Najnowsze oferty na FastDeal.pl dla miejsca: Kraków Najnowsze oferty serwisu FastDeal.pl Fri, 04 Sep 2015 01:19:32 +0200 Zend_Feed_Writer 1.11.11 (http://framework.zend.com) http://www.fastdeal.pl/oferty/krakow Rozsmakuj się w pysznych pizzach w Pubie Podkowa na krakowskim Kazimierzu- teraz 12 zł za dowolną dużą pizzę o średnicy 30 cm! Sos gratis!
Pizza to najbardziej popularna potrawa kuchni włoskiej. Chrupiący spód, ciągnący się ser, sos pomidorowy i bogactwo dodatków sprawiają, że zajadają się nią ludzie na całym świecie. Ty również należysz do tego grona? Znasz już pizzę z Restauracji Podkowa? Jeśli tak, to wiesz, że ta oferta to wyjątkowa okazja! Jeśli nie, to koniecznie musisz jej spróbować! Z voucherem Fast Deal za 12 zł wybierasz dowolną pizzę z menu! 

Do wyboru: Pepperoni, Capriciosa, Calzone i wiele innych! Sos gratis! Sprawdź MENU!
 
Takiej okazji nie znajdziesz nigdzie indziej! Oferta ważna od poniedziałku 11:00 do piątku (do godz 18:00)!

Każdy czwartek, piątek i sobota impreza! Sprawdź wszystkie wydarzenia na Facebooku!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw.
Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku.
]]>
Fri, 04 Sep 2015 00:10:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/rozsmakuj_sie_w_pysznych_pizzach_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu-_teraz_12_zl_za_dowolna_duza_pizze_o_srednicy_30_cm_sos_gratis/50862 http://www.fastdeal.pl/oferta/rozsmakuj_sie_w_pysznych_pizzach_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu-_teraz_12_zl_za_dowolna_duza_pizze_o_srednicy_30_cm_sos_gratis/50862 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Ciastka słodkie, owocowe z czekoladą, bitą śmietaną i sosami lub pyszne lodowe desery w Pubie Podkowa na Krakowskim Kazimierzu!
Ciastka słodkie, owocowe z czekoladą, bitą śmietaną i sosami lub pyszne lodowe desery w Pubie Podkowa!

Kto ma ochotę na małe "co nieco"? Restauracja Podkowa zaprasza na pyszne lody o wyjątkowych smakach, z kawałkami czekolady lub smaczne ciastka polane aromatycznym sosem z dodatkiem bitej śmietany! Teraz za każdy deser zapłacicie tylko 7 zł!
 
Z voucherem czekają na Was do wyboru:
 • Lody miętowe z kawałkami czekolady i bitą śmietaną,  
 • Lody jagodowo - śmietankowe,
 • Szarlotka z lodami waniliowymi  i bitą śmietaną,  
 • Sernik z sosem malinowym,
 • Sernik z sosem czekoladowym.
Takiej okazji nie trafisz nigdzie indziej! Oferta ważna w każdym dniu tygodnia w godzinach otwarcia lokalu.
Sprawdź MENU!

 
Każdy czwartek, piątek i sobota impreza! Sprawdź wszystkie wydarzenia na Facebooku!
 
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw.
 
Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku.
]]>
Fri, 04 Sep 2015 00:09:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/ciastka_slodkie_owocowe_z_czekolada_bita_smietana_i_sosami_lub_pyszne_lodowe_desery_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu/50860 http://www.fastdeal.pl/oferta/ciastka_slodkie_owocowe_z_czekolada_bita_smietana_i_sosami_lub_pyszne_lodowe_desery_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu/50860 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Drink w Pubie Podkowa na Kazimierzu. Pomysł na udany wieczór w sercu Krakowa! W każdy czwartek, piątek i sobotę - impreza! Szukasz pomysłu na udany wieczór? Wybierz sie do Podkowy na Kazimierzu! Z kuponem drink z 40% rabatem!

Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku.

Sprawdź wszystkie wydarzenia na Facebooku!
]]>
Fri, 04 Sep 2015 00:08:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/drink_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_pomysl_na_udany_wieczor_w_sercu_krakowa_w_kazdy_czwartek_piatek_i_sobote_-_impreza/50859 http://www.fastdeal.pl/oferta/drink_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_pomysl_na_udany_wieczor_w_sercu_krakowa_w_kazdy_czwartek_piatek_i_sobote_-_impreza/50859 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Wstąp na piwko, a nawet i na dwa! Dwa lane piwa Okocim w Pubie Podkowa na Kazimierzu! Doskonała propozycja na wieczór z przyjaciółmi!
Jeśli szukasz pomysłu na wieczorne wyjście,
postaw na doborowe towarzystwo przyjaciół i złoty trunek!

Teraz z voucherem 2 piwa Okocim w cenie 8 zł! Takiej okazji nie trafisz nigdzie indziej! Oferta ważna od poniedziałku do piątku od 11:00 do 18:00.
Każdy czwartek, piątek i sobota- impreza! Sprawdź wszystkie wydarzenia na Facebooku!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw.
 
Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku.
 
]]>
Fri, 04 Sep 2015 00:07:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/wstap_na_piwko_a_nawet_i_na_dwa_dwa_lane_piwa_okocim_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_doskonala_propozycja_na_wieczor_z_przyjaciolmi/50861 http://www.fastdeal.pl/oferta/wstap_na_piwko_a_nawet_i_na_dwa_dwa_lane_piwa_okocim_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_doskonala_propozycja_na_wieczor_z_przyjaciolmi/50861 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Piękny, żywy kolor paznokci? Trwały efekt bez odprysków? Manicure hybrydowy w profesjonalnym salonie Vici Clinic w Krakowie!
Manicure hybrydowy upiększy dłonie i pozwoli cieszyć się głębokim kolorem paznokci bez konieczności używania klasycznego lakieru!

Vici Clinic

Vici Clinic powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem. Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to, by można było nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu zostały oddane do dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości produktów kosmetycznych - Vici Clinic współpracuje z renomowanymi firmami np. L’Oreal, Wella, Kerastase, Essie, Purles, Dermalogica. Zespół Vici Clinic stale wzbogaca swoją wiedzę o najnowsze odkrycia i technologie w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej.
]]>
Fri, 04 Sep 2015 00:05:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/piekny_zywy_kolor_paznokci_trwaly_efekt_bez_odpryskow_manicure_hybrydowy_w_profesjonalnym_salonie_vici_clinic_w_krakowie/50876 http://www.fastdeal.pl/oferta/piekny_zywy_kolor_paznokci_trwaly_efekt_bez_odpryskow_manicure_hybrydowy_w_profesjonalnym_salonie_vici_clinic_w_krakowie/50876 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Kompleksowy pedicure frezarkowy z tradycyjnym malowaniem paznokci lub z malowaniem hybrydowym w Salonie Urody Euphoria już od 32 zł! Zadbane stopy to priorytet!

Pielęgnacja stóp rozpocznie się delikatnym usunięciem zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki, dzięki czemu pięty będą niesamowicie miękkie i gładkie. Następnie kosmetyczka delikatnie wytnie lub odsunie skórki, skróci paznokcie i wymodeluje ich kształt. Pomaluje je również na wybrany przez Ciebie kolor lakieru. Po zabiegu skóra staje się przyjemnie miękka, a wszelkie nierówności skóry zostają wygładzone.
 
Do wyboru masz dwie opcje:
 • pedicure frezarkowy z tradycyjnym malowaniem jednokolorowym w cenie 32 zł zamiast 65 zł,
 • pedicure frezarkowy z malowaniem hybrydowym jednokolorowym w cenie 49 zł zamiast 99 zł.
Stylizacja hybrydowa pozwala cieszyć się nieskazitelną warstwą lakieru nawet przez kilka tygodni. Po nałożeniu na płytkę paznokcia specjalnej emulsji, zostaje ona utwardzona pod lampą UV.

 
]]>
Thu, 03 Sep 2015 00:02:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pedicure_frezarkowy_z_tradycyjnym_malowaniem_paznokci_lub_z_malowaniem_hybrydowym_w_salonie_urody_euphoria_juz_od_32_zl/50846 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowy_pedicure_frezarkowy_z_tradycyjnym_malowaniem_paznokci_lub_z_malowaniem_hybrydowym_w_salonie_urody_euphoria_juz_od_32_zl/50846 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Olśniewaj rzęsami na co dzień! Przedłużanie i zagęszczanie metodą 1:1 z nielimitowaną ilością rzęs w Studiu Urody Euphoria!
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 polega na doklejeniu sztucznych rzęs "włosek po włosku” do Twoich własnych tak, aby uzyskać całkowicie naturalny efekt. Twoje oczy nabiorą wyrazistości bez konieczności używania maskary, bez względu na porę dnia i brak czasu.

Rzęsy są  odporne na wodę, pot i ciepło, więc możesz się opalać, chodzić na basen, do sauny, czy na fitness, śmiać się do łez  i płakać. Na wielkie wyjście możesz je dodatkowo oprawić w specjalny, beztłuszczowy tusz, ale na co dzień staje się to absolutnie zbędne.
 
 
Oszczędzasz czas, rano budzisz się piękna, znika problem rozmazanego tuszu w ciągu dnia, a oczy wydają się większe i odmłodzone! Rzęsy są idealnie oddzielone jedna od drugiej, przedłużone pojedynczo, włosek po włoskua klej jest zupełnie niezauważalny. Rzęsy te wypadają wraz z naturalnymi, gdy kończy się ich cykl życia. Są na tyle cienkie, że po wypadnięciu naturalnej rzęsy, do której są przyklejone, nie ma na oku rażącego ubytku.
 
]]>
Thu, 03 Sep 2015 00:01:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/olsniewaj_rzesami_na_co_dzien_przedluzanie_i_zageszczanie_metoda_1_1_z_nielimitowana_iloscia_rzes_w_studiu_urody_euphoria/50848 http://www.fastdeal.pl/oferta/olsniewaj_rzesami_na_co_dzien_przedluzanie_i_zageszczanie_metoda_1_1_z_nielimitowana_iloscia_rzes_w_studiu_urody_euphoria/50848 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pakiet zabiegów odmładzających na twarz i szyję lub okolice oczu: lifting falami RF, peeling z ampułką i więcej w Studiu Urody Euphoria!
Czym jest radiofrekwencja i jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

To innowacyjne urządzenie służące do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania i konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Posiada certyfikację do zabiegów na oczy.
Jakie efekty zapewnia zabieg radiofrekwencja na twarz lub okolice oczu?

Urządzenie zapewnia głęboki lifting skóry twarzy i szyi oraz okolic oczu. Usuwa obwisłości, zmarszczki i bruzdy, wygładza ją i napina, zmiękcza rysy i linie wokół ust, oczu oraz na czole. Zabieg służy podkreśleniu owalu twarzy i przywróceniu wyraźnych konturów wzdłuż linii żuchwy i pod brodą, a także podniesieniu opadniętych z wiekiem policzków i podbródka. Likwiduje również zwiotczenie skóry szyi, regenerując i poprawiając jej strukturę.
 
W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt wypełnienia zmarszczek. Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta.
Jak przebiega zabieg?

W zabiegach na twarz głowica emitująca fale radiowe, wytwarza w skórze głębokie ciepło. Rozgrzane zostają włókna kolagenowe co wywołuje ich kurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji.Głowica urządzenia posiada wbudowany system chłodzenia. Kulista głowica emitująca fale jest przesuwana po skórze. Po zabiegu nie ma skutków ubocznych, skóra pozostaje nieuszkodzona, może być jedynie lekko zaczerwieniona.
]]>
Thu, 03 Sep 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiet_zabiegow_odmladzajacych_na_twarz_i_szyje_lub_okolice_oczu_lifting_falami_rf_peeling_z_ampulka_i_wiecej_w_studiu_urody_euphoria/50832 http://www.fastdeal.pl/oferta/pakiet_zabiegow_odmladzajacych_na_twarz_i_szyje_lub_okolice_oczu_lifting_falami_rf_peeling_z_ampulka_i_wiecej_w_studiu_urody_euphoria/50832 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry: Zabieg z kwasem hialuronowym: peeling, serum, sonoforeza i więcej w Salonie Urody Euphoria! Zadbaj o prawidłowe nawilżenie i dotlenienie Twojej skóry!
 
Zabieg z silnie skoncentrowanym serum z kwasem hialuronowym podniesie poziom nawilżenia Twojej cery! Można go stosować niezależnie od wieku i pory roku - preparaty w zabiegu dobierane są indywidualnie do potrzeb i kondycji skóry. Zabieg rozpoczyna peeling kawitacyjny lub enzymatyczny (w zależności od stanu skóry). Następnie za pomocą sonoforezy wprowadzane jest w skórę serum z nawilżającym skoncentrowanym kwasem hialuronowym. Dopełnieniem jest krem z kwasem hialuronowym.
 
 WSKAZANIA DO ZABIEGU:
 • skóra odwodniona,
 • niedotleniona,
 • pozbawiona blasku,
 • regeneracja po nadmiernej ekspozycji na słońce.
EFEKTY ZABIEGU:
 • natychmiastowa poprawa nawilżenia,
 • wygładzenia i elastyczności skóry,
 • doskonała baza pod makijaż.
]]>
Thu, 03 Sep 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zadbaj_o_odpowiednie_nawilzenie_skory_zabieg_z_kwasem_hialuronowym_peeling_serum_sonoforeza_i_wiecej_w_salonie_urody_euphoria/50850 http://www.fastdeal.pl/oferta/zadbaj_o_odpowiednie_nawilzenie_skory_zabieg_z_kwasem_hialuronowym_peeling_serum_sonoforeza_i_wiecej_w_salonie_urody_euphoria/50850 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zabieg złuszczania naskórka mieszaniną trzech kwasów: pirogronowego, azelainowego i salicylowego z maską kremową! Zabieg złuszczania kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym!
   
Innowacyjny i niezwykle skuteczny zabieg chemicznego złuszczania naskórka mieszaniną trzech kwasów: pirogronowego, azelainowego i salicylowego, który przynosi doskonałe efekty estetyczne. Działanie mieszaniny jest zbliżone do głębokich peelingów, przy jednoczesnym niewielkim stopniu podrażnienia skóry. Zabieg pielęgnuje skórę, poprawiając jej ogólny wygląd.
 
Zabieg jest przeznaczony do pielęgnacji skóry:
 • zniszczonej słońcem (fotostarzenie),
 • z przebarwieniami,
 • z trądzikiem pospolitym (również w fazie aktywnej) i bliznami potrądzikowymi,
 • łojotokowej z rozszerzonymi porami,
 • z nadmiernym rogowaceniem naskórka,
 • z widocznymi zaskórnikami,
 • o obniżonej jędrności i elastyczności,
 • z drobnymi zmarszczkami,
 • wymagającej głębokiej regeneracji.
Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny oraz całkowicie bezbolesny. W przypadku skór wrażliwych jest również dobrze tolerowany, choć może wywołać delikatne mrowienie i pieczenie skóry.
 
]]>
Thu, 03 Sep 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_zluszczania_naskorka_mieszanina_trzech_kwasow_pirogronowego_azelainowego_i_salicylowego_z_maska_kremowa/50852 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_zluszczania_naskorka_mieszanina_trzech_kwasow_pirogronowego_azelainowego_i_salicylowego_z_maska_kremowa/50852 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Blask młodości Indii albo Dotyk azjatyckiego piękna - zabiegi upiększające i odmładzające cerę w gabinecie Komfort Azja! Przywróć blask swojej skórze! Zabiegi upiększające i odmładzające w gabinecie KomfortAzja!


Blask młodości Indii
Blask młodości Indii to zabieg o właściwościach ultranawilżających, skierowany do osób powyżej 25. roku życia. Pielęgnacja składa się z następujących etapów: demakijaż, tonizowanie twarzy, peeling enzymatyczny, serum ultranawilżające wprowadzone za pomocą ultradźwięków (sonoforeza). Na zakończenie na twarz nakładany jest ultranawilżający krem.
 
Dotyk azjatyckiego piękna
 
Dotyk azjatyckiego piękna to zabieg rewitalizujący, przeznaczony dla osób powyżej 35. roku życia. Etapy zabiegu są podobne, jak w przypadku Blasku młodości Indii, różnica polega na zastosowaniu kosmetyków zawierających komórki macierzyste o działaniu liftingującym i regeneracyjnym.
 

Zajrzyj do Komfort Azja już dziś!
]]>
Wed, 02 Sep 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/blask_mlodosci_indii_albo_dotyk_azjatyckiego_piekna_-_zabiegi_upiekszajace_i_odmladzajace_cere_w_gabinecie_komfort_azja/50753 http://www.fastdeal.pl/oferta/blask_mlodosci_indii_albo_dotyk_azjatyckiego_piekna_-_zabiegi_upiekszajace_i_odmladzajace_cere_w_gabinecie_komfort_azja/50753 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp! Już od 40 zł za manicure i pedicure w Salonie Komfort Azja w centrum Krakowa! Zabiegi dla Twoich dłoni i stóp! 

MANICURE I PEDICURE SPA z malowaniem

To wyjątkowa kompleksowa pielęgnacja paznokci dłoni i stóp, poszerzona dodatkowo o zabiegi pielęgnujące skórę. Wybierając manicure i pedicure SPA w Komfort Azja, nie tylko poddasz swoje dłonie i stopy profesjonalnej pielęgnacji, ale również ukoisz zmysły i odprężysz się w tym wyjątkowym miejscu. Czas trwania całego zabiegu to 90 minut.

Pakiet obejmuje:
 • kąpiel dłoni i stóp, 
 • odsunięcie skórek, 
 • nadanie kształtu paznokciom, 
 • malowanie paznokci na 1 kolor,
 • wygładzający peeling, 
 • regenerujący krem na zakończenie zabiegu.

MANICURE, PEDICURE HYBRYDOWY

Po opracowanie paznokci i skórek, następuje malowanie specjalnym lakierem, który pod wpływem światła UV twardnieje. Dzięki tej technologii lakier wygląda perfekcyjnie nawet do 3 tygodni! To świetne rozwiązanie dla Pań, które cierpią na brak wolnego czasu, mają problem z łamliwymi i rozdwojonymi paznokciami. Pomaluj raz i zapomnij na kilka tygodni!

Zajrzyj do Komfort Azja już dziś!

]]>
Wed, 02 Sep 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowa_pielegnacja_dloni_i_stop_juz_od_40_zl_za_manicure_i_pedicure_w_salonie_komfort_azja_w_centrum_krakowa/50755 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowa_pielegnacja_dloni_i_stop_juz_od_40_zl_za_manicure_i_pedicure_w_salonie_komfort_azja_w_centrum_krakowa/50755 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Idealnie gładka i miękka skóra przez długi czas - depilacja woskiem w profesjonalnym salonie kosmetycznym Komfort Azja już od 25 zł!
Woskowanie to metoda usuwania włosków za pomocą ciepłego wosku. Podczas zabiegu włosy usuwane są wraz z cebulką, dzięki czemu efekt gładkiej skóry utrzymuje się nawet do czterech tygodni, a odrastające włoski są delikatniejsze i jaśniejsze.
 
Woskowanie jest alternatywą dla golarki, depilatora czy kremów depilujących. Najszybciej i najłatwiej jest złapać za golarkę - niestety efekty będą widoczne tylko przez 2-3 dni. Jeśli natomiast chciałabyś cieszyć się efektami zabiegu przez 3-4 tygodnie, pozostaje depilacja woskiem.
Sama metoda woskowania nie jest nowa. Już w starożytnym Egipcie używano mieszaniny oleju i miodu, w podobny sposób jak dziś używa się „pasty cukrowej”. Preparaty, z jakich obecnie korzystamy w salonach kosmetycznych, z woskiem pszczelim i żywicą, pojawiły się już w latach 20. zeszłego stulecia.

W gabinecie KomfortAzja kompleksowo zadbasz o swój wygląd i zrelaksujesz się w przyjemnej atmosferze. W bogatej ofercie znajdziesz nie tylko tradycyjne zabiegi kosmetyczne, lecz także oryginalne, aromatyczne rytuały pielęgnacyjne oraz odprężające masaże. Zajrzyj do KomfortAzja już dziś!

 
]]>
Wed, 02 Sep 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/idealnie_gladka_i_miekka_skora_przez_dlugi_czas_-_depilacja_woskiem_w_profesjonalnym_salonie_kosmetycznym_komfort_azja_juz_od_25_zl/50759 http://www.fastdeal.pl/oferta/idealnie_gladka_i_miekka_skora_przez_dlugi_czas_-_depilacja_woskiem_w_profesjonalnym_salonie_kosmetycznym_komfort_azja_juz_od_25_zl/50759 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Dla jednej lub dwóch osób: dowolny masaż ciała w Komfort Azja w centrum Krakowa! Prawdziwe ukojenie dla duszy i ciała!
Zbyt szybkistresujący tryb życiamnóstwo nerwowych sytuacji – to wszystko ma negatywny wpływ na ludzkie zdrowie i samopoczucie. 
Masaż to doskonały sposób na to, aby odprężyć się i zrelaksować, a przy okazji znaleźć ukojenie i relaks dla ciała!
Do wyboru masz kilka rodzajów masaży, z których możesz skorzystać sam/-a lub w towarzystwie bliskiej Ci osoby, bowiem KOMFORT AZJA oddaje Wam do dyspozycji specjalną salę przeznaczoną do zabiegów dla 2 osób!

MASAŻE DO WYBORU:
 • Chińska metoda na ból - Technika tego rodzaju masażu jest dobierana do indywidualnych potrzeb klienta. W większości przypadków masaż ten opiera się na odpowiednich technikach masowania w połączeniu z najnowszymi metodami leczenia wszelkich dysfunkcji tkanek miękkich, np. masaż głęboki, terapia punktów spustowych oraz rozluźnianie mięśniowo – powięziowe.
 • Japońska walka z cellulitem - Masaż antycellulitowy będący połączeniem chwili relaksu oraz pracy nad własnym ciałem. Dzięki specjalnym technikom masażu i wyjątkowym kosmetykom nasza skóra stanie się bardziej jędrna i sprężysta.
 • Relaks w Indiach - Ta niezwykła technika masażu w połączeniu z zapachem kadzidełek i aromatem specjalnych olejków to czysta uczta dla naszych zmysłów. Usuwa z naszego organizmu całe napięcie, stres i inne negatywne emocje. Odblokowuje swobodny przepływ energii w naszym ciele, co dodaje nam sił życiowych i poprawia nasze ogólne samopoczucie.
 • Ukojenie nerwów po japońsku - Opiera się na unikalnej technice masowania, która w znacznym stopniu pozwala uchronić nasz organizm przed szkodliwym działaniem stresu. Podczas masażu wszystkie mięśnie zostają rozluźnione, a nadmierna ilość stresu w naszym organizmie zostaje usunięta.
 • Japońska regeneracja sił - Masaż ten przeznaczony jest dla wszystkich miłośników sportu, którzy na co dzień narażeni są na intensywny wysiłek fizyczny. Do wykonania tego typu masażu używane są specjalne olejki, które wchłaniają się głęboko w skórę, uwalniając swoje niezwykłe właściwości.
 • Smukła Japonka - Oprócz działania odchudzającego masaż ten oczyszcza organizm z wszelkich szkodliwych toksyn i odblokowuje swobodny przepływ energii. Delikatny masaż zapewni nam przyjemne uczucie odprężenia, a specjalna technika masażu pomoże nam szybciej uzyskać smukłą i piękną sylwetkę.
 • Malezyjski relaks dla przyszłej mamy -Głównym celem tego masażu jest odpowiednie ujędrnienie oraz uelastycznienie powłok skóry i stref skórno – mięśniowych, które w znacznym stopniu narażone są na obciążenie w trakcie ciąży. Masaż ten skierowany jest do kobiet będących maksymalnie w piątym miesiącu ciąży oraz będących co najmniej dwa miesiące po porodzie.

Dokładny opis poszczególnych masaży i informacje na temat KOMFORT AZJA znajdziesz TUTAJ!
]]>
Wed, 02 Sep 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/dla_jednej_lub_dwoch_osob_dowolny_masaz_ciala_w_komfort_azja_w_centrum_krakowa_prawdziwe_ukojenie_dla_duszy_i_ciala/50762 http://www.fastdeal.pl/oferta/dla_jednej_lub_dwoch_osob_dowolny_masaz_ciala_w_komfort_azja_w_centrum_krakowa_prawdziwe_ukojenie_dla_duszy_i_ciala/50762 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Peeling kawitacyjny twarzy z kremem nawilżającym lub mikrodermabrazja diamentowa z regenerującą maską algową w salonie Komfort Azja! Twoja cera może być jasna, promienna i kipiąca zdrowiem! Wystarczy, że zadbasz o jej dokładne oczyszczenie i regenerację. Taką możliwość daje Ci peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja diamentowa!
 
Peeling kawitacyjny to zabieg oczyszczenia skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Pozwala on nie tylko na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, oczyszczenia zaskórników, dodatkowo pobudza regenerację i odbudowę komórek skóry poprzez mikromasaż skóry właściwej.

Działanie peelingu kawitacyjnego:
 • ujędrnia i liftinguje skórę,
 • spłyca zmarszczki,
 • zamyka rozszerzone pory,
 • usuwa martwy naskórek, zaskórniki,
 • stymuluje komórki do naturalnej odnowy,
 • przyspiesza powstanie kolagenu,
 • dezynfekuje skórę.

 
Zalety mikrodermabrazji diamentowej:
 • odnowa komórek skóry,
 • pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny,
 • idealnie zastępuje peeling chemiczny dla osób uczulonych,
 • likwiduje drobne zmarszczki i uszkodzenia,
 • eliminuje nadmierne rogowacenie, suchość i uszkodzenia posłoneczne,
 • wzmacnia zdolności obronne skóry,
 • zwiększa wchłanianie kosmetyków odżywiających i nawilżających skórę.
 
Zajrzyj do Komfort Azja już dziś!
]]>
Wed, 02 Sep 2015 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/peeling_kawitacyjny_twarzy_z_kremem_nawilzajacym_lub_mikrodermabrazja_diamentowa_z_regenerujaca_maska_algowa_w_salonie_komfort_azja/50766 http://www.fastdeal.pl/oferta/peeling_kawitacyjny_twarzy_z_kremem_nawilzajacym_lub_mikrodermabrazja_diamentowa_z_regenerujaca_maska_algowa_w_salonie_komfort_azja/50766 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Szukasz inspiracji? Nie wiesz, w co się ubrać tej jesieni? Porządki w Twojej garderobie pod okiem profesjonalnej stylistki! Każdy może dobrze wyglądać!

Każdy ma zalety!

Każdy może się podobać!

Już dziś możesz się o tym przekonać!

Stylizacje

 
Przegląd szafy

Najbardziej efektywna pomoc to taka, która zaczyna się od przeglądu garderoby, nawet wtedy, gdy jej właścicielom wydaje się, że ona niewiele sobą reprezentuje. Zawartość szafy bardzo wiele mówi o jej użytkowniku, co często jest informacją bezcenną. Poza tym prawie zawsze można jednak w niej coś znaleźć, coś przerobić, dopasować, uatrakcyjnić za pomocą ciekawych dodatków, wreszcie zestawić z czymś, czego do tej pory nie braliśmy pod uwagę. Trzeba to tylko dostrzec! W pierwszej kolejności profesjonalna stylista pomoże Ci oprać się z nadmiarem ubrań, które czasy swojej świetności mają już dawno za sobą albo są nieodpowiednie do aktualnej sylwetki. Wspólne porządkowanie garderoby pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i jeszcze więcej pieniędzy. To jest ten czas i te pieniądze, które w sklepie lub stojąc przed szafą poświęcane są zastanawianiu się: „czy ta para jeansów jest ok czy jednak nie”. Zdarza się również, że wystarczają małe przeróbki oraz dokupienie zaledwie kilku brakujących rzeczy tak, by stworzyć nowe zestawy i połączenia. Dzięki zaprzyjaźnionej Pani Krawcowej niektóre „stare i nudne” okazy mogą zyskać zupełnie nowe oblicze!
Indywidualne opracowanie stylizacji ubioru

Spotkanie ma na celu wypróbowanie alternatywnych rozwiązań czyli garderoby, której do tej pory jeszcze nie nosiliśmy, czasem z braku odwagi lub przekonania: „Czy to aby dla nas?” Czas spędzony pod okiem stylistyki pozwala nauczyć się wybierać odpowiednie dla swojej sylwetki fasony, pasujące do typu urody kolory, desenie i faktury i ma na celu wyrobienie w sobie odwagi podejmowania samodzielnych decyzji w kreowaniu osobistego wizerunku, czy to na potrzeby zawodowe, czy prywatne. Przegląd aktualnej oferty wybranych sklepów, czyli edukacyjny shopping-tour, pozwala nauczyć się czegoś nowego i inaczej na siebie spojrzeć. Co ważne – często nie musimy robić żadnych zakupów, chyba, że faktycznie jest taka potrzeba, wcześniej zostało to zaplanowane albo coś nam się spontanicznie spodobało. W międzyczasie stylistka stara się przekazać praktyczne wskazówki dotyczące jakości materiałów, informacji zakodowanych w metkach, zwraca również uwagę na poziom i sposób wykończenia ubrań w kontekście ich ceny, a także - a może przede wszystkim - możliwości wykorzystania ich na różne okazje.
Stylizacja ubioru
Pakiet Młoda Para- Stylizacja ślubna Panny Młodej i Pana Młodego

Najbardziej powszechna ślubna fotografia przedstawia ubranego w ciemny garnitur Pana Młodego, na którego tle w długiej sukni błyszczy rozbielona Panna Młoda. Jeśli czasem czegoś nie widać na poddanym obróbce graficznej zdjęciu, to na pewno będzie to widać w rzeczywistości. Jednym z ważniejszych elementów stylizacji Pary Młodej jest zgodna kolorystyka, a zwłaszcza brak rozbieżności między odcieniami bieli i écru materiałów, z których uszyta jest suknia i koszula, czasem również muszka lub krawat. Równie ważne jest nieprzeciążanie ślubnej garderoby wielością deseniów, aplikacji i innych dodatków. Niestety w nadmiarze zdarza się, że zbliżają całość do ideału bożonarodzeniowej choinki. „Mniej znaczy więcej” i właśnie ta zasada w przypadku stylizacji ślubnej sprawdza się najlepiej. Właściwy wybór to stworzenie harmonijnego wizerunku przyszłych Państwa Młodych. Żeby tak się stało wybrane stroje powinny nie tylko pasować do swoich właścicieli, ale przede wszystkim współgrać ze sobą, kiedy para prezentuje się razem. Konsultacja jest pomocna szczególnie dla osób o tradycyjnym podejściu, które chcą, by wygląd narzeczonej lub narzeczonego był i dla nich w Dniu Ślubu niespodzianką.
50450012


Pakiet Młoda Mama

Na nasz wygląd bardzo duży wpływ ma nasze samopoczucie. I odwrotnie. Jeśli mamy nadmiar kilogramów, przestałyśmy lubić nawet dres i piżamę, a po naszej fryzurze zostało wspomnienie, to tak będziemy widzieć również świat. Powyższe powody oraz poczucie bycia zdominowaną przez rolę mamy zdarza się, że są również powodem braku chęci do kontaktowania się z ludźmi.
Poza tym, że jesteś mamą to nadal i bez wątpienia jesteś kobietą, tą samą, która używała kiedyś maskary i błyszczyku. Nie odpuszczaj, zadbaj o siebie, poczujesz się lepiej i nabierzesz energii. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko i bliscy w około!
Mama
Pakiet Studencki

Studenci coraz wcześniej rozpoczynają swoje życie zawodowe. Dobre przygotowanie do wejścia na rynek pracy to z pewnością zdobyte wykształcenie i umiejętności, znajomość aktualnych tendencji na rynku, sprecyzowane cele zawodowe i świadomość własnego potencjału. Ta oferta przeznaczona jest dla tych, którzy wiedzą, że odpowiedni wizerunek jest kluczowym elementem, który będzie miał znaczenie w pierwszym kontakcie z przyszłym pracodawcą.


 
]]>
Tue, 01 Sep 2015 00:15:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/szukasz_inspiracji_nie_wiesz_w_co_sie_ubrac_tej_jesieni_porzadki_w_twojej_garderobie_pod_okiem_profesjonalnej_stylistki/50483 http://www.fastdeal.pl/oferta/szukasz_inspiracji_nie_wiesz_w_co_sie_ubrac_tej_jesieni_porzadki_w_twojej_garderobie_pod_okiem_profesjonalnej_stylistki/50483 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Kriolipoliza Medyczna LipoCryo w profesjonalnym salonie Vici Clinic! Tylko teraz 1 zabieg w cenie 99 zł!
 
REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ - KRIOLIPOLIZA LIPOCRYO

Jest najnowszą, sprawdzoną technologią zaprojektowaną do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Trwale niszczy komórki tłuszczowe, a efekty utrzymują się bardzo długo.

Kriolipoliza w swojej skuteczności bywa porównywana z klasycznymi zabiegami liposukcji. Działanie aparatu opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury. Jest metodą polegającą na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu tak zwanej lipolizy (proces rozkładu hydrolitycznego triacyloglicerolu trójglicerydu) w tkance tłuszczowej prowadzący do powstania kwasów tłuszczowych i glicerolu, które uwolnione do krwiobiegu wychwytywane są przez większość tkanek  i estryfikowane do acylogliceroli lub utleniane jako główne źródło energetyczne do dwutlenku węgla i wody.
Wynikiem wykonanego zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Na skutek mrożenia tkanki tłuszczowej lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy. Metoda ta została uznana za jedną z najbardziej skutecznych i nieinwazyjnych metod walki z różnymi typami otyłości!

W przeciwieństwie do innych, inwazyjnych metod chirurgicznych, kriolipoliza jest nieinwazyjna, bezbolesna, bez igieł i nacięć chirurgicznych. Została opracowana z myślą o pacjentach, którzy mają trudności z pozbyciem się fałd tłuszczu na brzuchu, biodrach czy udach, nawet gdy pacjent trzyma reżim dietetyczny i prowadzi sportowy tryb życia.

SPOSÓB DZIAŁANIA ZABIEGU KRIOLIPOLIZY LIPOCRYO

Specjalny aplikator zostaje przyłożony do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej lub doprowadzić do jego wysmuklenia, następnie urządzenie zasysa tkankę i dokonuje jej ochłodzenia. Dzięki aplikatorowi zostaje pobrane ciepło z komórek tłuszczowych w sposób selektywny i kontrolowany.

Głównym celem zabiegu jest ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby spowodować ich obumarcie. Na skutek mrożenia doprowadzamy do ich rozpadu, następnie naturalnie usuwane są przez krew i limfę. Zamrożone komórki tłuszczowe stopniowo wydalane są z organizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej ulega zmniejszeniu, a obszar na którym wykonywany był zabieg ulega wysmukleniu.

Rezultatem jest redukcja krągłości zauważalna u większości pacjentów po 2 do 4 miesiącach po zakończonej serii zabiegowej.

Już 1-2 dni po przeprowadzonym zabiegu komórki tłuszczowe zaczynają ulegać stopniowej redukcji i wydalaniu z organizmu za sprawą naturalnych procesów metabolizmu.

Przez 6-8 tygodni po zabiegu trwa najbardziej efektywna faza usuwania komórek tkanki tłuszczowej z organizmu. Natomiast ostateczny efekt zmniejszenia obwodów ciała widoczny jest po upływie 2-3 miesięcy po zabiegu.
Zabieg kriolipolizy stosowany jest do miejscowej tkanki tłuszczowej na okolice:
 •     brzucha,
 •     pleców (boczki, „motylki”),
 •     uda (wewnętrzne i zewnętrzne części),
 •     pośladki,
 •     biodera,
 •     ramiona. 
Zabieg kriolipolizy został zatwierdzony przez FDA (Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków), przez Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej oraz przez Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych.

Vici Clinic

Vici Clinic powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem. Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to, by można było nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu zostały oddane do dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości produktów kosmetycznych - Vici Clinic współpracuje z renomowanymi firmami np. L’Oreal, Wella, Kerastase, Essie, Purles, Dermalogica. Zespół Vici Clinic stale wzbogaca swoją wiedzę o najnowsze odkrycia i technologie w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej.
]]>
Tue, 01 Sep 2015 00:05:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/kriolipoliza_medyczna_lipocryo_w_profesjonalnym_salonie_vici_clinic_tylko_teraz_1_zabieg_w_cenie_99_zl/50676 http://www.fastdeal.pl/oferta/kriolipoliza_medyczna_lipocryo_w_profesjonalnym_salonie_vici_clinic_tylko_teraz_1_zabieg_w_cenie_99_zl/50676 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zabieg modelująco-wyszczuplający brzuch VENUS FREEZE w profesjonalnym salonie Vici Clinic w zaskakująco niskiej cenie - jedyne 99 zł!
  Zabieg modelująco-wyszczuplający brzuch VENUS FREEZE!

Urządzenie Venus Freeze dzięki nowatorskim technologiom oraz syntezie impulsów magnetycznych z wielobiegunową emisją fal radiowych zapewnia doskonałe wyniki w zabiegu modelująco-wyszczuplającym!
Zabieg jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry, przyjemny i bezbolesny dla pacjenta a wyniki są natychmiastowe i co ważne długotrwałe. Venus Freeze jako jedyny posiada technologie fal radiowych połączonych z impulsowym polem magnetycznym! Urządzenie posiada certyfikat FDA (Amerykańskiej Instytucji do Spraw Żywności i Leków) potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Wskazania: skóra pozbawiona jędrności, cellulit, zmarszczki Zabieg jest bezbolesny, a jedyne odczucia podczas zabiegu to przyjemne ciepło i satysfakcja, że pacjent może wyglądać w sposób, w jaki zawsze pragnął!  Zabieg Venus Freeze można porównać do bardzo relaksującego masażu – pacjent nie będzie mógł się doczekać się kolejnej wizyty!

EFEKTY- PARTIA CIAŁA: BRZUCH / UDA / RAMIONA / POŚLADKI:

 • zmniejszenie obwodu,
 • redukcja cellulitu,
 • ujędrnienie i zagęszczenie skóry,
 • modelowanie ciała,
 • rozbicie nierówności tkankowych (np. po liposukcji),
 • redukcja obrzęków,
 • redukcja bólu,
 • redukcja miejscowych defektów na udach, tzw. bryczesów,
 • ujędrnienie ramion,
 • ujędrnienie i wygładzenie skóry nad kolanami, wewnętrznej strony ud i ramion,
Efekty zastosowania urządzenia Venus Freeze są widoczne już po pierwszym zabiegu, a długotrwałe rezultaty do osiągnięcia po kilku sesjach.
Vici Clinic

Vici Clinic powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem. Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to, by można było nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu zostały oddane do dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości produktów kosmetycznych - Vici Clinic współpracuje z renomowanymi firmami np. L’Oreal, Wella, Kerastase, Essie, Purles, Dermalogica. Zespół Vici Clinic stale wzbogaca swoją wiedzę o najnowsze odkrycia i technologie w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej.
]]>
Tue, 01 Sep 2015 00:04:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_modelujaco-wyszczuplajacy_brzuch_venus_freeze_w_profesjonalnym_salonie_vici_clinic_w_zaskakujaco_niskiej_cenie_-_jedyne_99_zl/50679 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_modelujaco-wyszczuplajacy_brzuch_venus_freeze_w_profesjonalnym_salonie_vici_clinic_w_zaskakujaco_niskiej_cenie_-_jedyne_99_zl/50679 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
NO LIMIT! Nielimitowana ilość zabiegów depilacji laserowej LIGHTSHEER DUET w profesjonalnym salonie kosmetycznym Vici Clinic już od 399 zł!


ZALETY LASERA DIODOWEGO LIGHTSHEER DUET:
 • najmocniejsze i najnowocześniejsze urządzenie depilacyjne dostępne na rynku światowym,
 • usuwa niechciane włosy na stałe, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry,
 • gwarancja skuteczności oraz oczekiwanych efektów w niewielkiej liczbie zabiegów,
 • niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia końcówką ChillTip™ umożliwia aktywne chłodzenie dla bezpieczeństwa i komfortu pacjenta.
 • duża głowica wyposażona w system Vacumm który zasysa skóre podczas zabiegu, znacznie skracają czas trwania zabiegu i powodują, iż jest on całkowicie bezbolesny. 

Depilacja laserem diodowym Light Sheer Duet to skuteczny sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. Podczas jednego zabiegu można zlikwidować do 40% niechcianych włosków w ich fazie wzrostu. By zatem kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 3-8 tygodni.


Vici Clinic

Vici Clinic powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem. Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to, by można było nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu zostały oddane do dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości produktów kosmetycznych - Vici Clinic współpracuje z renomowanymi firmami np. L’Oreal, Wella, Kerastase, Essie, Purles, Dermalogica. Zespół Vici Clinic stale wzbogaca swoją wiedzę o najnowsze odkrycia i technologie w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej.
]]>
Tue, 01 Sep 2015 00:04:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/no_limit_nielimitowana_ilosc_zabiegow_depilacji_laserowej_lightsheer_duet_w_profesjonalnym_salonie_kosmetycznym_vici_clinic_juz_od_399_zl/50707 http://www.fastdeal.pl/oferta/no_limit_nielimitowana_ilosc_zabiegow_depilacji_laserowej_lightsheer_duet_w_profesjonalnym_salonie_kosmetycznym_vici_clinic_juz_od_399_zl/50707 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zabieg depilacji laserowej LIGHTSHEER DUET na dwie wybrane partie ciała w renomowanym salonie kosmetycznym Vici Clinic już od 199 zł!


ZALETY LASERA DIODOWEGO LIGHTSHEER DUET:
 • najmocniejsze i najnowocześniejsze urządzenie depilacyjne dostępne na rynku światowym,
 • usuwa niechciane włosy na stałe, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry,
 • gwarancja skuteczności oraz oczekiwanych efektów w niewielkiej liczbie zabiegów,
 • niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia końcówką ChillTip™ umożliwia aktywne chłodzenie dla bezpieczeństwa i komfortu pacjenta.
 • duża głowica wyposażona w system Vacumm który zasysa skóre podczas zabiegu, znacznie skracają czas trwania zabiegu i powodują, iż jest on całkowicie bezbolesny. 
Depilacja laserem diodowym Light Sheer Duet to skuteczny sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. Podczas jednego zabiegu można zlikwidować do 40% niechcianych włosków w ich fazie wzrostu. By zatem kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 3-8 tygodni.


Vici Clinic

Vici Clinic powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem. Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to, by można było nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu zostały oddane do dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości produktów kosmetycznych - Vici Clinic współpracuje z renomowanymi firmami np. L’Oreal, Wella, Kerastase, Essie, Purles, Dermalogica. Zespół Vici Clinic stale wzbogaca swoją wiedzę o najnowsze odkrycia i technologie w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej.
]]>
Tue, 01 Sep 2015 00:03:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_depilacji_laserowej_lightsheer_duet_na_dwie_wybrane_partie_ciala_w_renomowanym_salonie_kosmetycznym_vici_clinic_juz_od_199_zl/50706 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_depilacji_laserowej_lightsheer_duet_na_dwie_wybrane_partie_ciala_w_renomowanym_salonie_kosmetycznym_vici_clinic_juz_od_199_zl/50706 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl