Najnowsze oferty na FastDeal.pl dla miejsca: Kraków Najnowsze oferty serwisu FastDeal.pl Sat, 22 Oct 2016 18:12:54 +0200 Zend_Feed_Writer 1.11.11 (http://framework.zend.com) http://www.fastdeal.pl/oferty/krakow Wyśmienity burger w 100 % z polskiej wołowiny podany w chrupiącej bułce, ze świeżymi warzywami, frytkami i napojem - jedyne 22 zł!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na prawdziwe wołowe burgery!
]]>
Sat, 22 Oct 2016 00:05:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/wysmienity_burger_w_100_z_polskiej_wolowiny_podany_w_chrupiacej_bulce_ze_swiezymi_warzywami_frytkami_i_napojem_-_jedyne_22_zl/72802 http://www.fastdeal.pl/oferta/wysmienity_burger_w_100_z_polskiej_wolowiny_podany_w_chrupiacej_bulce_ze_swiezymi_warzywami_frytkami_i_napojem_-_jedyne_22_zl/72802 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pozwól swoim mięśniom odpocząć - przyjdź do Salonu Body Zone na masaż sportowy lub masaż relaksacyjny! Masaż sportowy to nieodłączny element odnowy biologicznej, który jest wykorzystywany w profesjonalnych programach treningowych. Ponadto pomaga on zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach. Masaż całego ciała sportowca przypomina masaż izomeryczny, którego celem jest odbudowa masy mięśniowej i przywrócenie sprawności mięśni sprzed urazu. Masaż sportowy to ogólna nazwa, która łączy kilka rodzajów masażu. Wykonuje się go między zawodami, tuż przed samym wysiłkiem fizycznym jak i po wzmożonym wysiłku fizycznym. Masaż sportowy to rodzaj masażu, który jest przeznaczony szczególnie dla sportowców. Przypomina on masaż izomeryczny , ponieważ pomaga w odbudowie i przyroście masy mięśniowej oraz siły mięśniowej, a ponadto redukuje tkankę tłuszczową znajdującą się pod skórą.

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.]]>
Sat, 22 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozwol_swoim_miesniom_odpoczac_-_przyjdz_do_salonu_body_zone_na_masaz_sportowy_lub_masaz_relaksacyjny/72846 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozwol_swoim_miesniom_odpoczac_-_przyjdz_do_salonu_body_zone_na_masaz_sportowy_lub_masaz_relaksacyjny/72846 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pozbądź się cellulitu i ujędrnij swoje ciało masażem bańką chińską. Brzuch, uda i pośladki teraz tylko za 39,99 zł! Masaż bańką chińską to skuteczny sposób na pozbycie się np. cellulitu. Masaż bańką chińską, wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko skórkę pomarańczową, lecz także rozstępy.

Bańki chińskie mają zastosowanie w kosmetologii jako masaż antycellulitowy lub drenaż limfatyczny. Masowanie bańkami sprzyja poprawianiu krążenia krwi, oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga przemianę materii. Dzięki temu przyspieszony zostaje proces spalania tłuszczu. To sprawia, że umięśnione i obfite często w tkankę tłuszczową uda, na których lubi pojawiać się pomarańczowa skórka, zostaną odżywione i pobudzone do pracy w spalaniu tłuszczu. Tym samym masaż bańkami jest jednym z zabiegów odchudzających.]]>
Sat, 22 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozbadz_sie_cellulitu_i_ujedrnij_swoje_cialo_masazem_banka_chinska_brzuch_uda_i_posladki_teraz_tylko_za_39_99_zl/72847 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozbadz_sie_cellulitu_i_ujedrnij_swoje_cialo_masazem_banka_chinska_brzuch_uda_i_posladki_teraz_tylko_za_39_99_zl/72847 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Masaż LOMI LOMI lub masaż ciepłą świecą pomogą Ci zapomnieć o otaczającym świecie! Lomi Lomi jest wspaniałym masażem o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowa. Wpływ tego masażu nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale i emocjonalnej. Zazwyczaj wykonywany jest on w konkretnej intencji pacjenta, która po masażu bardzo szybko się urealnia.
Masaż ten bezboleśnie pomaga uwolnić się od przykrych wspomnień, traumatycznych wydarzeń oraz skoncentrować się na tym, co jest tu i teraz, czyli wrócić do rzeczywistości i w niej się odnaleźć. Masaż Lomi Lomi wyzwala pozytywne energie, które przyczyniają się do ponownego odkrycia przez pacjenta radości i chęci do życia, a ponadto wnosi w jego świadomość wiele światła i miłości do wszystkiego, co go otacza, a co za tym idzie, prowadzi do pokochania samego siebie. Pacjent po masażu ma wrażenie lekkości, błogości, zadowolenia, spełnienia i postrzega siebie jako człowieka, przed którym świat stoi otworem i który nie lęka się żadnych zmian. Masaż Lomi Lomi prowadzi do doświadczenia, że nasza dusza i ciało znajdują się w doskonałej równowadze, harmonii, że czujemy się dobrze we własnym ciele i z samym sobą. Cała moc dokonywania zmian tkwi w nas samych, a uwalnia się właśnie w stanie głębokiego relaksu.

Masaż ciepłą świecą
aromatyczną sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję.  Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. Olej z kiełków soi, olej z kokosa oraz wosk pszczeli zawarty w świecy pozostawia na skórze jedwabisty film, zapobiega utracie wody, daje niesamowite efekty nawilżające. Zawarta w olejach z doi i kokosu witamina E, stosowana w kuracji anti-aging, wnika głęboko w skórę, ma działanie antyoksydacyjne, ujędrniające, przywraca skórze elastyczność i sprężystość.]]>
Sat, 22 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_lomi_lomi_lub_masaz_ciepla_swieca_pomoga_ci_zapomniec_o_otaczajacym_swiecie/72850 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_lomi_lomi_lub_masaz_ciepla_swieca_pomoga_ci_zapomniec_o_otaczajacym_swiecie/72850 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Odpocznij po stresującym dniu w Body Zone! Masaż klasyczny lub masaż leczniczy już za 69,99 zł! Masaż klasyczny to najpopularniejszy zabieg - w zależności od zastosowanej techniki może on mieć różne działanie: wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Masaż klasyczny wykorzystywany jest jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób, w tym dolegliwości ortopedycznych, neurologicznych czy ginekologicznych. Znajduje też zastosowanie w ogólnych problemach zdrowotnych zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.
Masaż klasyczny działa na wiele sposobów: pobudza krążenie, rozluźnia, łagodzi bóle. Masaż ten pomaga w rozprowadzaniu w ciele dobroczynnych substancji, np. antycellulitowych składników kosmetycznych oraz w usuwaniu toksyn. Stosuje się go także przed aktywnością fizyczną, aby rozgrzać mięśnie i przygotować je do zwiększonego wysiłku. 
 
Masaż leczniczy polega na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni (zalecany szczególnie sportowcom dla rozluźnienia mięśni przed zawodami, a po zawodach - dla złagodzenia bólu po wysiłku fizycznym), migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu. Masaż leczniczy może usuwać skurcze nóg. Masowanie pleców i ramion pomaga kobietom w bólach porodowych. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.
]]>
Sat, 22 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/odpocznij_po_stresujacym_dniu_w_body_zone_masaz_klasyczny_lub_masaz_leczniczy_juz_za_69_99_zl/72851 http://www.fastdeal.pl/oferta/odpocznij_po_stresujacym_dniu_w_body_zone_masaz_klasyczny_lub_masaz_leczniczy_juz_za_69_99_zl/72851 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Masaż gorącymi kamieniami oraz masaż dla kobiet w ciąży - przyjdź do Body Zone i daj się rozpieścić! Całościowy masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne.
Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.
W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Są specjalnie wyselekcjonowane pod względem kształtu i pochodzą z obszarów czystych ekologicznie np.: Hawaje, Bali. Masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i masażu limfatycznego, używa się również technik z masażu klasycznego.
Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy.

DZIAŁANIE
Podstawę masażu kamieniami stanowi szerokie działanie na:

skórę
 • ułatwia oddychanie skórne
 • poprawia odżywianie skóry
 • przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych
 • poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd
 • wspomaga redukcję cellulitu
 tkankę mięśniową
 • zwiększa zdolność mięśni do pracy
 • poprawia napięcie i elastyczność mięśni
 • regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym

 układ krwionośny i limfatyczny 
 • poprawia pracę układu krwionośnego i limfatycznego (gimnastyka naczyń)
 • ułatwia odpływ krwi żylnej
 • zmniejsza opór krwi w tętnicach
 • ułatwia pracę serca

układ nerwowy 
 • działa uspokajająco i relaksująco
 • łagodzi objawy stresu
Masaż kobiet w ciąży przebiega jednak inaczej niż typowy masaż relaksacyjny czy leczniczy. Nigdy nie wykonuje się masażu w leżeniu na brzuchu, preferowane pozycje to leżenie na boku, na plecach lub pozycja siedząca. Masaż kobiety w ciąży może obejmować niemal całe jej ciało, lub skupić się tylko na wybranym rejonie (szyja, kręgosłup lędźwiowy czy kończyny).

Masaż kobiet w ciąży – korzyści
 • Rozluźnienie napiętych mięśni
 • Relaks i odprężenie
 • Poprawa krążenia lokalnego
 • Poprawa pracy układu limfatycznego (zapobieganie obrzękom)
 • Złagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa
 • Zwiększenie elastyczności skóry (zapobieganie rozstępom)
 • Poprawa samopoczucia
 • Poprawa jakości snu

Jeżeli lekarz prowadzący ciążę nie widzi przeciwwskazań do wykonania u pacjentki masażu, to bezpiecznie jest rozpocząć zabiegi dopiero od 2 – 3 miesiąca ciąży i zakończenie ich pod koniec 8 miesiąca.
]]>
Sat, 22 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_goracymi_kamieniami_oraz_masaz_dla_kobiet_w_ciazy_-_przyjdz_do_body_zone_i_daj_sie_rozpiescic/72853 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_goracymi_kamieniami_oraz_masaz_dla_kobiet_w_ciazy_-_przyjdz_do_body_zone_i_daj_sie_rozpiescic/72853 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Taniej nie ustrzelisz! Rozgrywki paintballowe na najlepszej arenie okolicach Nowego Sącza! Tylko teraz rozgrywki paintballowe w wyjątkowej cenie z voucherem za 9 zł!
Dodatkowo sam decydujesz, ile doładujesz!

Specjalnie dla Was również oferta MIX! Sprawdź wszystkie dostępne warianty gry!
 
Urodziny? Imieniny? Wieczór kawalerski? Impreza integracyjna? A może zwykły wypad ze znajomymi? Każda okazja jest dobra na Paintball!  Podczas gry w paintballa zapomnisz co to rutyna, codzienne obowiązki, stres, a poczujesz pozytywną dawkę adrenaliny w miłej atmosferze.
 
Zasmakuj nowej jakości paintballa w pobliżu na Arenie w pobliżu Nowego Sącza (Marcinkowice 34). Całe pole zostało przygotowane na otwartej przestrzeni, co pozwala graczom na pełną swobodę i kontrolę gry.  Nawet panie mogą się tutaj czuć w pełni bezpiecznie i czerpać radość z gry, ponieważ jest to arena typu zabudowy otwartej.
 
 
Pamiętaj - Paintball Factory nie zna rutyny !
 
Firma "Big-Game" powstała z zamiłowania do sportu, jakim jest paintball. Zajmuje się organizowaniem imprez paintballowych na najwyższym poziomie, zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm.Do rozgrywek proponuje  wysokiej klasy sprzęt paintballowy.
 •     markery (pistolety elektryczne)
 •     loadery (elektryczne)
 •    system zasilający HP
 •     maski z podwójną szybką (bardzo dobrze zabezpieczające przed parowaniem)
 •     mundury
 •     kulki paintballowe wysokiej jakości
 
Dodatkową nowością, jaką wprowadziła Firma "Big-Game" jest możliwość trenowania, odbywania sparingów oraz grania na kulkach typu reball. Są to kulki wielokrotnego użytku, dzięki czemu można grać bez limitów kulek (z reguły gracze wykupują pakiety 500 kulek). Z "Big-Game" nie ma to znaczenia, czy wystrzelasz nawet 10 000 kulek, ponieważ cena jest ta sama. Do tej pory w Polsce powstało zaledwie kilka miejsc przeznaczonych wyłącznie dla graczy, Big-Game poszło krok na przód i stworzyło również możliwość grania osobom prywatnym.

 
 
Wiedza i doświadczenie profesjonalistów + wysokiej jakości sprzęt do gry + Twoja energia do gry
= najlepsza impreza paintballowa !
]]>
Fri, 21 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/taniej_nie_ustrzelisz_rozgrywki_paintballowe_na_najlepszej_arenie_okolicach_nowego_sacza/72840 http://www.fastdeal.pl/oferta/taniej_nie_ustrzelisz_rozgrywki_paintballowe_na_najlepszej_arenie_okolicach_nowego_sacza/72840 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Kompleksowe badanie wzroku przez lekarza okulistę w Centrum Medycznym Beluga-Med! Zadbaj o jakość widzenia! Kompleksowe badanie wzroku przez lekarza okulistę obejmuje: badanie ostrości wzroku i pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego. W razie zaistniałej potrzeby do dokładnej oceny lekarz może wykonać również badanie dna oka czy pola widzenia.

Centrum Medyczne Beluga-Med jest rozwijającą się firmą medyczną, która oferuje dostęp do usług medycznych od podstawowej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, po rehabilitację oraz wizyty domowe. Centrum dysponuje nowoczesnym sprzętem, który w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami przynosi rewelacyjne efekty. Proces terapeutyczny jest planowany oraz prowadzony przez wykwalifikowany i doświadczony personel, legitymujący się dyplomami wyższych uczelni.]]>
Wed, 19 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowe_badanie_wzroku_przez_lekarza_okuliste_w_centrum_medycznym_beluga-med_zadbaj_o_jakosc_widzenia/71715 http://www.fastdeal.pl/oferta/kompleksowe_badanie_wzroku_przez_lekarza_okuliste_w_centrum_medycznym_beluga-med_zadbaj_o_jakosc_widzenia/71715 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Off-road trip ze szkoleniem i pamiątkową koszulką z Beskidzkie4x4 - już za jedyne 170 zł! Off-road trip z Beskidzkie4x4 to doskonały pomysł na prezent lub spróbowanie własnych sił za kierownicą samochodu terenowego w wymagających warunkach górskich. Usytuowanie tras w malowniczych Beskidach, po których odbywają się przejazdy, sprawia, że kierowca i pasażerowie na długo zapamiętają tę nietuzinkową przygodę. Osoba posiadająca voucher może zabrać ze sobą dodatkowo 2 osoby towarzyszące.
 
Instruktorzy Beskidzkie4x4 to osoby od lat związane z off-roadem, czynnie uczestniczący w rajdach typu cross country czy też wyprawach off-road, chętnie podzielą się wiedzą na temat swojej pasji, jaką jest jazda w terenie.

Więcej informacji na stronie: www.beskidzkie4x4.pl
Zapraszamy!

 
 
]]>
Tue, 18 Oct 2016 00:02:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/off-road_trip_ze_szkoleniem_i_pamiatkowa_koszulka_z_beskidzkie4x4_-_juz_za_jedyne_170_zl/72449 http://www.fastdeal.pl/oferta/off-road_trip_ze_szkoleniem_i_pamiatkowa_koszulka_z_beskidzkie4x4_-_juz_za_jedyne_170_zl/72449 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Sposób na uwodzicielskie, pełne głębi spojrzenie o każdej porze dnia i nocy? Tylko z przedłużaniem rzęs w Studiu Urody Bellissima!
Zlokalizowany w Śródmieściu salon oferuje szereg zabiegów z zakresu kosmetyki, medycyny estetycznej, fryzjerstwa, masażu, stylizacji paznokci i wyszczuplania ciała, jak również depilację laserową i przedłużanie rzęs. Kuracje przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów (w tym przez lekarzy medycyny estetycznej, członków polskich i międzynarodowych organizacji medycznych), z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i kosmetyków najwyższej jakości. Studio zdobyło rekomendację miesięcznika „Uroda” w kategorii Sprawdzone Salony & Gabinety &Spa.
]]>
Fri, 14 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/sposob_na_uwodzicielskie_pelne_glebi_spojrzenie_o_kazdej_porze_dnia_i_nocy_tylko_z_przedluzaniem_rzes_w_studiu_urody_bellissima/72414 http://www.fastdeal.pl/oferta/sposob_na_uwodzicielskie_pelne_glebi_spojrzenie_o_kazdej_porze_dnia_i_nocy_tylko_z_przedluzaniem_rzes_w_studiu_urody_bellissima/72414 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pyszne zapiekane dania z napojem 0,2 l w Pubie Podkowa na krakowskim Kazimierzu! Do wyboru trzy zapiekanki prosto z pieca!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na pyszne zapiekane dania z pieca!

Do wyboru:
 • Zapiekanka chłopska - ziemniak, kiełbasa, boczek, ogórek, cebula, jajko, podlane śmietanką, zapiekane z serem w piecu.
 • Zapiekanka wegetariańska - ziemniak, pomidor, cebula, brokuły, kalafior, marchewka, podlane śmietanką, zapiekane z serem w piecu.
 • Zapiekanka z kurczakiem - ziemniak, pomidor, pieczarki, kurczak, szpinak, podlane śmietanką, zapiekane z serem w piecu.
 
]]>
Thu, 13 Oct 2016 00:02:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pyszne_zapiekane_dania_z_napojem_0_2_l_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu_do_wyboru_trzy_zapiekanki_prosto_z_pieca/72299 http://www.fastdeal.pl/oferta/pyszne_zapiekane_dania_z_napojem_0_2_l_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu_do_wyboru_trzy_zapiekanki_prosto_z_pieca/72299 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Strzelnica kulowa: 10 strzałów z wybranej broni, szkolenie i opieka instruktora już od 79,99 zł z firmą Faro!

Pakiet strzałów:

 • 10 strzałów z AK47 (kal. 7,62 mm)
 • 10 strzałów z M4 (kal. 5,56 mm)
 • 5 strzałów z Glock (kal. 9 mm Luger)
 • 5 strzałów z P83 (kal. 9 mm Macarov)

Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów strzelectwa sportowego. Po dotarciu na strzelnicę Pasternik czeka trwające ok. 5-10-minutowe szkolenie z zasad posługiwania się bronią i BHP. Następnie w ręce uczestnika trafia wybrana broń, amunicja, tarcze oraz ochronniki słuchu i oczu. Celność można trenować samodzielnie lub z osobą towarzyszącą.

Sporty obronne, gry taktyczne, alpinistyka i jazda terenowa to tylko niektóre z atrakcji organizowanych przez pracujących w firmie Faro specjalistów od ekstremalnych emocji. Planują oraz prowadzą oni imprezy integracyjne dla firm, dzieci i młodzieży, a także wprowadzają żądnych emocji w świat paintballu, broni palnej sportowej i bojowej oraz wspinaczki. Wszystko odbywa się z zachowaniem bezpieczeństwa i naciskiem na dobrą, niezapomnianą zabawę.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z oferty pod nadzorem opiekuna.

]]>
Wed, 12 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/strzelnica_kulowa_10_strzalow_z_wybranej_broni_szkolenie_i_opieka_instruktora_juz_od_79_99_zl_z_firma_faro/72297 http://www.fastdeal.pl/oferta/strzelnica_kulowa_10_strzalow_z_wybranej_broni_szkolenie_i_opieka_instruktora_juz_od_79_99_zl_z_firma_faro/72297 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Nadwaga i otyłość? To już nie jest problem! Analiza struktury ciała oraz dobór odpowiedniej kuracji i diety w Studiu Urody Bellissima!
Zwykle wydaje nam się, że nie jest przecież aż tak źle...
 
Nadwaga i otyłość są epidemią  XXI wieku, zwykle nie mijają samoistnie, ale zazwyczaj samoistnie prowadzą  do ciężkich schorzeń: cukrzycy, nadciśnienia, choroby stawów, zawałów, udarów, osteoporozy, depresji. Bez względu na to, czy u Ciebie pojawiła się któraś z w/w dolegliwości, czy masz po prostu dość swojej nadwagi,  próbowałaś/próbowałeś coś z tym zrobić, ale nie wychodzi - zapraszamy na konsultację  połączoną z  analizą struktury Twojego ciała.
 
Badanie metodą biorezonansu jest bezbolesne i bezinwazyjne, przeprowadzane w ubraniu w 100% bezpieczne i wykonywane przy użyciu profesjonalnego japońskiego urządzenia.
  
Jeżeli wynik badania wskazuje, że przyczyną nadwagi jest duży udział tłuszczów wewnętrznych, to w takim przypadku nie pomoże żadna klasyczna dieta. Nawet jeżeli w oparciu o klasyczne diety udaje się schudnąć kilka czy kilkanaście kilogramów, to tak zwany efekt "jojo" powoduje, że po zakończeniu ścisłej diety powracamy do poprzedniej wagi, dlatego że nasz organizm zaczynie od nowa odkładać tłuszcz wewnętrzny (trzewiowy).
 
Istotą proponowanej kuracji jest wyeliminowanie przyczyn otłuszczania się organów wewnętrznych.  W trakcie  konsultacji otrzymasz informację, dlaczego tłuszcz odkłada się w ten sposób i jak powinna przebiegać KURACJA, aby skutecznie usunąć taki tłuszcz z organizmu oraz jak kontrolować swój metabolizmu po to, żeby tłuszcz wewnętrzny nie odkładał się w przyszłości, a to gwarantuje utrzymanie stałej wagi bez efektu jojo.
 
Po takiej kuracji można przystąpić do właściwego odchudzania czy modelowania sylwetki. W ten sposób można pozbyć się kilku lub kilkudziesięciu kilogramów nadwagi. Następnie, kontrolując  swój metabolizm według wskazówek z konsultacji, można skutecznie bronić się przed efektem "jojo" i utrzymywać prawidłową masę ciała bez specjalnych wyrzeczeń. 
 
 
 
]]>
Tue, 11 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/nadwaga_i_otylosc_to_juz_nie_jest_problem_analiza_struktury_ciala_oraz_dobor_odpowiedniej_kuracji_i_diety_w_studiu_urody_bellissima/72098 http://www.fastdeal.pl/oferta/nadwaga_i_otylosc_to_juz_nie_jest_problem_analiza_struktury_ciala_oraz_dobor_odpowiedniej_kuracji_i_diety_w_studiu_urody_bellissima/72098 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Odzyskaj jasny umysł i harmonię ducha! Karnet na zajęcia w Akademii Jogi w Krakowie tylko teraz w zaskakująco niskiej cenie! Odnajdź spokój i wewnętrzną równowagę w zabieganym świecie, zadbaj o ciało i kręgosłup dzięki zajęciom w Akademii Jogi w Krakowie.
 
Do wyboru zajęcia z jogi:
 • Dla zaawansowanych wg. B.K.S. IYENGAR,
 • Hormonalna i antystres,
 • Dla kręgosłupa - zdrowe plecy i barki,
 • Regeneracyjne,
 • Dla kobiet w ciąży,
 • W wersji angielskiej,
 • Dynamiczna - asztanga.
EFEKTY I ZALETY JOGI
Joga to bardziej wysmuklone i elastyczne ciało, lepsze samopoczucie i koncentracja, spokojniejszy i świadomy oddech, złagodzenie bólu kręgosłupa, głowy, wyregulowanie ciśnienia - a to nie wszystkie dobroczynne działania jogi. Praca z ciałem w „asanach” zapewnia jednym słowem samo zdrowie!
Co wyróżnia AKADEMIĘ JOGI W KRAKOWIE?
 
 • JAKOŚĆ
Oferuje zajęcia prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych, certyfikowanych nauczycieli, ludzi pełnych pasji, w pełni oddanych temu, co robią. Ludzi świadomych, kreatywnych, pełnych zaangażowania i profesjonalizmu. Instruktorzy tworzą wspaniały klimat współpracy, przyjaźni i ciepła.
 
 • WSPANIALI  UCZNIOWIE
... dla których została stworzona Akademia, by razem z nimi wzrastać. To ludzie otwarci, aktywni i gotowi na lepszą jakość życia.
 
 • ATMOSFERA
Kameralne grupy, brak rywalizacji, ciekawi ludzie, interesujące książki, gorąca herbata i dogodna lokalizacja w pobliżu Parku Bednarskiego w Podgórzu.
]]>
Thu, 06 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/odzyskaj_jasny_umysl_i_harmonie_ducha_karnet_na_zajecia_w_akademii_jogi_w_krakowie_tylko_teraz_w_zaskakujaco_niskiej_cenie/72010 http://www.fastdeal.pl/oferta/odzyskaj_jasny_umysl_i_harmonie_ducha_karnet_na_zajecia_w_akademii_jogi_w_krakowie_tylko_teraz_w_zaskakujaco_niskiej_cenie/72010 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zabieg wybielania zębów metodą laserową - tylko teraz za jedyne 199 zł zamiast 299 zł! Walka o białe zęby przy pomocy domowych sposobów często okazuje się syzyfową pracą, a wszelkie samodzielne próby zwalczania przebarwień przynoszą mało widoczne i krótkotrwałe rezultaty. Najnowsze technologie mogą to jednak znacznie ułatwić.
 
Zabieg wybielania zębów odbywa się metodą laserową. Na zęby pacjenta nakładany jest żel organiczny, który pod wpływem lampy wnika w szkliwo i je rozjaśnia.
Podczas jednego zabiegu żel jest nakładany 3 razy (tyle, ile jest naświetleń). Każde naświetlanie trwa 10-15 minut.
Wykorzystywane światło jest bezpieczne dzięki nowoczesnemu układowi optycznemu oraz światłowodom filtrującym szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe i światło podczerwone.
 
Charming Lady – Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej to wyjątkowe miejsce o przytulnym i eleganckim wnętrzu, gdzie można się zrelaksować i odpocząć od obowiązków dnia codziennego.
]]>
Tue, 04 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_wybielania_zebow_metoda_laserowa_-_tylko_teraz_za_jedyne_199_zl_zamiast_299_zl/71810 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_wybielania_zebow_metoda_laserowa_-_tylko_teraz_za_jedyne_199_zl_zamiast_299_zl/71810 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Mikrodermabrazja diamentowa - odmłodzi i poprawi wygląd Twojej skóry! Tylko teraz za jedyne 99 zł zamiast 170 zł!
Mikrodermabrazja to bezinwazyjna metoda mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Ścieranie następuje poprzez oddziaływanie głowicy pokrytej mikrokryształkami diamentu na skórę. W ten sposób umiarkowanie usuwamy (ścieramy) martwą warstwę naskórka, dzięki czemu w jego podstawowej warstwie dochodzi do wzmożonej produkcji nowych komórek wypychanych do góry, aby zastąpić komórki martwe i usunięte. Obserwuje się pogrubienie naskórka i wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji przebarwień, czyszczenia skóry, leczenia trądziku. W terapii nie stosuje się kryształów lub materiałów ściernych, które mogą zanieczyścić środowisko.
 
Przeciwwskazania:
 • zakażenia wirusowe: brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny
 • zakażenia bakteryjne: liszajec zakaźny, figówka gronkowcowa
 • zakażenia grzybicze
 • trądzik krostkowy, ropowiczy
 • trądzik różowaty
 • przeczosy, nadżerki (uszkodzenia ciągłości skóry)
 • nowotwory skóry i znamiona
 • naczyniaki jamiste
 • terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem- pochodna wit.A – wskazana co najmniej 3-miesięczna przerwa
 • skłonność do keloidów (bliznowców)
 • zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy (do 2 miesięcy)
 • implanty, rozrusznik serc
 • stany gorączkowe, ostre procesy zapalne.
 


Charming Lady – Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej to wyjątkowe miejsce o przytulnym i eleganckim wnętrzu, gdzie można się zrelaksować i odpocząć od obowiązków dnia codziennego.
 
Misją Gabinetu jest świadczenie usług najwyższej jakości i dbanie o dobro klienta. Dzięki licznym szkoleniom, targach mogę dzielić się z Państwem zdobytą przeze mnie wiedzą i dotychczasowym doświadczeniem.
]]>
Tue, 04 Oct 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikrodermabrazja_diamentowa_-_odmlodzi_i_poprawi_wyglad_twojej_skory_tylko_teraz_za_jedyne_99_zl_zamiast_170_zl/71819 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikrodermabrazja_diamentowa_-_odmlodzi_i_poprawi_wyglad_twojej_skory_tylko_teraz_za_jedyne_99_zl_zamiast_170_zl/71819 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
♥ Romantyczna, dwudaniowa kolacja dla dwojga w Pubie Podkowa na krakowskim Kazimierzu tylko u nas za jedyne 99 zł! ♥
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na romantyczną kolację dla dwojga!
 
♥Propozycja menu I
 •  Zupa: Rosół z makaronem
 •  II Danie: Roladka drobiowa faszerowana szpinakiem i serem pleśniowym, opiekane ziemniaczki w ziołach, *sałatka
 •  Alkohol: Karafka wina Corinto Ccarmenere 500 ml
♥Propozycja menu II
 •  Zupa: Krem pomidorowy z warzywami
 •  II Danie: Penne z kurczakiem i pieczarkami
 •  Alkohol: Karafka wina Corinto Chardonnay 500 ml
♥Propozycja menu III
 •  Zupa: Żurek po staropolsku
 •  II Danie:  Schab z grillowaną pieczarką , opiekane ziemniaczki w ziołach, * sałatka   
 •  Alkohol: Karafka wina Espada Negra Tinto 500 ml 
 
]]>
Sun, 02 Oct 2016 00:03:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/romantyczna_dwudaniowa_kolacja_dla_dwojga_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu_tylko_u_nas_za_jedyne_99_zl/71652 http://www.fastdeal.pl/oferta/romantyczna_dwudaniowa_kolacja_dla_dwojga_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu_tylko_u_nas_za_jedyne_99_zl/71652 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Ciastka słodkie, owocowe z czekoladą, bitą śmietaną i sosami lub pyszne lodowe desery w Pubie Podkowa na Krakowskim Kazimierzu! Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na pyszny deser!]]> Sun, 02 Oct 2016 00:02:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/ciastka_slodkie_owocowe_z_czekolada_bita_smietana_i_sosami_lub_pyszne_lodowe_desery_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu/71653 http://www.fastdeal.pl/oferta/ciastka_slodkie_owocowe_z_czekolada_bita_smietana_i_sosami_lub_pyszne_lodowe_desery_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu/71653 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl Drink w Pubie Podkowa na Kazimierzu. Pomysł na udany wieczór w sercu Krakowa! W każdy czwartek, piątek i sobotę - impreza!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na drinka!
]]>
Sun, 02 Oct 2016 00:02:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/drink_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_pomysl_na_udany_wieczor_w_sercu_krakowa_w_kazdy_czwartek_piatek_i_sobote_-_impreza/71654 http://www.fastdeal.pl/oferta/drink_w_pubie_podkowa_na_kazimierzu_pomysl_na_udany_wieczor_w_sercu_krakowa_w_kazdy_czwartek_piatek_i_sobote_-_impreza/71654 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o zdrowym, naturalnym kolorze? To wszystko z koloryzacją w Beauty & Hairstyle! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Beauty & Hairstyle - po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą i kolorem, ale i zdrowym wyglądem swoich włosów. Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!

Myślisz o zmianie uczesania? Pragniesz totalnej metamorfozy? A może po prostu marzysz o pięknych zdrowych włosach i modnej fryzurze? To wszystko już dziś z Salonem Beauty & Hairstyle w Krakowie!
 
Koloryzacja w Salonie Beauty & Hairstyle to gwarancja niebanalnej fryzury - niezwykle głęboki, stylowy kolor zakryje odrosty czy siwiznę i doda kosmykom blasku!
]]>
Mon, 26 Sep 2016 00:00:00 +0200 http://www.fastdeal.pl/oferta/pragniesz_totalnej_metamorfozy_a_moze_po_prostu_marzysz_o_zdrowym_naturalnym_kolorze_to_wszystko_z_koloryzacja_w_beauty_hairstyle/71562 http://www.fastdeal.pl/oferta/pragniesz_totalnej_metamorfozy_a_moze_po_prostu_marzysz_o_zdrowym_naturalnym_kolorze_to_wszystko_z_koloryzacja_w_beauty_hairstyle/71562 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl