokrywają siwe włosy. Niezwykle głęboki, stylowy kolor zakryje odrosty czy siwiznę i doda kosmykom blasku!
]]>
Sat, 16 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/doprowadz_do_stylowej_rewolucji_na_swojej_glowie_odwiedz_salon_fryzjerski_anett_i_zafunduj_sobie_profesjonalna_koloryzacje/67949 http://www.fastdeal.pl/oferta/doprowadz_do_stylowej_rewolucji_na_swojej_glowie_odwiedz_salon_fryzjerski_anett_i_zafunduj_sobie_profesjonalna_koloryzacje/67949 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Keratynowy zabieg odbudowy włosów DREAM REPAIR firmy Artègo wraz z modelowaniem już od 65 zł! Nawet bardzo zniszczonym włosom udaje się przywrócić pierwotny blask i gładkość, a ich odbudowa nie musi być wcale procesem długotrwałym, okupionym szeregiem wyrzeczeń, związanym z zastosowaniem środków nieobojętnych dla zdrowia... Keratyna - prosty sposób na piękne i zdrowe włosy!
 
Farbowanie, szczotkowanie, słońce, wiatr, mróz i chlorowana woda wystawiają kondycję włosów na nie lada próbę. Jeśli Twoje włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Współczesna kosmetologia skutecznie radzi sobie z tym problemem - nowoczesne terapie keratynowe wykorzystując najnowsze zdobycze medycyny, szybko i długotrwale rekonstruują włosy, niezależnie od ich rodzaju i stopnia zniszczenia.
 
Usługa DREAM REPAIR firmy Artègo służy do głębokiej odbudowy włosów za pomocą 4 produktów:
 
 • szamponu, który rozpocznie proces odbudowy włosa,
 • fluidu K o działaniu wzmacniającym włosy od środka,
 • maski regenerującej o działaniu wzmacniającej włosy od zewnątrz,
 • ampułek regenerujących (k-lotion) -  preparat odbudowujący zniszczone włókna włosa i wzmacniający ogólną strukturę włosa, otoczy włosy ochronnym filmem, zapewniając im połysk i łatwość rozczesywania.

 
Składniki aktywne zawarte w produktach to między innymi:
 • hydrolizowana keratyna: składnik ten dociera do zniszczonego włókna kory i odbudowuje je od wewnątrz,
 • serycyna: odbudowuje włosy z zewnątrz wypełniając zniszczenia, wygładza powierzchnię włosów.
 • olejek z jojoby: olejek nabłyszcza i chroni włosy
 • olejek z awokado: tworzy ochronny film wokół włosa, dzięki czemu stają się one bardziej błyszczące.
 
]]>
Sat, 16 Jul 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/keratynowy_zabieg_odbudowy_wlosow_dream_repair_firmy_artego_wraz_z_modelowaniem_juz_od_65_zl/67950 http://www.fastdeal.pl/oferta/keratynowy_zabieg_odbudowy_wlosow_dream_repair_firmy_artego_wraz_z_modelowaniem_juz_od_65_zl/67950 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl