Najnowsze oferty na FastDeal.pl dla miejsca: Kraków Najnowsze oferty serwisu FastDeal.pl Mon, 27 Feb 2017 05:28:47 +0100 Zend_Feed_Writer 1.11.11 (http://framework.zend.com) http://www.fastdeal.pl/oferty/krakow Wyśmienity burger w 100 % z polskiej wołowiny podany w chrupiącej bułce, ze świeżymi warzywami, frytkami i napojem - jedyne 22 zł!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na prawdziwe wołowe burgery!
]]>
Sun, 26 Feb 2017 00:03:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/wysmienity_burger_w_100_z_polskiej_wolowiny_podany_w_chrupiacej_bulce_ze_swiezymi_warzywami_frytkami_i_napojem_-_jedyne_22_zl/79128 http://www.fastdeal.pl/oferta/wysmienity_burger_w_100_z_polskiej_wolowiny_podany_w_chrupiacej_bulce_ze_swiezymi_warzywami_frytkami_i_napojem_-_jedyne_22_zl/79128 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pozwól swoim mięśniom odpocząć - przyjdź do Salonu Body Zone na masaż sportowy lub masaż relaksacyjny! Masaż sportowy to nieodłączny element odnowy biologicznej, który jest wykorzystywany w profesjonalnych programach treningowych. Ponadto pomaga on zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach. Masaż całego ciała sportowca przypomina masaż izomeryczny, którego celem jest odbudowa masy mięśniowej i przywrócenie sprawności mięśni sprzed urazu. Masaż sportowy to ogólna nazwa, która łączy kilka rodzajów masażu. Wykonuje się go między zawodami, tuż przed samym wysiłkiem fizycznym jak i po wzmożonym wysiłku fizycznym. Masaż sportowy to rodzaj masażu, który jest przeznaczony szczególnie dla sportowców. Przypomina on masaż izomeryczny , ponieważ pomaga w odbudowie i przyroście masy mięśniowej oraz siły mięśniowej, a ponadto redukuje tkankę tłuszczową znajdującą się pod skórą.

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.]]>
Sat, 25 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozwol_swoim_miesniom_odpoczac_-_przyjdz_do_salonu_body_zone_na_masaz_sportowy_lub_masaz_relaksacyjny/79185 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozwol_swoim_miesniom_odpoczac_-_przyjdz_do_salonu_body_zone_na_masaz_sportowy_lub_masaz_relaksacyjny/79185 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pozbądź się cellulitu i ujędrnij swoje ciało masażem bańką chińską. Brzuch, uda i pośladki teraz tylko za 39,99 zł! Masaż bańką chińską to skuteczny sposób na pozbycie się np. cellulitu. Masaż bańką chińską, wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko skórkę pomarańczową, lecz także rozstępy.

Bańki chińskie mają zastosowanie w kosmetologii jako masaż antycellulitowy lub drenaż limfatyczny. Masowanie bańkami sprzyja poprawianiu krążenia krwi, oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga przemianę materii. Dzięki temu przyspieszony zostaje proces spalania tłuszczu. To sprawia, że umięśnione i obfite często w tkankę tłuszczową uda, na których lubi pojawiać się pomarańczowa skórka, zostaną odżywione i pobudzone do pracy w spalaniu tłuszczu. Tym samym masaż bańkami jest jednym z zabiegów odchudzających.]]>
Sat, 25 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozbadz_sie_cellulitu_i_ujedrnij_swoje_cialo_masazem_banka_chinska_brzuch_uda_i_posladki_teraz_tylko_za_39_99_zl/79186 http://www.fastdeal.pl/oferta/pozbadz_sie_cellulitu_i_ujedrnij_swoje_cialo_masazem_banka_chinska_brzuch_uda_i_posladki_teraz_tylko_za_39_99_zl/79186 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Masaż LOMI LOMI lub masaż ciepłą świecą pomogą Ci zapomnieć o otaczającym świecie! Lomi Lomi jest wspaniałym masażem o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowa. Wpływ tego masażu nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale i emocjonalnej. Zazwyczaj wykonywany jest on w konkretnej intencji pacjenta, która po masażu bardzo szybko się urealnia.
Masaż ten bezboleśnie pomaga uwolnić się od przykrych wspomnień, traumatycznych wydarzeń oraz skoncentrować się na tym, co jest tu i teraz, czyli wrócić do rzeczywistości i w niej się odnaleźć. Masaż Lomi Lomi wyzwala pozytywne energie, które przyczyniają się do ponownego odkrycia przez pacjenta radości i chęci do życia, a ponadto wnosi w jego świadomość wiele światła i miłości do wszystkiego, co go otacza, a co za tym idzie, prowadzi do pokochania samego siebie. Pacjent po masażu ma wrażenie lekkości, błogości, zadowolenia, spełnienia i postrzega siebie jako człowieka, przed którym świat stoi otworem i który nie lęka się żadnych zmian. Masaż Lomi Lomi prowadzi do doświadczenia, że nasza dusza i ciało znajdują się w doskonałej równowadze, harmonii, że czujemy się dobrze we własnym ciele i z samym sobą. Cała moc dokonywania zmian tkwi w nas samych, a uwalnia się właśnie w stanie głębokiego relaksu.

Masaż ciepłą świecą
aromatyczną sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję.  Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. Olej z kiełków soi, olej z kokosa oraz wosk pszczeli zawarty w świecy pozostawia na skórze jedwabisty film, zapobiega utracie wody, daje niesamowite efekty nawilżające. Zawarta w olejach z doi i kokosu witamina E, stosowana w kuracji anti-aging, wnika głęboko w skórę, ma działanie antyoksydacyjne, ujędrniające, przywraca skórze elastyczność i sprężystość.]]>
Sat, 25 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_lomi_lomi_lub_masaz_ciepla_swieca_pomoga_ci_zapomniec_o_otaczajacym_swiecie/79187 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_lomi_lomi_lub_masaz_ciepla_swieca_pomoga_ci_zapomniec_o_otaczajacym_swiecie/79187 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Odpocznij po stresującym dniu w Body Zone! Masaż klasyczny lub masaż leczniczy już za 69,99 zł! Masaż klasyczny to najpopularniejszy zabieg - w zależności od zastosowanej techniki może on mieć różne działanie: wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Masaż klasyczny wykorzystywany jest jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób, w tym dolegliwości ortopedycznych, neurologicznych czy ginekologicznych. Znajduje też zastosowanie w ogólnych problemach zdrowotnych zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.
Masaż klasyczny działa na wiele sposobów: pobudza krążenie, rozluźnia, łagodzi bóle. Masaż ten pomaga w rozprowadzaniu w ciele dobroczynnych substancji, np. antycellulitowych składników kosmetycznych oraz w usuwaniu toksyn. Stosuje się go także przed aktywnością fizyczną, aby rozgrzać mięśnie i przygotować je do zwiększonego wysiłku. 
 
Masaż leczniczy polega na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni (zalecany szczególnie sportowcom dla rozluźnienia mięśni przed zawodami, a po zawodach - dla złagodzenia bólu po wysiłku fizycznym), migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu. Masaż leczniczy może usuwać skurcze nóg. Masowanie pleców i ramion pomaga kobietom w bólach porodowych. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.
]]>
Sat, 25 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/odpocznij_po_stresujacym_dniu_w_body_zone_masaz_klasyczny_lub_masaz_leczniczy_juz_za_69_99_zl/79188 http://www.fastdeal.pl/oferta/odpocznij_po_stresujacym_dniu_w_body_zone_masaz_klasyczny_lub_masaz_leczniczy_juz_za_69_99_zl/79188 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Masaż gorącymi kamieniami oraz masaż dla kobiet w ciąży - przyjdź do Body Zone i daj się rozpieścić! Całościowy masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne.
Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.
W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Są specjalnie wyselekcjonowane pod względem kształtu i pochodzą z obszarów czystych ekologicznie np.: Hawaje, Bali. Masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i masażu limfatycznego, używa się również technik z masażu klasycznego.
Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy.

DZIAŁANIE
Podstawę masażu kamieniami stanowi szerokie działanie na:

skórę
 • ułatwia oddychanie skórne
 • poprawia odżywianie skóry
 • przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych
 • poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd
 • wspomaga redukcję cellulitu
 tkankę mięśniową
 • zwiększa zdolność mięśni do pracy
 • poprawia napięcie i elastyczność mięśni
 • regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym

 układ krwionośny i limfatyczny 
 • poprawia pracę układu krwionośnego i limfatycznego (gimnastyka naczyń)
 • ułatwia odpływ krwi żylnej
 • zmniejsza opór krwi w tętnicach
 • ułatwia pracę serca

układ nerwowy 
 • działa uspokajająco i relaksująco
 • łagodzi objawy stresu
Masaż kobiet w ciąży przebiega jednak inaczej niż typowy masaż relaksacyjny czy leczniczy. Nigdy nie wykonuje się masażu w leżeniu na brzuchu, preferowane pozycje to leżenie na boku, na plecach lub pozycja siedząca. Masaż kobiety w ciąży może obejmować niemal całe jej ciało, lub skupić się tylko na wybranym rejonie (szyja, kręgosłup lędźwiowy czy kończyny).

Masaż kobiet w ciąży – korzyści
 • Rozluźnienie napiętych mięśni
 • Relaks i odprężenie
 • Poprawa krążenia lokalnego
 • Poprawa pracy układu limfatycznego (zapobieganie obrzękom)
 • Złagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa
 • Zwiększenie elastyczności skóry (zapobieganie rozstępom)
 • Poprawa samopoczucia
 • Poprawa jakości snu

Jeżeli lekarz prowadzący ciążę nie widzi przeciwwskazań do wykonania u pacjentki masażu, to bezpiecznie jest rozpocząć zabiegi dopiero od 2 – 3 miesiąca ciąży i zakończenie ich pod koniec 8 miesiąca.
]]>
Sat, 25 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_goracymi_kamieniami_oraz_masaz_dla_kobiet_w_ciazy_-_przyjdz_do_body_zone_i_daj_sie_rozpiescic/79189 http://www.fastdeal.pl/oferta/masaz_goracymi_kamieniami_oraz_masaz_dla_kobiet_w_ciazy_-_przyjdz_do_body_zone_i_daj_sie_rozpiescic/79189 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Taniej nie ustrzelisz! Rozgrywki paintballowe na najlepszej arenie okolicach Nowego Sącza! Tylko teraz rozgrywki paintballowe w wyjątkowej cenie z voucherem za 9 zł!
Dodatkowo sam decydujesz, ile doładujesz!

Specjalnie dla Was również oferta MIX! Sprawdź wszystkie dostępne warianty gry!
 
Urodziny? Imieniny? Wieczór kawalerski? Impreza integracyjna? A może zwykły wypad ze znajomymi? Każda okazja jest dobra na Paintball!  Podczas gry w paintballa zapomnisz co to rutyna, codzienne obowiązki, stres, a poczujesz pozytywną dawkę adrenaliny w miłej atmosferze.
 
Zasmakuj nowej jakości paintballa w pobliżu na Arenie w pobliżu Nowego Sącza (Marcinkowice 34). Całe pole zostało przygotowane na otwartej przestrzeni, co pozwala graczom na pełną swobodę i kontrolę gry.  Nawet panie mogą się tutaj czuć w pełni bezpiecznie i czerpać radość z gry, ponieważ jest to arena typu zabudowy otwartej.
 
 
Pamiętaj - Paintball Factory nie zna rutyny !
 
Firma "Big-Game" powstała z zamiłowania do sportu, jakim jest paintball. Zajmuje się organizowaniem imprez paintballowych na najwyższym poziomie, zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm.Do rozgrywek proponuje  wysokiej klasy sprzęt paintballowy.
 •     markery (pistolety elektryczne)
 •     loadery (elektryczne)
 •    system zasilający HP
 •     maski z podwójną szybką (bardzo dobrze zabezpieczające przed parowaniem)
 •     mundury
 •     kulki paintballowe wysokiej jakości
 
Dodatkową nowością, jaką wprowadziła Firma "Big-Game" jest możliwość trenowania, odbywania sparingów oraz grania na kulkach typu reball. Są to kulki wielokrotnego użytku, dzięki czemu można grać bez limitów kulek (z reguły gracze wykupują pakiety 500 kulek). Z "Big-Game" nie ma to znaczenia, czy wystrzelasz nawet 10 000 kulek, ponieważ cena jest ta sama. Do tej pory w Polsce powstało zaledwie kilka miejsc przeznaczonych wyłącznie dla graczy, Big-Game poszło krok na przód i stworzyło również możliwość grania osobom prywatnym.

 
 
Wiedza i doświadczenie profesjonalistów + wysokiej jakości sprzęt do gry + Twoja energia do gry
= najlepsza impreza paintballowa !
]]>
Fri, 24 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/taniej_nie_ustrzelisz_rozgrywki_paintballowe_na_najlepszej_arenie_okolicach_nowego_sacza/79152 http://www.fastdeal.pl/oferta/taniej_nie_ustrzelisz_rozgrywki_paintballowe_na_najlepszej_arenie_okolicach_nowego_sacza/79152 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Pyszne zapiekane dania z napojem 0,2 l w Pubie Podkowa na krakowskim Kazimierzu! Do wyboru trzy zapiekanki prosto z pieca!
Podkowa to miejsce, gdzie taneczne szaleństwo przeplata się ze smakowitymi kęskami serwowanymi przez Szefa Kuchni. To również  największy i najbardziej klimatyczny Pub  na krakowskim Kazimierzu - dzielnicy znanej wszystkim i idealnej  zarówno do dziennych spacerów, jak i nocnych szaleństw. Podkowa posiada piękny, klimatyczny ogródek kawiarniany, siedem sal, w tym sale dla palących oraz dwie duże piwnice, zaaranżowane w oryginalnym klimacie. Cały pub mieści 250 osób i 120 w letnim ogródku. Tym razem Podkowa zaprasza na pyszne zapiekane dania z pieca!

Do wyboru:
 • Zapiekanka chłopska - ziemniak, kiełbasa, boczek, ogórek, cebula, jajko, podlane śmietanką, zapiekane z serem w piecu.
 • Zapiekanka wegetariańska - ziemniak, pomidor, cebula, brokuły, kalafior, marchewka, podlane śmietanką, zapiekane z serem w piecu.
 • Zapiekanka z kurczakiem - ziemniak, pomidor, pieczarki, kurczak, szpinak, podlane śmietanką, zapiekane z serem w piecu.
 
]]>
Fri, 17 Feb 2017 00:05:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/pyszne_zapiekane_dania_z_napojem_0_2_l_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu_do_wyboru_trzy_zapiekanki_prosto_z_pieca/78775 http://www.fastdeal.pl/oferta/pyszne_zapiekane_dania_z_napojem_0_2_l_w_pubie_podkowa_na_krakowskim_kazimierzu_do_wyboru_trzy_zapiekanki_prosto_z_pieca/78775 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Sposób na uwodzicielskie, pełne głębi spojrzenie o każdej porze dnia i nocy? Tylko z przedłużaniem rzęs w Studiu Urody Bellissima!
Zlokalizowany w Śródmieściu salon oferuje szereg zabiegów z zakresu kosmetyki, medycyny estetycznej, fryzjerstwa, masażu, stylizacji paznokci i wyszczuplania ciała, jak również depilację laserową i przedłużanie rzęs. Kuracje przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów (w tym przez lekarzy medycyny estetycznej, członków polskich i międzynarodowych organizacji medycznych), z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i kosmetyków najwyższej jakości. Studio zdobyło rekomendację miesięcznika „Uroda” w kategorii Sprawdzone Salony & Gabinety &Spa.
]]>
Thu, 16 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/sposob_na_uwodzicielskie_pelne_glebi_spojrzenie_o_kazdej_porze_dnia_i_nocy_tylko_z_przedluzaniem_rzes_w_studiu_urody_bellissima/78666 http://www.fastdeal.pl/oferta/sposob_na_uwodzicielskie_pelne_glebi_spojrzenie_o_kazdej_porze_dnia_i_nocy_tylko_z_przedluzaniem_rzes_w_studiu_urody_bellissima/78666 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Zabieg wybielania zębów metodą laserową - tylko teraz za jedyne 199 zł zamiast 299 zł! Walka o białe zęby przy pomocy domowych sposobów często okazuje się syzyfową pracą, a wszelkie samodzielne próby zwalczania przebarwień przynoszą mało widoczne i krótkotrwałe rezultaty. Najnowsze technologie mogą to jednak znacznie ułatwić.
 
Zabieg wybielania zębów odbywa się metodą laserową. Na zęby pacjenta nakładany jest żel organiczny, który pod wpływem lampy wnika w szkliwo i je rozjaśnia.
Podczas jednego zabiegu żel jest nakładany 3 razy (tyle, ile jest naświetleń). Każde naświetlanie trwa 10-15 minut.
Wykorzystywane światło jest bezpieczne dzięki nowoczesnemu układowi optycznemu oraz światłowodom filtrującym szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe i światło podczerwone.
 
Charming Lady – Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej to wyjątkowe miejsce o przytulnym i eleganckim wnętrzu, gdzie można się zrelaksować i odpocząć od obowiązków dnia codziennego.
]]>
Wed, 15 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_wybielania_zebow_metoda_laserowa_-_tylko_teraz_za_jedyne_199_zl_zamiast_299_zl/78700 http://www.fastdeal.pl/oferta/zabieg_wybielania_zebow_metoda_laserowa_-_tylko_teraz_za_jedyne_199_zl_zamiast_299_zl/78700 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Mikrodermabrazja diamentowa - odmłodzi i poprawi wygląd Twojej skóry! Tylko teraz za jedyne 99 zł zamiast 170 zł!
Mikrodermabrazja to bezinwazyjna metoda mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Ścieranie następuje poprzez oddziaływanie głowicy pokrytej mikrokryształkami diamentu na skórę. W ten sposób umiarkowanie usuwamy (ścieramy) martwą warstwę naskórka, dzięki czemu w jego podstawowej warstwie dochodzi do wzmożonej produkcji nowych komórek wypychanych do góry, aby zastąpić komórki martwe i usunięte. Obserwuje się pogrubienie naskórka i wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji przebarwień, czyszczenia skóry, leczenia trądziku. W terapii nie stosuje się kryształów lub materiałów ściernych, które mogą zanieczyścić środowisko.
 
Przeciwwskazania:
 • zakażenia wirusowe: brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny
 • zakażenia bakteryjne: liszajec zakaźny, figówka gronkowcowa
 • zakażenia grzybicze
 • trądzik krostkowy, ropowiczy
 • trądzik różowaty
 • przeczosy, nadżerki (uszkodzenia ciągłości skóry)
 • nowotwory skóry i znamiona
 • naczyniaki jamiste
 • terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem- pochodna wit.A – wskazana co najmniej 3-miesięczna przerwa
 • skłonność do keloidów (bliznowców)
 • zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy (do 2 miesięcy)
 • implanty, rozrusznik serc
 • stany gorączkowe, ostre procesy zapalne.
 


Charming Lady – Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej to wyjątkowe miejsce o przytulnym i eleganckim wnętrzu, gdzie można się zrelaksować i odpocząć od obowiązków dnia codziennego.
 
Misją Gabinetu jest świadczenie usług najwyższej jakości i dbanie o dobro klienta. Dzięki licznym szkoleniom, targach mogę dzielić się z Państwem zdobytą przeze mnie wiedzą i dotychczasowym doświadczeniem.
]]>
Wed, 15 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikrodermabrazja_diamentowa_-_odmlodzi_i_poprawi_wyglad_twojej_skory_tylko_teraz_za_jedyne_99_zl_zamiast_170_zl/78701 http://www.fastdeal.pl/oferta/mikrodermabrazja_diamentowa_-_odmlodzi_i_poprawi_wyglad_twojej_skory_tylko_teraz_za_jedyne_99_zl_zamiast_170_zl/78701 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Domowe pokojówki - Kraków. 1 godzina prasowania za jedyne 18,40 zł zamiast 23 zł!
Domowe pokojówki
 
To elastyczne sprzątanie domu i mieszkania w przystępnej cenie (bez względu na to, czy wymagane jest regularne czy gruntowne sprzątanie domu czy mieszkania). Podczas pracy naszych pokojówek Państwa mienie jest ubezpieczone, a pracownicy zazwyczaj pracują w dwuosobowych zespołach, skutecznie czyszcząc Państwa mieszkanie. 

Mają Państwo dość prasowania? Chcą się Państwo uwolnić od tego obowiązku, a wolny czas poświęcić na życie? Zachęcamy do skorzystania z domowych pokojówek, a na pewno będą Państwo zadowoleni!

Dla portalu FastDeal.pl firma Domowe Pokojówki przygotowała 20% zniżkę na usługi prasowania. 
]]>
Sat, 11 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/domowe_pokojowki_-_krakow_1_godzina_prasowania_za_jedyne_18_40_zl_zamiast_23_zl/78296 http://www.fastdeal.pl/oferta/domowe_pokojowki_-_krakow_1_godzina_prasowania_za_jedyne_18_40_zl_zamiast_23_zl/78296 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Fryzjerski "Anett" i zafunduj sobie profesjonalną koloryzację! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Fryzjerski "Anett"- po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą i kolorem, ale i zdrowym wyglądem swoich włosów. Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!
 
Koloryzacja włosów w Salonie Fryzjerskim "Anett" to przede wszystkim szeroki wybór farb bez amoniaku, dla alergików czy kobiet w ciąży firmy CHI oraz 15-minutowych farb z kawiorem i kolagenem. Salon posiada również włoskie farby (nowość na rynku), które idealnie pokrywają siwe włosy. Niezwykle głęboki, stylowy kolor zakryje odrosty czy siwiznę i doda kosmykom blasku!
]]>
Fri, 10 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/doprowadz_do_stylowej_rewolucji_na_swojej_glowie_odwiedz_salon_fryzjerski_anett_i_zafunduj_sobie_profesjonalna_koloryzacje/78456 http://www.fastdeal.pl/oferta/doprowadz_do_stylowej_rewolucji_na_swojej_glowie_odwiedz_salon_fryzjerski_anett_i_zafunduj_sobie_profesjonalna_koloryzacje/78456 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Prostowanie włosów keratyną Pure w zaskakująco niskiej cenie tylko w Salonie Fryzjerskim Anett! Zabieg już od 290 zł!
Zapraszamy na keratynowe prostowanie włosów keratyną! Tylko teraz w Salonie Fryzjerskim Anett - najtaniej w Krakowie!  Zabieg dla Pań, które stawiają zarówno na efekt prostowania, jak i poprawę kondycji włosów- 60% PROSTOWANIA, 40% ODŻYWIANIA!
COCOCHOCO KERATYNA PURE - czysta keratyna, która przeznaczona jest do włosów blond, rozjaśnianych, bardzo zniszczonych, łamliwych, puszących się, nadwyrężonych zabiegami chemicznymi. Dzięki zastosowaniu kuracji przy użyciu Keratyny Pure możliwe stanie się odbudowanie i zrewitalizowanie nawet najbardziej zniszczonych włosów.
 
Użycie profesjonalnej keratyny Pure da dodatkowy połysk, blask oraz wyjątkową miękkość włosów tuż po użyciu oraz na długi czas (efekt zabiegu utrzymuje się ok. 4 miesiące). CocoChoco Pure z czystej postaci keratynowymi proteinami jest stworzony specjalnie dla wyjątkowo zniszczonych włosów. Skondensowane składniki organiczne, naturalna woda oraz mineralny silikon, a także najwyższa zawartość keratyny w produkcie, pomoże osiągnąć spektakularny efekt odnowy włosów. Dzięki użyciu tego kosmetyku włosy odzyskają zdrowy i sprężysty wygląd i powrócą do swojej naturalnej struktury. Każdy włos z osobna zostanie intensywnie odbudowany i zregenerowany. Dodatkowo prostuje, regeneruje i nabłyszcza!
 
 •     Keratyna nie zawiera szkodliwego dla włosa formaldehydu.
 •     Włosy stają się gładkie, proste, lśniące oraz dogłębnie odżywione.
 •     Czas trwania zabiegu to około 2 godziny, a efekty zabiegu utrzymują się od 2 do 4 miesięcy.
 •     Efekt końcowy oraz stopień wyprostowania włosów zależy od ich rodzaju, grubości i kondycji.

Co daje Twoim włosom eratynowe prostowanie włosów?
 • Dogłębnie odżywia i rekonstruuje włosy.
 • Sprawia, że stają się mocne i odporne na czynniki zewnętrzne.
 • Likwiduje efekt "pierzastych włosów".
 • Chroni przed wilgocią.
 • Nadaje połysk i niesamowitą miękkość.
 • Oszczędza czas na tworzenie fryzury do minimum.
 
]]>
Fri, 10 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/prostowanie_wlosow_keratyna_pure_w_zaskakujaco_niskiej_cenie_tylko_w_salonie_fryzjerskim_anett_zabieg_juz_od_290_zl/78457 http://www.fastdeal.pl/oferta/prostowanie_wlosow_keratyna_pure_w_zaskakujaco_niskiej_cenie_tylko_w_salonie_fryzjerskim_anett_zabieg_juz_od_290_zl/78457 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Odżywczy zabieg fryzjerski w formie rekonstrukcji włosa kosmetykami JOICO K-PAK już od 100 zł! Salon Fryzjerski "Anett" zaprasza!
Sekret skuteczności JOICO K-PAK kryje się w wyjątkowym połączeniu 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa. Zastosowanie aminokwasów o różnej masie cząsteczkowej w innowacyjnej formule odbudowującej QUADRAMINE COMPLEX sprawia, że włosy są odbudowywane zarówno w najgłębszych warstwach, jak i na zewnątrz.
 
Podzielona na 4 etapy kuracja ma na celu poprawienie wyglądu, przedłużenie trwałości koloru, przywrócenie właściwego nawilżenia i dodanie włosom blasku. Szczególnie polecany jest dla osób, których włosy są osłabione. Kuracja regenerująca JOICO może być alternatywą dla ścięcia zniszczonych włosów, bo w zasadzie już po pierwszym zabiegu kondycja włosów staje się o wiele lepsza. Polecamy stosowanie zabiegu przy każdym zabiegu koloryzacji.


]]>
Fri, 10 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/odzywczy_zabieg_fryzjerski_w_formie_rekonstrukcji_wlosa_kosmetykami_joico_k-pak_juz_od_100_zl_salon_fryzjerski_anett_zaprasza/78458 http://www.fastdeal.pl/oferta/odzywczy_zabieg_fryzjerski_w_formie_rekonstrukcji_wlosa_kosmetykami_joico_k-pak_juz_od_100_zl_salon_fryzjerski_anett_zaprasza/78458 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Modne strzyżenie męskie? Rewelacyjny pakiet fryzjerski specjalnie dla Panów w Salonie Fryzjerskiem "Anett" w Krakowie! Coś dla Panów! Skorzystaj z umiejętności profesjonalnych fryzjerów! Mycie oraz modne strzyżenie męskie- kompleksowe usługi, dzięki którym możesz cieszyć się nowym wizerunkiem!
 
Pamiętaj, że dobór odpowiedniej fryzury to nie lada wyzwanie. Kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja pomiędzy Tobą a Twoim fryzjerem. Skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy sprawią, że w nowej fryzurze będziesz wyglądał doskonale. Miły personel i przyjemna, oryginalna aranżacja wnętrz zapewnią Ci relaks, a poprzedzające usługę strzyżenia mycie włosów - dodatkową dawkę przyjemności.
]]>
Fri, 10 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/modne_strzyzenie_meskie_rewelacyjny_pakiet_fryzjerski_specjalnie_dla_panow_w_salonie_fryzjerskiem_anett_w_krakowie/78459 http://www.fastdeal.pl/oferta/modne_strzyzenie_meskie_rewelacyjny_pakiet_fryzjerski_specjalnie_dla_panow_w_salonie_fryzjerskiem_anett_w_krakowie/78459 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Najtaniej w Krakowie! Prostowanie włosów keratyną Gold z drobinkami złota! Tylko w Salonie Fryzjerskim Anett już od 330 zł!
Zapraszamy na keratynowe prostowanie włosów keratyną Gold z drobinkami złota! Tylko teraz w Salonie Fryzjerskim Anett - najtaniej w Krakowie!  Zabieg dla Pań, które stawiają zarówno na efekt prostowania, jak i poprawę kondycji włosów- 50% ODŻYWIANIA, 50% PROSTOWANIA!
 
Keratyna Gold zawiera płynne złoto (nanocząsteczki 22-karatowego złota), które pod wpływem działania termicznego powodują głęboką odbudowę włosów - wnikają pomiędzy ubytki i łuski włosowe, nadają połysk i miękkość w dotyku, działają antystarzeniowo, lepiej chronią włosy w deszczowe dni oraz w kontakcie z słoną wodą. Keratyna Gold jeszcze mocniej nabłyszcza włosy - dodatkowo prostuje i regeneruje!
 
 • Keratyna nie zawiera szkodliwego dla włosa formaldehydu.
 • Włosy stają się gładkie, proste, lśniące oraz dogłębnie odżywione.
 • Czas trwania zabiegu to około 2 godziny, a efekty zabiegu utrzymują się od 2 do 4 miesięcy.
 • Efekt końcowy oraz stopień wyprostowania włosów zależy od ich rodzaju, grubości i kondycji.
 • Po zabiegu myjemy włosy dopiero za 2-3 dni, żeby efekt dłużej się utrzymał, przez około tygodnia nie korzystamy z sauny oraz basenu.

Co daje Twoim włosom keratynowe prostowanie?
 • Dogłębnie odżywia i rekonstruuje włosy.
 • Sprawia, że stają się mocne i odporne na czynniki zewnętrzne.
 • Likwiduje efekt "pierzastych włosów".
 • Chroni przed wilgocią.
 • Nadaje połysk i niesamowitą miękkość.
 • Oszczędza czas na tworzenie fryzury do minimum.
]]>
Fri, 10 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/najtaniej_w_krakowie_prostowanie_wlosow_keratyna_gold_z_drobinkami_zlota_tylko_w_salonie_fryzjerskim_anett_juz_od_330_zl/78460 http://www.fastdeal.pl/oferta/najtaniej_w_krakowie_prostowanie_wlosow_keratyna_gold_z_drobinkami_zlota_tylko_w_salonie_fryzjerskim_anett_juz_od_330_zl/78460 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Keratynowe prostowanie włosów w Salonie Fryzjerskim "Anett" już od 290 zł! Najtaniej w Krakowie! Tylko teraz - strzyżenie gratis! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Fryzjerski "Anett"- po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą, ale i zdrowymi, prostymi włosami! Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!
 
Terapia jest oparta na zastosowaniu keratyny, jako głównego i najskuteczniejszego składnika, który jest naturalnym budulcem włosów, dzięki któremu włosy mogą wrócić do zdrowego i zregenerowanego wyglądu. Dzięki kuracji włosy stają się gładkie proste lśniące oraz dogłębnie. Sekret zabiegu to maksymalne wykorzystanie właściwości keratyny. Keratyna jako naturalną i organiczną substanodżywionecją, wnika w głąb struktury włosa, uzupełniając jego ubytki odbudowując włosy od wewnątrz. Dzięki kuracji włosy staną się zregenerowane, proste, elastyczne, odżywione, gładkie - po prostu piękne! Efekty zabiegu są widoczne od razu po zastosowaniu- włosy wyglądają zdrowo, świeżo i witalnie. Wymodelowanie włosów po zabiegu będzie trwało nawet o połowę krócej. Efekt końcowy oraz stopień wyprostowania włosów zależy od ich rodzaju, grubości i kondycji.
 
Czas trwania zabiegu wynosi około 2 godzin, a efekty zabiegu utrzymują się do 2-4 miesięcy.
 
]]>
Fri, 10 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/keratynowe_prostowanie_wlosow_w_salonie_fryzjerskim_anett_juz_od_290_zl_najtaniej_w_krakowie_tylko_teraz_-_strzyzenie_gratis/78461 http://www.fastdeal.pl/oferta/keratynowe_prostowanie_wlosow_w_salonie_fryzjerskim_anett_juz_od_290_zl_najtaniej_w_krakowie_tylko_teraz_-_strzyzenie_gratis/78461 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Prosty sposób na piękne i zdrowe włosy! Strzyżenie damskie w Salonie Fryzjerskim "Anett" w pakiecie z myciem, modelowaniem i maską! Doprowadź do stylowej rewolucji na swojej głowie! Odwiedź Salon Fryzjerski "Anett"- po wizycie będziesz cieszyć się nie tylko oszałamiającą fryzurą, ale i zdrowym wyglądem swoich włosów. Wystarczy, że sięgniesz po kupon FastDeal!

Na zabieg składa się:
 • Mycie,
 • Strzyżenie,
 • Maska,
 • Modelowanie.
]]>
Fri, 10 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/prosty_sposob_na_piekne_i_zdrowe_wlosy_strzyzenie_damskie_w_salonie_fryzjerskim_anett_w_pakiecie_z_myciem_modelowaniem_i_maska/78462 http://www.fastdeal.pl/oferta/prosty_sposob_na_piekne_i_zdrowe_wlosy_strzyzenie_damskie_w_salonie_fryzjerskim_anett_w_pakiecie_z_myciem_modelowaniem_i_maska/78462 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl
Odnajdź spokój i wewnętrzną równowagę - zadbaj o ciało i duszę dzięki zajęciom w Akademii Jogi w Krakowie! Karnet już od 29 zł! Odnajdź spokój i wewnętrzną równowagę w zabieganym świecie, zadbaj o ciało i kręgosłup dzięki zajęciom w Akademii Jogi w Krakowie.
 
Do wyboru zajęcia z jogi:
 • Dla zaawansowanych wg. B.K.S. IYENGAR,
 • Hormonalna i antystres,
 • Dla kręgosłupa - zdrowe plecy i barki,
 • Regeneracyjne,
 • Dla kobiet w ciąży,
 • W wersji angielskiej,
 • Dynamiczna - asztanga.
EFEKTY I ZALETY JOGI
Joga to bardziej wysmuklone i elastyczne ciało, lepsze samopoczucie i koncentracja, spokojniejszy i świadomy oddech, złagodzenie bólu kręgosłupa, głowy, wyregulowanie ciśnienia - a to nie wszystkie dobroczynne działania jogi. Praca z ciałem w „asanach” zapewnia jednym słowem samo zdrowie!
Co wyróżnia AKADEMIĘ JOGI W KRAKOWIE?
 
 • JAKOŚĆ
Oferuje zajęcia prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych, certyfikowanych nauczycieli, ludzi pełnych pasji, w pełni oddanych temu, co robią. Ludzi świadomych, kreatywnych, pełnych zaangażowania i profesjonalizmu. Instruktorzy tworzą wspaniały klimat współpracy, przyjaźni i ciepła.
 
 • WSPANIALI  UCZNIOWIE
... dla których została stworzona Akademia, by razem z nimi wzrastać. To ludzie otwarci, aktywni i gotowi na lepszą jakość życia.
 
 • ATMOSFERA
Kameralne grupy, brak rywalizacji, ciekawi ludzie, interesujące książki, gorąca herbata i dogodna lokalizacja w pobliżu Parku Bednarskiego w Podgórzu.
]]>
Thu, 09 Feb 2017 00:00:00 +0100 http://www.fastdeal.pl/oferta/odnajdz_spokoj_i_wewnetrzna_rownowage_-_zadbaj_o_cialo_i_dusze_dzieki_zajeciom_w_akademii_jogi_w_krakowie_karnet_juz_od_29_zl/78387 http://www.fastdeal.pl/oferta/odnajdz_spokoj_i_wewnetrzna_rownowage_-_zadbaj_o_cialo_i_dusze_dzieki_zajeciom_w_akademii_jogi_w_krakowie_karnet_juz_od_29_zl/78387 kontakt@fastdeal.pl (FastDeal.pl) FastDeal.pl